Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2019., 22:37   #361
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
E super


Monitor bi imao dva 2W zvučnika. Radi se o AOC 24G2U. Taman ima dva HDMI kabla - jedan za PS4, jedan za tuner + DP za pc.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2019., 17:01   #362
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ništa od toga ne hvatam, zgrade mi smetaju, trebam bolju antenu. Jedino prema Josipovcu imam skoro otvoren pogled.
Ja s Juga 2(kuća), na jednu riblju kost bez pojačala hvatam 33 programa (14 naših(ne računam stari dvbt signal) i 17 srpskih).

I nije mi jasno recimo srpski RTS 1 i 2 su neusporedivo kvalitetniji i slikom i zvukom od bilo čega našega, čak i stari SD filmovi su na zavidnoj razini, recimo gledao Sutjesku i Walter brani Sarajevo, kvalitetnija i oštrija slika nego recimo sada gledam na Doma-tv neki Djed Mraz film, sigurno 30% je bolja slika bila na Sutjesci koja je snimana ko zna kada. Imaju još par takvih programa dok su ostali u rangu s našima pa i lošiji.
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2019., 18:31   #363
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Koju antenu imaš i gdje gleda? Ja je mogu staviti jedino na balkon da gleda na zapad i djelomično sjever i jug. Naši koriste puno jaču kompresiju i ne razvijaju više analogiju pa valjda zato ne valja.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2019., 20:02   #364
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
Naši su napucali tonu HD kanala u jedan MUX a bitrate nikakav...Zato
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 10:58   #365
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Koju antenu imaš i gdje gleda? Ja je mogu staviti jedino na balkon da gleda na zapad i djelomično sjever i jug. Naši koriste puno jaču kompresiju i ne razvijaju više analogiju pa valjda zato ne valja.
Najobičnija riblja kost ona po 80kn iz Ekrana, bez pojačala, okrenuta na Vinkovce, čak sam splitao na dva Tv-a, čak i to gura bez pojačala.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 15:26   #366
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Hvala, probat ću nešto iskombinirati...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2019., 11:17   #367
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Stara je u centru njoj sam stavio i pojačalo ali joj je antena ispod krova (pojačalo 145kn isto ekran)
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2020., 17:49   #368
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Preliminarno - trebat će mi cca 20tak komada receivera ali sa slijedećim zahtjevima:

1. DVB-T2/HEVC
2. DVB-S2
3. HDMI ulaz
4. Što kompaktniji ako je moguće
5. Po mogućnosti da ima wireless/BT daljinski a ne infrared
6. Mogućnost zaključavanja opcija da se ne prčka po istima.

Ima li tko kakvih zanimljivih prijedloga ?
Hvala !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2020., 23:00   #369
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,734
Ima tko preporuku za kakav T2 prijamnik... jedini uvjet je da pokazuje koliko je sati kad je ugašen
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2020., 09:36   #370
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Jesu li nekome nestali HD programi ujutro? Upalim TV k nema HD programa, idem ponovo tražit i ne nađe mi ih, samo slovenija HD ima, naši svi samo SD.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2020., 20:11   #371
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Evo stigla mi je DVB-T2 kartica koja je u paru sa besplatnim SichboPVR softverom odmah proradila...

IMG-1062 IMG-1063Clipboard01 Clipboard02
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2020., 20:51   #372
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Jesu li nekome nestali HD programi ujutro? Upalim TV k nema HD programa, idem ponovo tražit i ne nađe mi ih, samo slovenija HD ima, naši svi samo SD.

Isto prije misec dana kod mene ali nakon gašenja iz struje i ponovnog uključenja dobio nazad sve DVB-T2 kanale na mojem Philipsu.
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 10:52   #373
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
Isto prije misec dana kod mene ali nakon gašenja iz struje i ponovnog uključenja dobio nazad sve DVB-T2 kanale na mojem Philipsu.
Tenks! Sad opet ima.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 13:35   #374
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
@pogi
Čisto informativno, za koliko balina si je uspio nabaviti karticu ?
Konkretni model ima dupli tuner a po slici prvi si definirao / postavio a drugi nisi (mada nije bitno).
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 15:54   #375
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@pogi
Čisto informativno, za koliko balina si je uspio nabaviti karticu ?
Konkretni model ima dupli tuner a po slici prvi si definirao / postavio a drugi nisi (mada nije bitno).
Pretpostavljam da pitaš za cijenu?

90 USD. I oderala me carina još 150kn PDV i 50kn carinski postupak.

Kod nas kad sam ja naručivao bilo je samo USB modela po 1000kn, ali treba mi tv kartica jer mi je komp u dnevnom boravku ujedno i sekundarni TV (tako sam naviknut ). Da, nisam još proskenirao drugi tuner...
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 16:22   #376
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Dobro pretpostavljaš
Malo skupo ali koliko sam na brzinu vidio izgleda da je dobra kartica tj. dobro odrađuje posao.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 17:41   #377
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
jedna od... zapravo najjeftinija dvbt2 pcie kartica koju sam našao
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 18:48   #378
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
TBS je vrlo popularan u amaterskoj DVB zajednici. Htio sam kupiti točno tu PCIe karticu, ali za manje od 200kn sam uzeo DVB-T2 tuner za Raspberry PI. Ima samo jedan tuner, ali budući da je sav Free2Air HD trenutno u jednom multiplexu to nije problem. Radi savršeno i s njega streamam na sve uređaje u stanu.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 19:25   #379
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Ova moja Hauppauge WinTV-HVR-5525 je bila 107 eura na Amazonu, ali je single tuner.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2020., 23:43   #380
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
prije ove sam imao odnosno jos.je.imam nekakvu kworld pci dvb-t1 karticu koja me vjerno sluzila dok nisam peresao na am4 plocu. ali ne pamtim da sam za nju istresao neku veliku lovu kad sam je bio kupovao. ove danaa dvb-t2 nisu baš jeftine
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 00:36   #381
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
prije ove sam imao odnosno jos.je.imam nekakvu kworld pci dvb-t1 karticu koja me vjerno sluzila dok nisam peresao na am4 plocu. ali ne pamtim da sam za nju istresao neku veliku lovu kad sam je bio kupovao. ove danaa dvb-t2 nisu baš jeftine
Da, i meni se čini dosta skuplje nego prije ... imam Avermedia Twinstar (PCI-E, dual-tuner) i čini mi se da je bila nekih 500 Kn, istina, prije 10 godina ali nije baš tolika inflacija.
Lani se još i Hauppague USB DualHD, ili kako se već točno zove, mogla jedno vrijeme naći i ispod 500 ali zadnji put kad sam je vidio na nabavi.net, već je bila preko 600 (trenutno je nema).

Ako uloviš malo vremena, zanima me kakve su mogućnosti te nove, posebno sa dva streama istovremeno (PiP, PbP), kakav je softver i daljinski.
Dual-tuner mi je omiljeni feature, ovaj moj može ganjati i tri (jasno, dva moraju biti na istom muxu).
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 20:01   #382
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ima li kakav receiver za preporučiti. Običan onaj kućni. Imam Hd Plazmu pa bi ju volio još goniti dok ide pa ne bi uzeo nešto što će mi iskriviti sliku ili možda nema veze, pa su svi isti??? Stvarno nisam u toku pa ako ima kakva preporuka za neke razumne nofce. Treba biti samo prijamnik, nikakvi drugi fičuri mi nisu bitni, tv je u spavaćoj, znači ćena i Turske sapunice i ja dok ne zaspim.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2020., 22:46   #383
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Pogledaj x zadnjih str., neki od navedenih Strong modela za 2xx kn.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 00:05   #384
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Imaš u Konzumu Strong SRT 8209 za 200 kn iako je meni svaki taj Strong smeće, pogotovo njihov mikroskopski daljinski.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 07:24   #385
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Prije desetak godina sam kupio strong receiver naravno obicni dvb-t. spojio ga na antenu i ostao sam neugodno iznenadjen prijemom signala koji je bio slab. Iako je bio spojen na dobro usmjerenu vanjsku antenu slika je pucala na nekim programima. Nakon toga sam otisao zamjeniti u ducan za nytrobox i taj se pokazao puno bolji sa puno kvalitetnijim prijamom signala.
Jel se strong od tada popravio ne znam ali sasvim je jasno da svi receiveri nisu isti. Neki dakle imaju kvalitetnije osjetljivije tunere,brzi su u radu i imaju kvalitetniju elektroniku tj ne rikavaju. Imao sam vise tih nytroboxova i svi i rekao bi da su to dobri receiveri. Takodjer kupio synaps takodjer dobar.Thompson mi se ucinio kvalitetan. Nitroboxa mislim vise nema ali mislim da je to sada optibox sto se moze kupiti u engals-u.
Za satelitske tunere preferiram dreambox

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 13.01.2020. u 08:07.
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 09:50   #386
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
TBS je vrlo popularan u amaterskoj DVB zajednici. Htio sam kupiti točno tu PCIe karticu, ali za manje od 200kn sam uzeo DVB-T2 tuner za Raspberry PI. Ima samo jedan tuner, ali budući da je sav Free2Air HD trenutno u jednom multiplexu to nije problem. Radi savršeno i s njega streamam na sve uređaje u stanu.
Dal ti se da napisat koju rečenicu o tom načinu korištenja/strimanja? Šta, kako, gdje, s kim

tnx
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 11:36   #387
mandak
Premium
Moj komp
 
mandak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Livno
Postovi: 369
Imam Strong SRT 8222. Kuća mi je blizu magistralne ceste i više puta kada naiđe automobil, na HD programima zablokira se slika i nestane tona. Na starom signalu nema ovih problema, samo na HD.

Zadnje izmijenjeno od: mandak. 13.01.2020. u 11:47.
mandak je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 12:36   #388
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
A baš gledam za te pare (200-250kn) naručim od Kineza, Android box+Dvb-t2, pa nek žena i serije s neta može pogledati. Ima li tko kakvih iskustva s takvim boxovima?

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 13.01.2020. u 12:49.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 12:42   #389
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,007
Nedavno došlo od kineza T2 usb stick, 22$, zasad radi ok, poskenirao uredno i T i T2 kanale.
Samo mi stroj koji glumi HTPC star pa sad moram riješiti čime dekodirati HEVC
Kako su slovenci mogli u startu imati MPEG4 kodiranje za SD, a sad su samo prebacili na HD i H264 i nitko ne mora mijenjati receiver jer je stream i dalje na DVB-T.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2020., 16:01   #390
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
@mandak
Strong - ovi nisu idealni, tuner im nije najosjetljiviji ali su sasvim ok kakvih čajniz šroteksa ima.

Netko je gore spominjao bivši nytrobox, on je ciljano napravljen između ostalog i za naše tržište, imao je osjetljiviji tuner ali u isto vrijeme im se dešalo da "izduši" / postane neosjetljiv u manje od godine dana rada.

Dodatno je zeznuta situacija sa novim HD signalom koji je kodiran tako kako je i zbog togs je osjetljiviji na smetnje.
Obzirom na navedeni problem, probaj složiti reflektor na anteni / "zaštitnu mrežu" kako bi smanjio utjecaj smetnji "sa ceste".
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na