Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2014., 18:47   #181
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, krenuo i ja
dakle, nakon nekoliko početnih misija, imam prijaviti 3 stvari, pa molim pomoć:

1. kako povećati brightness? izgleda da je to zbugirano jer kako mičem slider u postavkama, tako ekran treperi i ostaje jednako taman. Mislim ono, vani podne, 7. mjesec, a ja kao da nosim masku za varenje.

2. par puta sam išao preskakat ogradu i ostao sam u njoj zaglavljen. Don't do that.

3. Spasim Foxa od onih darkera Sinovaca, i lik mi ispred očiju nestane i nema ga nigdje, jednostavno nestane iz kadra. Koji k...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 18:57   #182
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Eto, krenuo i ja
dakle, nakon nekoliko početnih misija, imam prijaviti 3 stvari, pa molim pomoć:

1. kako povećati brightness? izgleda da je to zbugirano jer kako mičem slider u postavkama, tako ekran treperi i ostaje jednako taman. Mislim ono, vani podne, 7. mjesec, a ja kao da nosim masku za varenje.

2. par puta sam išao preskakat ogradu i ostao sam u njoj zaglavljen. Don't do that.

3. Spasim Foxa od onih darkera Sinovaca, i lik mi ispred očiju nestane i nema ga nigdje, jednostavno nestane iz kadra. Koji k...
Brightness kod mene normalno radi. Jesi stavio patch?
I s ogradama nisam imao problema.

Ove sinovce sam ja pokokao, mislio sam da su obicni banditi

Bome imas vrlo specificne probleme, nisu se do sad bas spominjali
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2014., 19:21   #183
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Trebam naći neku žicu za znanstvenika o ćemu se radi trenutno sam pokoko one soldiere kod onih antenskih sustava jbg. i nema nikakvog podruma ili..... gdje naći hebenu žicu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 19:32   #184
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Eto, krenuo i ja
dakle, nakon nekoliko početnih misija, imam prijaviti 3 stvari, pa molim pomoć:

1. kako povećati brightness? izgleda da je to zbugirano jer kako mičem slider u postavkama, tako ekran treperi i ostaje jednako taman. Mislim ono, vani podne, 7. mjesec, a ja kao da nosim masku za varenje.

2. par puta sam išao preskakat ogradu i ostao sam u njoj zaglavljen. Don't do that.

3. Spasim Foxa od onih darkera Sinovaca, i lik mi ispred očiju nestane i nema ga nigdje, jednostavno nestane iz kadra. Koji k...
Što se brihtnessa tiče, resetaj postavke, i kreni redom, prvo render postavi, rezoluciju, advanced opcije i tek onda postavke za monitor. Tada spremi postavke/promjene.

Ovo s ogradom je klasika

Ovo s Foxom je poznat problem. Ali ima fix za to ako se ne varam. Malo pretraži službeni forum. Ima par tema s popisom bugova i rješenjima (nemoj me držat za riječ, znam da ima fix za nekog glavnog lika u igri, al ne znam kojeg)
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 19:33   #185
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
fox ti je u selu u podrumu.
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 19:37   #186
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Riješio sam sve u Cordonu, i ključ od Wolfa sam našao i sve. Sad samo da uklonim faking darkness Foxa treba pratiti u stopu i onda ne nestane.

xGAME, kako da resetiram postavke? Što god stisnem, isti mi je klinac. Kad mičem brightness slidere, samo mi treperi ekran i svjetlina je ista.
Jebote, 6 godina su drkali po tome i da nisu osnovne postavke mogli srediti...

edit: ma serem se i na mod i na dezovejva... dobro da im nisam niš donirao. Ponovno sam re-applyjao patch i sve ispočetka i nula bodova. Brightness i dalje isti...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.05.2014. u 19:45.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 19:54   #187
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Druže samo polako naj se ževcerati za nić takav ti je Stalkerski život skroz njesra di god kreneš, a patnje mladog werthera su beba u povoju naspram ovakvih muka p nami

Jel bio tko u jantaru ja sam daleko stigo i tu zapeo
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 20:18   #188
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Riješio sam sve u Cordonu, i ključ od Wolfa sam našao i sve. Sad samo da uklonim faking darkness Foxa treba pratiti u stopu i onda ne nestane.

xGAME, kako da resetiram postavke? Što god stisnem, isti mi je klinac. Kad mičem brightness slidere, samo mi treperi ekran i svjetlina je ista.
Jebote, 6 godina su drkali po tome i da nisu osnovne postavke mogli srediti...

edit: ma serem se i na mod i na dezovejva... dobro da im nisam niš donirao. Ponovno sam re-applyjao patch i sve ispočetka i nula bodova. Brightness i dalje isti...
Obrišeš user.ltx ako nema reset opcije

Ili ovako, jednostavnije možda:

Pokreni igru, otvori konzolu i sljedeće naredbe koristi za brightness:

r2_sun_lumscale_hemi 0.8*(for skybrightness)
r2_sun_lumscale_amb 0.5* (for indoor brightness)
r2_sun_lumscale 1* (for overall brightness)

Ove vrijednosi si postavis kako ti zelis. Samo sam ti prekopirao primjer

E i da, igru obavezno kao admin pkrećite, manje se crasha i postavke ne zazaju toliko često
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 20:35   #189
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Trebam naći neku žicu za znanstvenika o ćemu se radi trenutno sam pokoko one soldiere kod onih antenskih sustava jbg. i nema nikakvog podruma ili..... gdje naći hebenu žicu
U podzemlju, ima rupetina malo južnije od znanstvenika, kraj nje sjedi stalker, s njim popričaj i odradi što traži. U rupetini imaju poslje podzemne stanice s vlakovima dosta dugački koridori koji vode na isto mjesto, tamo je sve puno bloodsuckera (više od 5) a na jednoj stalaži je famozna žica.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 21:30   #190
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ufff jbg. ubili ga vojnici koji ćuvaju znannstvenika pucali na mene i zaluto neki metkić i zaginuo jadnik

Otići ću u taj podrum potražiti upravo sam se opremio baterijama za tu rupu.

Evo našao žicu i kad hoću pokupiti igra se kraša jbg.

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 05.05.2014. u 21:43.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2014., 22:03   #191
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Šteta, mogao si dobiti bulletproof SEVA-u. Ja sam se dosta mučio s crashovima ali nakon patcha se smirilo, međutim load time katastrofa. Kasnije sam digao weight limit na 100 pa je bilo malo normalnije za igrati, sa 60kila se uz "osnovnu" opremu nije moglo skoro ništa loota nositi a u military warehouses ima hrpa snajpera. Međutim kad sam došao u countryside, tj. lost factory, mi je nakon par dana igranja jednostavno dojadilo i samo sam sve obrisao, nemrem više gledat u to tmurno čudo
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 22:09   #192
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Vratio sam se u rikverc pa išao iznova da odradim tu misiju misleći da će ići dalje ali i dalje se kraša

Ma stavio sam i ja taj patch 175MB jbg, ali svejedno se ponekad sruši ali ovo je oćito neki bug jer neznam kako ćudalje kad nemogu završiti misiju ali našao sam ja odijelo "Bulat"
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2014., 22:18   #193
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Riješio sam sve u Cordonu, i ključ od Wolfa sam našao i sve. Sad samo da uklonim faking darkness Foxa treba pratiti u stopu i onda ne nestane.

xGAME, kako da resetiram postavke? Što god stisnem, isti mi je klinac. Kad mičem brightness slidere, samo mi treperi ekran i svjetlina je ista.
Jebote, 6 godina su drkali po tome i da nisu osnovne postavke mogli srediti...

edit: ma serem se i na mod i na dezovejva... dobro da im nisam niš donirao. Ponovno sam re-applyjao patch i sve ispočetka i nula bodova. Brightness i dalje isti...
Ja Brko riješio grafiku, ali s time da sam sam radio folder texture (za sad je velik 5.80 GB). Dio možeš riješiti i promjenama u user.ltx promjenama na r2 (kao što je xGame napisao). Što se tiče skokova, čučanja i dr. možeš u actor.ltx mijenjati koeficijente (npr. jump_speed = 8.0). Jedino mi je čudno njihovo rješavanje problema. Problem Options LA (dosta zanimljivih stvari - nešto slično Options MODA od SGM) rješili jednostavno tako da su napravili da se uopće ne pojavljuju u Meniju. Meni to izgleda kao: dođe čovjek doktoru jer ga jako boli noga, a on da se ne muči traženjem uzroka, jednostavno je cijelu odreže. Nadam se da im to neće priječi u naviku.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 09:34   #194
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ufff jbg. ubili ga vojnici koji ćuvaju znannstvenika pucali na mene i zaluto neki metkić i zaginuo jadnik
to sam rijesio odmah, sredio sam ja njih, nisu ni trepnuli i prodao im oruzje znanstveniku i eskivirao da mi ubiju stalkera STEWICA suit je kod mene ali je trebalo srediti u podzemlju 7 krvopija da nadjem tu pusku za njega


Citiraj:
Evo našao žicu i kad hoću pokupiti igra se kraša jbg.
i meni je tako bilo ali sam imao do tad patch ..01, instalirao ..013 i idemo dalje
sad sam u Great Swampu, gnjavio me helikopter ali RPG i kalash su odradili svoje, sad imam clear sky
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 09:34   #195
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ma stavio sam i ja taj patch 175MB jbg, ali svejedno se ponekad sruši ali ovo je oćito neki bug jer neznam kako ćudalje kad nemogu završiti misiju ali našao sam ja odijelo "Bulat"

Kakvo je to odijelo ''Bulat'' i gdje si ga uzeo?

Što se tiče kreševa i bugova, za divno čudo, već dva dana nemam niakkvih rpoblema, niš se ne ruši. Sve što sam napravio je da sma nakon instaliranja patcha dodao fix za Rostok (Bar), jer mi se bez obzira na patch krešao na putu za Bar od Garbagea.

Nakon toga evo u dva dana jedno 4-5 sati igranja, nema krešanja ni problema

Trenutno sam donio Sakaharovu žicu, sad moram kod doktora po drugi dio opreme
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 10:54   #196
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odlične fotke. Više manje sve lokacije iz Call of Pripyat nastavka, pogotovo ovo summer cinema di se ubija Chimera

Nego, lik je hrabar kad sve živo dira, sjedi po predmetima i slično. Nije baš da je to poželjno.
Brijem da su i spavali tamo
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 11:33   #197
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
mrzim kad me šetaju sjednog kraja na drugi
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 13:23   #198
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo ovako TO ćudo izgleda


Uglavnom jedno od boljih odijela ali na linku ti sve piše i imaš slićicu

Našao ga u jednoj zgradi s puno anomalije i išao u krug sve pretražiti i naletio ispod ima neki kao sef i nalazi se na stalku ćim se uđe na vrata s lijeve strane(zgrada je kockastog oblika i ukopana u zemlju malo viri van i ima puno prozora, uglavnom velika i betonska dakle nije po kučicama okolo).

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 06.05.2014. u 13:34.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 13:26   #199
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor JoZ@ Pregled postova
mrzim kad me šetaju sjednog kraja na drugi
Ja sam već lagano popizdio odma u Cordonu. Ajde tamo, pa se vrati, pa im odnesi, pa se opet vrati... Umjesto daj odma sve pa kad obavim, dođem za par dana jest, pit i prespavat
ovako malo malo me ganja onaj Mi-24, majke mu ga skenjam... di mi je RPG kad ga trebam.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 13:51   #200
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja sam već lagano popizdio odma u Cordonu. Ajde tamo, pa se vrati, pa im odnesi, pa se opet vrati... Umjesto daj odma sve pa kad obavim, dođem za par dana jest, pit i prespavat
ovako malo malo me ganja onaj Mi-24, majke mu ga skenjam... di mi je RPG kad ga trebam.

Što se gameplaya tiče to je najsjebanija stvar, baš sam neki dan pratio - nošenje pdoataka za Sin, pa kod Petrenka pa natrag, 10-15 min besmislenog šetkaranja samo u toj misiji. Zapravo trčanja pod krošnjama da te helić ne vidi

Kolko vidim, nije ni u Yantar misijama bolje. Sakharov popravlja PDA a ti mu moraš nositi opremu koja mu treba. Naravno, nema šanse da odma ideš pokupiti sve kaj treba, nego mu nosiš dio po dio

Echo, na kojoj mapi si našao taj suite?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 06.05.2014. u 14:00.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 14:15   #201
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Krešanje kod uzimanja žice sam riješio sa 1.30013 patchem, sa ...01 nije radilo dobro.

A što se tiče šetnji, izludio sam u Darkscape-u po onim tunelima, a i kasnije... ne bi imao ništa protiv da ima istraživanja, ali sve je jedna velika pustopoljina sa tri artefakta, par veprova i jednom patrolom... došlo mi je da stavim mini ciglu na tipku W...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 14:21   #202
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Ne koristite automobile?
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 14:27   #203
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Pa u Jantaru, a glede automobila treba to much kesha 150.000krznaša
Moraš da bi našao kojekakve potrebite stvari "malo istraživati" tako bi se izjasnio naš kolega Bakica
Stavio bi screenshot ali neznam gdje ga igra sprema ako stisnem F12 jer sam do sada sve igrao preko Steama pa on ima poseban folder jbg.

I dalje mi se igra kraša kad pokušam pokupiti hebenu žicu
probao ponovno patchirati igru s tim 0013 zadnjim pa sve isto te sam probo na razne naćine prvo sve pobiti i uzeti oružje pa onda žicu i opcije koje se mogu izvesti ali svejedno krešira skroz.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 14:33   #204
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Pa u Jantaru, a glede automobila treba to much kesha 150.000krznaša

Ima neka misija di možeš uzet auto, kad moraš doći do tunela, prije prvog susreta s Velesom, ja sma uzeo auto i dofurao se tamo, ostavio auto vani, ali je nekim čudom nestao kasnije

Također, po tunelima u Darkscapeu i laboratorijima auto nije od koristi
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 14:59   #205
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ovako malo malo me ganja onaj Mi-24, majke mu ga skenjam... di mi je RPG kad ga trebam.
ja sam ga u swampsu skino sa G37

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Stavio bi screenshot ali neznam gdje ga igra sprema ako stisnem F12 jer sam do sada sve igrao preko Steama pa on ima poseban folder jbg.
C:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\savedgames
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:10   #206
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
U Darkscapeu na dnu mape imaju dva auta pokraj ceste, natankani do kraja
pixxeel je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:23   #207
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Nastojim riješiti sve misije i podmisije, pa makar zahtjevale i trčkaranje. Do sad u svim modovima SOC-a je zadatak da se u Dark Valleyu oslobodi Djuti kojeg su zarobili banditi. Dolje u podrumu pokraj ćelije uvijek je bio taster, stisneš i on na slobodi. E, sad ga nema. Treba naći ključ. Poubijao sve bandite, pretražio tijela, pretražio cijelo područje, a vražjeg ključa nigdje. Čak sam ubio sve mutante, da nije neki progutao ključ.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:25   #208
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Nastojim riješiti sve misije i podmisije, pa makar zahtjevale i trčkaranje. Do sad u svim modovima SOC-a je zadatak da se u Dark Valleyu oslobodi Djuti kojeg su zarobili banditi. Dolje u podrumu pokraj ćelije uvijek je bio taster, stisneš i on na slobodi. E, sad ga nema. Treba naći ključ. Poubijao sve bandite, pretražio tijela, pretražio cijelo područje, a vražjeg ključa nigdje. Čak sam ubio sve mutante, da nije neki progutao ključ.
Ja sam ključ skinuo s nekog od pokokanih bandita, ne sjećam se više kojeg, ali ziher mora na jednom od njih biti ključ.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:30   #209
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Preporuka da si ovo skinite i složite: http://www.dezowave.com/forum/viewto...3&t=1726#p7892
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2014., 15:43   #210
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo linkovi gdje se nalazi to odijelo, u prostoriji meni s desne strane:






Uglavnom riješio sam problem s žicom tj. kolega Bakica se potrudio i problem riješen uzeo i odradio misiju.

http://puu.sh/8wRzL/8c41f88ae3.script ovo je bilo riješenje.
ECHO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na