Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2014., 20:32   #391
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Niš nije pala...stanjili su malo tjesto na doomsdayu što mi i pase vise....a čardaš pizza....tjooooo....

Btw,preuredili su interijer
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1395084731053.jpg‎
Views:	307
Size:	77.5 kB
ID:	13151  
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 20:33   #392
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
meni i dalje chello mami osmijeh na lice

edit: kao što rekoh, kolega amdo fantazira, pizza je awesome... čardaš mi prošao ispod radara - bit će konzumirano
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.03.2014., 21:00   #393
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Hamm možda misli na variranje u količini...to se zna desit...no kak mi u čoporu dolazimo 4-8 ljudi...probamo sve specijale i dalje se vraćamo ko kurva na svoj ugao
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 21:04   #394
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Dobar je chelo ali im je pala kvaliteta.

Samo da javim da se DG popravio i opet rade predobre pizze.

Bio sam dva puta u tri tjedna i pizza je fenomenalna.
Jesi ti siguran, jesi ubijeđen da je ovo istina!?(za chello)
Kad si bio?Di si bio jos u zadnje vrijeme da imas takav osjećaj...?( za DG)

Pazi, ovakve stvari nisu za zajebanciju, bio sam prije jedno 3-4 mj., plakao sam od muke, razgovarao sa pekarom tamo, popricali malo...

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Niš nije pala...stanjili su malo tjesto na doomsdayu što mi i pase vise....a čardaš pizza....tjooooo....

Btw,preuredili su interijer
Daj slikaj nekaj drugo, h. stolove...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 21:40   #395
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Zadnji put sam bio u DGu u nedjelju, a chelo sam jeo u subotu. Jelte sad ovaj prošli vikend.

Dumsdej kojeg sam prvi put probao kod supera prije recimo godinu dana i ovaj u zadnje vrijeme nije isti.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 21:48   #396
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
OK

Ajde, ovo im je 10. sreća . Idem pa kud puklo da puklo.
Sad je Chello počeo zaj****t .
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 21:54   #397
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Evo dzukele to vam je čardaš...čardaš ljuti sir,kobaje,šepk,klasika ko mješana i neke zajebane paprike koje imaju onak...glupo neutralan okus na početku al onda kad zakure...jebo si ježa
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1395089644945.jpg‎
Views:	340
Size:	71.2 kB
ID:	13159  
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 22:04   #398
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Nadam se da ljutina ne ubije cijeli okus.

@halos..ekstra čiz i ekstra paradajz pod mus. U DGu jelte.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2014., 22:40   #399
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
@Trouble - nadam se da je to druga po redu ili bar treća (dobro zgleda!)

@Hamm - uvijek, tj., svaki put sam kao babica tam, extra ovo i ono, nja nja .
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 13:29   #400
sepiroth6
Premium
Moj komp
 
sepiroth6's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Meni je chello i dalje super,iako ima mali pad u kvaliteti pizze.Gotham mi je omiljena
Bio sam nedavno u pizzeriji Pizz up u Remetama sa bratom.Bio sam dobio njihov letak prije par tjedana,ali kako svako malo niču pizzerie oko mene loše kvalitete,bio sam ju ignorirao.
Ja sam inače veliki fan chella,i rijetko odem gdje drugdje na pizzu.Ali sam dobio preporuku,pa sam jos otišao na njihovu facebook stranicu,i vidio tamo hrpu preporuka,i rekao ajde da i to vidim.
Oduševljen sam bio sa pizzom,a i moj brat dijeli to mišljenje.Tijesto tanje,ali ne mlinci kao duksa i karijola.Hrskavo i sočno tijesto sa odličnim nadjevom.Odlično sam se najeo,i fini okus ostane u ustima poslije.Miris i vizualni izgled pizze je stvarno poseban.Pričao sam otvoreno sa konobarom koji radi tamo,i stvarno imaju veliku kvalitetu i svježinu namirnica.Nema gljiva iz konzerve i slicno,nego uvijek svježe sa placa.Novo su otvoreni i stvarno se nadam da ce ostati ovako kvalitetni,jer bilo bi šteta da ne uspiju.Jos su mi praktički u kvartu,pa u chello ne idem do daljnjeg nakon ovog otkrića.Chello ima više nadjeva,iako je okus tu negdje,ali zbog specifične arome i okusa krušne peci dajem blagu prednost Pizz up.Ne mogu vjerovati da ovo govorim,ali to je moje osobno misljenje i zasad stoji.Velika preporuka svakome tko voli pizzu
Imaju i trenutno akciju do 15.4 da pon,uto,ned dobiješ dvije pizze za cijenu jednu.Ne vrijedi za dostavu.A ostalim danima je mislim 35% jeftinija.


A prije tjedan dana bio sam u gradu sa prijateljima,i kako smo ogladnili slučajno smo naletili na pizzeriu Šestica u Medulićevoj.I odlucili smo na slijepo probati,jer smo bili gladni strašno
Osrednja pizza je bila dok je bila topla,a poslije jos se pogoršala.Imaju krušnu peć,ali tijesto je bilo puno lošije nego kad ja doma napravim svoju pizzu u klasičnoj pecnici na 250 stupnjeva,što mi nije jasno..Nadjeva je bilo slabo,a i nije bas nešto.Poslije mi je ostao loš okus u ustima,koji je tek sljedeći dan nestao.Jos mi konobar prodaje priču kako oni imaju tradiciju veliku,a da posla imaju i previše..To nekako teško vjerujem. Po meni ići tamo samo kad se mora.
sepiroth6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2014., 13:42   #401
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
mene je chello dobio na prvoj narudžbi kad sam uzeo deep dish ako se ne varam i kad se uz sir onako fino rastegnuo i svježi špinat... reko ma nemoj me *ebat da su takvi profesijonalci
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 13:49   #402
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,638
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
mene je chello dobio na prvoj narudžbi kad sam uzeo deep dish ako se ne varam i kad se uz sir onako fino rastegnuo i svježi špinat... reko ma nemoj me *ebat da su takvi profesijonalci
Također, prva narudžba i ultimate deep dish. Nakon prvog otrgnutog komada, smiješak od uha do uha

Ne sjećam se kad sam naručio s neke druge lokacije. Držim se Ultimate deep dish i chicago, ali mislim da ću morat probati i ostale kad ih se toliko hvali.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 13:52   #403
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
a ne, ne... doomsday je uvjerljivo najbolja tamo imho.

makar gotham nisam još probo
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 13:56   #404
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,638
Pepperoni pizze izbjegavam gdje god dođem jer sam se svakakvih verzija zimske, čajne i ostalih jeftinih gluposti nagledao pod pepperoni.

Nisam ni otvarao da vidim sastojke do sad. Kaže kulen. Kaj je to onda nego slavonska? Samo ubacit još par feferona i to je to.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 14:14   #405
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Ne znam jel bilo na temi ali imate novu vrhunsku pizzeriju u Zg: Duksa, blizu Bukovačke u Maksimiru. Meni osobno bolja od Kariole. Favorit mi je Lajkam pancetu ali ima i drugih dobrih. Ima jedna sa sušenim rajčicama, ta je mrak.

Uglavnom nije za one koji vole kapričozu
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 14:15   #406
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor sepiroth6 Pregled postova
Bio sam nedavno u pizzeriji Pizz up u Remetama sa bratom.Bio sam dobio njihov letak prije par tjedana,ali kako svako malo niču pizzerie oko mene loše kvalitete,bio sam ju ignorirao.
Ja sam inače veliki fan chella,i rijetko odem gdje drugdje na pizzu.Ali sam dobio preporuku,pa sam jos otišao na njihovu facebook stranicu,i vidio tamo hrpu preporuka,i rekao ajde da i to vidim.
Oduševljen sam bio sa pizzom,a i moj brat dijeli to mišljenje.


Ajde, bas sam za sutra rezervirao stol, koliko si se strucno ispisao, ne sumnjam da je dobra, a i cijene su (cak i bez popusta) sasvim solidne, kad se samo sjetim da sam prije koji mjesec zadnji puta bio u Baschieri i pozalio to visestruko (jebiga, kad su na dobroj lokaciji).
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 15:08   #407
sepiroth6
Premium
Moj komp
 
sepiroth6's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 67
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova


Ajde, bas sam za sutra rezervirao stol, koliko si se strucno ispisao, ne sumnjam da je dobra, a i cijene su (cak i bez popusta) sasvim solidne, kad se samo sjetim da sam prije koji mjesec zadnji puta bio u Baschieri i pozalio to visestruko (jebiga, kad su na dobroj lokaciji).
A da ti još kažem da sam niku kovača jako cijenio kao igrača,a sad i kao trenera
Želim ti ugodno iskustvo sutra
A lokacija ove pizzerie nije bas idealna,ali da se doći do nje.Baschiera je po meni koma što se tiče pizze,i ne čudim se da si požalio.
sepiroth6 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 15:14   #408
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor sepiroth6 Pregled postova
Baschiera je po meni koma što se tiče pizze,i ne čudim se da si požalio.
Slažem se
Nije ni čudo da su zatvorili ovu na Šubićevoj
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 22:02   #409
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Mene zanima ova čardaš iz cheloa. To ću probati ovaj vikend.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 22:13   #410
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
a mene kao ne

ajd javi šta i kako
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 22:28   #411
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor sepiroth6 Pregled postova
A da ti još kažem da sam niku kovača jako cijenio kao igrača,a sad i kao trenera
Bas je bilo upecatljivo.
Citiraj:
Želim ti ugodno iskustvo sutra
Naganjat cu te FF 7 original PlejStejsun CD-ima u suprotnom!

Bas se veselim sutra, a obzirom kako si ih strucno nahvalio i o sudeci sto pise na Fejsu, ne sumnjam u izbor. Uz to, sutra ce biti lijepo vrijeme, pa taman!

Citiraj:
A lokacija ove pizzerie nije bas idealna,ali da se doći do nje.Baschiera je po meni koma što se tiče pizze,i ne čudim se da si požalio.
Cuj, da, lako je doci meni koji poznajem Zagreb i taj kvart. Ali hajde ti objasni nekome iz Rijeke/Splita/Dubrovnika - taj kad izadje na Luckom, ovo mu je "najupecatljivije". Naravno, pricamo o "pizzerijama" (iako je pizza u studentskom menzi katkad bolja od ove u Baschieri), na tom potezu ima kvalitetnih restorana, recimo "Zagorec" na Kajzerici odmah kod mosta, Calypsa u Luckom koji se itekako popravio po pitanju gableca i slicne klope i slicni.

Kad smo kod tog kvarta, bio sam nedavno u Mex Cantini u dugo nisam jeo losiju, porcijama manju i skuplju meksicku klopu. Da ne pricam kako je "najljuci chilli koji su imali bio cista limunada, ali ono, brate, i limunada bi me malo drknula, ali ovo nista.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 22:31   #412
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
UNTI šta se mex kantina pokvarila? pa to je bila alfa i omega meksičke klope

za kalipso sam isto čuo dobre stvari, makar mi je debelo van dosega.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 23:30   #413
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Karaka?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 00:11   #414
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
makar gotham nisam još probo
Ti si u kurcu

Gotham je idealna pizza dan nakon nekog alkoholiziranja profesionalnog....sa one 3 vrste sira gore upije i ubije cijeli alkohol u tebi i ko nov si. Ono,prek CM sira gore Kog briga čije su kobasice,mogao bi i bez njih

Neko duksu spomenuo? Ko voli te gay pizze sa staniolom od tjesta...svakako da je dobra. I jeftinija od Kariole
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 08:49   #415
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
U Karioli nikad nisam bio, a u kvartu mi je. Ne znam kako da odem tamo, a kad mi je DG opet proper.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 08:55   #416
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma znaš da hoću probat gotham i idem sa namjerom da je uzmem i jednostavno umjesto toga velim doomsday
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 15:10   #417
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Siso, slobodno ostani na doomsdayu, probao sam gotham, nije loš, ali doomsday je majka!

Sada još moram probati čardaš...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 22:06   #418
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma znaš da hoću probat gotham i idem sa namjerom da je uzmem i jednostavno umjesto toga velim doomsday
Meni totalno suprotno. Koji vrag

Ma to su ta imena, volim Batmana...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 22:29   #419
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Sama pomisao na doomsday izaziva u meni leptiriće u trbuhu tako da samo doomsday dolazi u obzir, čardaš može za desert

Otkad sam u kvartu otkrio Amforu i njihovu picante ne zanima me niti jedna druga, idealna pizza po mojoj mjeri, iako je doomsday klasa za sebe.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 08:56   #420
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
@Pizz-up osvrt

http://www.pizz-up.org/
Stotinjak metara od kultne Skenderice.

Prostor
Unutra minimalan, nekoliko stolova u mracnoj atmosferi, stane mozda 15ak ljudi a i to sam puno rekao. Vani terasa s pogledom na Zag^H^H^H moju dostavnu Skodu Citigo i "dostavnu" KIA-u pizzerije! Uz naravno folklor djece koja defilira iz obliznje skole i "not-a-single-fuck-was-given" ZET busa koji se vozi svjetlosnim brzinama po kvartu.

Doduse, postoji jedan parking za cca. 5-6 automobila preko puta ceste, koji ako bi se sredito (tj. ako je uopce u vlasnistvu/pravu koristenja pizzerije) bi bio kud i kamo bolje mjesto za stolove od ovoga.

Uz to, kako rade od 12h, cini mi se da tamo bas nikad nema sunca, pa je unatoc jucerasnjem lijepom danu, oko 15h bilo vrlo hladno tamo.

Osoblje
Vrlo simpatican, usluzan i fin konobar; doduse, od 15:20 do 16:30 gospodicna u mojem drustvu i ja bili smo jedini gostu, no kako ionako nema previse stolova za posluziti, sumnjam da ima velikih poteskoca, iako me nekoliko puta uvjeravao da je super sto sam rezervirao stol sto je bilo vrlo smijesno jer je restoran bio *prazan*.

Pizza
Uzeli smo Delux i mijesanu. Pizza je vrlo vjerojatno najbolja u Remetama jer cisto sumnjam da netko jos tamo ima pizzeriju (i nije propao u medjuvremenu), i definitivno je bolja od Baschierine (sto i nije tesko), ali nisam se osevapio. Mozda je razlog tome sto im je mrvicu zagorjela ili mene jos peru recidivi ovotjedne preboljene viroze, ali bojim se da je daleko od necega zbog cega bih se vratio ponovno gore. Velicina nelosa, itekako se moze fino najest, bez daljnjega.

Razno
Izbor pitja je prosjecan, vino nisam vidio (sto ne znaci da ga nema), ali bilo je par vrsta pive i nesto sokova. Da, ono sto je ispalo malo blesavo je da sam trazio R1 pa su mi rekli da ce mi ga poslati postom. No dobro. Naravno, simpaticno je to sto daju pizzu gratis pa su dvije pizze, piva i sok ispali nesto manje od 80kn. Nisam vidio a ni pitao primaju li kartice.

7/10 zbog trenutnih akcija i promocija, 6/10 inace.

Moram probati taj Čelo u Horvacanskoj ASAP...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na