Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.03.2009., 08:02   #1
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Logitech Harmony / Squeezebox

Kao prvo pozdrav

Imam par pitanja sto se tice Logitech Harmony daljinskog ....
Na koju foru on radi? Ima u bazi sve remote daljinske ovog svijeta ili se mora programirat sa starim daljinskim sve tipke?

Dakle imam dreambox, i philips hts 8100 pa neznam oce li raditi Neda mi se imat 10 daljinskih

Jeli ga tko ikad koristio / ili ga ima?

Takodjer me zanima Squeezebox na koju foru radi, moram stavit jedan player u kuhinju wireless iz dnevne sobe etc ....

Hvala na pomoci
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 08:11   #2
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
imam 515.. prepoznaje mi bez beda panasonic telku, pojacalo, satelitsku..
Da, imas daljinske ukucane, a ako nema (rijetki ili jako stari uredjaj) ima irda receiver pa ga mozes nauciti komandu po komandu...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2009., 08:12   #3
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
imam 515.. prepoznaje mi bez beda panasonic telku, pojacalo, satelitsku..
Da, imas daljinske ukucane, a ako nema (rijetki ili jako stari uredjaj) ima irda receiver pa ga mozes nauciti komandu po komandu...
Jesi zadovoljan? kako radi?
Pretpostavljam da Harmony 1100 mora radit ko zvjerka kosta 500 eura
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 11:34   #4
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
razlika izmedju harmony 1100 i harmony one je to sto ima veliki touchscreen,oba mogu upravljat sa do 15 uredjaja dok ovi jeftiniji sa 5 komada...imaju ekran u boji
sad neznam jel to svi imaju ili samo 1100, ali mozes ga napravit da ti pali slijedno neke uredjaje(recimo stisnes play na dvdu a on automatski pali telku,ili prebacuje na neki kanal, pojacalo...il sta vec oces)
a squeezebox je najprakticnije uzet onda boom posto ima ugradjene(zapravo vrlo kvalitetne) zvucnike pa ga nemoras spajat na pojacalo...jedina zamjerka, meni barem, je to sto nemoze radit na baterije. inace kompaktan je, lijep i moze pustat skoro sve formate glazbenih datoteka. inace, navodno bi se uskoro trebalo(sad kod nas se nikad nezna koliko je to skoro) omogucit streamanje muzike sa last.fm(mislim da je u njemackoj i SAD-u to vec omoguceno), a zasad mozes slusat sve internet radio postaje te se mozes i pretplatit na neki jnegov muzicki servis pa od tamo potezat pjesme...a naravno da mozes i potezat pjesme sa bilo kojeg kompa u mrezi...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 14:08   #5
Hindenburg 129
Hull
Moj komp
 
Hindenburg 129's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: - okolica Koprivnice -
Postovi: 25
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
imam 515.. prepoznaje mi bez beda panasonic telku, pojacalo, satelitsku..
Da, imas daljinske ukucane, a ako nema (rijetki ili jako stari uredjaj) ima irda receiver pa ga mozes nauciti komandu po komandu...
Moj je 525 model, isto imam par uređaja na njemu i nije bilo nikakvih problema s njim. Automatski se pali kad ga stavim u ruku, simultano mi gasi telku i satelit, ovisno kako ga podesiš. Stvarno jednostavan za korištenje i toplo bih ga preporučio.
__________________



- dell 3543 i7 -
Hindenburg 129 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 18:58   #6
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Danas zvao par ducana Logitech 1100 jos nije dosao nigdje. Kroz mjesec dana su rekli ... bas me zanima cijena uredaja. Sigurno ce biti paprena.
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 19:45   #7
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
I imam Harmony 895 (sa RF mogucnoscu) i super sam zadovoljan. Korisitm ga za 7 uredjaja i svi su bili u bazi (a video recorder i pojaclao su iz 1998-9 godine) + sto palim maxTV iz druge sobe preko RFa.

Sve 5
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2009., 21:33   #8
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
jel moze tko preporucit kakav daljinski za komp? treba radi mijenjanja pjesama u winampu i ako moze za KMplayer.
vidim da ima u protisu Sweex MM001. u uputama pise da je za wmp, windvd i powerdvd, a neznam dali winamp moze prepoznat njegove tipke kao global shortcut pa barem tako nastelat.
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 08:26   #9
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
I imam Harmony 895 (sa RF mogucnoscu) i super sam zadovoljan. Korisitm ga za 7 uredjaja i svi su bili u bazi (a video recorder i pojaclao su iz 1998-9 godine) + sto palim maxTV iz druge sobe preko RFa.

Sve 5
Znaci da Harmony 1100 mora radit ko zmaj

Hvala na savjetima
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 08:34   #10
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Da trebao bi raditi super osim sto nema RF adapter u kompletu (treba dokupiti za razliku od 895 serije koja ima u kompletu) i sto je ogroman pa ti trebaju dvije ruke da rukujes s njime, sve ostalo trebalo bi biti super .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2009., 08:36   #11
Gjuro
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Da trebao bi raditi super osim sto nema RF adapter u kompletu (treba dokupiti za razliku od 895 serije koja ima u kompletu) i sto je ogroman pa ti trebaju dvije ruke da rukujes s njime, sve ostalo trebalo bi biti super .
Al izgleda mrak nema to veze
Bolje to nego imat 5 daljinskih na stolu
Gjuro je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 08:46   #12
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Istina, samo racunaj na to da ce cifra kod nas biti vjerojatno oko 500EUR+ ako je vani 500$ .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 10:55   #13
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
razlika izmedju harmony 1100 i harmony one je to sto ima veliki touchscreen,oba mogu upravljat sa do 15 uredjaja dok ovi jeftiniji sa 5 komada...imaju ekran u boji
sad neznam jel to svi imaju ili samo 1100, ali mozes ga napravit da ti pali slijedno neke uredjaje(recimo stisnes play na dvdu a on automatski pali telku,ili prebacuje na neki kanal, pojacalo...il sta vec oces)
a squeezebox je najprakticnije uzet onda boom posto ima ugradjene(zapravo vrlo kvalitetne) zvucnike pa ga nemoras spajat na pojacalo...jedina zamjerka, meni barem, je to sto nemoze radit na baterije. inace kompaktan je, lijep i moze pustat skoro sve formate glazbenih datoteka. inace, navodno bi se uskoro trebalo(sad kod nas se nikad nezna koliko je to skoro) omogucit streamanje muzike sa last.fm(mislim da je u njemackoj i SAD-u to vec omoguceno), a zasad mozes slusat sve internet radio postaje te se mozes i pretplatit na neki jnegov muzicki servis pa od tamo potezat pjesme...a naravno da mozes i potezat pjesme sa bilo kojeg kompa u mrezi...
pardon na uletu, može li mi netko objasniti čemu točno ovo služi?

http://www.logitech.com/index.cfm/sp...163&cl=roeu,en

EDIT: op op što je ovo? http://www.slimdevices.com/pi_transporter.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Slim_Devices

__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Skorn. 06.03.2009. u 10:14.
Skorn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na