Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2018., 13:09   #31
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Zašto je ovo sticky? Jel proba tko taj hosting? Taj njihov besplatni hosting je toliko loš da ga ni neprijatelju ne bi preporučio.
Ja sam preko treće strane imao prilike koristiti taj hosting (plaćeni) i mogu reći da je to jedan od gorih providera koje sam imao prilike probati. Sjećam se da je svaki čas izletio Internal server error, konfiguracija php-a je bila nemoguća misija i sl.. To je bilo prije cca dvije godine. Ne znam da li se štogod promijenilo u međuvremenu, no tad je bio fail. Jedino što je moglo raditi out of the box je bio WP s defaultnom temom.
EDIT:
Nije se ništa promijenilo
http://prntscr.com/jkl9d9
Baš me zanima odakle im 29 milijuna korisnika
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2018., 13:47   #32
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
29 korisnika.a ne 29 milijuna...koristio sam par mjeseci za manji forum i veza sa bazom je pucala konstantno...
buljaka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2018., 03:00   #33
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Vec sam davno pisao da su lopovi i to svjetski. U vrijeme kada je tek poceo hostinger na nasem podrucju spamali su na svim forumima i svi su se zalili, guglajuci SVAKI review hostingera u globalu bila je ocjena 1/5 sam sam bio svjedok, a isto sam bio svjedok kada je mnogo ljudi nasjelo pa nakon par dana hosting ne radi. Ako guglate sada ocjena je 4/5 ili cak 5/5. Kako je to moguce? Lijepo, plati lovu pravoj kompaniji koja se bavi sa manipuliranjem ocjena na review sajtovima i gotovo. Vjeruje mi bjezite od ovoga.
baTman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na