Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.08.2009., 23:02   #151
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
ma sve 5, neda mi se zajebavat sa raznim kombinacijama (citaj nisam u toku di je sta bolje ) i prodavanjima / nalaženjima, nemam vremana za to... kupio sam ploču i samo se nadam da ce prava doć i da će sve bit ok sa njom
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 12:33   #152
Betty
Premium
Moj komp
 
Betty's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 34
S moje strane imam samo rijeci pohvale za decke iz diskonta,uplatim u pbz-u,sutra posalju i preksutra je roba kod mene,vec sam dva procesora narucio i sve je stiglo ok...preporuka...
Betty je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:36   #153
Hellsing
Župnik
Moj komp
 
Hellsing's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: M. Losinj--Rijeka
Postovi: 497
nikakvih problema iamo,narucio preko web shopa i dobio ponudu otiso uplatit u banku i dok sam se vratio doma vec sam imao mail da je novac zapriljen kod njih i da je ovo poslano....svaka cast... nastavit cu kupovati tamo
Hellsing je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 19:40   #154
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Citiraj:
Autor Betty Pregled postova
S moje strane imam samo rijeci pohvale za decke iz diskonta,uplatim u pbz-u,sutra posalju i preksutra je roba kod mene,vec sam dva procesora narucio i sve je stiglo ok...preporuka...

Pitat cu te kad ti rikne taj procesor i kad ga budes htio reklamirati.Dobices celerona u zamjenu i onda ce ti reci "pa gospodine,to nije kupljeno kod nas".
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 19:55   #155
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Pitat cu te kad ti rikne taj procesor i kad ga budes htio reklamirati.Dobices celerona u zamjenu i onda ce ti reci "pa gospodine,to nije kupljeno kod nas".
Do sada sam samo mislio da su majstori u Diskontu neozbiljni i aljkavi ali sad sam tek pročitao tvoj post sa reklamacijom grafe i reakcija - ! Ja sam ih prekrižio nakon što su meni skoro prodali 2 i pol kile magle ali nakon što sam vidio kakav zajeb su tebi smjestili... potrudim se i da ostali potencijalni kupci budu upozoreni s kakvim će prljavim trgovcima imati posla ako se odluče na kamikaze kupovinu u Diskontu
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 11:39   #156
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Ma romana razmazio hgspot i pisanje -racuna cim otvori vrata poslovnice
Osobno te webshopove koristim samo za robu za koju nema neke sanse da rikne tipa procesora, kucista i slicno. Ali kako je krenilo kod nas u Vk izgleda da cemo za sve morati preko neta kupovati tako da nas sve cekaju ovakvi biseri. Pogotovo ako je diskontu to praksa, gotovo svi koje znam da su ikada kupovati neke komponente preko neta uzimali su preko diskont24
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2009., 19:34   #157
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ma kakav ebeni diskont.HGSpot je zakon.Da nema Saleta,trebalo bi ga jebeno izmisliti
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 16:52   #158
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Da rezimiram svoju situaciju sa traženom mbo koja je trebala danas stić, danas zvao diskont24 da pitam jel mi dosla matična i vele da nemaju tu ploču (maknuta je sa neta danas) i da ce mi refundirat pare, oso tam, pare dobio natrag i to je to.

Najvjerovatnije vise necu kupovat tamo jer jer mi je prvi dojam ostao jako loš radi loše organizacije...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 18:55   #159
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
To im je valjda praksa prodavati maglu, nazoveš ih, kažu da imaju na lageru i da šalju nakon uplate i onda se odjednom ispostavi da ipak nemaju Pitam se što se uopće može kupiti kod njih? Stanje ponude web shopa na njihovim stranicama je odlično ali stekao sam dojam da u realnosti ne mogu trećinu toga isporučiti kupcu
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 20:03   #160
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
ma fakat bedasto do bola, kakvo je to poslovanje imamo al nemamo ono wtf daj se odlučite... cisto zajebavanje ljudi...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 20:29   #161
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Već je napisano, diskont24 uzima od uvoznika, nemaju skladiše već posluju prema cjenicima uvoznika.

Ako recimo Asbis nema update-an cjenik, normalno da može doći do pogreške.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 20:48   #162
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Već je napisano, diskont24 uzima od uvoznika, nemaju skladiše već posluju prema cjenicima uvoznika.
Mene kao kupca (a vjerujem i većinu ostalih) uopće ne zanima ima li D24 skladište ili ne..
  Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 20:54   #163
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Mene kao kupca (a vjerujem i većinu ostalih) uopće ne zanima ima li D24 skladište ili ne..
Ne znam što da ti kažem na ovo, osim lol.

Znam puno ljudi koju su naručivali iz Diskonta, i nitko nije imao zamjerke. Ako nekim slucajem nemaju predmet, slijedeci dan vracaju novac.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 21:01   #164
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Mene kao kupca (a vjerujem i većinu ostalih) uopće ne zanima ima li D24 skladište ili ne..
Pa imas pravo.
Ta pitanja nek oni rijese sa uvoznikom. Nek natjeraju uvoznika da uvede bolji sistem stanja na skladistu. A ne probleme sa uvoznikom prebcivati na kupce...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 21:15   #165
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ako nekim slucajem nemaju predmet, slijedeci dan vracaju novac.
Kupac pošalje "narudžbu", oni kažu da imaju i pošalju mu fino račun - da uplati lovu.. Što kupac naravno i uradi..

I onda ga za dan-dva nazovu i kažu: "jbga nemamo"?! Pa jesu to mogli provjerit PRIJE nego kupac plati proizvod?

Ja ti na to mogu reći samo LOL..

Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Pa imas pravo.
Ta pitanja nek oni rijese sa uvoznikom. Nek natjeraju uvoznika da uvede bolji sistem stanja na skladistu. A ne probleme sa uvoznikom prebcivati na kupce...
Baš tako, bmk za njihove probleme s uvoznikom.. Ako platim proizvod, očekujem i da ću ga dobit..
I ne bi prihvatio povrat novca ako mi baš i nije hitno, već bi čekao koliko god zakon propisuje da mi oni plaćeni komad hardvera i dostave.. A ako pak ne uspiju, onda da mi vrate lovu, naravno -> s kamatama.. Ne dajem besplatne gotovinske kredite..

Edit: Da se kupci malo pooštre i prestanu plesati kako im pohlepni trgovci sviraju, bilo bi i manje neodgovornih obrta i više sretnih kupaca..
Jer, zašto su trgovci neodgovorni, prljavi, bezobrazni..? Zato što im kupci dozvoljavaju da budu takvi..
  Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 21:52   #166
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ponuda se šalje automatizmom, ti ne moraš kupovati tamo - najjednostavnije za sve.

Znaš kako kažu, hebala bi se a nebi da joj uđe. ...tako i ti, prošli bi jeftino a žele ne znam kakvu uslugu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote