Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2015., 17:30   #211
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
jel itko reklamirao Samsung uređaj kojem su se pojavila puknuća na konstrukciji?i s kojim uspjehom?

konkretno, ženin S3 ima pukotine na lijevoj strani, i jednu kod šarafića unutar kućišta.
star je cca 4mjeseca, koristi zaštitni case od trenutka kupnje, i to neki debeli , koliko znam, nije niti jednom pao ili da je savijan ili tome slično.
vidim po netu da nije baš rijedak slučaj i da su koji milijunčić komada (baš S3 modela) navodno povukli 2012/2013 godine zbog toga,
sasvim slučajno sam primjetio jer sam joj stavljao novu sd karticu, i reko WFT?! ajd da je jedna pukotina, ali 5 komada!?!

sa samsung.hr su me uputili u naša 3 vrla servisa , agram, europatrade i mesc.

slike govore x riječi


__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 18:51   #212
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Ja bi reklamirao sigurno, dakako ako je u garantnom roku i ako se vidi da nema drugih fizičkih oštečenja koja su to mogla prouzročiti.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 19:03   #213
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ma nije upitno dal budem reklamirao,
ali da ne dobijem odjeb tipa mehaničko oštečenje i slične pizdarije,
jer se još nisam sreo sa ovakvim "oštečenjem" i reklamacijom, bar ne u zadnjih 5-6 i više godina, od Xperije X1

kaj je je, žena mi stvarno čuva mob i osim NEkvalitete plastike, ne vidim drugi problem jer
mob nema točkicu na sebi a kamo li fizička oštečenja.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 21:41   #214
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Em nekvalitetna plastika em prejako stegnuti vijci što je izglednije. Javi što je ispalo jer će te sigurno zajebavati pošto treba promijeniti pola mobitela (ekran je ljepljen s okvirom tako da sve treba promijeniti).
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 00:47   #215
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Nažalost čest problem kod trojke, iako dosad nisam vidio da je puknuo na ovoliko mjesta(moj je zasad na dva). Okvir je zamjenjiv, jedino kaj naši servisi vole komplicirat
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 01:06   #216
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
ma nije upitno dal budem reklamirao,
ali da ne dobijem odjeb tipa mehaničko oštečenje i slične pizdarije,
jer se još nisam sreo sa ovakvim "oštečenjem" i reklamacijom, bar ne u zadnjih 5-6 i više godina, od Xperije X1

kaj je je, žena mi stvarno čuva mob i osim NEkvalitete plastike, ne vidim drugi problem jer
mob nema točkicu na sebi a kamo li fizička oštečenja.
Nosi u agram, nikako u mesc.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 05:23   #217
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
da to nije onaj s3 neo?
ne volim te neo serije.. prva koja izađe i još godinu godinu i pol i gotovo..
neo, plus i ine serije su obično lošije kvalitete..
ima mi frend s2 plus.. dosta lošije od starog s2..
plastika koju su upotrijebili ona od čaše od jogurta (iako bi trebao biti jaki ABS)
imart je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2015., 12:13   #218
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor stopalo9 Pregled postova
Nažalost čest problem kod trojke, iako dosad nisam vidio da je puknuo na ovoliko mjesta(moj je zasad na dva). Okvir je zamjenjiv, jedino kaj naši servisi vole komplicirat
Ja imam i9305 (LTE) pa mi je isto popucalo. Ali imam i nekih drugih oštećenja tako da nisam ni nosio na garanciju.

Okvir je zamjenjiv pod uvjetom da se sve grije vrućim zrakom jer je zalijepljeno, a to spada u domenu teške kemije i naravno da ovlašteni servisi to neće raditi.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2015., 22:39   #219
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Problem s MESC servisom suprugina Lumia 520 počela se pregrijavati i random smrzavati i gasiti sama od sebe i naravno ja je otpremim u MESC kao i prvi put kad je imala problem s tipkom za pojačavanje glasnoće koja se odlemila (to su uredno riješili pod garancijom prije cca. 2mj. nemam prigovora na taj dio ).


Nakon par dana gledam status popravka preko weba piše citiram:

Pregledom uređaja utvrđeno je nestručno otvaranje i neovlašteni popravak, što je rezultiralo gubitkom jamstva. Ponudu za popravak Vam šaljemo u privitku, te Vas ljubazno molimo odgovor da li želite popravak van jamstva.

Ja sav u čudu pa nisam toliki noob da bih otvarao uređaj pod garancijom i onda ga nakon toga slao kod njih ????

Pošalju oni meni neke slike kao na kojima je vidljivo oštećenje od neovlaštenog popravka ,
a ja bih rekao da je to prije od pregrijavanja zbog čeg sam je i poslao na servis ali oni ni da čuju
čak na ovoj donjoj slici mislim da je oštećenje od lemljenja tipke kod njih...

I vratit će mi takav neispravan uređaj što mi je činiti osim prijave DI.?
Prvo sakupi sve dokaze. Pa se žali proizvođaču s dokazima i naravno priča što se dešavalo.

EDIT
Zbog ovakvih stvari ja više ništa ama baš ništa nekupujem u HR( moja iskustva sa servisima).

Svi ti servisi nemaju pojma što rade.
Frend mi radi u MRServisa i govori da serviseru serviraju YouTube videoe za popravke.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 08.01.2015. u 22:47.
Karlo666 je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 00:36   #220
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Meni u ovom odgovoru servisa nije jasan njihov tok zakljucivanja. Znaci ti si isao otvarati mobitel pod jamstvom koji nema vanjska fizicka ostecenja da bi isao lemiti po njemu. Jaoooooo
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2015., 00:40   #221
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Prvo sakupi sve dokaze. Pa se žali proizvođaču s dokazima i naravno priča što se dešavalo.

EDIT
Zbog ovakvih stvari ja više ništa ama baš ništa nekupujem u HR( moja iskustva sa servisima).

Svi ti servisi nemaju pojma što rade.
Frend mi radi u MRServisa i govori da serviseru serviraju YouTube videoe za popravke.
Jesam već i proizvođaču tj. Nokia hr i DI ali, moja riječ protiv njihove naravno da su i jedni i drugi zaključili da će vjerovat servisu tako da sam tu pop.... Jedino su mi ovi iz DI preporučili neovisnog vještaka kojeg u slučaju da izgubim ja plaćam
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ,