Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2014., 16:07   #1741
AFK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 153
Citiraj:
Autor randic7 Pregled postova
Imam racun na kojem pisu opci uvjeti jamstva ali ne pise tih 45, niti po zakonu toga vise nema nego razumni rok..e sad sta njima predstavlja razumni rok to samo oni znaju..
45 dana je razumni rok i ako nazoveš zlužbu za zaštitu potrošača stati će iza tebe te ih oni kontaktirati...bio u vrlo sličnoj situaciji,čekao oko 40 dana i ni riječi gdje je moj proizvod,..kada ih je kontaktiralo društvo dobio sam novi uređaj u roku 2 dana.

http://www.potrosac.hr/

sorry ali i meni je čudno da se nešto popravlja 45 dana a da nitko ni nezna gdje je to

http://danas.net.hr/hrvatska/na-cemu...ri-novi-aparat

Zadnje izmijenjeno od: AFK. 30.09.2014. u 16:15.
AFK je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 16:31   #1742
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor AFK Pregled postova
čekaj kakav links klub..kak se to regirsitra što? može objašnjenje
Imas 5% popusta na sve, osim ak kupujes na firmu. Ja sam to dobil pred par god pred bozic kad sam nes kupio, dobis karticu.. To je sve kaj znam o tome..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2014., 18:55   #1743
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Znam ja šta piše u zakonu. Ne gledaj račun, već garanciju uvoznika. Kvaka je u tome da mnogi u svojim jamstvenim listovima navode 45 dana kao rok za popravak. Tu je tvoja šansa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 19:35   #1744
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Nemam garantni lis od uvoznika jer je zaljepljen na kutiju od monitora, tako da to neznam samo znam da je uvoznik Asbis..
Hvala kolege AFK i coconut ako ne rijese ovaj tjedan budem ih kontaktirao pa da dobijem novi..
inace oni su mi rekli kako je monitor u ovlaštenom servisu i kad stigne da ce mi se javit..al to traje i traje..
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 20:00   #1745
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor randic7 Pregled postova
Nemam garantni lis od uvoznika jer je zaljepljen na kutiju od monitora, tako da to neznam samo znam da je uvoznik Asbis..
Hvala kolege AFK i coconut ako ne rijese ovaj tjedan budem ih kontaktirao pa da dobijem novi..
inace oni su mi rekli kako je monitor u ovlaštenom servisu i kad stigne da ce mi se javit..al to traje i traje..
Imao sam sličnu situaciju kao ti sa monitorom (samo je u mojem slučaju bio gamepad u pitanju) bio je kod njih 5 tjedana. Također sam u chatu svako malo se javljao i ispitivao gdje je to i svaki puta dobio isti odgovor U OVLAŠTENOM SERVISU I DALJE NE ZNAMO NIŠTA (išao sam u kategoriju REKLAMACIJE u chatu i dotična gospođa koja se tamo javljala (neću je imenovat, vjerojatno znaš o kojoj gospođi pričam) NITI NE POKUŠAVA saznati što je sa tim artiklom, dakle bio sam dosadan 5 dana i nisam apsolutno ništa od nje dobio, jedan posao ima i još ga ne radi, katastrofa. Onda sam odlučio pričati s nekim drugim i išao sam u kategoriju SERVIS, da bi mi se javio na chat neki gospodin i rekao mi: IDITE DO POSLOVNICE U VARAŽDINU I IZABERITE NOVI GAMEPAD ILI TRAŽITE POVRAT NOVCA.

Tako da svakako preporučam svima sa sličnim problemima da nejdu pod linksov chat na kategoriju REKLAMACIJA nego SERVIS.

Također, dotična gospođa mi je nakon 2 dana čak rekla i u kojem se servisu nalazi gamepad (zamislite), da bi ja kontaktirao direktno servis te bi oni meni odgovorili "GOSPODINE, NEMATE DOZVOLU OD LINKSA DA NAS KONTAKTIRATE, KONTAKTIRAJTE NJIH DA BI STE SAZNALI ŠTO JE SA VAŠIM ARTIKLOM." Dakle bio sam u jednosmjernoj ulici.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 21:35   #1746
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Imao sam sličnu situaciju kao ti sa monitorom (samo je u mojem slučaju bio gamepad u pitanju) bio je kod njih 5 tjedana. Također sam u chatu svako malo se javljao i ispitivao gdje je to i svaki puta dobio isti odgovor U OVLAŠTENOM SERVISU I DALJE NE ZNAMO NIŠTA (išao sam u kategoriju REKLAMACIJE u chatu i dotična gospođa koja se tamo javljala (neću je imenovat, vjerojatno znaš o kojoj gospođi pričam) NITI NE POKUŠAVA saznati što je sa tim artiklom, dakle bio sam dosadan 5 dana i nisam apsolutno ništa od nje dobio, jedan posao ima i još ga ne radi, katastrofa. Onda sam odlučio pričati s nekim drugim i išao sam u kategoriju SERVIS, da bi mi se javio na chat neki gospodin i rekao mi: IDITE DO POSLOVNICE U VARAŽDINU I IZABERITE NOVI GAMEPAD ILI TRAŽITE POVRAT NOVCA.

Tako da svakako preporučam svima sa sličnim problemima da nejdu pod linksov chat na kategoriju REKLAMACIJA nego SERVIS.

Također, dotična gospođa mi je nakon 2 dana čak rekla i u kojem se servisu nalazi gamepad (zamislite), da bi ja kontaktirao direktno servis te bi oni meni odgovorili "GOSPODINE, NEMATE DOZVOLU OD LINKSA DA NAS KONTAKTIRATE, KONTAKTIRAJTE NJIH DA BI STE SAZNALI ŠTO JE SA VAŠIM ARTIKLOM." Dakle bio sam u jednosmjernoj ulici.
I sta je bilo na kraju? si cekao ili si otisao kako ti je ovaj gospodin sa chat rekao jel ona gospoda..a sta se tice gospođe to je ta, uvjek isti odgovor..
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 01:58   #1747
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor randic7 Pregled postova
I sta je bilo na kraju? si cekao ili si otisao kako ti je ovaj gospodin sa chat rekao jel ona gospoda..a sta se tice gospođe to je ta, uvjek isti odgovor..
Otisao sam u links i dobio novi gamepad isti dan.
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 12:56   #1748
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Ako ideš do links rijeke uzmi si kavu jer dok dođeš na red izgoriš
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2014., 13:23   #1749
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ovisi kad ideš. Ja sam prekjučer oko 10.30 bio jedini u poslovnici. Kupci : prodavači = 1:1
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 01:11   #1750
Bull_the_Great
Registered User
Moj komp
 
Bull_the_Great's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 31
evo mene opet . ovaj put opet random freezevi , zacrnjenja ekrana , memory leak ( rekao mi frend da to imam , testirao je , ja pojma nemam sta je to , jel moze neko mi objasnit?), artifakti na grafickoj . a neznam jel prosao mjesec-dva otkako su mi vec mijenjali RAMe i GPU . to je jedno 4-5 put da im nosim komp otkako sam ga kupio ...

ne znam ocu li ikad na zelenu granu s njima ...
Bull_the_Great je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2014., 07:44   #1751
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Ako ideš do links rijeke uzmi si kavu jer dok dođeš na red izgoriš
Links Rijeka liči na Vemulj prije nego je propo.
Nabacano, neuredno i usporeno.
Da ne pričam da web naruđbu više nisu u stanju obraditi.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 09:53   #1752
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Da, ja naručio na webu, dobio potvrdu da je spremno za preuzimanje.
Izgubio vrijeme i novac da odem pokupiti i kažu da nemaju i još pitaju da li sam dobio mail potvrdu...
Slampavost...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 10:01   #1753
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Links Rijeka liči na Vemulj prije nego je propo.
Nabacano, neuredno i usporeno.
Da ne pričam da web naruđbu više nisu u stanju obraditi.
+1

1. Čekao sam 40min da dođem na red...

2. Dok sam došao na red, rekli su mi da jednog artikla kojeg sam naručio nemaju, a dan prije sam ih zvao i rekli su da su dobili...

U Links Rijeka više nikad...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 10:07   #1754
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Daj me nemojte, upravo putujem prema rijeci pokupiti jednu web narudžbu koju navodno imaju spremnu...
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 10:10   #1755
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ma pusti ih bit će sve u redu - NOOOOOOOOOOT!!!!!
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 11:24   #1756
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
U Rijeci je prilično velika fluktuacija ljudi. Kupujem od njih praktički od kada su se otvorili i svaki put nađem neku novu facu.
I da, to kad sam bio nekidan, išao sam kupiti 2,5" USB 3.0 externo kućište. Prije polaska pogledaj imaju li ga, i naravno da su ga imali. Na licu mjesta - 0 bodova. Ok, uzeo sam drugo, ali opet...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2014., 00:24   #1757
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Deer kokos, moraš ih nazvati i napraviti rezervaciju. Mogao je netko doći 3 minute prije tebe i kupiti kućište.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 17:40   #1758
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Eto danas, jučer imao negativno iskustvo. Ništa strašno ali malo digne živce. 07.10.2014 naručio kučište (antecovo, nije bitno) oko 11:00h prije podne u Riječkoj poslovnici jer im nije bilo raspoloživo osim u drugim poslovnicama. Petak 10.10.2014 zovem, ništa, reko ok bio je praznik dogodi se malo zakašnjenje, nije problem. Zovem jučer prije nego krenem sa posla jer mi je usput kada se vraćam kući, kaže roba došla tu je, super dolazim. Dođem u poslovnicu, kučištu ni traga ni glasa Kažem ok, dogodi se, inače sam dosta strpljiv po takvim pitanjima jer mi nije hitno. Zovem danas prije nego krenem sa posla, kaže lik na telefonu, da došla je roba, kučište je kod nas. Zaletim se opet naravno, dođem na red i lik donese kučište ispred mene i kaže loša vijest, ne mogu ti dati kučište nismo ga sproveli u sistem. Pitam ja znači po Vašemu moram ponovo doći po njega kaže lik nažalost da i još me pita "pa tko Vam je uopće rekao da dođete po kučište?" Uglavnom poanta priče je. Meni koji živim u RI i nije toliki problem makar je ovo jako jako neprofesionalno ali shvaćam ljude koji žive dosta dalje kada popizde na ovakve stvari. Uglavnom u zadnje vrijeme kada trebam ići do linksa mi se diže želudac jer su postali dosta neprofesionalni i traljavi. Svaka čast pojedincima. Ali ovaj današnji Links je samo sjena starog Linksa, barem što se tiče Riječke poslovnice.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 18:26   #1759
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ha, i meni se ovo nedavno dogodilo u Linksu RI. Pitam imaju li artikl, imaju, i na stranici pise da imaju. Dodjem tamo i ipak nemaju, ne znaju gdje im je Nikad nisam bio posebno odusevljen tom trgovinom ali to im se prije nije dogadjalo.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 20:20   #1760
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Eto danas, jučer imao negativno iskustvo. Ništa strašno ali malo digne živce. 07.10.2014 naručio kučište (antecovo, nije bitno) oko 11:00h prije podne u Riječkoj poslovnici jer im nije bilo raspoloživo osim u drugim poslovnicama. Petak 10.10.2014 zovem, ništa, reko ok bio je praznik dogodi se malo zakašnjenje, nije problem. Zovem jučer prije nego krenem sa posla jer mi je usput kada se vraćam kući, kaže roba došla tu je, super dolazim. Dođem u poslovnicu, kučištu ni traga ni glasa Kažem ok, dogodi se, inače sam dosta strpljiv po takvim pitanjima jer mi nije hitno. Zovem danas prije nego krenem sa posla, kaže lik na telefonu, da došla je roba, kučište je kod nas. Zaletim se opet naravno, dođem na red i lik donese kučište ispred mene i kaže loša vijest, ne mogu ti dati kučište nismo ga sproveli u sistem. Pitam ja znači po Vašemu moram ponovo doći po njega kaže lik nažalost da i još me pita "pa tko Vam je uopće rekao da dođete po kučište?" Uglavnom poanta priče je. Meni koji živim u RI i nije toliki problem makar je ovo jako jako neprofesionalno ali shvaćam ljude koji žive dosta dalje kada popizde na ovakve stvari. Uglavnom u zadnje vrijeme kada trebam ići do linksa mi se diže želudac jer su postali dosta neprofesionalni i traljavi. Svaka čast pojedincima. Ali ovaj današnji Links je samo sjena starog Linksa, barem što se tiče Riječke poslovnice.
To je i moje mišljenje, više ne mislim kročiti tamo jer su stvarno loši. A prijašnji Links u Ri mi je bio najdraži (u Varteks zgradi).
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 20:37   #1761
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
To je i moje mišljenje, više ne mislim kročiti tamo jer su stvarno loši. A prijašnji Links u Ri mi je bio najdraži (u Varteks zgradi).
To je bio Ve-mil. I to njihova druga Riječka poslovnica.
Links je oduvijek ispod Orijentovog igrališta.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 21:06   #1762
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
To je bio Ve-mil. I to njihova druga Riječka poslovnica.
Links je oduvijek ispod Orijentovog igrališta.
Zasluženi

Da, pobrkao sam, kupovao sam i u starom Linksu i u novome...i u Ve-milu sam bio pa mi se zato pobrkalo
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 23:21   #1763
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Sve ovisi o gradu. Dečki u Osijeku su za svaku pohvalu. Nekad se jedva suzdržim od smijeha dok slušam kako pristojno objašnjavaju tehniku kupcima debilima .
Susrretljivi i uslužni. Svaka čast links Osijek.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 23:42   #1764
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Ak vidite u Linksu Trešnjevka lika u plavoj Windows 8 majici - da, slobodno mi se javite
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 08:13   #1765
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ak vidite u Linksu Trešnjevka lika u plavoj Windows 8 majici - da, slobodno mi se javite
Čekaj, stalno nosiš istu majicu smrade jedan?
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 14:44   #1766
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Well, da

Ajd, neki put dodje netko od kolega raditi ali ipak sam ja vecinom tamo.

S obzirom da sam smrad - ili se znamo ili mislis da sam jedan od kolega ili sam ti slucajno prodal krivu stvar

EDIT: Dok ja skužim prođe cijeli dan.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS


Zadnje izmijenjeno od: Mario92. 15.10.2014. u 21:46.
Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 03:52   #1767
kicozu
Bananaslayer
Moj komp
 
kicozu's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Poreč
Postovi: 51
Do sada samo pozitivna iskustva u Linksu. Što je najbitnije, osoblje zapravo zna nešto o informatici, za razliku od npr Tehno Marketa gdje sam došao da pitam kakve sve APove imaju u poslovnici i lik gleda blijedo u mene i pita što je to... No comment...
kicozu je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 14:31   #1768
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Links Rijeka novi zaposlenik Mi se čini ili je radio prije u nekoj trgovini tipa ex hgspot ?
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 21:12   #1769
Champ
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 102
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Sve ovisi o gradu. Dečki u Osijeku su za svaku pohvalu. Nekad se jedva suzdržim od smijeha dok slušam kako pristojno objašnjavaju tehniku kupcima debilima .
Susrretljivi i uslužni. Svaka čast links Osijek.
Potpisujem za Osijek!

Česti sam gost tamo i nikada nisam imao loša iskustva. Činjenica da sve to ide sporije, ali na taj način su po meni ažurni, pedantni i grešaka nema. Uvijek daju dobar savjet što je više nego za pohvalu, i nekome ko se baš toliko ne razumije mislim da je to potrebnije nego bilo šta.

Što se tiče garancije nedavno sam reklamirao Dellov monitor (da ne znam ni ja kako su se pojavili mrtvi pixeli na njemu) i trajalo je 45+ dana međutim zamijenjena je matrica i monitor radi izvrsno!

10/10 za Osijek
Champ je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 22:18   #1770
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Pridružujem se i ja pohvalama za djelatnike u poslovnici Links Osijek .
Susretljivi , pristojni , spremni objasniti i pomoći pri kupovini ....
Često tamo kupujem jer u Osijeku su oni jedina ozbiljnija trgovina informatičke opreme .
Poslovnica je uvijek puna kupaca i za svakoga odvoje vrijeme i moram reći da je ugodno tamo kupovati .
Barem da su komponente jeftinije , ali to je sada već druga priča .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na