Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.05.2009., 23:36   #631
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Bitno da je panjina Jurčić cijelu utakmicu držao Čađu i Manđukića, a Moralesa uveo tek u 90+ minuti...koji lik.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 29.05.2009., 00:16   #632
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Za spamaru se preselite na index pa razvalite
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 29.05.2009., 00:29   #633
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Za spamaru se preselite na index pa razvalite
zaš na index.mogu i na forum.hr

ŠAMPIONI!!!!!!
trouble je offline  
Staro 29.05.2009., 08:34   #634
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Gazda je progovorio
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11167


Nadao sam se da je s Jurčićem došla pozitivna promjena, no ovo jučer je bio skoro pa bunker ala Ivanković, s četiri braniča i tri defanzivna vezna. I onda ne mijenja Sammira koji se cijelu utakmicu nije mogao sastati s loptom. A na kraju8 je branio 3:0 da izbori penale umjesto da proba nekaj napravit.

Moraju se iskupiti u nedjelju, a preko ljeta će moprat obavit dobar šoping ako misle u LP.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 09:02   #635
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Gazda je progovorio
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11167


Nadao sam se da je s Jurčićem došla pozitivna promjena, no ovo jučer je bio skoro pa bunker ala Ivanković, s četiri braniča i tri defanzivna vezna. I onda ne mijenja Sammira koji se cijelu utakmicu nije mogao sastati s loptom. A na kraju8 je branio 3:0 da izbori penale umjesto da proba nekaj napravit.

Moraju se iskupiti u nedjelju, a preko ljeta će moprat obavit dobar šoping ako misle u LP.
Gazda je,kako kaže jedan bivši fudbaler dinama koji ispija kavu samnom svakog jutra: zadnji stadij pred psihijatrijom.....

Amauri,Drogba i Džeko skupa nevrijede 30 milja,di će ovaj klempavac.....

O Jurčiću ko strategu imam mišljenje kao i ko Jurčiću igraču: zujalica po terenu zadužena za nekome polomit noge....ilivam; klasična nogometna taraba. Guardiola je bio špilmaher,pogledajte kak to on radi

I zadnje.....ja bi im pustio tekmu u nedjelju,slast što naslova što njihovog galebovskog jadanja će biti samo veći A o LP.......
trouble je offline  
Staro 29.05.2009., 09:27   #636
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
O Jurčiću ko strategu imam mišljenje kao i ko Jurčiću igraču: zujalica po terenu zadužena za nekome polomit noge....ilivam; klasična nogometna taraba. Guardiola je bio špilmaher,pogledajte kak to on radi
Šta da kažem, ja patim na lijep i efikasan nogomet. Ekipa koja je dobila Partizan i nesretno ispala od Newcastla, ono je bio nogomet, užitak za gledat i ponos usprkos porazu.
Momčad je igrala lijep i ofenzivan nogomet, a u prvih 11 bilo je 7 igrača koji su s loptom mogli gotovo sve što su htjeli. Ah, nostalgija
A jučer bunker sa 7 igrača, Jurčić im je spustio gače već pri ulazu u Split.

Šzto se mene tiče, u nedjelju Mamić može u Split poslati i juniore. Bilo Dinamove, bilo Lokomotivine
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 09:51   #637
n00b-
Premium
Moj komp
 
n00b-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ipak je Kovač u godinama kad ga treba čuvati za repku
Tomo legenda. Mada mu nikad nisu jedanaesterci bili specijalnost, znao sam da će spasiti stvar.

Što se tekme tiče... Hajduk je definitivno bio bolji, ali samo zato što većina Dinamovih igrača danas nije došla na tekmu. Uglavnom su se šetali i čekali.
A i Jurčić me razočarao, kao i svi treneri ide branit rezultat umjesto da ih stisne ko u prvoj tekmi. Tri defanzivca u vezi + Madžukić već mislima u Bundes Ligi - nije moglo dobro završiti. Ali Tomo je spasio stvar.

Miše opet o krađi... Mora se oprat od krivice prije nego ga najure

LoL,Hajduk je bio bolji samo zato sto vecina Dinamovih igraca nije dosla na tekmu???Dinamo je dobio JEDAN derbi ove godine(necemo ulazit u tu tekmu) dok je Hajduk dobio TRI....Nesto cesto oni ne dolaze na tekme cini se meni...
__________________

n00b- je offline  
Staro 29.05.2009., 10:03   #638
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor n00b- Pregled postova
LoL,Hajduk je bio bolji samo zato sto vecina Dinamovih igraca nije dosla na tekmu???Dinamo je dobio JEDAN derbi ove godine(necemo ulazit u tu tekmu) dok je Hajduk dobio TRI....Nesto cesto oni ne dolaze na tekme cini se meni...
ali ne gube tekme pred svojom publikom protiv 'malih' klubova kada je u igri prvenstvo...
mozhete se qurchiti sa tim pobjedama koliko hocete, ali naslovi su u Zagrebu...

a onaj Mishe se pretvorio u pravu ljigu...samo su suci krivi, sami nisu nishta...
i Varteks je kriv shto je doshao igrati nogomet, i Cibalija shto se borila...
daj molim te....osvojite koji naslov pa onda neshto recite, ili barem nemojte popiti opet 5 komada od debrecinki
manki je offline  
Staro 29.05.2009., 10:05   #639
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor n00b- Pregled postova
LoL,Hajduk je bio bolji samo zato sto vecina Dinamovih igraca nije dosla na tekmu???Dinamo je dobio JEDAN derbi ove godine(necemo ulazit u tu tekmu) dok je Hajduk dobio TRI....Nesto cesto oni ne dolaze na tekme cini se meni...
Ona prva dva derbija Dinamo je očekivano popušio. Prvenstveno zahvaljujući trenerima kukavicama i lošoj taktici, Dinamo tada nije bio u stanju dobiti ni jednu iole ozbiljniju momčad. U drugom dijelu sezone su 1:1; Jurčić je malo to posložio, ali još uvijek nije najbolje.

A kod Dinama je uvijek bio problem sindrom lako ćemo i opuštanje, dok se s druge strane Hajduk uvijek posebno napaljivao na Dinamo, a gubio od pikzibnera.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 10:08   #640
n00b-
Premium
Moj komp
 
n00b-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
ali ne gube tekme pred svojom publikom protiv 'malih' klubova kada je u igri prvenstvo...
mozhete se qurchiti sa tim pobjedama koliko hocete, ali naslovi su u Zagrebu...

a onaj Mishe se pretvorio u pravu ljigu...samo su suci krivi, sami nisu nishta...
i Varteks je kriv shto je doshao igrati nogomet, i Cibalija shto se borila...
daj molim te....osvojite koji naslov pa onda neshto recite, ili barem nemojte popiti opet 5 komada od debrecinki

LoL,pa ko uopce spominje prvenstvo i kup sada,ako od nekog izgubis 3 utakmice od 4 i pritom ne das ni jedan gol nije mi jasno kako mozes tvrdit nakon svake tekme da si izgubio jer ti igraci nisu bili glavama u tekmi,da je bila kisa pa ih je to shebalo jer su meteoropati,da su bolji al nije bio njihov dan itd...A kad dobijete protiv 8 igraca onda je to ATOMSKI Dinamo..lol
Cestitke na kupu i prvenstvu,al ne mjesaj kruske s jabukama frende..

@Roberto sve 5 frende,samo me malo zivcira koristenje rijeci tipa provincijski kompleksi i ostale uvrede,al ajde valjda ce i to nabolje
__________________

n00b- je offline  
Staro 29.05.2009., 10:32   #641
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor n00b- Pregled postova
@Roberto sve 5 frende,samo me malo zivcira koristenje rijeci tipa provincijski kompleksi i ostale uvrede,al ajde valjda ce i to nabolje
Pod provincijski kompleksi sam mislio da Hajduk ima problema s provincijskim (malim) klubovima, a ne da je Split provincija. S njima je izgubio prvenstvo. I nevidim gdje sam sipao neke uvrede.

Zna se da se prvenstva dobivaju u malim utakmicama, a ne u derbijima, tako da te pobjede ostaju gorka satisfakcija. Svi se u Splitu sad hvale s time, ali sam siguran da bi to rado mijenjali za trofeje, samo ne žele priznati.

Jedini derbi koji je Dinamo morao dobiti (prva tekma kupa), dobio je. Jučer je Dinamo bio loš, Hajduk bolji od njega i točka. Naravno da će Hajdukovac isticati svoju ekipu, a ja kao Dinamovac gledati prvo što u Dinamu nije štimalo.


Ljuti me samo to što odozdola stalno Hajdukovci govore o krađama, a dok su se za Hajduk svirali penali šakom i kapom, svi su dolje šutili i slavili velikog golgetera.

Za neosvojene trofeje Hajduk je najviše sam kriv, bez obzira na sve sudačke greške. Nije vas sudac oštetio protiv Rijeke, Varteksa i Cibalije, a i da je Mamić iskrcao silne eure njima, nije ih time pretvorio u bolje igrače. To su prosječne momčadi bez obzira na sve...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 11:06   #642
n00b-
Premium
Moj komp
 
n00b-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Pod provincijski kompleksi sam mislio da Hajduk ima problema s provincijskim (malim) klubovima, a ne da je Split provincija. S njima je izgubio prvenstvo. I nevidim gdje sam sipao neke uvrede.

Zna se da se prvenstva dobivaju u malim utakmicama, a ne u derbijima, tako da te pobjede ostaju gorka satisfakcija. Svi se u Splitu sad hvale s time, ali sam siguran da bi to rado mijenjali za trofeje, samo ne žele priznati.

Jedini derbi koji je Dinamo morao dobiti (prva tekma kupa), dobio je. Jučer je Dinamo bio loš, Hajduk bolji od njega i točka. Naravno da će Hajdukovac isticati svoju ekipu, a ja kao Dinamovac gledati prvo što u Dinamu nije štimalo.


Ljuti me samo to što odozdola stalno Hajdukovci govore o krađama, a dok su se za Hajduk svirali penali šakom i kapom, svi su dolje šutili i slavili velikog golgetera.

Za neosvojene trofeje Hajduk je najviše sam kriv, bez obzira na sve sudačke greške. Nije vas sudac oštetio protiv Rijeke, Varteksa i Cibalije, a i da je Mamić iskrcao silne eure njima, nije ih time pretvorio u bolje igrače. To su prosječne momčadi bez obzira na sve...
Sto se tice uvreda nisam mislio na tebe,sve 5...
Eto stari ja ti mogu iskreno reci da je meni draze dobit derbi nego prvenstvo,
Neznam zasto ali tako je...
Sto se tice toga da je Hajduk sam kriv,slazem se u potpunosti,Varteks je prelomio prvenstvo..
Sto se tice krade frende spominje se samo jedna tekma,nista vise...
e sad jos sto se tice Kalinica,mislim da ce taj frajer postat igracina ako bude marljivo i disciplinirano trenirao,u nekom organiziranijem klubu naravno..
__________________

n00b- je offline  
Staro 29.05.2009., 11:15   #643
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pušili smo i mi od Ajduka, Slavena, Zagreba, Rijeke...gubili bodove kod Cibalije, Osjeka...Ajduk je imao prvenstvo u svojim rukama i sami su sve prosuli u dvije tekme (Cibalija i Varteks) kad su umjesto 6 osvojili 1 bod.

I dok bi se još i moglo raspravljati o suđenju prve tekme kupa-stvar u prvenstvu je čista ko suza

Ajduk je imao dobar pobjednički niz, sve u svojim rukama i u te dvije tekme su ušli ko mi sinoć..kako ćemo-lako ćemo.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 29.05.2009., 11:37   #644
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor n00b- Pregled postova
Sto se tice krade frende spominje se samo jedna tekma,nista vise...
e sad jos sto se tice Kalinica,mislim da ce taj frajer postat igracina ako bude marljivo i disciplinirano trenirao,u nekom organiziranijem klubu naravno..
Ne mislim da je ono u ZG bila krađa, Dinamo je definitivno bio bolji. Možda nije trebao sudac dati drugi crveni Hajduku, možda je kasnije trebao isključiti Bišćana i Mandžu.... Pitanje je jel bi onda Dinamo stao,a stao je i to je bilo više nego očito. Ali, tu je Miše pogriješio jer je u prvom poluvremenu odigrao mlitavu i plitku formaciju, Dinamo je dolazio pred Subašića s 5 igrača svake dvije minute. odigrao je bunker tek u drugom dijelu mada je znao da Dinamo teško igra protiv bunkera. Trebao je tako cijelu tekmu.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ajduk je imao dobar pobjednički niz, sve u svojim rukama i u te dvije tekme su ušli ko mi sinoć..kako ćemo-lako ćemo.
To je istina. Nije Hajduk jučer ništa posebno odigrao. Bio je dobar, ali ništa pretjerano, no Dinamo je ušao u tekmu nonšalantno i prepotentno, valjda su mislili da će se Hajduk sam pobijediti...


Što se Kaliniča tiče, teško je biti objektivan. Ima dana kad mu se ništa neda i onda bude katastrofa. Pokazalo se da je bolji ako ne solira u napadu.Ko zna, možda bi 'ajduk bio prvak da je stalno imao partnera u napadu ko jučer. No to je Hajdukov (Mišin ) problem.

Prodajte Kalinića Mamiću, u Dinamu će procvjetat
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 11:37   #645
manki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 321
Citiraj:
Autor n00b- Pregled postova
...Eto stari ja ti mogu iskreno reci da je meni draze dobit derbi nego prvenstvo, neznam zasto ali tako je...
onda je bio nesporazum, mislio sam da se to odnosi na cijelo prvenstvo, pa sam krenuo u ofenzivu...

je, u derbijima je Hajduk bio bolji i tu zavrshava rasprava..
manki je offline  
Staro 29.05.2009., 11:41   #646
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Bude stavil Jurčić za derbi Tadića pa bute vidli di pes jajca nosi
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 29.05.2009., 11:43   #647
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor manki Pregled postova
je, u derbijima je Hajduk bio bolji i tu zavrshava rasprava..
Tu i leži problem. Hajduk se napali samo na Dinamo. Neka tako igraju protiv svih i bit će sigurno prvi. Ove godine je Dinamo bio zreo za knockout, Hajduk to nije znao iskoristiti ni u kupu ni u prvenstvu.

@Jelc, predložimo Mamiću trampu, nek im da Tadića za Kalinića
ne znam tko bi tu gore prošao
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 11:56   #648
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Glavno da im ostanu Pandža i Buljat-ta dva panja su si ove sezone nabili toliko "kredita" budu druge letjeli van čim nekog grdo pogledaju
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 29.05.2009., 12:34   #649
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
"Ova utakmica donijela mi je dvije radosti, prvu jer će Nikola Kalinić otići iz Hajduka i drugu da će Ante Miše ostati trener Hajduka, što znači da će Dinamo i u budućnosti osvajati trofeje"

Mada ga mrzim,za ovu izjavu mu skidam kapu
trouble je offline  
Staro 29.05.2009., 12:42   #650
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
"Ova utakmica donijela mi je dvije radosti, prvu jer će Nikola Kalinić otići iz Hajduka i drugu da će Ante Miše ostati trener Hajduka, što znači da će Dinamo i u budućnosti osvajati trofeje"

Mada ga mrzim,za ovu izjavu mu skidam kapu
Legenda

Još mi je bolja ona da je došao u svlačionicu u poluvremenu kako bi rekao Sammiru da napokon dođe na utakmicu

Dugo se nismo takvih bisera naslušali
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 29.05.2009., 12:45   #651
n00b-
Premium
Moj komp
 
n00b-'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
...

Manki,nema beda....
A gle Roberto,ja o Kalinicu mislim sve najbolje,a jedini razlog sto nije pokazao sve sto moze je sto decko igra sam u napadu a to nije njegova krivnja,plus sav teret je nabijen na njegova leda..
Cinjenica je da taj decko prima lopte sa 2 igraca na ledima,to je tip napadaca kao Drogba(za one koji jedva cekaju-ne kazem da je dobar kao Drogba)..
ima tehniku,snagu i potencijal,a o njegovom radu i zalaganju,te o treneru,ovisi koliko ce se razvijat,al takav profil napadaca Hrvatskoj treba..
moje misljenje..
__________________

n00b- je offline  
Staro 29.05.2009., 17:31   #652
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Majstori Kung-Fua s Poljuda (citaj: Buljat i Kung-Fu Pandža) ce igrati u derbiju i cijepanje drva je zajamceno, ocekuje nas standardni Poljudski derbi
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 29.05.2009., 22:16   #653
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Majstori Kung-Fua s Poljuda (citaj: Buljat i Kung-Fu Pandža) ce igrati u derbiju i cijepanje drva je zajamceno, ocekuje nas standardni Poljudski derbi
Ma treba tog Buljata poslat u Imotski..Toliko crvenih u sezoni to je sramota...Pandža još može proć, ali što se mene tiče, Vejić - Maloča je okej stoperski par.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 31.05.2009., 22:19   #654
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
I, to bi bilo to

Koja je panjina onaj Sivonjić, dva onakva zicera zapucat...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 31.05.2009., 22:23   #655
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
I, to bi bilo to

Koja je panjina onaj Sivonjić, dva onakva zicera zapucat...
baš :S

Jooooj ak mandža ode... Mislim ak dovedu nekog dobrog onda ok, jer s ostatkom napadača (čitaj sivonjić i čkapi) nećemo dobro proć ko i svake godine
ThePornstar je offline  
Staro 31.05.2009., 22:29   #656
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor ThePornstar Pregled postova
baš :S

Jooooj ak mandža ode... Mislim ak dovedu nekog dobrog onda ok, jer s ostatkom napadača (čitaj sivonjić i čkapi) nećemo dobro proć ko i svake godine
Evo već drugu utakmicu protiv "slabijeg" u drugom poluvremenu padaju kao kruške, ako ovako nastave u europi brzo će oni natran na naše poljane
__________________

pinkskin je offline  
Staro 31.05.2009., 22:39   #657
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor ThePornstar Pregled postova
baš :S

Jooooj ak mandža ode... Mislim ak dovedu nekog dobrog onda ok, jer s ostatkom napadača (čitaj sivonjić i čkapi) nećemo dobro proć ko i svake godine
Bumo igrali sa tri napadača...Sivonjić, Slepička i Tadić
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 31.05.2009., 22:50   #658
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Bumo igrali sa tri napadača...Sivonjić, Slepička i Tadić
Joooj da viš viš zaboravio sam najboljeg među njima

E da kad je tomasov ulazio za hajduk sjetio sam se onog transfera iz zadra kad ga se dizalo u nebesa i kad se usporedio s modrićem. Mogu reć da je ko modrić, al onaj modrić kaj je sjedio u inkeru na klupi
ThePornstar je offline  
Staro 31.05.2009., 23:01   #659
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Bumo igrali sa tri napadača...Sivonjić, Slepička i Tadić
I dva ofenzivna brzanca-kombinatorca iza njih - Sammir i Morales

Opet umjesto da ih dotuku oni se ispromašuju.

Barbarić napravi sranje prije par dana i danas ga opet stavlja u igru? WTF? Čim je ušo Hajduk je proigrao

Ne znam kaj bi reko na kraju sezone osim fala Bogu kaj je gotovo
Treba tu još puno posla, a bome i pokoje pojačanje. Sammira prodati, dugo je tu, a niš nije napravil, Morales je malo igrao, zaslužuje još jednu šansu, a i dugo je vio izvan igre . Calello igra samo natrag, Chago pokušava i naprijed ali puno griješi, Badelj puno oscilira. Danas je i Tomečak bio loš.
Kaj se obrane tiče molili bumo Boga da budu Bišćan i Kovač zdravi. Kolko god da su stari bez njih su rupe posvuda.
Napad? Bez komentara
Ispada na kraju da je Butina kojeg se malo spominjalo cijelu sezonu bio najkonstantniji, i na kraju kad je grmilo je odigrao najbolje tekme ove sezone...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 31.05.2009., 23:07   #660
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Je, Tomo je napravio dobar posao...čak je i panjina Bišćan počel igrat kak zna pred kraj prvenstva

Ovi klinci iz obrane ipak trebaju još iskustva.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na