Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2007., 10:15   #31
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Uf sad bi se tak raspisao... Ali mi se i ne da

Evo zadnja scena koja mi se prekjučer dogodila, stojim na semaforu i trebam skrenut desno, preko put stoji neki Audi 6 novi i kad se upalilo zeleno lik mi oduzme prednost (skretao je di i ja ali ja sam imao 10x manje za proć od njega!! i lik prođe par cm od žene i klinca koji su imali zeleno na pješačkom) ja sam toliko poludio da mi je miliseknuda odlučila da se ne zaletim u njega (ja bi bio kriv ali ***i ga) i kad sam došao doma i kad sam rekao starom, on hladnokrvno kaže, šta nisi izašao van i razbio mu šajbu.
Inače to je ono križanje kod Av Molea, i nakon toga je lik oduzeo prednost još jednom autu koji je išao u garažu, ono debil teški.
Da je pogazio ženu i malu iebo me pas ak ga mojih 6X kg ne bi razbilo
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 10:19   #32
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Uf sad bi se tak raspisao... Ali mi se i ne da

Evo zadnja scena koja mi se prekjučer dogodila, stojim na semaforu i trebam skrenut desno, preko put stoji neki Audi 6 novi i kad se upalilo zeleno lik mi oduzme prednost (skretao je di i ja ali ja sam imao 10x manje za proć od njega!! i lik prođe par cm od žene i klinca koji su imali zeleno na pješačkom) ja sam toliko poludio da mi je miliseknuda odlučila da se ne zaletim u njega (ja bi bio kriv ali ***i ga) i kad sam došao doma i kad sam rekao starom, on hladnokrvno kaže, šta nisi izašao van i razbio mu šajbu.
Inače to je ono križanje kod Av Molea, i nakon toga je lik oduzeo prednost još jednom autu koji je išao u garažu, ono debil teški.
Da je pogazio ženu i malu iebo me pas ak ga mojih 6X kg ne bi razbilo
Da te on svojom krivnjom udario, mislis da bi se dalo s njim dogovoriti na licu mjesta uz potpis onog papirica?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.12.2007., 10:31   #33
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Da me on udario, zvao bi murju, napravio scenu da me boli glava (bulja ), i hebo bi mu sve po spisku jer bi mi oduzeo vrijeme od shoppinga
+ što bi mi cura vajnala cijelo vrijeme
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 10:41   #34
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
A da mi dignemo jos jednu temu gdje cemo o vozackoj kulturi, prometnicama, pravilima i vozacima opepela?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 10:42   #35
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
evo jos jedan hahar iz dubrave...lol.oduzima se prednost , dogodi se , netreba zbog toga zivcanit..al to ti dodje s vremenom.

@flex
jedna stvar je naslonit se na nekog , druga nekom udubit vrata.zasto bi ja imo pokrpani auto zbog nekog klinca koji je jucer polozio/babe koja se sminka.izvoli mi iz svog đepa platit razliku za nova vrata/novi branik , pa bus videl kak bu sljedeci put oprezno vozila.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 10:48   #36
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
A da mi dignemo jos jednu temu gdje cemo o vozackoj kulturi, prometnicama, pravilima i vozacima opepela?
Ne treba, mozes kreirati cijeli forum time.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 10:53   #37
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Žene za volanom uff, pogotovo kad se nađu u nekoj situaciji di se treba brzo reagirat i odlučno, to nakraju ispadne ili trubljenje ili živciranje i uvijek redovito psovanje
Stari je u stari auto ugradio trubu koja ima visoki zvuk i podosta je jaka, i ja ju obožavam
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 11:03   #38
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Žene za volanom uff, pogotovo kad se nađu u nekoj situaciji di se treba brzo reagirat i odlučno, to nakraju ispadne ili trubljenje ili živciranje i uvijek redovito psovanje
Stari je u stari auto ugradio trubu koja ima visoki zvuk i podosta je jaka, i ja ju obožavam
Kod zena je fascinantno da postoje dvije skupine vozacica. jedne koje voze katastrofalno lose i onak opasnost su na cesti i druga skupina koje voze SAVRSENO. Nazalost 95% spada u prvu skupinu. Druge skupine ne postoje. Zene prosjecni vozaci ne postoje.

Mislim imam par frendica koje tako dobro voze da je to nesto prestrasno, ono gust ti je bit sa njima u autu, a imam ih tolko sa kojima ne sjedam u auto da sam prestao brojati.

Onak kad vidim mladu udavacu, pardon zenicu u dobrom autu, nacifranu u tri coska samo bjezim od nje. Stisce gas, NEZNA kontrolirat auto i jos je na to sve puna sebe da vidis kak ego viri iz auspuha.

Muski su pak druga prica. To po autu koj vozi vec zakljucujes kako vozi. Cim vidim opepela il golfa ocekujem kolonu iza njega ili da ce raditi pizdarije na cesti.

Najbolji su vozaci alfisti i ljudi u sabbu. To je nesto nevjerojatno nisam jos vidio da nekog u tim autima da lose voze.

favoritka sa covjeculjkom i kapicom znaci opasnost. Ak ima tenisku lopticu na kuki (paket opreme sport) stajem i pustam ga da ode daleko sto dalje od mene

@iggy: istina
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 11:17   #39
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Mislio sam da sam jedini ja koji nevoli opel , od 5 oduzetih prednosti 3 su sigurno bili u opelu tak da se jos dodatno na zivciram, al nemozes da nis ne kazes pogotovo ako je plave boje spojler, 2 kile naljepnica, spusten samo sta ne grebe po podu, lampice itd... okiceni kombajn... Mislim i ja sam igrao need for speed al tak nes mi ne pada na pamet...

da se prihvatim offtopica zene za volanom: nisam sovinist ni priblizno ali izgleda da im je to u krvi, ali postoji nesto gore a to je hrpa "maderfakera" koji se preseravaju svojom kantom po gradu dok iz njega trešti čirilica, takvi kod nas nisu culi za zmigavce, za prednost, a bome ni da ima i drugih vozaca na cesti... Neki ljudi valjda misle da je ne-davanje zmigavca frajersko, kao kaj cu ja davat zmigavac to se tak radi u autoskoli... To je cista glupost, zmigavac ti sluzi da ti sam ne na***ebes a bome ni drugi, pogotovo kada se promet brze odvija...
Jao koji OT ...
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 11:32   #40
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Da me on udario, zvao bi murju, napravio scenu da me boli glava (bulja )...
Ti bi za bulju mogo dignut opake novce ak se računa po veličini

Nego kak je krenulo u prometu još malo i svi bumo izgledali ko oni iz Mad Maxa drugi dio....

Kaj se tiče dogovora na mjestu treba to odma obavit u osiguravajučem ako je moguče jer se ljudi stvarno predomisle.
Mene je čovjek udario kod busnog kad sam stao na crveno. Ono ujutro ja žurim u bolnicu jer sam bio pratnja djetetu iz bolnice na pregled u drugu a frajer je žurio na posao - pošto su mi minute igrale ulogu ja sam mu uzeo OI i policu i dogovorio se da popodne se nađemo u njegovom osiguravajučem. Fascinantno je bilo to da me nije mogao udarit u gorem trenutku - stvarno mi je bila frka za vrijeme a čovjek mi je poslije pričao da je cijeli dan razmišljao da sam ja jedan od onih koji naglo koče da ih neko udari pa da zarade !!!!!
Dakle odma treba rješavat i dobro je ako se ima fotka ili dobar mobač da se ljepo vide slike. To pomaže puno....
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.12.2007., 12:05   #41
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
tako je .
a da ne pricam kak na ovom topiku smo jedva dotaknuli ozljeda , to je jedna veeelika kuhinja jos s tim . covjek te lupi, tebi na prvi pogeld nista(adrenalin ti ubije ebvenutalan osjecaj boli).
steta je tak ne bas bmala al opet neces zvat muriju da ne za***es covjeka, nije it nis ni njemu nije osim kaj mu je auto jso vise razzlupljen nego tebi.sutradan se cujes s njim , ne priznaje krivicu nego ti javlja da je otiso kod doktora i da ima trzajnu ozljedu vrata , mucnine i glavobolju...

ma svega ima.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 13:34   #42
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
tako je .
a da ne pricam kak na ovom topiku smo jedva dotaknuli ozljeda , to je jedna veeelika kuhinja jos s tim . covjek te lupi, tebi na prvi pogeld nista(adrenalin ti ubije ebvenutalan osjecaj boli).
steta je tak ne bas bmala al opet neces zvat muriju da ne za***es covjeka, nije it nis ni njemu nije osim kaj mu je auto jso vise razzlupljen nego tebi.sutradan se cujes s njim , ne priznaje krivicu nego ti javlja da je otiso kod doktora i da ima trzajnu ozljedu vrata , mucnine i glavobolju...

ma svega ima.

ovo za ozljede je tocno.
kad sam se ja razbio,dosla hitna ja im mahnuo,potpisao i bris.
naravno stari me je kasnije otpeljao u bolnicu,da se ipak provjeri...
opet nikom niš,al zato dan sutra nisam bas najbolje hodao,mucnina sljedeca 3 dana itd...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 14:04   #43
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Vidim da nisam jedini opepel hater ovdje Al ipak nema ništa gore od stare 120kg+ babe na parkingu shopping centra koja pokušava svoju tonu kupljenih stvari ugurat u svoj truli yugo i onda svom silinom otvori vrata ne pazeći na auto pored i naravno da na novom, friško kupljenom autu ostane potpis yuga. Pridružio bih se također svim "ljubiteljima" žena u prometu. Nisam jednom doživio da, dok se u centru vozim, žena ispred mene slučajno vidi frendicu na nogostupu ili neku torbicu u izlogu i zakoči ko bolesna pa ti izbjegavaj kak znaš ili budi kriv. Da ne pričam o poštovanju znakova kod žena. Jednosmjerna ulica kod njih ne vrijedi jer je na kraju ulice Fendi dućan, zabranjeno parkiranje isto tako ne vrijedi jer joj je nestalo maskare pa mora u DM i meni najdraže, križanje Ozaljske i Selske gdje uvijek neka žena pokušava skrenuti lijevo u Ozaljsku i unatoč trubljenju i sugestijama da ne smije skrenuti tamo, ona mora po svom, pa kako normalan čovjek neće poluditi na to
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 14:14   #44
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
hesus i marija

sad sam pokrenuo lavinu opepel hejtera. Ocemo klub neki slozit? Jos i golfa samo uguramo unutra i fešta
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 15:55   #45
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
100 kn mi je puno
300kn ti je ako ne makneš auto s ceste, samo da si upoznat s tim. Krajnje je bahato ostaviti auto na sred ceste čekajući policiju.

To što je europsko izvješće o nesreći možda nesigurno, ne znači da kad policija dođe da će se sve sigurno utvrditi. Meni je buraz imao malu nesreću, izlazio je s parkinga u Gajevoj u rikverc i na cesti puknuo malo lika. Šteta nikakva, malo registracija i branik iskrivljeni i puknulo par onih plastičnih finova il šta je to već. Lik oće 1500kn. Naravno buraz ne da. Ide on zvat policiju, 2h čekanja, a kad su došli izderali se na obojicu. Usto, bratić, koji je policajac, rekao mu je da slaže i da kaže da je ovaj njega nabio, a ne obratno (kad je već takav kreten). I vjerojatno bi uspjelo da se moj buraz nije počeo smijati. Rezime: kazna 1000kn burazu za izazivanje nesreće, kod osiguranja naknadno sve riješeno.

Što se tiče žena, hebo me pas ako nije istinito da su loši vozači. Naravno da izazivaju manje prometnih nesreća kad su najsporiji na cesti. Ajde u nekom malom mjestu ili gradu, tu se žena može uklopiti. Ali u Zagrebu, gdje moraš biti vrlo dinamičan, oprezan i koncentriran, a da ne govorim o pregledu situacije, žene se zaista ne mogu uklopiti. Vozi žena, ispred nje je ona, iza nje ona i sa strana ona. Ostalih nema - samo ona!
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 16:28   #46
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Al ipak nema ništa gore od stare 120kg+ babe na parkingu shopping centra koja pokušava svoju tonu kupljenih stvari ugurat u svoj truli yugo i onda svom silinom otvori vrata ne pazeći na auto pored i naravno da na novom, friško kupljenom autu ostane potpis yuga.
zato ja kad se nadem na takvim parkiralistima ostavim auto full daleko u zadnjim redovima parkinga gdje nema nikoga,,,,, bolje je malo vise prosetati nego se nabit odmah 5m od vrata i fino izaci s parkinga s 5-6 razlicitih boja na autu
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2007., 17:43   #47
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
300kn ti je ako ne makneš auto s ceste, samo da si upoznat s tim.
500, samo da te upoznam s tim. S tim sto je apsolutno neprovedivo u praksi.

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Krajnje je bahato ostaviti auto na sred ceste čekajući policiju.
Je, i strasno me zaboli medjunozje radi toga.

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
To što je europsko izvješće o nesreći možda nesigurno, ne znači da kad policija dođe da će se sve sigurno utvrditi.
Njihovo vidjenje ima tezinu, vozacko nema.

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Meni je buraz imao malu nesreću, izlazio je s parkinga u Gajevoj u rikverc i na cesti puknuo malo lika. Šteta nikakva, malo registracija i branik iskrivljeni i puknulo par onih plastičnih finova il šta je to već. Lik oće 1500kn. Naravno buraz ne da. Ide on zvat policiju, 2h čekanja, a kad su došli izderali se na obojicu. Usto, bratić, koji je policajac, rekao mu je da slaže i da kaže da je ovaj njega nabio, a ne obratno (kad je već takav kreten). I vjerojatno bi uspjelo da se moj buraz nije počeo smijati. Rezime: kazna 1000kn burazu za izazivanje nesreće, kod osiguranja naknadno sve riješeno.
Ja sam ih imao nekoliko (tudjom krivicom), nikad nisam imao potpuno cistu situaciju, a jednom sam cekao zastaru zalbenog roka zbog tipa koji me napucao i kasnije nije mogao biti nadjen u RH.
Konkretnih primjera iz prve ruke imam bar deset na osnovu kojih "zovi 92" iskljucivo ostaje jedino rjesenje.

Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Što se tiče žena, hebo me pas ako nije istinito da su loši vozači. Naravno da izazivaju manje prometnih nesreća kad su najsporiji na cesti. Ajde u nekom malom mjestu ili gradu, tu se žena može uklopiti. Ali u Zagrebu, gdje moraš biti vrlo dinamičan, oprezan i koncentriran, a da ne govorim o pregledu situacije, žene se zaista ne mogu uklopiti. Vozi žena, ispred nje je ona, iza nje ona i sa strana ona. Ostalih nema - samo ona!
Ima zena super vozaca. A da ne govorim koliko ima muskih koji "misle" da su vozaci.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 09:45   #48
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova

Što se tiče žena, hebo me pas ako nije istinito da su loši vozači. Naravno da izazivaju manje prometnih nesreća kad su najsporiji na cesti.
Čuj, ja radije dođem doma kasnije zbog neke ženskice koja puže slavonskom 60 nego uopće ne dođem doma zbog nekog balavca koji misli da je u njemu utjelovljen sennin duh. Žena ima i dobrih vozača. Moja žena npr. Ima i loših, a kao većina zamjerki im se navodi spora vožnja. Ja mislim da još nisam vidio (kao što maltene svakodnevno viđam) da trebica vozi 50 više od dozvoljenog, radi slalom bez i jednog datog žmigavca. Al većina ljudi tipu koji to radi neće to uzet kao činjenicu da je loš vozač nego kao činjenicu da je on frajer koji zna vozit a još mu se i jako žuri. Ja sam jednom takvom liku koji me takvom vožnjom doveo u izravnu opasnost, na semaforu otvorio vrata, izvuko ga van i onda skužio da cijeli tramvaj na stanici gleda u mene pa se ohladio u trenu. Rekao mu par "lijepih" riječi i vratio se u svoj auto. Netreba ni napominjat da je to bio balavac od kojih dvadesetak godina (nek se ne uvrijedi većina forumaša, al ja sam malo stariji pa imam pravo takve zvat balavcima).
Što se marke auta tiče koja radi najviše problema u prometu, no.1 je definitvno BMW. Potpuna vozačka nekultura u svim oblicima. Ti auti kao da serijski NE dolaze s žmigavcima. Al najviše zazirem od vozila Sisačkih i Krapinskih tablica. Kad su oni blizu mene, laganini na kočnicu i pusti ga da se odmakne. Nekoliko kritičnih situacija s njima mi je dalo par sijedih. Ne kažem da su svi takvi, al kad ih gledam u prometu šta rade... Vjerojatno neiskustvo u vožnji velikim gradom.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 11:51   #49
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Jos i golfa samo uguramo unutra i fešta

aaaaaaaaa

nedirajte mi golfa
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 11:59   #50
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Što se tiče BMW-a, većina vozača su žene ili starci. Previše puta sam slinio na neki E36 da bi mi baba u 60-ima izašla iz njega. Da se mene pita, u sklopu autoškole bi bila i škola sigurne vožnje u kojoj bi svi prošli razne stresne situacije i naučili kako se nositi s njima. Većina žena u takvim situacijama samo zažmiri jer ne zna što da napravi. Jednostavno zablokiraju. Mene recimo po gradu najviše živciraju vozači koji sjede na kočnici i svakih 5m moraju zakočiti makar nikoga živoga nema ispred. To pogotovo smeta na bržim cestama kao zagorskoj magistrali koja je ko stvorena za bržu vožnju i onda mi se ispred stvori netko tko za svaku krivinu na cesti mora zakočiti. Ne znam jel ti ljudi znaju da otpuštanje gasa isto usporava auto.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 12:02   #51
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
vidim kuje se urota protiv Munja-drivera...ljubomorci ljubomorci u japansko/korejskim kantama

sto se KR regi tice - istina.SK nisam tolko primjetio , al sam primjetio ove s brda kad se spuste u ZG, pa tim ljudima treba uzimat vozacke na granici..govorim o bosanskim tablicama naravno.

bmw-voze mladji uglavnom.jasno da ce bit malo energicniji.zu pravilu sto sredeniji i sto stariji primejrak , to ga treba prije propustit.

e nego btw ste skuzili kak se ekipa ovih dana uspoirila za jedno 50%
narodno vselje na ljetnim gumama..heheh
ulazim u zavoj u velikom stiluuuu
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 13:47   #52
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Krapinskih tablica..... Vjerojatno neiskustvo u vožnji velikim gradom.

yep ... slažem se s tim .. mi tu smo naviknuti voziti manjim cestama .. nema cesti s 3-4 trake ko tam kod vas ... a i vecina stvari je tu kod nas rjesena na nekakve druke jednostavnije nacine

.. ja sam u ZG-u do sad bil s autom max 5 put .. 3 put s autoskolom prije dosta godina ( makar mi nije nic koristilo jer me instruktor nije otpeljal prav u ZG nego smo dosli tam negde do pocetka , okrenuli se i natrag .. ou jea .. kakvo je to "iskustvo" bilo ) 1 do glavnog zeljeznickog i 1 kad sam moral brata brzo voziti na sveti duh

... iskreno .. kad god trebam iti u ZG ljepo idem s vlakom jer kad vidim tam one guzve po cesti , "naguravanja" , tonu zivcanih vozaca bormec mi se neda biti dio toga .. ljepo ja do ZG-a s cugom i onda po njemu cipelcugom

svaka čast tam vama kak se snalazite među svim onim trakama .. vi se tam na tim cestama snalazite ko ja vu zagorskim šumama
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 13:58   #53
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
evo da i ja kazem par

najgori vozaci definitivno
1 sisak
2 krapina
3 rijeka

nadalje zene su PUNO gori vozaci od muskih i jednostavno je to tako, radio sam na mjestu di sam bio u prometu 8 sati dnevno pa znam o cemu pricam... 97% zena NEZNA osnovna pravila voznje. doduse od ovih 3 posto 2% zna pravila a 1% zna jako dobro voziti.
i da nebi mislili da to kazem zato sto sam musko i kolegice koje su samnom radile isto to kazu.
tako da neznam zasto se uvjek mora naci neki vitez da spasava zensku cast u voznji kad je cinjenica da su losiji vozaci, to govorim kao profesionalni vozac
sto se tice losih muskih vozaca... hmn jedno 30% NEZNA osnove voznje 30% ih lose vozi a ostalih 40% su uceni dobri vozaci
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 14:10   #54
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
e da ... kad vec pisete od kam dolaze najgori vozaci ... zato kaj je rega KR ne znaci da je iz Krapine ... Krapinsko zagorska zupanija je velika i svi imaju KR regu .. a 99% ovih o kojima govorite ne dolaziju iz Krapine vec iz manjih mesta i iz razloga kaj u takvim djelovima tu prevladavaju ravne i "jednostavne" ceste ljudi nisu naviknuti voziti na više tračnim cestama
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 16:56   #55
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
vidim kuje se urota protiv Munja-drivera...ljubomorci ljubomorci u japansko/korejskim kantama
zar nije pokretac ove urote tj. fleks vozac francuza s pevec mrezicama, barem je prije bio
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 17:17   #56
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
tako da neznam zasto se uvjek mora naci neki vitez da spasava zensku cast u voznji kad je cinjenica da su losiji vozaci, to govorim kao profesionalni vozac
Valjda si na mene mislio ovim gore. Ne, uopće ne spašavam žensku čast nego konstatiram činjenice. Meni je prioritet doć od točke A do točke B živ i zdrav. I prije će me u tome spriječit neki klinac kom je stari kupio bmw i nego neka fufica u yarisu. I činjenica je da žene u prosjeku rade manje prometnih nesreća. Može me način vožnje neke trebice iživcirat al ne kao vožnja tatinih sinova. Vozim već devetnaestu godinu. I ja sam ko klinac znao mahat kuhačom (imao sam kuhaču u autu) nekoj ženski koja vozi s nogom na kočnici. Al višegodišnje iskustvo mi je reklo da kad vidiš nekog ko divlja u prometu, to je zasigurno 99% frajer.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 17:21   #57
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
zar nije pokretac ove urote tj. fleks vozac francuza s pevec mrezicama, barem je prije bio
Ne nisam. Ja samo kazem da su opepel i gnoj auti za bauštelce sa njemackim sindorom. nista vise. Bio mujo u nemačkoj vido bolan da su njemacki auti in. Ima kruh, rifle i tak to. Doso u selo sa opepelom i bio baja, pa se prosirilo i na zagreb. Zaraza.

Evo NHF normalnim vozacima opepela i gnoja

I ajde nemojmo sad pocet dalje sa time, jerbo cemo se svi posvađat. Alfisti ce pocet bacat molotovljive, vlasnici francuza granate, a maleri u opelima ce nas sve probat farabat


I da od svih ovdje ja samo cekam da cujem Panoramu. Mislim da je on definitvno najbolji vozac od nas i zanima me njegovo misljenje.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 18:06   #58
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Valjda si na mene mislio ovim gore. Ne, uopće ne spašavam žensku čast nego konstatiram činjenice. Al višegodišnje iskustvo mi je reklo da kad vidiš nekog ko divlja u prometu, to je zasigurno 99% frajer.


slazem se da divljaju muskarci al zene nepostuju ili neznaju pravila
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 18:37   #59
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
u praksi su one manje zlo
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2007., 19:19   #60
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
u praksi su one manje zlo
jesu figu. Spori i retardirani vozaci su isto zlo ko i divljaci.

Evo za primjer prije par tjedana sam isao kod frenda u zagorje i u 12 popodne NENORMALNA guzva na zagorskoj magistrali. Ono kolona valjda 2km. Reko koj vrag je sad? Vozimo tocno 48kmh. Tocno 48kmh. I nista za jedno 30minuta vidim kaj je. Kad su ga ispreticili svi prokleti kombiji/kamijoni/dizeli stari 15 godina dodjem i ja iza njega. Kad sam vidio naljepnicu na autu. Podivljo sam. Trebao sam ga izgurat sa ceste. Naravno Opepepel corsa. I otraga naljepnica. Test auto klub: Vozis polako, stedis puno. kad sam to procitao PODIVALJAO sam. Podivljao. Onak zadnji momenti samokontrole su pridrzali da ga se ne pretice po punoj traci i bez ciste situacije bez mogucih škara. PODIVLJAO SAM.

Nemoram pricat kolko je ljudi imalo napetu situcaiju koju sam ja vidio, bogtepitaj kolko ih je bilo koje nisam vidio. Pa tog covjeka treba upucat. To je cisto dovodjenje imovine i zivota u opasnost. To je idiot. KAMIONI su ga preticali. fakin ŠLEPERI.

Po gradu se ti puzevi koji voze 32,46km na sat i ne vide, jer su obicno desno, pa prodjes samo kraj njih jer imas mogucnost zaobilazenja. Al na otovorenoj cesti koja nije autoput su oni smrt. Pa to izluduje. Nemoras se ganjat. Vozi po ogranicenju, al ovak kad vidim nekog, a vidim gro puta pa izbacio bi ga van iz auta i naguro mu mjenjac tam di sunce ne sja.

Ista stvar sa genijalcima na raskržjima. Kad ce ovaj narod nauciti sinkronizirano kretat? Mislim kad ulazim u svoj kvart iz smjera zapada ima samo jedna traka za skretanje lijevo i semafor fakat kratko traje, pa se uredno ceka nekih 10ak minuta za tih 50metara i sve super i proslo bi gro ljudi, al SE UVJEK NADJE IDIOT ciji auto NESMIJE trosit vise od 3l sa prokletim dizelom iz doba franje josipa i on MORA kretat bez gasa i onak lagano krece SAMO na kuplungu i onda iza njega prodju jos 2 auta i zadnji na crveno. Ak nemas love za benzin vozi se ZETom.

To su zamene debili isto ko i rejseri bez mozga.

Voznja je dinamicna i komplicirana stvar. Bilo bi cudno da svi znaju voziti. Meni i dalje nije jasno zasto svi uspiju dobiti vozacku. Statistika kaze da su 75% ljudi na svijetu idioti i bilo bi nerealno da idioti znaju voziti, al brate nek se onda voze ZETom i nek im se zapljene vozacke i nek nas normalne puste na miru.
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na