Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2023., 10:08   #1471
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
Igra izgleda ko igra iz 2016. godine, sa i be, RT-a... A RT je trenutno neupotrbljiv...
Ako ovo izgleda dobro, kako onda Plague Tale izgleda?
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 10:19   #1472
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Ne bi ih uspoređivao jer Plague ima ograničeno kretanje, manje su mape uz linearno igranje. W3 je open igra, Plague nije. Plague izgleda izvrsno i W3 izgleda izvrsno...grafika je nije puno napredovala od tada. W3 i RDR 2 su tu negdje IMO. Treba probati kad se Sony smiluje trenutno najljepšu open igru novi Horizon.
To je ujedno i tragedija za današnje preskupe kartice, čekanje da se postaju grafički najljepše igre.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 10:27   #1473
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Ne bi ih uspoređivao jer Plague ima ograničeno kretanje, manje su mape uz linearno igranje. W3 je open igra, Plague nije. Plague izgleda izvrsno i W3 izgleda izvrsno...grafika je nije puno napredovala od tada. W3 i RDR 2 su tu negdje IMO. Treba probati kad se Sony smiluje trenutno najljepšu open igru novi Horizon.
To je ujedno i tragedija za današnje preskupe kartice, čekanje da se postaju grafički najljepše igre.
Nabrijali si vegetaciju i priroda/suma izgleda dobro i za danasnje pojmove, al u gradu se bas vidi da je igra stara tj. modeli nisu ni blizu danasnjoj razini.
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 10:28   #1474
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,041
...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2023., 11:56   #1475
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Lumen prebacuje računanje osvjetljenja na procesor, ili preko shadera u grafi?

RT je here to stay, sviđa mi se kako je implementiran u W3 što se tiče rezultata (ne i performansi). Ne želim to gasiti. Fora mi je svaki put kad upalim svijeću ili nešto slično, pratiti te sjene i sve to. Refleksije na vodi su isto famozne. Igra je genijalna i bez toga, nije upitno, ali dobije ekstra dubinu ovako.

Način na koji će se to riješiti je preko akceleratora kako to Nvidia rješava, jer to je najučinkovitiji način. Najmanje silikona za najbolje rezultate. Općenito, imamo sve više akceleratora, npr. AI ili video dekodiranje, u svim čipovima, jer to je način za ubrzati rješavanje zadatka i smanjenje potrebne energije (važno u mobile svijetu). Ako UE5 to rješava nekako univerzalnije, cool, ali onda uzima resurse nepotrebno.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2023., 16:57   #1476
bAKeth
Premium
Moj komp
 
bAKeth's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: .
Postovi: 54
bAKeth je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na