Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2008., 20:20   #31
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Da da, naravno, i jos se k tome srusi 50 puta i zablesira 100. Da si probao radit sa macom, ili da bolje formuliram, da si duze vrijeme radio sa njim imao bi drugacije misljenje.

Posto imam i pc i mac reci cu ti da ni mrtav nebi koristio pc u poslu koji radim
A cuj. Mislim da dosta i o tebi govori kad ti se toliko rusi.
  Reply With Quote
Staro 26.11.2008., 21:21   #32
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Evo samo da jos covjeku odgovorim pa necu vise u OT.

Prijatelju mislio sam na prosjecnog usera. Ni meni se nece srusit 50 puta isto kao sto nece ni tebi samo zato sto sam morao utrosit hrpetinu vremena (kao i svi koji koriste win) da bi se naucio snalazit sa driverima, registryem, system fajlovima, virusima i ostalim bespotrebnim stvarima.
Bolje da sam to vrijeme utrosio u neke korisnije stvari.

Bottom line je da ljudi koji preporucuju macintosh nisu neki amway dripci, nego ljudi koji su shvatili da je mac jednostavno superiorniji nasparam windows masine.
Ja cu uvijek preporucit winse za ljude koji hoce igrat igre, customizirat foobar itd, dok bi macintosh uvijek preporucio pocetnicima kojima kompjuter ne treba za igranje i ljudima koji se profesionalno bave sa necim, citaj: logic, final cut itd

Poz
Moree je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2008., 22:53   #33
w!cked
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb, Zapruđe
Postovi: 48
Evo, ne bih ni ja započinjao mac vs pc raspravu, ali evo, moram odgovorit. Za početak radio sam na obje mašine, ne bih lupetao bezveze. Nisam rekao da je mac loš ili nešto, ne bih imao ništa protiv jednog maca. Rečenica koju sam rekao gore je bila samo odgovor na Tominu, jer se isto to može reći za pc. Dalje, i kao prosječan korisnik nisam imao nikakvih problema s windowsima niti su se ikad rušili (ako ne ubrojim vistu s kojom sam imao manjih problema, ali to je bila uglavnom nekompatibilnost, a i Vista je..). Eto, to je sve.
w!cked je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na