Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2020., 08:25   #3061
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Da ponude RTX 3080 10GB isto bi odbio zamjenu jer nema 11GB?

Ja sam za GTX 1070 8GB dobivao RTX 2060 6GB, i bilo mi je ok jer je grafa ista ili jača.

2080 Super je čisto ok zamjena za tu starudiju što si imao. Imaš novih 3 god gare, jaču grafu i boli te briga.

Ako ti model ne paše traži msi trio ili strix i to je to.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 08:30   #3062
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Trazi povrat para i kupi graficku u drugoj trgovini koja se ovako ne ponasa.
Po zakonu ti moraju dati istu, dakle, i da nude jacu to je tvoja dobra volja hoces li uzeti.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 08:36   #3063
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Probaj u duhu bržeg razriješenja izmusti 2080 ti uz što manju nadoplatu i uzmi svoju pobjedu. Realno i sa 2080 bi trebao biti zadovoljan a oni su svoju zakonsku obvezu time ispoštovali...ovo za manjak RAM-a ne pije vodu jer zakon kaže istih ili jačih performansi. Ali svakako probaj što više ih oderati zbog sranja koji su ti pružili, nema mi mržeg dućana od ADM-a.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 08:50   #3064
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Uzmi lovu i čekaj da dođe nova serija
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 09:04   #3065
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Ne bih ja to prihvatio, nit te mogu prisilit.

Trazi lovu i pricekaj RTX 3000 seriju.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 09:14   #3066
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Nakon ovakvih muljaža ne bih iz principa prihvatio ništa od toga što ti nude. I nikakve nadoplate. Tražit porvrat novaca i čekat novu seriju.
A ako su oni stvarno slali Asusu na servis, nema tu šta u priči biti Gigabyte ili neka druga firma. Muljaju i gotovo.

Ali isto tako, 2080 Super je bolja grafa od 1080Ti. Nije sve u gigabajtima.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 09:43   #3067
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Također se slažem s par odgovora prije - traži pare natrag i kupi grafu u drugoj trgovini jer ako opet dođe do potrebe za reklamacijama ne želiš se opet navlacit s adm-om.

I ja sam se s njima dugo navlacio i na kraju rješio direkt preko asusa. Konstantno muljaju kupce od kojih nisu imali problema pokupiti pare kad je harala majning groznica.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 10:42   #3068
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ali cek jel jedino meni upada u oko ovo da je grafa "bačena"? WTF jel to standardna procedura, sta ne vrate grafu nazad?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 10:50   #3069
Doc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
Naravno da vrate, za nju dobiju drugu ili odobrenje. A očito mažu oči s time, ko sa ovime da asus nudi gigabyte grafičku, to prvi put čujem, trebalo bi baš asus pitati za to
Doc je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 11:16   #3070
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Dajte nemojte biti smješni. Asus im je odobrio financijski povrat, tj. trošak u tom iznosu i što se tiče Asusa, tu priča staje.
Oni su mogli ponuditi što god hoće, gigabyte grafu, matičnu, 3 tone krumpira, svejedno. Na kupcu je hoće to prihvatiti ili ne.

Nikako ne branim ADM, muljanje sa zamjenom ne opravdavam ni malo, ni njihovo ni bilo čije drugo. No nemojte tražiti teorije zavjere baš u svemu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 11:21   #3071
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
na njima je da ponude, na tebi ja da prihvatiš/ne prihvatiš

ako ne ponude identičnu, tražiš lovu, riješena stvar
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:09   #3072
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Najgore od svega će biti ako se i oni idu inatiti i doslovce uspiju nekako nabaviti tu istu 1080 i daju mu je u zamjenu. E onda više neće moći ništa učiniti :-)

Ali podržavam kolegu s obzirom da su ga prcali da i on njih malo nagazi, no neka ipak ne prelazi određene granice. Moglo bi mu se obiti od glavu.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:11   #3073
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
e sad, postoji li ikakva šansa da izvuku 1080ti identičnu novu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:13   #3074
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
To bi bio epski šah mat i mislim da ako oni to naprave da gotovo nitko više na forumu neće probati ovo što kolega radi. Ako vrate novce, onda ćemo se svi dodatno ohrabriti. Ne mogu dočekati kraj ove priče
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:19   #3075
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Koliki je iznos na racunu uopce za 1080ti? One su se prodavale pri izlasku po otprilike 4k kn? Mozda vise, ne sjecam se tocno, ako je stvarno u pitanju vise VRAMA ( 8 vs 11 ), onda trazi i dalje model sa istom kolicinom memorije ili povrat novaca. Ali dobiti novu 2080 super umjesto 1080ti sa friskim jamstvom je super deal ako je bolji model posto si imao strixicu.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:26   #3076
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
e sad, postoji li ikakva šansa da izvuku 1080ti identičnu novu
Postoji šansa, pitajte Maxa, mislim da je on tako prošao još u Ve-Milu. Kroz maglu mi je priča ostala.
Svejedno opet ima 3 godine jamstva.


Zajeb bi bio da mu poprave staru
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 12:27   #3077
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
kak će kad ju asus ''bacio''
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 13:03   #3078
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Da, daj zabrij da sad kažu kako ju je Asus ipak izvadio iz smeća i popravio
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 13:04   #3079
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ja sam siguran da asus nije niš ''bacio'', ovi u ADMu baljezgaju
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 13:08   #3080
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Blagi off topic, al dal je negdje definirano u zakonu da ako prodavač ponudi isti proizvod (dakle istu asus1080ti) kupac mora pristati ili je to neko nepisano pravilo? U zoo kad sam čitao je bilo da je po izboru kupca popravak, zamjena, povratak novca ili smanjenje vrijednosti s obzirom na nedostatak. (Čl. 410). Možda mi je promaklo nešto.

Zadnje izmijenjeno od: nub. 11.09.2020. u 13:19.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 13:46   #3081
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja sam siguran da asus nije niš ''bacio'', ovi u ADMu baljezgaju
Grafička kartica, ako je završila u Asus ovlaštenom servisu i proglašena neispravnom, ili je otišla u Asusov tvornički servis ili je bačena u elektronski otpad u ovisnosti što je Asusov tvornički servis javio. Nema treće varijante i tu nitko ne mulja i ne vara. Ovo je samo za info da se ne šire dezinformacije.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 17:22   #3082
bilicvitak
Banned
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Postovi: 476
Ja bi bil presretan da se i to dogodi pa da mi za promjenu neko ponudi bolji artikl u zamjenu.
bilicvitak je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 18:08   #3083
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Postoji šansa, pitajte Maxa, mislim da je on tako prošao još u Ve-Milu. Kroz maglu mi je priča ostala.
Svejedno opet ima 3 godine jamstva.


Zajeb bi bio da mu poprave staru
Feniks - 7600 GT je bilo u igri ako se ja dobro sjećam
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 19:00   #3084
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Zašto se stalno vraćaju te priče o specifikacijama. Model mora biti identičan pa i po apsolutno svemu uključujući i boju. Ili ide dogovor. Ako dogovor ne prolazi ide raskid kupnje tj povrat novaca.

Tako da vrijedi kupac bira soluciju ako nema identičnog.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 20:01   #3085
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Pa eto, stalno se to vrti
Jel može konkretno gdje piše što se mora dobiti?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2020., 20:24   #3086
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Mora se dobiti potpuno isti proizvod, rečeno milijun puta i isto toliko puta kvotano po forumu razni zakoni.
Kupac ne mora pristati na "bolji" proizvod jer je "bolji" subjektivan opis nečega, ja sam predmet kupio radi nekih karakteristika koje meni pašu, a hoću li uzeti neki ekvivalent proizvodu koji sam imao je moja dobra volja.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 09:15   #3087
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Mora se dobiti potpuno isti proizvod, rečeno milijun puta i isto toliko puta kvotano po forumu razni zakoni.
Kupac ne mora pristati na "bolji" proizvod jer je "bolji" subjektivan opis nečega, ja sam predmet kupio radi nekih karakteristika koje meni pašu, a hoću li uzeti neki ekvivalent proizvodu koji sam imao je moja dobra volja.
I opet imam osjećaj da se ta fraza ponavlja po forumu, a ne sjećam se da sam ikad vidio gdje je to točno u zakonu. Volio bih znat gdje je to točno pa da mogu i prodavače uputit jer je prva stvar koju pitaju "gdje to piše". Naravno, nije na meni da ih upućujem na zakone kojih se moraju pridržavati poslovanjem u RH, al želim to znat

Čitao sam zoo i nisam nigdje našao da se spominje isti proizvod. Po čl 410 ako se radi o skrivenom nedostatku stoji da je to prema izboru kupca. Članak 423 -429 su vezani za jamstvo i opet ne vidim spominjanje identičnog proizvoda.

Dal mi je nešto promaklo?

Zadnje izmijenjeno od: nub. 14.09.2020. u 09:57.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 10:31   #3088
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 11:00   #3089
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
e to je to. Sad je jasno, prema, čl 423 i 424 kupac može tražiti popravak ili zamjenu stvari. Prema čl 426 ako prodavač ne izvrši popravak ili zamjenu u razumnom roku kupac može zahtjevati raskid ugovora (povrat novaca). Neko tumačenje bi bilo da "stvar" svakako trebla biti ista stvar.

S tim da vidim da se u situacijama u kojima se na stvari po primitku ili brzo otkrije nedostatak bolje pozvati na materijalni nedostatak (čl. 410) kako bi se zaobišlo vrijeme servisa i ostalog što bi potezalo jamstvo. Također su veća prava i kupac može birati što želi (zamjenu, popravak, povrat, umanjenje cijene).

Zadnje izmijenjeno od: nub. 14.09.2020. u 11:08.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2020., 14:55   #3090
Proudcroat
Premium
Moj komp
 
Proudcroat's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Split
Postovi: 243
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ako je Asus odobrio zamjenu za novu zar nije onda logicno da je Asus to odobrio za svoj brend a ne za gigabyte? Ili ovi nisu nista ni slali asusu nego su vidjeli da nemaju sto drugo napraviti nego se dogovoriti s tobom. Volio bih sa netko tko ima iskustva rada u servisima odgovori na ovo jer me bas zanima na koji nacin proizvodac odobrava zamjenu proizvoda kada mu bas posaljes njegov proizvod? Meni je logitech zamijenio mis za drugi model svog brenda,ali nisu rekli da si uzmem neki razer ili nesto slicno. To mi ima smisla. I naravno da su odobrili bolji model misa sa boljim specifikacijama jer se stari vise nije proizvodio.

Edit. Citam na mobu pa nisam vidio ovaj mail koji su ti poslali povratno. Pise i model asusa. Hmmm...ne znam sad kako bi to proslo. Ako adm moze dokazati da je asus 2080 bolji od asus 1080 onda bi zakon trebao biti na njihovoj strani jer su ti ponudili brzi model.

Ne može dokazati jer ono šta prodavači istići i svi istiću u prodajnom oglasu je ram tako da je to jedna od bitnijih specifikacija. Provjerio sam već sa zaštitom potrošaća i kažu da je ram specifikacija tako da moraju ponudit 11 gb nebitno šta je nova generacija. Jer realno gledajuči 2080 s će imat i bolji fps u igrama al bez obzira ima manju propusnost radi 8 gb rama a postoje i igre kojima paše više rama tipa ark, 7 days i bolje rade a da ne govorim o nekim drugim stvarima i aplikacijama kojima ne treba fps. Ne koriste se grafe samo za igranje


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ako je financijsko odobrenje, mozes uzet krumpire doslovno.

Sto se tice jahanja po 11gb, stavio je neto u drugu temu da to ne prolazi. Bitno je da daju jaču.
E sad, ako budeš dovoljno bezobrazan, sve je moguće.

Hoću samo novac nakon ovog svega, svih laži, manipuliranja, omalovažavanja ne želim od njih ništa samo svoje novce pa ću ja kupit gdje hoći i šta hoću

Citiraj:
Autor rokonja Pregled postova
E ovo se zove borba. Nadam se da će i oni iz ovog izvući poruku ili ih boli brige.
Još jednom svaka čast!

Hvala

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
A koliku te nadoplatu traže za Asus RTX2080Ti Turbo 11GB? Ovo je realno gledajući jača kartica od one koju si imao pa bih na tvom mjestu ispregovarao što manju nadoplatu.


Zašto uzet grafičku koja je cijenovno nerealna jer izlazi serija 3000. Isto tako za te novce uzmem laganini 3080 i to bolju verziju


Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Da ponude RTX 3080 10GB isto bi odbio zamjenu jer nema 11GB?

Ja sam za GTX 1070 8GB dobivao RTX 2060 6GB, i bilo mi je ok jer je grafa ista ili jača.

2080 Super je čisto ok zamjena za tu starudiju što si imao. Imaš novih 3 god gare, jaču grafu i boli te briga.

Ako ti model ne paše traži msi trio ili strix i to je to.


Zato jer zakon kaže sljedeće:
Hrvatska udruga za zaštitu potrošača mi je odgovorila sljedeće:
Vi ste dali grafičku karticu na popravak i nakon raznih peripetija odobrena Vam je zamjena za novu karticu jer je stara neispravna. Moraju Vam dati istu takvu koju ste vi kupili s istim karakteristikama, a mogu Vam dati i bolju ako Vi na to pristajete uz nadoplatu.
U principu kada nemaju istu takvu moraju Vam vratiti novac prema računu ,a Vi ćete si kupiti što Vi želite. U slučaju da Vam daju novu karticu morate dobiti i novo jamstvo.
Ako Vam to ne žele dati onda ih prijavite državnim inspektorima.
Vi se najprije morate obratiti trgovcu odnosno imate dopis servisera.
S tim odgovorom ste nezadovoljni pa onda napravite prijavu državnim inspektorima.


Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Trazi povrat para i kupi graficku u drugoj trgovini koja se ovako ne ponasa.
Po zakonu ti moraju dati istu, dakle, i da nude jacu to je tvoja dobra volja hoces li uzeti.


Baš to postoji zakon a zakon kaže da biram šta ću a ne oni, oni su svoje rekli...


Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Probaj u duhu bržeg razriješenja izmusti 2080 ti uz što manju nadoplatu i uzmi svoju pobjedu. Realno i sa 2080 bi trebao biti zadovoljan a oni su svoju zakonsku obvezu time ispoštovali...ovo za manjak RAM-a ne pije vodu jer zakon kaže istih ili jačih performansi. Ali svakako probaj što više ih oderati zbog sranja koji su ti pružili, nema mi mržeg dućana od ADM-a.


Ma kakav dobar duh preko 4 mjeseca me vozaju ko debila, koliko sam živaca potrošija vrimena i još sam sve to vrime na nekoj socijalnoj grafičkoj. Ako sam moga čekat 4 miseca mogu onda još dok ih ne ogulim sa zakonom

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Uzmi lovu i čekaj da dođe nova serija
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Ne bih ja to prihvatio, nit te mogu prisilit.

Trazi lovu i pricekaj RTX 3000 seriju.
Upravo to


Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nakon ovakvih muljaža ne bih iz principa prihvatio ništa od toga što ti nude. I nikakve nadoplate. Tražit porvrat novaca i čekat novu seriju.
A ako su oni stvarno slali Asusu na servis, nema tu šta u priči biti Gigabyte ili neka druga firma. Muljaju i gotovo.

Ali isto tako, 2080 Super je bolja grafa od 1080Ti. Nije sve u gigabajtima.


To dal je bolja je upitno ima bolji fps ali u nekim segmentima i dalje radi 1080 ti bolje. Ram je jedna od bitnijih stavki zato je i svaki prodavač naglašava. U svakom oglasu imaš naziv grafičke marku i ram i tu sami sebe seru u usta. Zakon kaže da moraju ponudit istih specifikacija. Dat ću jedna glupavi primjer. Imaš 4 k tv crkne nude ti full hd al android sa hdr i kad pogledaš je puno bolji tv al nije 4 k priča završena ja hoću 4 k tv. Ista stvar je sa ovim uzea sam sa razlogom grafičku od 11 gb oni ne moraju znat za šta mi treba ali mi treba

Zadnje izmijenjeno od: Proudcroat. 15.09.2020. u 07:16.
Proudcroat je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na