Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2008., 23:09   #1
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Service manula za Acer Aspire 5024

Naime trebao bi rastaviti gorenavedena laptop, iz razloga da ocistim ventilator i one hladnjake, jer sam primjetio da je vent stalno ukljucen i da radi na dosta prm, a kod frenda sam vidi sta se u godninu i pol nakupi na onim rebrima i akko se to zastopa. Surfao sam netom, trazio na Youtubeu, ali nista pametno, skinuo sam sve sarafe, ali do tog dijela di je vet i hladnjak jednostavno ne mogu doci..

Hvala
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2008., 13:22   #2
taip@n
Master of the VCR
Moj komp
 
taip@n's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 340
pa kako ne možeš? mislim, nisam u rukama imao 5024, imao sam par drugih acera i hrpu drugih brandova i gotovo na svima je dovoljno samo skinuti pločicu s donje strane lapa koja prekriva procesor i hlađenje. tako je i napravljeno da se može lako pristupiti i očistiti... ne trebaš nikakav manual, nego samo odvrneš 3-4 vijka...
__________________
♦ As i was going up the stair ♦ I met a man who wasn't there ♦ He wasn't there again today! ♦ I wish, I wish he'd stay away.♦
taip@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2008., 02:27   #3
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor taip@n Pregled postova
pa kako ne možeš? mislim, nisam u rukama imao 5024, imao sam par drugih acera i hrpu drugih brandova i gotovo na svima je dovoljno samo skinuti pločicu s donje strane lapa koja prekriva procesor i hlađenje. tako je i napravljeno da se može lako pristupiti i očistiti... ne trebaš nikakav manual, nego samo odvrneš 3-4 vijka...
Je, da, tak je na novijm laptopima ja sam na ovom morao skidati sve, doslovno sam morao rastaviti cijeli laptop da bi ocistio hladnjake. Znaci morao sam skidati disk i optiku, lcd, uglavnom rastavio sam ga cijelog, sve fino pocistio, vratio nazad, i cudom sve radi, vent se sad rijeđe ukljucuje i sam lap je tisi i manje se grije..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2008., 02:45   #4
taip@n
Master of the VCR
Moj komp
 
taip@n's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 340
bogami si se naradio, heben je to posao...
__________________
♦ As i was going up the stair ♦ I met a man who wasn't there ♦ He wasn't there again today! ♦ I wish, I wish he'd stay away.♦
taip@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2008., 03:42   #5
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Vjeruj mi da je, pogotovo sto sam to prvi put u zivotu radio, znaci to mi je prvi lap koji sam rastavio i sve sam radio bez ikakave pomoci, ali eto sad bar znam kako rastaviti Acer 5020 seriju

A najbolja mi je sestra (to je njezin lap), ona sa strane u nevjerici gleda i pita me:"Pa jel nisi ti rekao da to moras samo malo pocistit prasinu sa nekih hladnjaka? I zasto si mi rastavio cijeli laptop i zasto si mu skinuo monitor?"

Ma reko ne znam ni ja sam

Ali sve je na kraju dobro proslo..
srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na