Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2011., 10:55   #1
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Originalni XP za firmu

Nemogu naci sve odgovore u starijim temama pa da pitam...
U firmi je instaliran Win98 i zbog novog programa treba i neki noviji OS. Vista i 7 ne dolaze u obzir zbog starosti komponenti pa sam u potrazi za WinXP.
Ako sam dobro skuzio, treba mi retail verzija, nije vazno koja (home, pro), bitno da sam je kupio/platio i da je original.
Da li mi treba racun za XP (ako ga uspijem naci na trznici,npr.) koji stoji na firmu, ili je dovoljan samo CD sa naljepnicom? Kako inspektori gledaju na to?
cmonn je online   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 11:08   #2
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Gle-ako ti uleti DI njih uopće ne zanima naljepnica nego isključivo račun za taj XP.

Dakle, može biti orginal ali ako nemaš računa-naj***o si
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2011., 11:38   #3
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
A znaci racun na firmu je bitan...
Gdje uopce legalno kupiti XP? Firma neka. Na nabavi.net nalazim samo za 1700kn a to je glupo dati za 10g. stari OS.
cmonn je online   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 11:51   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Probaj nabavit ako je cijena slična Vista Business downgrade to XP Pro .
I Ultimate verzija Viste se isto može spustit na XP.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 12:38   #5
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Razmisli o novom kompu. Izabereš si sam komponente, oni ti ga slože i uz to ide xp po par-sto kuna. To ti je DSP verzija licence i ona ide uz novi komp, ali bilo koji novi komp. Nema veze jel brand ili je složen u trgovini nekoj. Provjeri malo tko kod nas ima takve mogućnosti. Ja sam uzeo prošle godine u adm-u win7 pro 32-64 za 1k kuna uz komponente (naravno). Provjerio sam sa Microsoft Hrvatska na 0800 300 300 i rekli su da je to legalno.
Znači, umjesto 2k kuna samo za xp, možeš za 2k kuna imat novi komp + xp.
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 12:49   #6
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Gle-ako ti uleti DI njih uopće ne zanima naljepnica nego isključivo račun za taj XP.

Dakle, može biti orginal ali ako nemaš računa-naj***o si
Ni sam ne bih to bolje sročio
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 13:45   #7
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja bih osobno išao na novu uredsku pilu-za kakvih 3500 dobiješ novi HP sa Windows 7 Professional

To su fini strojevi, jedna ili tri godine garancije, ako ti baš zatreba XP digneš ga u virtualci i bog...

Da se da naći već od 3100 takvih strojčeka

http://www.adm.hr/product_info.php?c...oducts_id=9603
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 13:53   #8
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
E da, samo da napomenem, kod nadzora se ne gledaju samo Winsi nego i Office, antivirus i svi ostali zgodni programčići koji se koriste u poslovanju firme a nisu freeware
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 13:57   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
da, to je čudno i to rade sve ove godine
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 13:58   #10
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, to je čudno i to rade sve ove godine
Yep ali nekako ljudi to još ne znaju ili ne žele znati pa se još uvijek svašta nađe
U svakom slučaju, nije naodmet spomenuti
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2011., 14:08   #11
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
da, to je čudno i to rade sve ove godine

Je, ali su se sad malo povampirili i za AV softom, prije su u pravilu provjeravali samo MS, Adobe i slično.

Makar-najviše te razgali kad ti daju popis instaliranog softa pa zahtjevaju da napišeš kaj je legalno i gdje ti je račun a na popisu net.framework i slična sranja
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:14   #12
cmonn
Premium
 
cmonn's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: www
Postovi: 33
Da, razmisljao sam o novom kompu i OEM windowsima. Izgleda da i bude tako na kraju. Malo mi je zao ove starudije, koja je kostala 12k kn prije ~12g. Sad ne vrijedi ni 200kn a idealan je za to sta treba.
Ako slozim neku konfu za 1500kn u ducanu, mogu mi oni lupit naljepnice i prodati OEM windowse? Na koji HW bi to islo?
cmonn je online   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:17   #13
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Je, ali su se sad malo povampirili i za AV softom, prije su u pravilu provjeravali samo MS, Adobe i slično.

Makar-najviše te razgali kad ti daju popis instaliranog softa pa zahtjevaju da napišeš kaj je legalno i gdje ti je račun a na popisu net.framework i slična sranja
Dobili smo mi i čarobni štapić:

http://www.bug.hr/vijesti/insig2-don...at/100855.aspx

Izlista sve pizdarije koje su na kompu, i što treba i što ne treba pa ti sada budi pametan i znaj na licu mjesta što je freeware a što licencirano
Ja ga osobno ne koristim, manje mi vremena treba da pregledam to na klasični način
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:37   #14
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Znači da se DI baš ne slaže sa samim MS-om, tj. ako MS kaže da su win legalni i imaš naljepnicu ništa ti ne znači ako nemaš račun? Po meni malo blesavo kad se radi čisto o tome da li je legalno ili ne. Pa nisi naljepnicu na ulici pronašao :S

Uglavnom, slažem se da je najbolje kupit novo s OEM pa si siguran. Radi li ti taj softver na sedmici? Ja imam jednu legalnu vistu oem business koja je downgradana na win xp pro pa treba vidjeti može li sedmica i koja downgradati legalno na nešto niže.

Što se tiče OEM Windowsa, oni idu uz novu konfiguraciju. Vjerujem da bi CPU, MBO i RAM bili dovoljni za kupnju OEM verzije - ALI pazi na to i glede legalnost jer opet ti OEM windowsi idu uz novu konfiguraciju samo.

Sad sam se sjetio da je meni HG Spot svojevremeno prodao OEM OS samo uz hard disk i CPU jer ploče, grafičke i monitora nisu imali pa sam ih morao drugdje naručiti To je bilo na početku one neslavne faze kad manje više ništa više nisu imali.

Zadnje izmijenjeno od: FitzTN. 29.01.2011. u 14:46.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:40   #15
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Znači da se DI baš ne slaže sa samim MS-om, tj. ako MS kaže da su win legalni i imaš naljepnicu ništa ti ne znači ako nemaš račun? Po meni malo blesavo kad se radi čisto o tome da li je legalno ili ne. Pa nisi naljepnicu na ulici pronašao :S
Primjer:
A ako su Winsi ukradeni sa nekog skladišta informatičkom opremom, jesu li i onda legalno kupljeni na ime pravne osobe koja ih koristi u poslovanju?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:42   #16
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Znači da se DI baš ne slaže sa samim MS-om, tj. ako MS kaže da su win legalni i imaš naljepnicu ništa ti ne znači ako nemaš račun? Po meni malo blesavo kad se radi čisto o tome da li je legalno ili ne. Pa nisi naljepnicu na ulici pronašao :S

Uglavnom, slažem se da je najbolje kupit novo s OEM pa si siguran. Radi li ti taj softver na sedmici? Ja imam jednu legalnu vistu oem business koja je downgradana na win xp pro pa treba vidjeti može li sedmica i koja downgradati legalno na nešto niže.
Ako imaš obrt ili doo morš imat i račun


Isto tako nemreš zajebavat poreznu da ti odobre putne naloge za legalno kupljen auto sa regom i tehničkim koji je u vlasništvu tvoje tetke a ne u tvom ili na firmu/obrt

Jer ako te ne mogu opalit za nelegalni soft svejedno bu te rebnuli zbog računa...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:50   #17
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Dobili smo mi i čarobni štapić:

http://www.bug.hr/vijesti/insig2-don...at/100855.aspx

Izlista sve pizdarije koje su na kompu, i što treba i što ne treba pa ti sada budi pametan i znaj na licu mjesta što je freeware a što licencirano
Ja ga osobno ne koristim, manje mi vremena treba da pregledam to na klasični način
Kakvo je stanje s mp3cama i filmovima/serijama?

PS: Sry za OT.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:57   #18
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor cmonn Pregled postova
Da, razmisljao sam o novom kompu i OEM windowsima. Izgleda da i bude tako na kraju. Malo mi je zao ove starudije, koja je kostala 12k kn prije ~12g. Sad ne vrijedi ni 200kn a idealan je za to sta treba.
Ako slozim neku konfu za 1500kn u ducanu, mogu mi oni lupit naljepnice i prodati OEM windowse? Na koji HW bi to islo?
Po mom iskustvu gotova uredska konfa štedi vrijeme, živce i novac

Počevši od toga da su to ipak istestirane konfe rađene po nekim standardima, dolaze sa softom proizvođača za kriptiranje/backup/recovery managerom, predinstaliranom recovery particijom, AV softom...

Imaš i nekakvu teh. podršku i servis.

Danas-sutra kad bude izlazio novi OS imal buš fini popust pri nadogradnji

Slagao sam hrpe konfi za manje urede i da se tako proći jeftinije ali sam se i ja na kraju doveo pameti, firma je firma i ne isplati se delat "složenac" zbog par sto kuna manje...


Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
A neš ti jakog softa koji bu ti izlistao vrijeme, datum i koji soft je instaliran
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2011., 14:58   #19
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Kakvo je stanje s mp3cama i filmovima/serijama?

PS: Sry za OT.
Nemam praksu raditi problem oko mp3 formata pošto isti može biti i legalno kupljen i downloadan s neta (tako i kolege postupaju) ali ako se zateknu filmovi i uređaj koji ih može reproducirati u poslovnom prostoru onda se postupa isto kao i s windowsima npr. Iako su to mahom već na prvu sprženi dvd-i i stranka na licu mjesta prizna da ne posjeduje originalne primjerke dvd-a pa je sve u startu jasno i nije ni potrebno tražiti nekakve račune na firmu
Ali sa filmovima se stvarno rijetko srećemo u nadzorima.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 02:18   #20
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Jelc
Gle-ako ti uleti DI njih uopće ne zanima naljepnica nego isključivo račun za taj XP.

Dakle, može biti orginal ali ako nemaš računa-naj***o si:)[/I

__________________
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ni sam ne bih to bolje sročio


Netocno! Ako nemas racun i naljepnicu si najebao. Ja sam imao racun pa su me ipak zbog naljepnice rebnuli 2k kuna
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 08:22   #21
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Netocno! Ako nemas racun i naljepnicu si najebao. Ja sam imao racun pa su me ipak zbog naljepnice rebnuli 2k kuna
Onda si stvarno naletio na nekog revnog kolegu, meni osobno i svim kolegama tu kod nas u PJ Rijeka dovoljne su ulazne fakture od računalnih programa da bi utvrdili legalitet korištenja istih.
Ako si dobio prekršajni nalog trebao si se žaliti na presudu i priložiti račune.
Ja bih to slao na sud zbog naljepnice ako na njoj stoji da software nije namijenjen za prodaju u europskim zemljama tj. da je namijenjen američkom ili nekom drugom tržištu ali ako mi se dostavi račun a licenca se negdje zagubila onda ne pravim problem oko toga (jedino naravno ako je račun izdan nakon dana inspekcijskog nadzora ).
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 09:38   #22
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ja sam imao racun pa su me ipak zbog naljepnice rebnuli 2k kuna
A i to bi volio vidjet, da ti na kazni piše da su ti samo zbog toga lupili dva soma globe
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 10:00   #23
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
A i to bi volio vidjet, da ti na kazni piše da su ti samo zbog toga lupili dva soma globe
Posebno zato što ni ne mora imati naljepnicu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 21:25   #24
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
A gle, iskreno nemam volje ni zelje bosti se sa rogatima. Jednostavno platio kaznu jer mi se to ucinilo kao najjeftinija varijanta. Nakon toga digao ubuntu i sada neka se oni ceskaju di ih svrbi. Dok drzava ne donese neki zakon koji ce i to skrenuti u svoju korist, ja sam miran
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 23:40   #25
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Jedno pitanje za Doinka. Ako je računalo za firmu kupljeno na nekoj rasprodaji recimo za smiješno male novce (npr. oprema za tzv. rashod) i to računalo je dolazilo sa OEM Windozima i postoji račun za to kupljeno računalo ali ne postoji račun normalno za Windoze kad su automatski bili predinstalirani - kakva je onda procedura? Naljka je normalno na kompu ali kažeš da to ništa ne vrijedi.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 00:14   #26
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
.... ne postoji račun normalno za Windoze....
Trebalo bi pisat. Ja kad dobijem npr. HP ili IBM/Lenovo konfiguraciju sa predinstaliranim windowsima, na racunu mi uvijek pise stavka za windowse. Bez cijene, jer je cijena za komplet racunalo.

Kuzis sto zelim rec?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 00:29   #27
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
evo ja sam se susreo s problemom da nam za printer novi treba mašina i da radi samo na win xp, al iz adm su mi rekli da kad kupimo win 7 pro da se onda legalno downgrade napravi na win xp i da microsoft to odobrava. cisto ako netko ima slican problem da zna kako se moze rjesit, jer kupit xp vise nije dobavljiv u Hr.
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2011., 01:29   #28
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Trebalo bi pisat. Ja kad dobijem npr. HP ili IBM/Lenovo konfiguraciju sa predinstaliranim windowsima, na racunu mi uvijek pise stavka za windowse. Bez cijene, jer je cijena za komplet racunalo.

Kuzis sto zelim rec?
Kužim. Hvala .

Jako korisna tema inače.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 10:48   #29
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Malo OT al opet vezano za ovu temu. Koja (najjeftinija) verzija sedmice se da downgradeat na Win XP? (Zašto XP, zato što mora biti)

I kakva je situacija recimo sa Windows 7 Home Premium kupljenim/korištenim od strane firme pošto se radi o home verziji?


EDIT:
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova

Nepaše mi to, prekomplicirano Jedini program za koji se koristi to računalo zahtjeva XP, tako da nema svrhe virtualku držat gore. A i neznam kako je dobro na virtualki sređena podrška za paralelni port i kačenje preko njega.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 04.05.2011. u 17:12.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2011., 11:15   #30
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na