Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2007., 17:01   #1
niksy
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: -
Postovi: 148
Asus DRW-1608P problemi...

Pokusao sam crossflashati doticni Asusov DVD snimac zbog toga sto mi njegov firmware nije valjao na Pioneer DVR-109 nadajuci se da ce se problem popraviti (jer ne mogu vratiti prijasnji firmware). No onda sam shvatio da sa DVRupdateom MOGU vratiti stari firmware i to sam napravio sve je proslo OK , ja zadovoljan. No sada Windowsi odjednom uopce nece da prikazu ime CD-a ili DVD-a kada ga stavim u citac, uopce nece ni da pokrene autorun sto je jos do jucer radilo, a uredno ocita CD/DVD. Sad ne znam da li je problem u Windowsima ili hardverski u snimacu, no mislim da je ipak u Win, posto mi ni Asusov DVD-E616P2 uopce nece da prikaze naziv/pokrene autorun.


Ima li tko kakvo rjesenje?

Hvala!
niksy je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2007., 18:23   #2
igorba
Moderator
Moj komp
 
igorba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Đakovo
Postovi: 1,816
Windowsi su možda malo zbunjeni ovim flashanjem (nadam se da si nakon završetka svakog flashanja odmah restartirao računalo!), probaj isključiti autorun - restar - uključiti autorun. Ako ne upali, probaj deinstalirati u device manageru optičke pogone i restartirati. Windowsi bi nakon restarta trebali sami ponovno instalirati drivere. Možda pomogne.
__________________



KANTA: Fractal Design Core 3000 - AMD Ryzen 5 5600 (w. ID Cooling SE-224-W) - Asus TUF Gaming B550 Plus - Sapphire RX570 ITX 4GB - 2×16GB Corsair Vengeance LPX DDR4@3733 CL16 - Corsair TX550M - Samsung 980 Pro M2 1 TB - Samsung 970 EVO Plus M2 2 TB - 2*WD Red Plus 4TB (WD40EFZX) - Monitor Dell S2721DGFA - Logitech G602 miš + Logitech Media 600 tipkovnica - Altec Lansing 221 zvučnici

igorba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2007., 19:52   #3
s56k
Guest
 
s56k's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vk
Postovi: 69
malo kasno ali da se ukljucim - isti problemi iako bez flashanja drugog firmwarea....mjesecima me zej**** ali je posljednjih tjedana poludila totalno. i tako, danas sam ja poludio, tresnio je o zid i osao i kupio prvu koja mi je pala pod ruku. neki philips 18x, ne znam koji je model i iskreno cisto me zaboli, cita, przi, nije preglasan....sve ono sto s tim asusom nisam imao vec mjesecima. toliko mi je zivaca unistio da asus vise nece iz principa primirisati mojoj kanti bez obzira o kojem se uredjaju radilo
s56k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na