Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.05.2014., 10:48   #1
N003
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: bijeljina
Postovi: 1
Controler (Joystick) ne radi, molim Vas pomagajte

Zdravo Narode,

nadam se da mi neko moze pomoci.
Kupio sam joystick (Gigatech GX 105) i sve fercera samo desni stick neradi kako treba, na fazon da ne pomjera vid (point of view) nego kao da pritisnem dugmadi kad njega koristim.
Problem je u tome da mislim da nije do joysticka jer sam ga vracao prodavacu i kod njega testirao vise controlera u radnji i svaki ima isti problem kad je windows 7 u pitanju koji i koristim (neznam dali jostici na drugom sistemu rade kako treba nisam probao). Kad prikljucim bilo koji joystick na komp odem na "start" i upisem controller u "search" pojavi se opcija "setup usb controller" sto i otvorim i onda izaberem prikljuceni joystick i odem na "properties" tu sve testiram i sve fercera to jest ljevi stick, d-pad i sva dugmad od 1 do 12 ali kad koristim desni stick onda se ne pomjeraju ose u Point of View Hat-u nego zasvjetle lampice na dugmadima 1 do 4 kao da njih pritiscem a ne pomjeram desni stick kao sto i radim u tom trenutku.

Molim Vas ako neko ima resenje da mi pomogne sve zivo sam pretrazio i nemogu da nadjem pomoc.

Hvala
N003 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na