Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2013., 20:28   #31
Edge330
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Takodjer imam DELL 5520 s i3 procesorom i grije se za poludit, vent je upaljen cijelo vrijeme, ne mogu igrati GTA V i Euro Truck Simulator jer se prejako grije.

Sutra ide 3. put na servis a nije proslo ni godina dana.

Edge330 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 09:40   #32
ivana31
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Edge330 Pregled postova
Takodjer imam DELL 5520 s i3 procesorom i grije se za poludit, vent je upaljen cijelo vrijeme, ne mogu igrati GTA V i Euro Truck Simulator jer se prejako grije.

Sutra ide 3. put na servis a nije proslo ni godina dana.


I tebi su prodali smeće od DELL-a?

DELL jednom tko proba sigurno više nikada neće kupiti. Jednom dok daš svoje novce onda je to drugačije.

DELL je najgore smeće od laptopa jer se pregijava, možeš na njemu eventualno surfati.

Ima raznih proizvođača ne preferiram ni jednog. HP, toshiba, acer, ibm...ni jedan nije savršen ali uspoređivati dell npr s HP je glupost. HP je takav kakav je,ali barem radi za razliku od škarta zvanog DELL.
ivana31 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 10:49   #33
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ako ćemo iskreno hp maltene sve do elitebooka je škart.

dell isto ima bolje i lošije serije, tako da ne treba generalizirati.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 13:43   #34
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
6 Hp Paviliona DV7 kod mene..ni s jednim niti najmanji problem u 3 godine,svi radu bez greske do dan danas...mana im je slabije hladjenje, jer se radi o I7 procesorima pogotovo iz prve serije (720qm) no uz redovito odrzavanje tj ciscenje radu bez najmanjeg problema...no nije tema o HP-u
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 13:48   #35
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa baš su dv7 na "dobrom" glasu... velim ima raznih serija, raznih barebone-ova, komponenata i sl... ali kada riješiš hlađenje tako da zasealaš kompletan laptop i ventu daješ svjež zrak preko wasd tipki, onda netko stvarno metak zaslužuje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 13:59   #36
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,086
Citiraj:
Autor ivana31 Pregled postova
I tebi su prodali smeće od DELL-a?

DELL jednom tko proba sigurno više nikada neće kupiti. Jednom dok daš svoje novce onda je to drugačije.

DELL je najgore smeće od laptopa jer se pregijava, možeš na njemu eventualno surfati.

Ima raznih proizvođača ne preferiram ni jednog. HP, toshiba, acer, ibm...ni jedan nije savršen ali uspoređivati dell npr s HP je glupost. HP je takav kakav je,ali barem radi za razliku od škarta zvanog DELL.
Koji model je to takvo smece?

Jer 99% ljudi koji se zali na nacin na koji ti pises imaju samo 2 problema laptop nikad otvaran i pociscen, ili ko god ga je otvaral nije dobro napravil svoj posel.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 14:02   #37
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
osvrnuo sam se na ovo da je sve osim "Elitebooka" skart,istina je da bi Pavilioni mogli imati daleko bolje hladjenje obzirom na cijenu,ali s druge strane nitko u ovoj klasi od ostalih proizvodjaca ne daje nista vise...mislim na aluminijsko kuciste,beats audio i vecinom gornju klasu procesora za nekakavih 6000kn...da skratim,najednostvanije je reci kupi od Della "Alienware",od Asusa "G75" od Hp-a Elitebook i miran si...no to su skupe i nedostizne cifre u danasnje vrijeme
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2014., 14:04   #38
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
osobno nit bi kupio alienware niti bilo kakvog asusa... lenovo t seriju možeš dobit ispod 1000€ što i nije tako nedostižno, a zna se da je kvalitetno uvijek koštalo "iljadu maraka".

kad pogledaš i raskopaš t seriju i ovo što sam nazvao škartom, onda ti je jasno zašto samo to tako nazvao.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 10:45   #39
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Dell inspiron,kvaliteta upitna?

Sto se jeftinjava tice, jedan od boljih iznutra mi je Samsung. Super napravljeno. Nema guzve u kucistu,maticna nakacena na gornji poklopac,ciscenje i servis u roku od pola sata i solidan hladnjak. Jedini ajmoreci problem je kvaliteta plastike,i smislu skripanja nakon nekog vremena. Ali zasad kod mene plus. A lenovo mi je super, ali od cca 3000 nadalje. Ovi g500,590 i sl su iznutra slabasni. G580 sam otvarao i dosta je bolje rijeseno i hladjenje i plastika kvalitetnija.
Della sam otvarao,samo inspiron 1545 i n5010. Oba jako slabo napravljena sto se mene tice. I hlađenje i kučište.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 10:51   #40
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Pa dobri HP probookovi, a ne samo elite. Imamo nekoliko elita i hrpu probookova.
U 5 godina imali smo 2 kvara. Oba puta otišao disk, a ostalo radi k'o cager. Naravno, kad čujemo da laptop radi, ide na ispirivanje.
Dok se ne čuju, ne idu. Povremena polijetanja toleriramo, ali kad je u hover-modu, ne gine mu čišćenje .
Par skupih dell laptopa je ok, a jeftiniji su smećkasti.

Uz neke stare s(shit) modele, sa amd procevima, je zvučalo kao da smo na testiranju novog mlaznog motora za airbus a5000 .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 10:54   #41
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ako ćemo iskreno hp maltene sve do elitebooka je škart.
Potpisujem, kupio sam jednom HP laptop, platio ga skoro 5 tisuca kuna i u roku 3 mjeseca kad su tipke pocele ispadati van masovno, pozalio kao nikad.
U roku godine dana krepao je ulaz za punjac na maticnoj iako je laptop kupljen zato sto zauzima manje prostora i u godinu dana je mican sa stola samo da bi se stol prebrisao od prasine.

Sad imam asus F5 i u zadnje dvije godine niti jedan jedini problem s njim.

A dell necu ni komentirati, radije bi uzeo forcebook nego dell.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 10:59   #42
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Citiraj:
Autor VedranO Pregled postova
Potpisujem, kupio sam jednom HP laptop, platio ga skoro 5 tisuca kuna i u roku 3 mjeseca kad su tipke pocele ispadati van masovno, pozalio kao nikad.
Ako je "skoro 5 tisuca", onda je vjerojatno bio s(hit) serija .
Ne branim HP, ali poslovni modeli nisu loši. Neki su preživili i prosipavanje vode po tipkovnici i ostatku kućišta.
Ti si imao jedan laptop i nisi imao dobro iskustvo. Mi ih imamo velik broj sa različitim korisnicima. Neki ih paze, a neki ne.

Meni se, osobno, ne sviđaju 2014. modeli. Cijela pošiljka su mi nekako smećkasti. Baš izgledaju jeftino, ostavljaju dojam jeftinoće i par ih je bilo na servisu. Na dva su riknule mrežne u prvih par sati rada.

Znači, do 2013. je HP IMHO bio ok, ali sada ne znam kuda idu.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 11:12   #43
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
evo sada imam t410 i ono otvoriš poklopac za ram nutra jedan šaraf za tast i to je to, maltene all access, a ko tenk je (dobro ne baš t43/60/61 tenk, ali za moderne pojmove tenk).

dell d6x0 je magnezij barebone i oke je sklepan, ali im backlight odlazi (baš lampe).
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 11:19   #44
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,086
D6x0 je danasnja precision serija u sad-u jeftiniji od elitebookova kod nas jedga dobavljivi i skupi u 3pm
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 11:20   #45
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ako je "skoro 5 tisuca", onda je vjerojatno bio s(hit) serija .
Ne branim HP, ali poslovni modeli nisu loši. Neki su preživili i prosipavanje vode po tipkovnici i ostatku kućišta.
Ti si imao jedan laptop i nisi imao dobro iskustvo. Mi ih imamo velik broj sa različitim korisnicima. Neki ih paze, a neki ne.

Meni se, osobno, ne sviđaju 2014. modeli. Cijela pošiljka su mi nekako smećkasti. Baš izgledaju jeftino, ostavljaju dojam jeftinoće i par ih je bilo na servisu. Na dva su riknule mrežne u prvih par sati rada.

Znači, do 2013. je HP IMHO bio ok, ali sada ne znam kuda idu.
Nije bio high end laptop ali cekaj malo, 5 tisuca kuna nisu bas mali novci.
I mislim da nije nerealno ocekivati da laptop od 5 tisuca potraje koju godinu, a ne da rikne za godinu dana.

I nisam imao jedan laptop, imao sam ih 6 sveukupno. I jedino me HP razocarao do maksimuma.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 11:25   #46
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Eto vidiš, a ja oko sebe imam kod frendova i rodbine 5-6 dellova, kupljenih u zadnje 3-4g, te 10ak hp-a. Dellovi rade besprijekorno, samo je na jednom krepala matična mjesec dana nakon kupnje, pri čemu je u roku 7-8 dana isporučen novi koji radi bez greške do danas, dok s hp-ima 100 problema.
Dv6 krepao flet, pa display, pa na kraju matična, dv7 matična, drugi dv6 matična, jedan lowbudget hpić se gasi od prvog dana čim se jače zagrije, itd.
Frendu prošli tjedan instaliram bc2 na njegovog Lenovo-a, probam odigrat rundu mp-a, doslovno sam spržio ruku koliko 'kuha' ispod....

Moj stav je da je to sve stvar sreće na kakav će se primjerak po pitanju kvalitete i trajnosti naletit, a dell preferiram kao marku čisto zbog 3godišnje garancije bez doplate (cijene produljenja jamstva za pojedine modele/proizvođače na 3g, su bezobrazno previsoke), neproblematični ovlašteni servis kod nas, te uz solidnu hw ponudu što se samih laptopa tiče u svakom cjenovnom rangu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 11:50   #47
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
problem je u poplavi 2-3k kn laptopa koje ljudi kupuju... nisi ti zayebo sistem ako kupiš lap za te pare jer možeš samo očekivat probleme.

drugi dio problema je došao tamo negdje sa fejsbukom gdje su svi morali imat lap sa sobom da se mogu fejsat od svuda i onda su krenuli ovi jeftileni.

pošto se očekuje onda desktop replacement, valja imat i grafu za igranje i to je postao neki standard. danas kad dođeš i veliš gle ovaj lapt od 6-7k (poslovnjak) ima intel vga ili neku početnu diskretnu blijedo će te gledat jer za te pare dobije acera sa ĐITIEX 5000 grafom koja pokreće sjeverni pol

dakle gpu i cpu prema gore (skupa sa tdp-om), a hlađenje prema dolje bikoz on-budget.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:04   #48
dadosbcro
Premium
Moj komp
 
dadosbcro's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: SB
Postovi: 620
Buraz i par kolega imaju Dell laptope i do sada se nitko nije žalio, samo na jednom je otišao HDD, wd blue je bio unutra, ali brijem da to nije do DELL-a...prije nekih 8 godina buraz je kupio inspiron 1705 u USA, sa Intel dualcore procesorom, Ati X1400 grafom, 100GB 7200rpm Hitachi diskom... laptop i dan danas radi i koristi se za skype, surfanje, youtube, filmovi itd i od tada uzima samo DELL...prije par mjeseci kupio je inspirona, ne znam koji točno model, znam samo da je i5 procesor, 640GB disk, 6GB DDr3 rama i GT740m grafa, čini mi se, i zadovoljan je, nisam primjetio nikakvo pregrijavanje ili da je laptop bučan kod nekog normalnog/nezahtjevnog korištenja...

Kada sam gledao laptope, imao sam u planu potrošiti 4000kn, suzio sam izbor na neki DELL, bila je jedna Toshiba i Asus K73SV...na kraju sam uzeo Asus K73SV model prvenstveno zbog aluminijskog gornjeg dijela kućišta, sa i3 procesorom, 4GB rama i GT540 grafom...laptop je star cca. godinu i pol dana i nema pregrijavanja niti procesora niti grafe, imam osjećaj da ventovi uopće ne rade, osim recimo kada se pokrene nekakva igra, onda se čuje zujanje, ali nije iritantno
dadosbcro je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:18   #49
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
problem je u poplavi 2-3k kn laptopa koje ljudi kupuju... nisi ti zayebo sistem ako kupiš lap za te pare jer možeš samo očekivat probleme.

drugi dio problema je došao tamo negdje sa fejsbukom gdje su svi morali imat lap sa sobom da se mogu fejsat od svuda i onda su krenuli ovi jeftileni.

pošto se očekuje onda desktop replacement, valja imat i grafu za igranje i to je postao neki standard. danas kad dođeš i veliš gle ovaj lapt od 6-7k (poslovnjak) ima intel vga ili neku početnu diskretnu blijedo će te gledat jer za te pare dobije acera sa ĐITIEX 5000 grafom koja pokreće sjeverni pol

dakle gpu i cpu prema gore (skupa sa tdp-om), a hlađenje prema dolje bikoz on-budget.
Potpis ko kuca.
Dell n5010 smece. Kuciste od smeca, lose hladenje.

Lenovo G750 (mislim) kao nov je imao sjebanu maticnu nakon ugradnje nove je laptop ko vurica ovih 1.5g kod frenda.

HP stariji i skuplji su bili zakon, novi not so much. Neznam za nove skuplje modele ali do 3500kn nisu nesto.

Misljenja sam da je samsung u nizem segmentu ok, asus u visem. A skupi laptopi 6+k kn su svi okej.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 13:57   #50
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja radim isključivo sa poslovnjacima dell, lenovo, po novom fujitsu siemens (koji i u biznis segmentu je crno ispod nokta za lenovo), a ove kućne modele isključivo na fuševima radim.

to su dva totalno različita svijeta.

trebao sam u jednom trenu prije koju godinu odlučiti u kojem smjeru ćemo ići, tj. kaj ćemo davati korisnicima i imao sam na testu samsung i fujitsu poslovnjake... fujitsu je junk, ali brate samsung ono extra junk još i tada support kada su dolazili kod nas - majko mila.

fujitsu e serije (ne znam koji točno model) koji je najskuplji kaj imamo (bio je 2k€) je sada već treći put na servisu unazad godinu dana... a to je jedan od dva takva kaj imamo u cijelom preduzeću.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 14:09   #51
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
ja imam trenutno dell n5110 sa i5 i 525m grafickom i niti jedan problem nisam imao dosad na njemu (sad ce mu 3 god istec). Grije se do nekih 80C u igrama sto je toplo ali izdrzivo je. Svakih 3mj ga ispušem od prašine i radi normalno. Za razliku od prijasnjih MSI i Acer sto sam imao, ovo je preporod jer su oni throttrali i moglo se peci jaja na njima.
Ne kažem da su odlicni laptopi i sigurno je moglo bolje biti rjeseno hladenje ali sto ljudi ocekuju od laptopa za 5000 kn? Jednostavno mislim da je dell sasvim solidan za poslovne potrebe, a za igranje i to, kupis stolno racunalo pa ce hladenje biti kako spada.
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 14:11   #52
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,086
99% musterija koja mi dojde na ciscenje notebooka se žali da im je laptop smeće nevidjeno, nakon 6 mjeseci svi svima krenu stekat, nakon godinu dana neuporabljivo skoro, izlazi iz igrica, ruši se itd, itd. oces od Asusa, Lenova, Hp-a i sad zadnje neki dell studio sa c2d procesorom. U tih 90% slucajeva problem je jednostavan - prašina, koristi se na krilu, u krevetu, kauču, svagde osim na stolu, ali baš svagde osim na stolu ili nekoj ravnoj površini. Njihova logika? kupili smo laptop pa u nazivu pise da se sme u krilu koristiti.

Davnih dana su proizviđači prestali koristiti za vecinu serija naziv laptop - i svi koriste notebook za vecinu svojih serija.

U nedjelju sam cistio neki Dell Studio sa c2d procom - navodno je laptop totalno smece, gasi se, ruži i da Dell je najvece smece - To kaj ga u 6 godina nije niko rastvoril i pocistil nije bitno, izmedju hladnjaka i ventilatora postoji cca 3 cm praznog prostora koji je u slucaju tog studia bil ispunjen prašinom, znaci nije deka, nego zid od 3 sa 3 cm pun prašine, zrak van nejde, prašina struže po ventilatoru do te mjere da se nemre ni vrtit puno brzinom. Kak se vecina ljudi ponasa prema laptopima, ja sam iznenadjen da izdrze i jednu godinu.

Sto se tice pregrijavanj od kad su kupljeni, jako malen broj laptopa ima baš tolko loše dizajnirano hlađenje da se pod igricama ruše i pregrijavaju, u pravilu se jeftinjače dosta više griju, al ne baš tolko da se nemre nekaj odigrati. Mozda 3-4 modela sam vidio/našao da imaju takav problem. HP 8440w i 8540w sa dediciranom grafom su se grijali ko zveri, rjesenje je bilo ugasit intelov turbo boost i sve radilo nakon toga ko vurica. sad trenutno su zaribali dell e6540 koji ima dediciranu grafu - ne gasi se, ali se cpu throttla ak se uzme kombinacija quad + radeonka.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 14:34   #53
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Od ovih socijalnih serija isplati se uzimati samo najnajjeftinije... i to ako ti posao ne ovisi o tom laptopu i možeš se odvojiti od njega na mjesec dana kad nešto crkne.

Ne treba ti ni produljenje jamstva. Na kraju i kad crkne nakon jamstva prodaš ga u dijelove i minimalno si u gubitku. Meni je crkao laptop (MBO) nakon mjesec dana (bez jamstva) i prodao sam ga u dijelove da bi na kraju bio samo 500kn u minusu. Neki skuplji ćeš prodati za isto toliko, samo je gubitak veći zbog veće početne cijene. Laptopi od 5k su praktički isti oni od 2k, samo s jačim komponentama, razlike u kvaliteti nema.

Što se tiče grijanja, dobra iskustva imam s Lenovom i Asusom u zadnje vrijeme. Moj socijalni Lenovo se gotovo isključivo koristi u krevetu i hladan je kao i prvi dan, a nikad nije čišćen.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2014., 15:42   #54
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,086
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Moj socijalni Lenovo se gotovo isključivo koristi u krevetu i hladan je kao i prvi dan, a nikad nije čišćen.
Da, al taj socijalac jedva i koristi ventilator dok surfaš i pornjavu gledaš
Dok oni zažegnu bf4 u krevetu skroz na plahti i cudi se zakaj se nekaj žnjari
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na