Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2009., 21:57   #1
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
vista permissions problem

evo skoro sam popizditis dobio...
problem je ovaj.. instaliravao sam avast, ali mi je u tom trenutku iskrsnulo nesto vaznije pa sam lupio cancel prije kraja instalacije i pustio shut down. kad upalim komp iduci put, i javi nesto tipa "enter product key" avast blabla.. reko huh? odem u control panel/ uninstall programs/ nema avasta. pokusam obrisat folder kaze "you need permission to perform this action". kopam po svim mogucim permissionima koje sam mogao nac (desni klik properties/security.. blabla,) svugdje stavim full control svima i nista (ja sam u biti jedini korisnik, drugi je system), vrati se na staro... UAC mi je iskljucen. bjesnomucno googlam vec satima i nista. nadjoh negdje kako je moguce da je ostao neki proces upaljen od avasta, i nadjem neki "aswUpdSV.exe", description : "avast antivirus updating service", idem na end process kaze access is denied. probao iz command prompta "C:\>taskkill /F /IM ProcessName.exe" ali kaze "error: the process "aswUpdSv.exe" with PID 1234 could not be terminated. reason: access is denied". cmd.exe sam pokrenuo kao administrator, makar nebi smjelo imat veze sa iskljucenim UAC.. imam backup viste samo sa driverima, ali bez iti jednog programa i to mi se neda prozivljavat opet... vec tjedan dana samo instaliravam gluposti... ajde ljudi budite mastoviti.... kako da ga maknem?


edit: evo maknuo avast u msconfig i sad ga ne pokrece pri bootu ali i dalje nemogu izbrisat taj folder...

Zadnje izmijenjeno od: rodney. 19.01.2009. u 22:11.
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 22:13   #2
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
?
thopok je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2009., 23:22   #3
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276

bas sam budaletina.. ja cijelo vrijeme trazio po netu kako izbrisat folder a ne avast... hvala
rodney je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na