Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2012., 00:17   #691
Rodjo2
Premium
Moj komp
 
Rodjo2's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: RI
Postovi: 33
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
al kakve veze ima BT sa skypeom
ma večinom navika na korištenje bt headseta
Rodjo2 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2012., 11:37   #692
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
za headset ok, ali trebaš računati da će ti to još više cuclati ionako ne pretjerano jaku bateriju. tako da ja radije preferiram klasičnu slušalicu/mikrofon na žici. je, nije "cool" za vijet', ali štedi bateriju.
viking.software je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.07.2012., 10:53   #693
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Nakon što su odgodili ICS za Iconiu A501 (trebao je stići 11.07.), po novoj informaciji trebao bi doći 02.08. u Australiju. Nadamo se da će ubrzo i u naše krajeve. Samsung već radi na JB-u, a Acer još nije izdao ni ICS za A501.
http://forums.whirlpool.net.au/archi...4634#r35070221
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 20:56   #694
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
komšije recenzirale LC Miru... meni stvarca za te novce izgleda skroz solidno

http://www.youtube.com/watch?v=-GNqN498HBc
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2012., 22:25   #695
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ima li itko iskustva s PRESTIGIO MultiPad PMP3370B koji je u Linksu trenutno na akciji?
Za 850 kn mi se čini kao best buy ICS tablet.
Link
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 01:11   #696
montana_
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Pozdrav ljudi!
Trebala bi mi vaša pomoć ako itko zna
gledala sam razne tablete i proučavala itd itd...
I dalje sam u nedoumici postoji li tablet sa docking tipkovnicom, windowsima 7
i sa 3G, tj sim karticom? Ili ako ne da se bar može ukopčati stick za internet.
Ako ih ima više koji je bolji za uzeti?
I da ga ima za kupiti kod nas :P

Puno hvala na svakoj pomoći!
montana_ je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 06:27   #697
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
W7 tableti su vrlo rijetki i užasno skupi i nisu isplativi za kupnju. Ako tome dodamo da W7 nije najbolje prilagođen touchscreenu kao i da su gladni baterije, onda zaista nema smisla kupovati ih. Ubrzo dolaze W8 tableti od kojih će neki imati docking.

Iskreno, ne znam što fali Android tabletima obzirom da ih ima i sa 3G modemom i sa dockingom (pogledaj Asus Transformer seriju), a u najavi je brdo novih sa istim fičurima. 3G stickovi se mogu staviti i u jeftinjave kao npr. Prestigio 50xx.

Sve ovisi o tome koliko si spremna izdvojiti za tablet i koja će mu biti namjena.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 07:28   #698
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor montana_ Pregled postova
Pozdrav ljudi!
Trebala bi mi vaša pomoć ako itko zna
gledala sam razne tablete i proučavala itd itd...
I dalje sam u nedoumici postoji li tablet sa docking tipkovnicom, windowsima 7
i sa 3G, tj sim karticom? Ili ako ne da se bar može ukopčati stick za internet.
Ako ih ima više koji je bolji za uzeti?
I da ga ima za kupiti kod nas :P

Puno hvala na svakoj pomoći!
Ja bi na tvom mjestu ipak gledao neki laptop
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 11:00   #699
montana_
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Hvala na odgovorima

Čini mi se da je android nekako jednostavan i ograničen pa me zato ne privlači,
a šta se tiče novca pa... izdvojila bi koliko treba, ne kupujem svaki dan.

Da, ovo šta bi ja a da je maleno i moćno jako vuče na maleni laptop
ali opet nebi laptop xD Čini mi se da je ovo ipak manje i tanje i lakše za nositi
montana_ je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 11:03   #700
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Za cijenu solidnijeg 10,1" tableta možeš kupiti netbook iste dijagonale. Da, netbook je teži, ali imaš punu tastaturu, pravi hard/ssd i sav mogući softver (winsi, office,...).
Ne kužim ono da te Android ne privlači jer je prejednostavan. Pa to i je bit. Čim jednostavnije, tim bolje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2012., 13:07   #701
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor montana_ Pregled postova
Hvala na odgovorima

Čini mi se da je android nekako jednostavan i ograničen pa me zato ne privlači,
a šta se tiče novca pa... izdvojila bi koliko treba, ne kupujem svaki dan.

Da, ovo šta bi ja a da je maleno i moćno jako vuče na maleni laptop
ali opet nebi laptop xD Čini mi se da je ovo ipak manje i tanje i lakše za nositi
s obzirom na to da znaš da želiš windowse a ne android, trenutno ti je jedina opcija acer w500/w501. s time da moraš paziti da postoje modeli BEZ docka/tipkovnice (cca 3500kn), i modeli SA dockom/tipkovnicom (OD 4000 pa na gore).

unutra je W7 Home Premium 32bit, procesor je dvojezgreni c-60 amd. i na takvom tabletu NE očekuj da će vrtiti fotošope, virtualne mašine i slične zahtjevne zadatke. na jesen, pred zimu će se pojaviti asusi sa w8, ali o cijenama, modelima je još prerano govoriti.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2012., 12:17   #702
montana_
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Hm... vjerojatno će na kraju i biti taj od Acera, samo mu je kamera loša
Ma da, nisam ni mislila vrtiti neznam kakve programe, čisto za putovanja ali da ima nešto memorije i poznati OS
montana_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2012., 12:28   #703
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
memorije ti ima 2gb, i nisam siguran koliko se da nadograditi. no, što se tiče kamere, ako misliš na prednju, ona ionako nije zamišljena za išta drugo do skypa i sličnih IMprograma. a slati veliku, kvalitetnu sliku preko wifija ili 3g je nemoguća misija. 03 mpix je sasvim dosta. no, ako si spremna sve to platiti i trpiti windowse, samo naprijed! ;-)
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2012., 20:23   #704
Zekoslavzeko
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
Ja sam u Emmezeti kupio prestigio 5097C PRO.
http://www.emmezeta.hr/multimedija/i...97cpro-tablet/
Za sada sam zadovoljan. Samo mi je baterija najduže izdržala 4 sata od toga 1 sat na wi-fi-u. Zasad ništa od njihovih 6 sati autonomije. I od onih 8 GB memorije za pohranu, za android igre i aplikacije ima samo 500 mb. Ostatak od 6,5 GB (1,5 GB zauzima Android ICS i Prestigio igre i aplikacije) je za slike, muziku i sl.
Zekoslavzeko je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2012., 06:48   #705
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
@montana
Ti ćeš zaista uzeti W7 tablet? To ti baš i nije pametan potez. Preskupo, presporo, gladno baterije, OS na izdisaju (u tabletima će ga uskoro zamijeniti W8),... Android je way to go. Pogotovo za tvoju namjenu. Slušaj iskusnije.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 05:39   #706
montana_
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Trebala bi negdje vidjeti kako android funkcionira, kada sam nevjerni Toma
Može li se na tom androidu sve što i na windowsima? Kakve su razlike?
montana_ je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 08:18   #707
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Normalno da se na Androidu može mnogo toga što i na winsima.
Zašto Android? Velika rasprostranjenost, odlična zajednica, mnogobrojnost aplikacija (bukvalno stotine tisuća), veliki izbor uređaja,... + sve navedeno u prethodnom postu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 11:06   #708
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Ja bi si isto riješio tablet jedan, ali kad mi nema HTC tablet.
Tj ima Flyer, ali ima 3.2 Android i već ima preko godinu dana.

Imaju li kakve nove informacije o HTC tabletu?
Neću Samsung, već sam se opekao na njihov software. Sense aplikacije mi super odgovaraju i više skoro nemogu ni zamisliti Android bez Sense aplikacija.
Probao sam AOSP ali poludim na njemu kao i na Samsungu.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2012., 13:39   #709
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor montana_ Pregled postova
Trebala bi negdje vidjeti kako android funkcionira, kada sam nevjerni Toma
Može li se na tom androidu sve što i na windowsima? Kakve su razlike?
razlika ti je u tome da nemaš zafrkancije sa driverima, ostacima deinstaliranih aplikacija rasutima po C:\, nema BSOD, nema puno onih dosadnih stvari koje se dešavaju na winsima.

android je za krajnjeg korisnika vrlo user-friendly. vidiš aplikaciju, instaliraš, sviđa ti se, nastaviš ju koristiti. ako nije free, platiš dolar, dva, pol dolara... ne sviđa ti se, deinstaliraš ju i zaboraviš i ne misliš kako trebaš svaki drugi dan pokrenuti CCleaner i micati zaostatke. ako ne želiš kopati po sistemu - ne moraš. ako ne želiš raditi root - ne moraš. sve radi i bez njega. imaš valjda kakvog frenda, frendicu, rođaka koji imaju android telefon? uostalom, odi u trgovinu i zamoli da ga upale pa vidi kako sve ide.

da li se sve može napraviti kao na windowsima? ovisi što smatraš pod "sve". muzika, video, internet, pisanje, excel, e-knjige, sve radi. jedino ne očekuj nekakva 3d renderiranja, pretjerano zahtjevne video konverzije... to je ipak malo previše. uostalom, i ta w7 tablet ti ne bi radio sve te stvari. odn, bi jer ima programsku prodršku, no, ne bi jer nema hardverske snage.

no, ti si ta koja kupuješ i ti moraš biti zadovoljna. ako smatraš da ti tablet na windowsima treba - kupi ga. a uvijek možeš za 1000-1500kn kupiti nekakav slabiji android tablet i upoznati se s androidom. nećeš požaliti!
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 07:34   #710
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
@mikeyy
HTC planira ubrzo izbaciti novi tablet, ali nitko ne zna kada će to biti. Pretpostavka je, da će kao i kod Flyera, cijena bila iznad prosjeka (zbog toga im je i kiksala prodaja istog). A ta tvoja priča da ne možeš zamisliti tablet bez Sensea je bull*hit. Zabole me kakav je UI, glavno da radi. Uostalom, za sve se nađe rješenje na Google Playu ili zajednici.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 08:46   #711
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Kada pričam o HTC Sense ne pričam o UI, to mi nije bitno iako je zgodno, pričam o aplikacijama koje je HTC nadogradio u odnosu na konkurenciju / goli android. SMS, Mail, People, Tasks, Dialer ... uglavnom meni to toliko olakšava život da mi se uopće neda mučiti sa Samsungom ili golim Androidom.
Možda će te aplikacije imati manji utjecaj na tabletu pošto SMS i dialer ne igraju neku ulogu kada nemaš telefonski dio, ali zato mail, tasks, kontakti i ostali igraju.

Probao sam Samsung (SGS2), probao čisti Android malo poboljšan sa CyanogenMod, i na kraju se vratio na HTC.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 11:37   #712
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Kontakte, mail i kalendar ima svaki tablet/mobitel jer su to defaultne stvari kod mobilnih OS-ova. Imao sam Tattoo (Donut), Desire (GB), imam sada SGS2 (ICS) i ne vidim neke prevelike razlike između njih u tim stvarima. Ni na Iconiji A501 (HC) nemam neke velike razlike u odnosu na gore navedene mobitele. Kao što vidiš, radi se o 4 uređaja, 3 proizvođača i 4 verzije istog OS-a. Razlika - skoro pa nikakva. 'Žilavit' oko toga je nepotrebno i besmisleno.
HTC je imao jedan tablet i to prilično neuspjeo, kojem su podršku ukinuli dosta rano. Onda ću radije uzeti Asusa/Acera/Samsunga koji stalno izbacuju nove modele i imaju više iskustva na tom polju od HTC-a.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 12:20   #713
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Ja neznam kako je na tabletima pošto sam u rukama imao samo iPad, ali moje iskustvo sa mobitelima je takvo da AOSP / Samsung ima ozbiljne nedostatke u aplikacijama, barem što se mojeg korištenja tiče.

Npr. AOSP/Samsung mail aplikacija nema "Mark all as read" opciju, meni je to debilno, tebi možda nikada nije zatrebalo, sučelje samo je puno lošije. Na HTC-u me ujutro nakon alarma za buđenje čeka na lockscreenu prognoza vremena za 4 dana + trenutno stanje i slični detalji kojih ima hrpa.

To što Samsung ima mail aplikaciju ne znači da je dobra, i ti detalji oko kojih ja "žilavim" su meni bitni pošto su svi na aplikacijama koje svakodnevno koristim.

Uglavnom, HTC se dosta posvetio detaljima koje su korisnici tražili dok je Samsung išao bliže original Androidu sa malim izmjenama preko TuochWiza, ali jako slabo.

Preživio bih ja i sa Samsung tabletom pošto su mi glavne zamjerke na Dialer i SMS aplikaciju, ali zašto bih se zamarao sa njime ako HTC bude imao za slično novaca tablet u istom rangu.

Plus, ako im novi tablet bude kvalitetne izrade kao HTC One X, gdje ćeš bolje.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 13:43   #714
dj_Dejan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Belišće/Zadar
Postovi: 36
Question

Lijepi pozdrav, s obzirom da nisam stručnjak za tablete, a želio bih si kupiti našao sam jedan ajmo reći povoljno na Amazonu (142 us dolara = 900 kn), pa mi treba Vaš stručan savjet kao npr, isplativost, mogućnosti s njim itd, posebno me zanima da li može podržati naš USB internet. Pa ako mi mozete pomoći sa savjetom bio bih Vam vrlo zahvalan.

MODEL:

USPS NEW ANDROID 4.0 Front Camera 10.1 inch 10.1 '' GPS Tablet PC 1.5Hz 1GB Ram 1080P 16GB WIFI

Product Features

  • Processor :VC882 embedded 1GHz ARM CORTEX A8 32-bit processor core
  • OS:Android 4.0
  • Screen:10.1 inch 16:9 1024 x 600 resolution Resistive Display
  • Camera:0.3MP Front
  • Storage Device:16GB built-in Flash memory, TF Card Extend to 32GB
Product Description

Specification Processor VC882 embedded 1GHz ARM CORTEX A8 32-bit processor core OS Android 4.0 Screen 10.1 inch 16:9 1024 x 600 resolution Resistive Display Memory DDR3 1GB Storage Device 16GB built-in Flash memory, TF Card Extend to 32GB 3G 3G WCDMA/ EVDO, Support 3G Dongle GPS NO Network WIFI, IEEE 802.11 b /g /n Bluetooth NO LAN 100Mb I/O ports 1*USB2.0; 2*TF-Card; 1*HDMI; RJ45; 3.5mm earjack; 1*DC-In, 1* GPS Audio AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP, MP3, WMA, WAV, MIDI Camera 0.3MP Front VIDEO 720p, 1080p, support FULL HD Battery 5000mAh/ 3.7V DC-in Input: AC100-240V, 50-60Hz Applications HD,FLASH 10.1, Instant Message, , Email, Office(Word, Excel, PowerPoint), PDF, Image Viewer, MSN, Skype, Windows Media Player, game software, photo taking, etc. Free gift : front +back clear screen protector Package included 1×10.1 " Tablet PC 1×AC Adapter 1×USB Cable 1×Earphone 1×GPS Antenna 1×User Manual Free gift : front +back clear screen protector
dj_Dejan je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 17:38   #715
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Kupio bi neki jeftini tablet sa cijenom oko 500kn (do 500kn) - polovan, čisto da mi zamjeni Galaxy Mini u surfanju zbog većeg ekrana i sličnih stvari.

Što kažete na Tablet 7" Android 4.0.3 4GB?
- star 2 tjedna
- kao nov, bez ikakvih tragova koristenja
- bez garancije, moja osobna garancija tjedan dana
- kompletan bundle - kutija, punjac, kablovi, slusalice

Specifikacije:
7" capacitive ekran 480*800
1GHz CPU, 512MB RAM
4GB Memorije (prosirivo do 32GB micro SD karticama)
1,3Mpx prednja kamera, VGA 30fps snimanje
WiFi, podrzava vanjske 3G uredjaje
HDMI out, USB host, G senzor
HD video reprodukcija, FLASH 11
Google PlayStore

cijena 650kn
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 18:54   #716
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Gle sve se zna, coconut je već u par navrata pisao. Kupiš kineski tablet, zaboravi na podršku i garanciju, a i rutanje je nekad komplicirano za izvest. Ovako čisto po specifikacijama je oke za neko umjereno surfanje, procesor IMHO malo prespor za tu rezoluciju (pitanje je uopće koji je grafički čip gore).

Ja bi to isprobao u nekom kafiću sa WIFI-em prije kupnje ako je ikako moguće...
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 18:58   #717
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Podrška i garancija me ionako ne interesira.

Jedino čega me strah je trajanje baterije. Što se tiče isprobavanja wifi signala, to je nažalost neizvedivo jer sam ja u Rijeci a prodavač u Zg. Ispada da je ovo lutrija od kupovine..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 23:03   #718
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 263
Citiraj:
Autor montana_ Pregled postova
Hvala na odgovorima

Čini mi se da je android nekako jednostavan i ograničen pa me zato ne privlači,
a šta se tiče novca pa... izdvojila bi koliko treba, ne kupujem svaki dan.

Da, ovo šta bi ja a da je maleno i moćno jako vuče na maleni laptop
ali opet nebi laptop xD Čini mi se da je ovo ipak manje i tanje i lakše za nositi
A neki ultrabook? Meni su zanimljivi Asus zenbook 11,6" i 13,3" i Toshiba z830. Najveća mana im je cijena :/

Pogledaj si i Asus transformer tf300. Nije ni on baš prejeftin, ali vidim da si spreman izdvojiti nešto više para
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2012., 23:47   #719
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Jedino čega me strah je trajanje baterije. Što se tiče isprobavanja wifi signala, to je nažalost neizvedivo jer sam ja u Rijeci a prodavač u Zg. Ispada da je ovo lutrija od kupovine..
Koji je kapacitet baterije?
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2012., 07:41   #720
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
E kad bi znao.. teško je googlat ovakvo nešto jer ima brdo sličnih modela pod istu oznaku (hardware je drugačiji)..

Nego da vas pitam, može onda neka preporuka bes buy tableta (kineza) sa eBay-a, do 100 dolara ili jeftinije.. Bitno da je proc barem 1GHz, solidan wifi signal i da nije ispod 7".
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na