Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 10.05.2018., 01:43   #541
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor O9g1 Pregled postova
E frende, aj spusti malo loptu na zemlju. Vidim da znaš i kužiš se, fala bogu i pool si napravio, al brate dragi, ovo sve što si u gornjem postu objasnio svekolikom puku si fino mogao i bez sile vrijeđanja i omalovažavanja.... 100 ljudi, 100 ćudi, ako kolega misli da mu je bolje na ethermineu, to je njegovo pravo da misli, a ti ako znaš suprotno, lijepo argumentirano (kako uostalom i jesi, objasni), samo lakše malo. Nismo se svi rodili najpametniji, najobrazovaniji i uostalom velik dio nas smo entuzijasti koji se u RL bave sasvim nečim desetim, pa zašto bi na kraju krajeva on sve ovo i znao... tu je i došao da pita i nauči....

Priznajem u pravu si..malo sam vatren ponekad previše..Evo, mene može slobodno pitatzi tko god hoće ak nekaj nije jasno.
Razlika u pool-ovima je u načinu distribucije..PPLNs i PROP..PROP su skoroi svi napustili jer su skužili da na njemu nemogu pljačkati..E sad da objasnim prvo pojam snage i efikasnosti..Snaga je 100mhs a efikasnost je nešto drug..kao npr jedno auto od 100 konja ide 180 na sat a drugo sa 100 konja ide 200..To je efikasnost..U tak zakon spadaju i rigovi..Snaga i efikasnost su 2 strane jednog novčića...A sad da objasnim PPLNS uveden je odskoro jer su skužili da se može zaraditi na njemu tj vama..Kako, osnovna matematika varijabla srednje vrijednosti: npr 20+30+40= srednja vrijednost je 30..Ok, u confgu pool koji se naziva payments.json postoji opcija za tu varijablu sa dodatkom npr -5%..I dobijaš manu srednju vrijednost no što jeste zapravo. I tako svaka 3 sata server ti izbroji sve shares i uzme srednju vrijednost -5% i vidiš ravnu crtu..Međutim to uopće nije stvarna slika jer grafe rade na principu krivulje, tj imaju spike i ventout koji je najjači blizu epoch switcha. Tada ti grafe znaju slati umjesto npr 300 shares za 3 sata 500 shares za 3 sata..No server ti to ne prizna jer je programiran za prosjek.Poišto je poenta cijele priče o plaćanju shares a ne snaga (sutra se možda izmisli čip sa 50mhs a koji će praviti 3 puta više shares u minuti), oni na PPLNS sistemu jako dobro zarade.PROP sistem ti ne računa prosjek nego ti ama baši svaki shares zabilježi i dodaje na ukupnu svotu, otuda se ponekad vidi veća snaga na serveru neg na rigu (to je onaj ventout što sam pričao)..Puno pošteniji sistem, puno manje isplativ za vlasnike.MI smo sad na prekretnici, pošto je chain narastao, treba nam još malo više snage, a moja procjena je 100ghs i sigurni smo od tvrdih blokova i od zastoja..Već sada nam je zarada ravna sa nanopool i etermine unatoč tvrdim blokovima.Kad stignemo kritičnu masu tj snagu, svatko od nas će imati barem 30% više profita nego na ovim velikima..Mene samo ponekad ljuti jedna stvar, prije nego što nešto popljuješ i proglasiš da ne valja, prvo se informiraj, ak ne znaš pitaj pa onda pričaj da li je dobro ili loše..U tome je cijela priča..Isprika zbog burne reakcije, no ulažemo u ovo svu energiju, novce i živce, ne zarađujemo, dapače, gubimo da bi napravili nešto domaće, naše i dokazali sebi i svijetu da i mi to možemo i zbog toga pljuvanje i FUD jako teško pada.Svatko bi na mom mjestu bio iznerviran, ja ne spavam otkako je pool krenuo, bez ikakve zarade, spavam po danu a noću bdijem da ovo zaživi i onda mi to netko pljuje a ne zna osnovne principe kopanja a naziva se majnerom..
kratos je offline  
Staro 10.05.2018., 03:55   #542
Pegasus8
Premium
 
Pegasus8's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 480
napokon pao blok prije sat vremena

idemo dalje i nadam se da ce se situacija promjeniti te da ce se neki ljudi predomisliti i vratiti na pool a ostali ostati na poolu.

EDIT:
Eto i drugog bloka

Zadnje izmijenjeno od: Pegasus8. 10.05.2018. u 05:50.
Pegasus8 je offline  
Staro 10.05.2018., 07:02   #543
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Citiraj:
Autor Pegasus8 Pregled postova
napokon pao blok prije sat vremena

idemo dalje i nadam se da ce se situacija promjeniti te da ce se neki ljudi predomisliti i vratiti na pool a ostali ostati na poolu.

EDIT:
Eto i drugog bloka

Čitam i ne vjerujem,pa sam morao još jednom provjeriti na stranici ....


Weeeeeeeeeeeeee,sad bi moglo jeno 500 komada do 20% i tu bi se pisalo samo kaj se kupuje s nofcima
Nbdy32 je offline  
Staro 10.05.2018., 08:31   #544
ole_ege
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: ldb
Postovi: 40
Citiraj:
Autor kratos Pregled postova
hahahahahahahahahahahaha..Bolji vic nisam čuo još dugo..Padne mi 1mhs na kartici za sat-dva...Snaga na rigu i snaga na serveru u omjeru 100% ne postoji taman da su na istom switchu i na istom routeru (neda mi se objašnjavati zakaj)..
pricam o ukupnom hashu na claymoru, a ne reported na pool-u...padne sa 178 na 171mhs, i tak na na oba riga, a 15-20mhs na dva riga nije malo...uglavnom, problem rijesen novom verzijom claymora 11.7, sad je stabilnih 179, znaci i malo vise...e sad kakve to veze ima sa izborom pool-a da padne hash, neznam, pa sorry ke pitam...

a reported na gigantu short, skace gore dolje, al i long average je manji i to dosta nego kaj daje claymore, al to me nebi trebalo zamarati...ili?
ole_ege je offline  
Staro 10.05.2018., 08:41   #545
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Jutro

Dok se GIGANTapp ne ispolira, dodani smo na Mining pool watcher app pa probajte kako ona radi

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 10.05.2018. u 08:58.
FRipper je offline  
Staro 10.05.2018., 08:51   #546
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja sam spominjao pool Fee u smislu psihologije, znate ono cijene 6,999 cijena pa kaze zena gle samo 6000 kuna. Vjeruj mi to bi funkcioniralo kod mnogih.

Nego jel sad tko uletio sa pricom da je zaradio u samo par sati 3x ili neznam koliko puta vise nego na Ethermine kada je uletio ovaj brzi blok?

Nista sad svi sute, cekaju opet tvrdi blok pa da se opet krene negativno...

moj primjer:
Ja sam Zaradio u 3 sata 0.06ETH, sto bi ispalo 0,84ETH na dan, LAMBO LAMBO, pa ja cu na rkaju mjeseca imat skoro 30ETH dok sam na Ethermineu imao manje od 3ETH, pa kako je to moguce, idem brzo dizat kredit...
Eto to je primjer nerazumjevanja varijance, iako sad po ovom brzom bloku ispadne da cu postat miljarder jako brzo to je samo varijanca i ja se ne uzbudjejm isto tako se ne uzbudjujem kada moram pricekat 2 ili 3 dana da se sredi tvrd blok, nakraju nazalost cu zaraditi clicno ko na ethermineu, malo vise, ali sigurnio ne toliko da kupim lambo, znaci na ethermineu 2.30 sam zaradjivao, ovdje ako zaradim 2.5 ja sretan.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 10.05.2018. u 08:57.
dada-as je offline  
Staro 10.05.2018., 08:55   #547
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
GIGANTpool.com - Hrvatski mining pool

Brisem dio i guglam😊


P.s. ajmo jos jedan brzi
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp

Zadnje izmijenjeno od: buljo. 10.05.2018. u 10:10.
buljo je offline  
Staro 10.05.2018., 09:31   #548
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
P.s. ajmo jos jedan brzi


Idemo još jedan?
FRipper je offline  
Staro 10.05.2018., 09:31   #549
Gile
Premium
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 380
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Jutro

Dok se GIGANTapp ne ispolira, dodani smo na Mining pool watcher app pa probajte kako ona radi
Apple iOS?
Gile je offline  
Staro 10.05.2018., 09:31   #550
Pegasus8
Premium
 
Pegasus8's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 480
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova


Idemo još jedan?
Upravo bio
Pegasus8 je offline  
Staro 10.05.2018., 09:33   #551
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa treba još jedan
Steta sto je uncle...ali dobro...
Citiraj:
Autor Gile Pregled postova
Apple iOS?
Malo je teže napraviti...ali biti će
FRipper je offline  
Staro 10.05.2018., 09:59   #552
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Da li je točno da "round share" * iznos bloka je koliko dobijem ???
Nbdy32 je offline  
Staro 10.05.2018., 10:03   #553
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Kad upises svoju adresu i kad se otvori prozor sa detaljima, na dnu.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 10.05.2018., 10:12   #554
7805
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 9
ajde ljudi strpljenja malo, legneš čekajući blok, digneš se ujutro a ono 3 komada....haha..
ide to ide... pomalo i bez nervoze, mora se malo i izgubit u početku za dobru stvar, koliko smo samo naučili na ovom forumu pa vrime je vratiti nešto....
ovako je bar zanimljivo ako ništa
iden ukopčat još jedan rig.....nikako stić, puno posla
7805 je offline  
Staro 10.05.2018., 10:40   #555
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor O9g1 Pregled postova
E frende, aj spusti malo loptu na zemlju. Vidim da znaš i kužiš se, fala bogu i pool si napravio, al brate dragi, ovo sve što si u gornjem postu objasnio svekolikom puku si fino mogao i bez sile vrijeđanja i omalovažavanja.... 100 ljudi, 100 ćudi, ako kolega misli da mu je bolje na ethermineu, to je njegovo pravo da misli, a ti ako znaš suprotno, lijepo argumentirano (kako uostalom i jesi, objasni), samo lakše malo. Nismo se svi rodili najpametniji, najobrazovaniji i uostalom velik dio nas smo entuzijasti koji se u RL bave sasvim nečim desetim, pa zašto bi na kraju krajeva on sve ovo i znao... tu je i došao da pita i nauči....

slazem se sa tobom

Euhenio je offline  
Staro 10.05.2018., 10:46   #556
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor kratos Pregled postova
Priznajem u pravu si..malo sam vatren ponekad previše..Evo, mene može slobodno pitatzi tko god hoće ak nekaj nije jasno.
Razlika u pool-ovima je u načinu distribucije..PPLNs i PROP..PROP su skoroi svi napustili jer su skužili da na njemu nemogu pljačkati..E sad da objasnim prvo pojam snage i efikasnosti..Snaga je 100mhs a efikasnost je nešto drug..kao npr jedno auto od 100 konja ide 180 na sat a drugo sa 100 konja ide 200..To je efikasnost..U tak zakon spadaju i rigovi..Snaga i efikasnost su 2 strane jednog novčića...A sad da objasnim PPLNS uveden je odskoro jer su skužili da se može zaraditi na njemu tj vama..Kako, osnovna matematika varijabla srednje vrijednosti: npr 20+30+40= srednja vrijednost je 30..Ok, u confgu pool koji se naziva payments.json postoji opcija za tu varijablu sa dodatkom npr -5%..I dobijaš manu srednju vrijednost no što jeste zapravo. I tako svaka 3 sata server ti izbroji sve shares i uzme srednju vrijednost -5% i vidiš ravnu crtu..Međutim to uopće nije stvarna slika jer grafe rade na principu krivulje, tj imaju spike i ventout koji je najjači blizu epoch switcha. Tada ti grafe znaju slati umjesto npr 300 shares za 3 sata 500 shares za 3 sata..No server ti to ne prizna jer je programiran za prosjek.Poišto je poenta cijele priče o plaćanju shares a ne snaga (sutra se možda izmisli čip sa 50mhs a koji će praviti 3 puta više shares u minuti), oni na PPLNS sistemu jako dobro zarade.PROP sistem ti ne računa prosjek nego ti ama baši svaki shares zabilježi i dodaje na ukupnu svotu, otuda se ponekad vidi veća snaga na serveru neg na rigu (to je onaj ventout što sam pričao)..Puno pošteniji sistem, puno manje isplativ za vlasnike.MI smo sad na prekretnici, pošto je chain narastao, treba nam još malo više snage, a moja procjena je 100ghs i sigurni smo od tvrdih blokova i od zastoja..Već sada nam je zarada ravna sa nanopool i etermine unatoč tvrdim blokovima.Kad stignemo kritičnu masu tj snagu, svatko od nas će imati barem 30% više profita nego na ovim velikima..Mene samo ponekad ljuti jedna stvar, prije nego što nešto popljuješ i proglasiš da ne valja, prvo se informiraj, ak ne znaš pitaj pa onda pričaj da li je dobro ili loše..U tome je cijela priča..Isprika zbog burne reakcije, no ulažemo u ovo svu energiju, novce i živce, ne zarađujemo, dapače, gubimo da bi napravili nešto domaće, naše i dokazali sebi i svijetu da i mi to možemo i zbog toga pljuvanje i FUD jako teško pada.Svatko bi na mom mjestu bio iznerviran, ja ne spavam otkako je pool krenuo, bez ikakve zarade, spavam po danu a noću bdijem da ovo zaživi i onda mi to netko pljuje a ne zna osnovne principe kopanja a naziva se majnerom..

E to te ja pitam
Hvala na dobrom postu
Euhenio je offline  
Staro 10.05.2018., 10:57   #557
ThaBigNec
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
padaju blokovi ko pravi samo nek se nastavi tim tempom
ThaBigNec je offline  
Staro 10.05.2018., 12:12   #558
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor kratos Pregled postova
Priznajem u pravu si..malo sam vatren ponekad previše..Evo, mene može slobodno pitatzi tko god hoće ak nekaj nije jasno.
Razlika u pool-ovima je u načinu distribucije..PPLNs i PROP..PROP su skoroi svi napustili jer su skužili da na njemu nemogu pljačkati..E sad da objasnim prvo pojam snage i efikasnosti..Snaga je 100mhs a efikasnost je nešto drug..kao npr jedno auto od 100 konja ide 180 na sat a drugo sa 100 konja ide 200..To je efikasnost..U tak zakon spadaju i rigovi..Snaga i efikasnost su 2 strane jednog novčića...A sad da objasnim PPLNS uveden je odskoro jer su skužili da se može zaraditi na njemu tj vama..Kako, osnovna matematika varijabla srednje vrijednosti: npr 20+30+40= srednja vrijednost je 30..Ok, u confgu pool koji se naziva payments.json postoji opcija za tu varijablu sa dodatkom npr -5%..I dobijaš manu srednju vrijednost no što jeste zapravo. I tako svaka 3 sata server ti izbroji sve shares i uzme srednju vrijednost -5% i vidiš ravnu crtu..Međutim to uopće nije stvarna slika jer grafe rade na principu krivulje, tj imaju spike i ventout koji je najjači blizu epoch switcha. Tada ti grafe znaju slati umjesto npr 300 shares za 3 sata 500 shares za 3 sata..No server ti to ne prizna jer je programiran za prosjek.Poišto je poenta cijele priče o plaćanju shares a ne snaga (sutra se možda izmisli čip sa 50mhs a koji će praviti 3 puta više shares u minuti), oni na PPLNS sistemu jako dobro zarade.PROP sistem ti ne računa prosjek nego ti ama baši svaki shares zabilježi i dodaje na ukupnu svotu, otuda se ponekad vidi veća snaga na serveru neg na rigu (to je onaj ventout što sam pričao)..Puno pošteniji sistem, puno manje isplativ za vlasnike.MI smo sad na prekretnici, pošto je chain narastao, treba nam još malo više snage, a moja procjena je 100ghs i sigurni smo od tvrdih blokova i od zastoja..Već sada nam je zarada ravna sa nanopool i etermine unatoč tvrdim blokovima.Kad stignemo kritičnu masu tj snagu, svatko od nas će imati barem 30% više profita nego na ovim velikima..Mene samo ponekad ljuti jedna stvar, prije nego što nešto popljuješ i proglasiš da ne valja, prvo se informiraj, ak ne znaš pitaj pa onda pričaj da li je dobro ili loše..U tome je cijela priča..Isprika zbog burne reakcije, no ulažemo u ovo svu energiju, novce i živce, ne zarađujemo, dapače, gubimo da bi napravili nešto domaće, naše i dokazali sebi i svijetu da i mi to možemo i zbog toga pljuvanje i FUD jako teško pada.Svatko bi na mom mjestu bio iznerviran, ja ne spavam otkako je pool krenuo, bez ikakve zarade, spavam po danu a noću bdijem da ovo zaživi i onda mi to netko pljuje a ne zna osnovne principe kopanja a naziva se majnerom..
Puno hvala na podrobnom pojašnjenju. Ja sam stari konj, ali čovijek uči dok je živ.
Ako je neka moja izjava bila neprimjerena nije zbog zle namjere nego iz neznanja. Ne nazivam se majnerom. Do prije 5 mj nisam imao nikakve veze sa kriptovalutama. Ali krenuo sam i pomalo učim.
Daj više ovakvih postova da se informiramo mi koji pokušavamo postati majneri.
Još jednom hvala
LP
Dambo je offline  
Staro 10.05.2018., 12:50   #559
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Moram priznati da mi se sviđa ova aplikacija, čak i javi kad je novi blok opal ...
Nbdy32 je offline  
Staro 10.05.2018., 15:49   #560
doublew
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Location independent
Postovi: 10
Pozdrav,

Da li je normalno da short(30m) hashrate varira od 185mh do 215-230MH?
Long hashrate je me oko 210MH, a hashrate na mineru je oko 226MH.
doublew je offline  
Staro 10.05.2018., 16:37   #561
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,513
Vidimo nitko se danas ne žali previše ....
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline  
Staro 10.05.2018., 16:40   #562
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Da, oke je to.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 10.05.2018., 17:46   #563
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Jedno stupid pitanje.
Ak mi je round share 0.23% dal to znaci da bi od bloka trebal vidit 0.0069 eth ili ?
Euhenio je offline  
Staro 10.05.2018., 18:00   #564
doublew
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Location independent
Postovi: 10
doublew je offline  
Staro 10.05.2018., 18:56   #565
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Ne mogu se nikako spojiti na pool. Phoenix miner i postavke kao na stranici br 4 (by Bezimeni), ali stalno izbacuje connection closed by the pool. Reconnect in 20 seconds..
Ostalima radi normalno?
BBminer je offline  
Staro 10.05.2018., 20:32   #566
onedolar
Premium
Moj komp
 
onedolar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Euhenio Pregled postova
Jedno stupid pitanje.
Ak mi je round share 0.23% dal to znaci da bi od bloka trebal vidit 0.0069 eth ili ?
Tako sam i ja mislio ali nije.
Više se dobije, čak s nekom problemima, zastojima i restartima, na jednom rigu sam dobio 0.08 i nešto sitno.
S obziroma ovdje ima ljudi koji znaju, i mene zanima kako se to izračuna.
__________________
Lako je tuđim kur... po koprivama mlatiti.
onedolar je offline  
Staro 10.05.2018., 21:36   #567
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor onedolar Pregled postova
Tako sam i ja mislio ali nije.
Više se dobije, čak s nekom problemima, zastojima i restartima, na jednom rigu sam dobio 0.08 i nešto sitno.
S obziroma ovdje ima ljudi koji znaju, i mene zanima kako se to izračuna.
a koliki ti je round share % za tih 0.08 sta si dobio?
Euhenio je offline  
Staro 10.05.2018., 21:50   #568
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Euhenio Pregled postova
Jedno stupid pitanje.
Ak mi je round share 0.23% dal to znaci da bi od bloka trebal vidit 0.0069 eth ili ?
Znači ako je blok reward 3, inače ne.
neverin je offline  
Staro 10.05.2018., 22:32   #569
Euhenio
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 47
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Znači ako je blok reward 3, inače ne.
Da pod pretpostavkom blok je 3-znaci to je tocna matematika.
ok thx
Euhenio je offline  
Staro 10.05.2018., 22:34   #570
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
pa izracunas sam kad vidis koliko je blok eth-a
postotak od toga je tvoje
dadoremix je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na