Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2006., 18:01   #1
Lopov Jack
Registered User
 
Lopov Jack's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
hp 7400 bright view?

cijenjeni forumaši, potrudio sam se potražiti neke odgovore u dosadašnjim postovima, no na kraju opet imam pitanje. Nabavljam si lepi top koji će me morat služit 3-4 jare, tak da mi nije svejedno. Prva namjena je posao - office, internet. Imam prostora do 8.000.- kn.
Ispada da mi se kao dobar izbor nameće HP Compaq nx7400 (EY294EA), http://h10010.www1.hp.com/wwpc/hr/hr/sm/WF06b/9978521-9979081-9979081-9979081-12434644-12397718-77312781.html zbog core dvojezgrenog procesora kojeg svi hvale i kao on je poslovan stabilan bla bla... U zadnjem dvobroju Bug-a pročitao sam kako je "bright view" odličan za fotfke, filmiće itd. Citiram u vezi preživih boja : ako vas clear type ne zanima, slova će biti čitljiva, iako ne na razini najboljih primjeraka sličnih ekrana za prijenosnike…. Jel oni trabunjaju ili kaj? Mislim, fora je imati wide ekran, pogotovo za rad u excelu koji najviše koristim, no ipak da priupitam jesu li bug-ovi navodi točni i treba li me to zabrinjavati obzirom da ga najviše koristim u poslovne svrhe, najčešće text.

Ima tko bolji prijedlog za 8 somova / poslovna namjena? : hitthewa
Lopov Jack je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2006., 21:30   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Oni u Bugu svasta pisu, medjutim nisam vidio sliku na tom laptopu uzivo pa nemogu reci.
Znam tu "recenziju", moje misljenje je da je to teski c/p specifikacija, ako procitas malo bolje recenziju nigdje se nista ne kaze o laptopu, nego se samo navode komponente, kao da ti netko prepricava specifikacije

Alternativa ti je Thinkpad R60 (core duo), za office/net ti je mozda bolji 4:3 omjer stranica, a core duo nije potreban za te poslove, tako da mozes pokusati naci i neki thinkpad t43 ako puno putujes i koristis laptop na putu.

HP NC6400 takodjer je odlican izbor (nisam siguran oko cijene).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.08.2006., 09:14   #3
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
U Bugu zna biti jako dobrih clanaka, ali ima i trabunjanja kos i jos. Nije samo Bug takav, slicno se srece u svim casopisima/magazinima/e-zinima.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na