Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.12.2006., 12:58   #1
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
SAMSUNG 225BW mali review

Kupljen prije 2 dana u Linksu, za relativno povoljnu cijenu (3700kn) i ogromnih 22'', tj 56cm dijagonala.
U kutiji je stigao,dakle monitor pozamasnih dimenzija, dobro zasticen stiroporom s dodatnim DVI, analognim i kabelom za napajanje, instalacijskim CD-om i uputama za koristenje. Stalak je vec bio pricvrsen, tako da nije bilo potrebe za montiranjem. Moguce je podesavati visinu,a hod se krece otprilike dvadesetak cm,sto smatram vrlo korisnim (osobno ga koristim povisen jer mi tako odgovara prema polozaju stola i visini ociju) kao i nagib.
Spojio sam monitor DVI kabelom na 7950GX2 i podesio rezoluciju u windowsima na 1680x1050. Nakon instalacije drivera, MagicTunea i Magicolora, kalibracija gotovo da i nije bila potrebna. Samo sam smanjio brightness na 80,a ostalo je sve stimalo. Nakon prijasnjeg 4:3 913N vidljive su razlike u vjernosti boja, pogotovo crvene koje su sad generalno na razini CRT monitora sto me veoma odusevilo. Slike izgledaju puno bolje, o dodatnom prostoru za rad u windowsima nije potrebno puno naglasavati.

Sto se tice crne boje, prilikom gledanja filmova, ovaj monitor odusevljava, kao i brzinom odziva (5ms), nije uocen nikakav ghosting.
Jedina boljka je probijanje svjetlosti u gornjem dijelu i na dnu monitora, koje je izrazeno kad je doticni prostor prekriven crnom bojom. Kod igranja i u windowsu se to uopce ne primjeti,ali niti kod filmova,jer pogled naravno nece biti usmjeren u rubove gdje ima prolaza pozadinske svjetlosti nego na scenu gdje se gotovo uvijek nesto dogada.
Mrtvih pixela,naravno nema.

Igre sad imaju novu dimenziju. Prije nisam mogao smisliti widescreen monitore, ali moram priznati da sam nakon desetak minuta koristenja otisao po pivu ,a pogled mi se zaustavio na "bivsem" 913N i taj mi je izgledao tako "kockasti" i cudan!
Pozitivno je sto novije igre podrzavaju wide rezolucije, a neke trebaju patcheve ili promjene u configu ili registryu. Zaigrao sam Oblivion, FarCry, NFSMW, F.E.A.R i jos neke i u nativnoj (1680x1050)rezoluciji izgledaju fenomenalno. Premda i u standardnoj rezoluciji 1280x1024 ne izgledaju lose kao sto neki misle (ovisi o subjektivnom dojmu pojedinca),ali ipak ok.
Napominjem da je za igranje u 1680x1050 potrebna prilicno mocna graficka zelimo li se igrati na max detaljima. Mali pad frejmova osjetio sam jedino u Oblivionu (cca -5),ali kvaliteta slike je ocaravajuca,jer se moze smanjiti antialiasing bez da se primjeti pojavljivanje nazubljenosti kao kod nizih rezolucija.
Sve u svemu, zadovoljan sam odabirom ovog monitora, jer je ispunio moja ocekivanja kvalitetom prikaza bez obzira sto se radi o TN matrici, koja se odlikuje vrlo dobrim odzivom, vidljivim kutem i prikazom opcenito.
Stoga ga preporucam svima koji su spremni izdvojiti do 4k kn za wide monitor velicine 22''.





__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 16:48   #2
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
aj glavno da si zadovoljan.
Super mi je taj monitor, samo tko se želi igrati u nativnoj rezi, mora pljunuti odmah i 2k kn za graf...

zato mene odbijaju te velike reze, jer moja 1300 nema šanse da tjera ni na min takvu rezu....
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2006., 17:02   #3
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Da, nazalost, to je gorka istina. Jednom highend, uvijek highend grafa.
Jos da nisu tako (pre)skupe....
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 22:02   #4
Seafreak
Mali od soli...
Moj komp
 
Seafreak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 72
To! Legendo... RESPECT!
Fala Bogu da se neko sitija napisat review doticnog modela.
Ja se isto dvoumim izmedju 205BW i 225BW. Najvise me zanimalo to probijanje pozadinskog osvjetljenja, no ako to uistinu ne smeta tako puno mislim da se isplati dati 3500kn za taj model.
E sad mene najvise zanima posto je ekran ocigledno "enormnih" dimenzija koliko daleko treba stati od njega da bi mogao normalno gledat bez da ti oci skacu s jednog kraja ekrana na drugi. Meni je glavni problem u tome sta bi mi monitor stajao nekih pola metra od ociju pa me zanima isplati li mi se uopce uzimat 22" ili bolje uzet ovaj od 20"?
E takodjer me zanima, posto su na 22" modelu pikseli nesto veci, smatras li to kao prednost ili kao manu?

Najvise me muci cinjenica da za kojih mjesec dana izlaze novi modeli 206BW i 226BW koji ce bit 2ms i imat ce dinamicki kontrast od 3000:1 te pretpostavljam da nece imat probleme s pozadinskim osvjetljenjem.

Zahvaljujem na odgovorima.
Seafreak je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 07:30   #5
val
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Istra
Postovi: 66
@peroW1

Kako ti se ponaša monitor kada je duže upaljen?
Već si napomenuo bleeding boja na rubovima (da li se širi kada se zagrije).
Šta je sa uniformnosti (homogenosti) boja - stavi npr crvenu pozadinu, plavu - full screen pa pogledaj da li ti je ista boja na cijelom ekranu.

Iskreno, trebao mi je monitor, pa sam uzeo 19" EIZO (4.600 Kn) - boje i homogenost - ok, ali je 4:3, pa mi izgleda malo "kockast" - kao što si rekao.
Sada se pitam da li sam trebao uzeti jeftiniji 20" ili 22" i to 16:10 (panoramic).
__________________
3dviz
val je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 09:03   #6
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Seafreak Pregled postova
To! Legendo... RESPECT!
Fala Bogu da se neko sitija napisat review doticnog modela.
Ja se isto dvoumim izmedju 205BW i 225BW. Najvise me zanimalo to probijanje pozadinskog osvjetljenja, no ako to uistinu ne smeta tako puno mislim da se isplati dati 3500kn za taj model.
E sad mene najvise zanima posto je ekran ocigledno "enormnih" dimenzija koliko daleko treba stati od njega da bi mogao normalno gledat bez da ti oci skacu s jednog kraja ekrana na drugi. Meni je glavni problem u tome sta bi mi monitor stajao nekih pola metra od ociju pa me zanima isplati li mi se uopce uzimat 22" ili bolje uzet ovaj od 20"?
E takodjer me zanima, posto su na 22" modelu pikseli nesto veci, smatras li to kao prednost ili kao manu?

Najvise me muci cinjenica da za kojih mjesec dana izlaze novi modeli 206BW i 226BW koji ce bit 2ms i imat ce dinamicki kontrast od 3000:1 te pretpostavljam da nece imat probleme s pozadinskim osvjetljenjem.

Zahvaljujem na odgovorima.
Sto se tice pozadinskog osvjetljenja, kao sto rekoh, ono se samo uocava kad je slika crna (npr,gledas film),ali to vidis samo nekoliko sekundi, poslije ne kuzis,jedino ako se bas trudis gledati u te rubove,ali osobno mi to ne smeta,jer ipak,ako gledam film,onda se posvecujem filmu,a na rubove jednostavno zaboravis.
Udaljenost...pa imam ga otprilike isto udaljenog ko i prijasnju 19-icu,mozda nekih desetak cm dalje i malo povisen, super mi je tak. Istina, mozda ces malo setati oci prilikom surfanja,ipak je stvarno sirok monitor,ali sve ovisi na koju udaljenost ga postavis.
Novi modeli...ja eto nisam imao zivaca cekati,naravno, novi ce zasigurno biti bolji, ali ovim sam stvarno zadovoljan i ispunio je sva ocekivanja. Vrijedan je te cijene,stovise, nije uopce skup s obzirom na velicinu i ono sto nudi.
Ako imas volje pricekati nove modele, pricekaj,makar ni s ovim nikako neces pogrijesiti.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 09:09   #7
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Citiraj:
Autor val Pregled postova
@peroW1

Kako ti se ponaša monitor kada je duže upaljen?
Već si napomenuo bleeding boja na rubovima (da li se širi kada se zagrije).
Šta je sa uniformnosti (homogenosti) boja - stavi npr crvenu pozadinu, plavu - full screen pa pogledaj da li ti je ista boja na cijelom ekranu.

Iskreno, trebao mi je monitor, pa sam uzeo 19" EIZO (4.600 Kn) - boje i homogenost - ok, ali je 4:3, pa mi izgleda malo "kockast" - kao što si rekao.
Sada se pitam da li sam trebao uzeti jeftiniji 20" ili 22" i to 16:10 (panoramic).
Nisam uocio neke razlike ni nakon 6 sati koristenja.
Probao sam postaviti skroz plavu i crvenu i mogu ti reci da je posvuda ravnomjerno...mozda koja nijansa tamnija prema desnom i lijevom rubu,ali moras se vraski potruditi da bi to uocio,rekao bih, nije vrijedno ni spomena.
Najbolje ako se odlucis kupovati, isprobati prije ako je moguce. Ja sam ga dobio dostavom i nisam ga prije vidio,procitao sam par reviewa prije i odluka je pala i nisam pozalio. Mogu samo reci da sam izrazito zadovoljan. Posto mi je budzet bio do 4k kn, smatram da bolji wide za tu cijenu nisam mogao naci.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 09:54   #8
val
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Istra
Postovi: 66
Ok. Hvala.
I ja sam nabavio i dell-a i eiza preko on-line nabave., pa sam kupovao "na slijepo". Uglavnom trgovci nemaju na lageru, pa se ne može birati.
__________________
3dviz
val je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 20:51   #9
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
Da ne otvaram novu šajbu,i ja zbavio SM225BW.Sve je kak je Pero napisal.
Ovo je,u usporedbi sa 19-icom,pravo kino,fakat.
Na netu sam,normalno,prije odluke o investiranju cca 4 soma kuna,puno
čital o tom monitoru.Pa da su kao boje isprane,da je to 16.2 color matrica,
pa da ga boli pozadinsko svjetlo i sl.
Boje su,kad ih se poštela,fakat predivne i ne dira me da li su 16.2 ili 16.7.
Istina da probija bijelo po rubu gore i dole,ali to je fakat zanemarivo.
Meni služi samo za games,surf i filmove.Ak vam je to pod br 1,onda je za
te nofce taj monitor MAST HEV.
Ja delam,imam dobru čupla,al sam ga zel na 24 rate(175 kn mjesečno).
Evo nekaj od fotki:








Lugi je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2006., 21:03   #10
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
Dreamfall


Call of duty2


Lugi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2006., 14:17   #11
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Bravo!
Iskreno sam iznio svoje dojmove, a drago mi je da si i ti zadovoljan, Lugi.
Meni to probijanje svjetlosti uopce ne smeta, kao sto kazah, ne skuzi se uopce kod igranja,a cijeli sustav mi je tomu uglavnom i namijenjen.
: cheers2
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 14:23   #12
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
@Lugi, moram priznat da mi se JAAAAKO svdija tvoj stol...baška monitor
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 20:18   #13
kagjes
Premium
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zgb
Postovi: 94
bas sam mislio ovo sto SRV kaze lijepo si to sredio, moram si nabavat takve bookshelf zvucnike. koji su u pitanju?
btw, zasto su slike tako male rezolucije?

e da, sto se tice far cry slike, jel to screenshot ili slikano foticem? jer ako je skrin onda je prilicno beskorisno
kagjes je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 20:32   #14
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
@Pero-je,to pozadinsko probijanje svjetlosti zapravo nikog ne bi trebalo
smetati(iz skupine-igre,internet,filmovi)
@Srv-zbog stola(Aquqdesk)sam i kupio srebrno-crnog
@Kagjes-zvučnici su jeftine mini-linije Vtrek,modani na postolja da se mogu
okretati u svim smjerovima.
Bum probal sa drugom/većom rezom
Lugi je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 21:24   #15
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor peroW1 Pregled postova

ovaj...jel se meni čini ili je ova slika nastala printscreenom? kakve veze ona ima sa prikazom slike na monitoru?
rendula je online   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 21:33   #16
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
evo pogledah i moram reci da kada bi uzimao wide da nebi pristao na nista manje od ovoga 225bw jer imho 20" je premalo za wide.

dok je ovo stvarno mrcina od monitora
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 22:57   #17
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Lugi Pregled postova
@Srv-zbog stola(Aquqdesk)sam i kupio srebrno-crnog
To se tako vec gotovo kupi? Moze li se znat koliko je?
Znam da ga si ne mogu priuštiti, no ipak me zanima.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2006., 23:23   #18
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
stol je homemade izvedba.
Lugi je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 00:25   #19
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Lugi Pregled postova
stol je homemade izvedba.
Zato se i cudim. Vidim citav komp je ugradjen u stol, a jako mi se svidja i polozaj optikanera Uglavnom pohvale za stol.
No dosta OT
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 00:33   #20
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Zato se i cudim. Vidim citav komp je ugradjen u stol, a jako mi se svidja i polozaj optikanera Uglavnom pohvale za stol.
No dosta OT
mislim da na forumu postoji topic o izradi tog stola
rendula je online   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 00:36   #21
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
Evo još nekoliko fotki:

















Lugi je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2006., 09:26   #22
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
ovaj...jel se meni čini ili je ova slika nastala printscreenom? kakve veze ona ima sa prikazom slike na monitoru?
PA to je samo screenshot izvaden pomocu frapsa, sta nesto ne valja?
Htio sam naglasiti kako igra izgleda iz wide perspektive.

@ Codiac, da slazem se, sve iznad 20'' se isplati, ovo je IMHO premaleno.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K


Zadnje izmijenjeno od: peroW1. 10.12.2006. u 15:32.
peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 03:25   #23
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
pero@jel bi mogao nekak uslikat to izbijanje svijetlosti čist da vidim kak je kod tebe ak ti se da
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 07:13   #24
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551


Slikano je u mraku, s F3.5, shutterspeed 2sec,na crnoj podlozi.
Po danu to gotovo neces primjetiti, niti u radu. Mozda ce ozbiljnijim korisnicima smetati, ali kako je receno, gamerima/surferima/inima nece smetati.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 09:06   #25
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Predobar monitor....nadam se da ću ga i ja upiknut (jednog dana....)
@Lugi: Stol ti je preheben
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 09:35   #26
Rijecanin
Premium
 
Rijecanin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 289
@pero

Ajde bravo, napokon ti grafulja ima smisla.... nadam se da sada razumiješ na što sam u onom zalockanom topicu mislio....

@lugi

Stol je uber... jel moze netko baciti link o izradi stola, vrlo sam zainteresiram...
Rijecanin je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 13:07   #27
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
Da, Rijecanine, ali sad budes sponzor za sljedecu graficku kad ova oslabi.
Dobar je monitor, preporuka svima.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 14:26   #28
Seafreak
Mali od soli...
Moj komp
 
Seafreak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 72
Nadovezao bi se na temu, posto sam danas imao prilike vidjeti Samsung 225BW uzivo zahvaljujuci gostoljubivosti kolege Vey s foruma da bacim oko prije kupnje relativno "skupog" monitora.

LCD me odmah odusevio prikazom boja koje moje oko nije moglo razlikovati od Philipsovog PVA panela.
Druga stvar je bila vidjeti probijanje pozadinskog osvjeteljenja na crnoj podlozi. Mogu vam rec da sam se ugodno iznenadio jer to pozadinsko osvjeteljenje se gotovo i ne vidi. Tocnije da nisam znao gdje ga traziti, vjerojatno ga ne bi ni uocio. Nparavio sam sliku s mojim Panasonic Lumix FX8 (shutter 1sec i ISO 400) pa sami procijenite:


Sve u svemu, ostavio mi je jako dobar dojam a filmove je takva milina gledat na toj grdosiji da se to treba dozivit jer su rijeci suvisne.

E sad, molim vas za savjet:
Posto je najavljen izlazak Samsunga 226BW u sjecnju, ali za sada nista sluzbeno, isplati li mi se cekat novi model? Mislim nisam previse zahtjevan sta se specifikacija tice, ali strah me je posto se 225BW moze nabaviti u Borga za 3480kn + bezicna tipkovnica (200kn) na poklon, da kada izadje novi model cijena bude veca... Nisam sam pametan...
E da, moze li se 225BW naruciti cijeli u crnoj boji ili samo sivo/crnoj?
Seafreak je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 20:58   #29
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Evo ja kupih 205BW, skoro je prevagnuo 225BW, al ajde preboljet ću 2'' i +1000kn u đepu
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 21:30   #30
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
PeroW1
ne možeš postat prtscr slike kako bi mi vidjeli kvalitetu prikaza monitira : bonker :
daj razmisli malo pa ćeš vidjet di je problem

ako nam želiš pokazat kvalitetu slike onda to fotografiraš nekim boljim digitalcem i takve slike postaš (opet ne resample-ane na 640/480 kak je to Lugi napravio jer se onda opet ne vidi ništa)


@Matth€w

i kakav je?
ajd napiši koju riječ i baci koju sliku ak imaš digitalac
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1



Zadnje izmijenjeno od: Wolverine. 11.12.2006. u 22:27.
Wolverine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na