Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2014., 12:46   #331
morbid_angel
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Tokyo
Postovi: 196
Ili možda Asrockove miniITX ploče u stilu C2550D4I ili C2750D4I? Čine mi se kao super platforme za neki NAS il za virtualiziranje?
http://www.asrockrack.com/general/pr...Model=C2550D4I
http://www.asrockrack.com/general/pr...Model=C2750D4I

Il još bolje nešto u ovom stilu (C2750D4I/C2550D4I u 1U s 12 3.5" diskova):
http://www.asrockrack.com/general/pr...l=1U12LW-C2550

Hoće li takve stvari biti dostupne kod vas?
morbid_angel je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 13:39   #332
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Nezalost, ovakve stvari su mi nedostupne, mozda bi i mogao dobiti nekim kanalima ali u pitanje dolazi isplativost obzirom na cijenu koja ovako na grubo nebi bila ispod 3.000-3.500kn.
Govorim za ove dvije miniITX mb. Rack nisam nasao.

+ To i nisu bas dijelovi koji se mogu naci u webshopovima.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2014., 13:40   #333
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, samo da pohvalim i ja UZIshop i našeg kolegu ninota koji mi je izašao u susret u mojim određenim željama i pozdravima, te se bilježim na daljnju saradnju
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 18:26   #334
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Jedna primjedba- skupa dostava. Mislim, 45kn za dostavu malog proizvoda ispod 2000kn je previše skupo.
AKo se proizvod šalje preko Njuškala preko istog Overseasa dostava je 30-35kn a on sigurno uz neki ugovor može malo spustiti cijenu dostave...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 18:35   #335
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Pa to je cjenik Overseasa, njima se žali... Njuškalo sigurno nije za usporedbu jer se tamo radi o promotivnom ugovoru...
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 19:12   #336
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Pa neka prodaje fiktivno preko njuškala tj. s njihovog weba naruči dostavu. Kako ostali shopovi imaju 30-40kn a isto dostavljaju preko Overseasa mogao bi i Uzi to imati.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 19:18   #337
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
nepotrebne komplikacije ako se mene pita , ako imas za proizvod od 2000 kn mozes dat i tih 10 kn vise
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 21:51   #338
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Jedna primjedba- skupa dostava. Mislim, 45kn za dostavu malog proizvoda ispod 2000kn je previše skupo.
AKo se proizvod šalje preko Njuškala preko istog Overseasa dostava je 30-35kn a on sigurno uz neki ugovor može malo spustiti cijenu dostave...
Nepotrebno spamas na topicu. Sorry ali tako je. Ako je politika firme takva i uvjeti koristenja su takvi, samim time i ja određujem cijenu dostave.

O tome dali i kakav ugovor ja imam sa Overseasom, također je moja briga.

Postoji kalkulator dostave na Overseas stranici pa si izvoli pogledat. Cijena je za 1kg.



Kontra pitanje. Dali znaš vrijednost dostave kućišta od jedno 15kg, vrijednosti cca 1500kn?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 22:00   #339
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Ja govorim o dostavi optičkog čitača od 120kn, mase manje od 1kg. I onda 45kn dostave je previše. Inače je standard od 30-40kn a Overseas je puno jeftiniji i bez ugovora;
http://prntscr.com/2qewuc
http://prntscr.com/2qexf5
Ovo nije spam već argumentirana primjedba.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 02:05   #340
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
45kn ti je previse ali standard od 35-40kn ti je ok...?!
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2014., 10:05   #341
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor VatroslavPCE Pregled postova
Pozdrav, jel postoji kakva sansa da se kod vas u ponudi nade ovo kuciste i maticna? Slazem si konfu i narucio bi sad kroz par dana i imate super cijene jedino mi ovo dvoje fali od komponenti koje mi se svidaju kod vas:
Zalman Z3 PLUS WHITE
Asrock FM2 FM2A88M EXTREME4

Ostatak konfe je ovo:
AMD Athlon II X4 750K
KINGSTON HyperX DDR3 CL9 Blu 4gbu
XFX 80 450W PSU
SAPPHIRE HD 7750 1GB GDDR5
Seagate 500GB SATA3 Barracuda, Serial ATA III, 500 GB
Imaju ti i oni XFX 450W za 365kn
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 23:48   #342
oggy1985
Premium
Moj komp
 
oggy1985's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: kućica sa cvijećem
Postovi: 81
@Ag008
Ajde ne trolaj temu. Svi znamo da su web shopovi jeftiniji, ali da se kod njih uvijek mora ukalkulirati i trošak dostave. Jednako tako, svatko s prolaznom ocjenom iz matematike u 1. razredu OŠ može zaključiti da se na web shopovima rijetko isplate naručivati sitnice jer poštarina često pojede uštedu ako se naručuje samo jedan artikl male vrijednosti. Nismo Kina pa da imamo subvencionirane pošiljke.

A trolati nekoga jer prema tvom osobnom mišljenju ima previsoku cijenu dostave je sve samo ne argumentirano i opravdano. Ako ti se cijena ne sviđa, vozi dalje, ima još dućana i web shopova (ali nisam siguran koliko im je usluga kvalitetna kao u UZIshopu!). To govorim iz iskustva jer sam poslovao s nekoliko 10-aka dućana i web shpolova u HR, od najvećih (tipa M-SAN) pa do no-name (inozemne ne uzimam u obzir).

Ako misliš da imaš pravo na extra rabat ili popust iz xy razloga, lijepo kontaktiraj odgovornu osobu u dućanu (to se nikad ne radi javno! osnova kulture poslovanja) i vidi što ti se nudi. X-puta sam došao u dućan s kojim redovito poslujem i rekao da na mjestu Y mogu dobiti proizvod po Z cijeni i na njima je hoće li mi odobriti rabat ili ne.

Ako ti se cijena ne sviđa, nosi svoje pare ondje gdje ti je jeftinije i ne gnjavi ljude da zbog tebe mijenjaju politiku poslovanja. Posebice ne kad je ista toliko kvalitetna kao u UZIshopu! Radije bi Nini platio 5kn extra pa da popije zasluženu kavicu nego da ga mrdam zbog 5kn popusta pa da čovjek klone nad tipkovnicom, mlatne glavom i napravi neku glupost
__________________
"We all live under the same sky, but we don't have the same horizon." by K. A.
oggy1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 00:00   #343
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ja govorim o dostavi optičkog čitača od 120kn, mase manje od 1kg. I onda 45kn dostave je previše. Inače je standard od 30-40kn a Overseas je puno jeftiniji i bez ugovora;
http://prntscr.com/2qewuc
http://prntscr.com/2qexf5
Ovo nije spam već argumentirana primjedba.
Buniš za 5-10kn razlike? Sramota.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 00:10   #344
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ja govorim o dostavi optičkog čitača od 120kn, mase manje od 1kg. I onda 45kn dostave je previše. Inače je standard od 30-40kn a Overseas je puno jeftiniji i bez ugovora;
http://prntscr.com/2qewuc
http://prntscr.com/2qexf5
Ovo nije spam već argumentirana primjedba.
Sorry ali dobro da nisi barucio USB stick i onda se zalio kak je postarina veca od cijene samog sticka.

A ako zivis bogu iza hosen tregera i nemozes aposlutno nikako doci do najblizeg ducana onda bas i nisi u poziciji da prigovaras i pregovaras, onda vrijedi "uzmi ili ostavi" pravilo.

A zaliti se zbog 5-10 kuna razlike je cisti redikul.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 09:37   #345
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor oggy1985 Pregled postova
...Radije bi Nini platio 5kn extra pa da popije zasluženu kavicu nego da ga mrdam zbog 5kn popusta pa da čovjek klone nad tipkovnicom, mlatne glavom i napravi neku glupost
Naprimjer pukne privremeni ban Ag008

Inače nadam se što uspješnijem/dužem poslovanju dotičnog "preduzeća" jer konkurencije nikad dosta.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 10:50   #346
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Neznam zašto buka oko 10kn kad svakakvih DVD čitaća/pržilica moš kupiti skoro u svakoj trgovini(Konzum,Kaufland,Špar,Emmezeta) rijetko koja ih trgovina i nema
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2014., 10:59   #347
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
@ Ag008 - stvarno mi nije jasno kakva ti je to računica da ideš uzimati SAMO čitač iz ovog web shopa..
Mislim, ruku na srce, pa imaš pred nosom L***s, ili V***ex ili HG***t..

I onda na osnovu toga ideš blatit ovaj web shop.. A pogotovo jer i sam spominješ nekakvu standardnu cifru prijevoza od oko 30-40kn, što znači natežeš se za 5-10kn, mislim, ono wtf..

Kao što znaš, respektiram te, ali u ovome slučaju stvarno mislim da nisi u pravu, nhf, samo raspravljamo..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 13:53   #348
Occulted
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split
Postovi: 2
Evo i ja da podijelim iskustva kupnjom u uzi shop. Narucio sam maticnu i memoriju...sve najbolje od komunikacije, drzanja roka isporuke, cijene. Cak sam dobio bolju memoriju cl7 namisto cl9 koju sam narucio i platio sve zbog toga sto sam cekao blizu 2 tjedna iako sam bio upoznat sa vremenom isporuke koji ipak nije prijeden...Gospodin me cak zvao na mobitel i ispricao se zbog kasnjenja kojeg opet ponavljam nije bilo gledajuci uvjete kupovine...tako da
Occulted je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 15:44   #349
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Evo i moje iskustvo s Uzi Shopom.
Naručen proc G3420 + matična B85M PRO4.

Sve je prošlo ok, stiglo dobro zapakirano, dobre cijene.

Po meni veliki minus ide na godinu dana manju garanciju nego u ostalim shopovima (2 prema 3).
Za proc nije recimo bitno ali za matične, grafičke i slično jest jer se upravo ta treća godina po mojim iskustvima pokazala kao ključna.


Drugi minus vrijeme dostave. U mom slučaju je od primitka uplate do isporuke prošlo 13 dana.
Vjerujem da će se s povećanjem posla u budućnosti i vrijeme isporuke smanjiti.

__________________

Zadnje izmijenjeno od: Necronomicon. 13.02.2014. u 15:55.
Necronomicon je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 16:34   #350
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Evo i moje iskustvo s Uzi Shopom.
Naručen proc G3420 + matična B85M PRO4.

Sve je prošlo ok, stiglo dobro zapakirano, dobre cijene.
Hvala. Da opet pojasnim.
Citiraj:
Po meni veliki minus ide na godinu dana manju garanciju nego u ostalim shopovima (2 prema 3).
Za proc nije recimo bitno ali za matične, grafičke i slično jest jer se upravo ta treća godina po mojim iskustvima pokazala kao ključna.
Garancija postoji, jedino sto je ne rjesavam ja, prijavi se rma direktno proizvodjacu. Znaci, nije da je nema.
Citiraj:
Drugi minus vrijeme dostave. U mom slučaju je od primitka uplate do isporuke prošlo 13 dana.
Vjerujem da će se s povećanjem posla u budućnosti i vrijeme isporuke smanjiti.
10 dana kolega. Računaju se radni dani.

Naravno da pokusavam sve da bi sto ranije rijesio dostave i sve oko toga. ove godine nas je vrijeme, barem za sada, posluzilo da nije bilo vecih zastoja u prometu itd.
2 stavka su banke i transferi novcica, tu se izgubi 3-4 dana najmanje i tu mi nema pomoći.

Ukoliko dovoljno "narastem", biti ce i neko skladiste pa ce roba biti u 24 sata do kupca, ali o tome kad dodje vrijeme.

Hvala svima jos jednom.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 18:38   #351
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Drugi minus vrijeme dostave. U mom slučaju je od primitka uplate do isporuke prošlo 13 dana.
Vjerujem da će se s povećanjem posla u budućnosti i vrijeme isporuke smanjiti.

Pa ljudi pricate o webshop kao osnovnoj radnji ne kao ispomoc poslu, lako je MSANu imat dostavu isti dan kad ima lager od par M kn (ako ne i vise), pa moze odma slat. Nino se pokusava izborit za koju kunu a vi bi tili da ima na lageru miljardu kn robe radi vas. Pa pobogu nije on Amazon. Ako ti ne pase dostava odes u ducan i uzmes, zato i je skuplje tamo, i zato tamo ima lager (bar bi triba bit, iako je danas sve spalo na tanke grane).

Ovo šta se tiče dostave neću komentirat, nije isto imat maržu 2% i 15%, shodno tome može dostava i bit besplatna ako je puno već marža. Ljudi jebeno popuše 20 kn dnevno, a skupa dostava. WTF
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:32   #352
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa ljudi pricate o webshop kao osnovnoj radnji ne kao ispomoc poslu, lako je MSANu imat dostavu isti dan kad ima lager od par M kn (ako ne i vise), pa moze odma slat. Nino se pokusava izborit za koju kunu a vi bi tili da ima na lageru miljardu kn robe radi vas. Pa pobogu nije on Amazon. Ako ti ne pase dostava odes u ducan i uzmes, zato i je skuplje tamo, i zato tamo ima lager (bar bi triba bit, iako je danas sve spalo na tanke grane).

Ovo šta se tiče dostave neću komentirat, nije isto imat maržu 2% i 15%, shodno tome može dostava i bit besplatna ako je puno već marža. Ljudi jebeno popuše 20 kn dnevno, a skupa dostava. WTF

Neznam što si se sad ti našao mene quotat, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Mislim da Ninu u ovom slučaju ne treba odvjetnik.

Niti smo mi kupci humanitarna organizacija niti Ninu treba humanitarna pomoć.
Radi se o odnosu kupac-trgovac i shodno tome davam svoje mišljenje.
Meni je kao kupcu minus 10 dana do dostave ako u drugim web shopovima u hr robu mogu dobiti drugi ili treći dan.
Isto tako to ne znači da neću naručiti u Uzi Shopu ako mi nije preša i da nisam svjesno naručio znajući rok isporuke.
I da, netreba Nino imati na lageru milijardu kn robe niti tko to traži.

Čemu služi ova tema ako se ne smije iznjeti svoje mišljenje i uz pluseve reći neke minuse ako postoje?
__________________
Necronomicon je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2014., 19:37   #353
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Necronomicon Pregled postova
Neznam što si se sad ti našao mene quotat, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Mislim da Ninu u ovom slučaju ne treba odvjetnik.

Niti smo mi kupci humanitarna organizacija niti Ninu treba humanitarna pomoć.
Radi se o odnosu kupac-trgovac i shodno tome davam svoje mišljenje.
Meni je kao kupcu minus 10 dana do dostave ako u drugim web shopovima u hr robu mogu dobiti drugi ili treći dan.
Isto tako to ne znači da neću naručiti u Uzi Shopu ako mi nije preša i da nisam svjesno naručio znajući rok isporuke.
I da, netreba Nino imati na lageru milijardu kn robe niti tko to traži.

Čemu služi ova tema ako se ne smije iznjeti svoje mišljenje i uz pluseve reći neke minuse ako postoje?
Zato šta webshop (pogotovo u RH) nije misto di svi sve imaju, nego su samo posrednici izmedju veleprodaje i kranjeg kupca, i svakako ne mislin da je neki minus jer se čeka. Proces ide ovako, ti nešto naručiš, platiš, čeka se uplata (jer zašto bi on plaća svojom lovom), pa dok veletrgovac vidi istu, pa shipping, i tek je nakon nekoliko dana kod tebe. Još ako pogodi blagdane/praznike whatever, još se produživa... Treća stvar je odakle se naručuje.

Isto kako si ti iznio mišljenje tako i ja iznosim. Svi bi tili više za manje, a to ima nedostataka. NHF (i ovo nije bilo odvjetnički)
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 20:10   #354
Miks88
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Split
Postovi: 7
@nino
teški sam Njub, čuo sam za UziShop prije 13 minuta doslovno.. sastavio konfiguraciju i brate jeftino je, ili bolje da kažem jeftinije je. Par pitanja ovako iz rukava, pretpostavljam da je samo keš i uplata na račun u igri? što je sa kupovinom preko firme, tipa uzmeš preko firme pa ti se vrati porez? i dali sastavljate konfiguracije ili se šalju komponente odvojeno?

Hvala
Miks88 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 20:28   #355
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Miks88 Pregled postova
@nino
teški sam Njub, čuo sam za UziShop prije 13 minuta doslovno.. sastavio konfiguraciju i brate jeftino je, ili bolje da kažem jeftinije je. Par pitanja ovako iz rukava, pretpostavljam da je samo keš i uplata na račun u igri? što je sa kupovinom preko firme, tipa uzmeš preko firme pa ti se vrati porez? i dali sastavljate konfiguracije ili se šalju komponente odvojeno?

Hvala
Kakve veze ima firma i keš? R1 ti izbaci ako je u sustavu PDVa, ovi u računovodstvu saldiraju i živio. Nema tu neke filozofije.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 20:49   #356
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Velika je mana što nabava.net uopće ne izbacuje ponudu iz ovog web shopa.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 20:59   #357
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Velika je mana što nabava.net uopće ne izbacuje ponudu iz ovog web shopa.


Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 21:06   #358
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova


Pas mater, pretraživao sam neke stvari i nije mi izbacio uzi niti jednom! Funny shit! Baš sam uzeo SSD samsungov od njih i c/p u nabavu i nema ih, a kod njih je najjeftiniji taj model.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 21:20   #359
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Neznam zašto mi nabava neke artikle ne izlista, ili ih izlista po drugim kriterijima. Koji disk je u pitanju konkretno @partwish?

@Miks88, sve je opisano u Uvjetima koristenja.

Uplatom na račun, netbankingom, virmanom ili opcom uplatnicom su za sada jedini načini plaćanja.

Po želji sastavljam, rastavljam, saljem po komponentama.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 21:27   #360
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
@nino Samsung 256GB 840 Pro Series
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na