Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2012., 18:49   #1
Klopic'
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Tuzla
Postovi: 3
Wirelles sharing

Ovako htio bi serovat particiju,sa koje cu putem drugog racunara skidati podatke sa te odredjene particije,eh sad me zanima tacan redosljed koji trebam napraviti da bi to sve fino funkcionisalo,dakle putem wirellesa.Koristim 7 windows da ne bi bilo objasnjavanja na XP xD
Nadam se da razumijete.
Hvala
Klopic' je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2012., 20:04   #2
Mane
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
Citiraj:
Autor Klopic' Pregled postova
Ovako htio bi serovat particiju,sa koje cu putem drugog racunara skidati podatke sa te odredjene particije,eh sad me zanima tacan redosljed koji trebam napraviti da bi to sve fino funkcionisalo,dakle putem wirellesa.Koristim 7 windows da ne bi bilo objasnjavanja na XP xD
Nadam se da razumijete.
Hvala
hmm ukoliko je u pitanju router, ne bi trebalo biti problema, stavis na tu particuju pod properties da je shared, i najbolje ti je na kompu koji joj pristupa mapirat ju kao network drive.. (imas u my computer to u toolbaru)

ukoliko su u pitanju 2 kompa sa wlan karticama bez routera, onda na jednome napravi pod network and sharing center odes na create new network i odaberes zadnju opciju - ad hoc wlan mrežu na koju se druga računala mogu spajati, i tu istu mrežu odabereš na drugom računalu da se spoji na nju... što se tiče shareanja i tu je ista stvar. to je ovako ugrubo
__________________
FX6300+, Radeon R7 260X 2GB, RAM: 16Gb
Mane je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na