Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Ostalo > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 22.08.2017., 11:38   #31
ModulDevet.com
Registered User

ModulDevet.com's Avatar

Datum registracije: Aug 2017
Odgovor na neke postove

Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
ModulDevet.com je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 11:40   #32
ModulDevet.com
Registered User

ModulDevet.com's Avatar

Poštovani kupci,

Prije svega, isprike, na bilo kakvim negativnim iskustima koja ste neki od Vas imali prilikom kupnje na stranicama ModulDevet.com

Stranica posluje preko 10 godina i u tom periodu smo odradili preko 6000 narudžbi i nismo na svakoj narudžbi bili na vrhu zadatka. I to nam je iskreno žao. Trudimo se biti bolji. U svakom slučaju nikoga nismo, niti nam je to namjera bila, prevarili ili nešto slično. Također vjerujem da su svi kupci na ovoj temi dobili sve kako je trebalo.

Zbog vas se trudimo biti bolji.

Hvala.

Sdračan pozdrav,
ModulDevet.com prodajni tim
Staro 24.08.2017., 17:52   #33
Dario667
Registered User

...

Zadnje izmijenjeno od: Dario667. 25.08.2017. u 16:17.
Dario667 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2018., 17:36   #34
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp

RimtuTiTuki's Avatar

Datum registracije: Sep 2006
Da li mi može netko objasniti koji je od ova dva web shopa pravi.. i od kud tolika razlika u cijeni...

https://www.moduldevet.hr/dronovi-s-...000007501.html

https://www.moduldevet.com/dji-mavic...t.00000075.01/
Staro 17.05.2018., 14:31   #35
ModulDevet.com
Registered User

ModulDevet.com's Avatar

Poštovani RimtuTiTuki,

Oba su shopa prava. ModulDevet.hr je novi shop i na njemu se još radi. Uskoro će samo on biti aktivan.

Srdačan pozdrav,
ModulDevet.com
Staro 17.05.2018., 17:05   #36
tskarda
Premium
Moj komp

tskarda's Avatar

Datum registracije: Dec 2002
ModulDevet prijavite se na praćenje teme pa dobijete obavijest mailom kada netko odgovori, ovako ste zakasnili 20 dana na odgovor
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 09:10   #37
tomios
Premium
Moj komp

tomios's Avatar

Datum registracije: Mar 2007
---------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: tomios. 20.08.2018. u 11:32. Razlog: problem rjesen :)
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 10:40   #38
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp

Ag008's Avatar

Datum registracije: Jul 2008
Imaju li telefon, fejs? Probaj ih tako kontaktirati
Staro 07.09.2018., 08:00   #39
BsClocked
Dobro je sve.
Moj komp

BsClocked's Avatar

Datum registracije: Sep 2012
jako lose iskustvo ,frendu narucena graficka proslo 7 dana osmi dan tek stize i to kriva bez venta verzija .komunikacija nikakva i jako lose iskustvo nikad vise.
BsClocked je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2018., 16:10   #40
marq
Registered User

Datum registracije: Dec 2018
Kupio televizor kod njih, LG-ev OLED.
Definitivno najbolja cijena na tržištu.
Sve je sretno završilo.
marq je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 10:30   #41
zz3000
Registered User

Datum registracije: Feb 2019
Meni ne žele dati povrat novca. Odustao od kupnje i sad se natežem s njima mjesec dana da mi vrate novac koji sam im uplatio na račun. Neznam koji vremenski rok imaju da isplate povrat, ali čekam odgovor iz društva za zaštitu potrošaća i čim rok istekne prijavljujem ih inspektoratu.
zz3000 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 10:47   #42
Sn4k3
Premium
Moj komp

Sn4k3's Avatar

Datum registracije: Jan 2008
Narucija sam prijenosni hdd za kolegu, cini mi se da je WD bio u pitanju... Kazem cini mi se jer ni sam vise ne znam koliko je vremena proslo od narudzbe, sigurno preko 2 mjeseca! Bitno da na stranici pise dostava unutar 24h . Bilo je tu i natezanja preko maila, pa kao neko naknadno slanje jer nisu uspili na vrime obraditi narudzbu, bla bla... Sve mi je jasno, moze biti komplikacija, ali 2 mjeseca... Khmm... Uglavnom, kaze kolega da "sutra" stigne paket, da su cak poslali i 2 diska, uredno bi reka dostavljacu nek ih vrati tamo odakle ih je i uzeo... Lose iskustvo, necu nikome preporuciti ovaj shop.
Sn4k3 je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 17:01   #43
Excesse
Registered User

Narucia monitor receno mi da ce doc najkasnije do srijede. Danas ih zovem 2 puta mi kazu da ce provjerit di je zapelo i da ce mi se javit odma. Naravno nisu se ni prvi ni drugi put javili. Ne zelim ni zamislit kakva bi bila je*ada da trazim reklamaciju il nesto ozbiljnije. Nikad vise ��
Excesse je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 10:15   #44
zz3000
Registered User

Citiraj:
Autor zz3000 Pregled postova
Meni ne žele dati povrat novca. Odustao od kupnje i sad se natežem s njima mjesec dana da mi vrate novac koji sam im uplatio na račun. Neznam koji vremenski rok imaju da isplate povrat, ali čekam odgovor iz društva za zaštitu potrošaća i čim rok istekne prijavljujem ih inspektoratu.
Odnos prema kupcu nula bodova. Radi se o web Shopu, ugovori se sklapaju na daljinu. Kupac ima pravo raskinuti ugovor bez ikakva objašnjenja i nakon što obavijesti trgovca ovaj ima rok od 14 dana da isplati povrat. Uplatio sam im 2500kn 18.1.2019. Prvih mjesec dana su zavlačili. Rekli su povrat damo do kraja tjedna pa ništa. Pa povrat do kraja prvog mjeseca, a prošao i prvi tjedan drugog mjeseca pa ništa. Sav isfrustriran šaljem ponovo mail, kažu kroz par dana će bit povrat. Opet ništa. Nakon prijetnje da ću inspektorat poslati mailove, ponudu, i potvrdu o uplati, žele se telefonski čuti. Zovem, ispričavaju se, tvrde da su uplatili dio, 1000kn, a ostatak će kroz narednih par dana. Još mi pokušavaju prodati priču da rok za povrat zakonski nije definiran i ovisi o njihovoj dobroj volji. 1000kn je stiglo nazad a ostatak iako su prošla 3tjedna još nije. Sve mi to smrdi na neki APP.
Staro 18.03.2019., 10:30   #45
Master_Hrc
Premium
Moj komp

Master_Hrc's Avatar

Datum registracije: Nov 2007
Pa onak....mozda da ih i stvarno prijavis?
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 11:26   #46
panasonic
Registered User

Datum registracije: Jan 2014
Zašto da ih prijavljuje?
Pa bolje da se nateže s njima još par tjedana, da ih zove, da onda oni njega zovu, da izmjene 85 mejlova, pa da onda on kuka po forumu i tako unedogled.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2019., 11:51   #47
zz3000
Registered User

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Zašto da ih prijavljuje?
Pa bolje da se nateže s njima još par tjedana, da ih zove, da onda oni njega zovu, da izmjene 85 mejlova, pa da onda on kuka po forumu i tako unedogled.

Tema ovdje je informacije i iskustva s navedenom trgovinom. Ja ne tražim od nikoga savjete za rješavanje nastale situacije već sam u skladu s navedenom temom podijelio svoje iskustvo s navedenom trgovinom. Vremena i strpljenja imam i znam da ću kad tad istjerat pravdu. Ako moje iskustvo odvrati nekoga od kupnje tamo, Super.
Staro 18.03.2019., 12:23   #48
panasonic
Registered User

Datum registracije: Jan 2014
16.02. (dakle prije mjesec dana) si rekao da oni tebe zavlače mjesec dana s povratom novca.
Sad je dakle prošlo već 2 mjeseca i ti ovdje pišeš kako si im "zaprijetio"...
Smiješan si, a ako stvarno želiš nekome pomoći onda ih prijavi, besplatno je, tako da ne znam šta čekaš.
panasonic je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno