Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2011., 14:20   #1
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
multifunkcionalac (opet)

Prije nego pocnem, moje isprike za JOS JEDNU temu o multifunkcionalcima, ali prelistal sam nekoliko zadnjih tema, koje su manje vise starije, a i nisam nasel bas (meni) zadovoljavajuce odgovore.


Karakteristike koje bi moj idealni MF imal:
  • cijenovni rang 1000kn +/- parsto kuna, ako dode vise, mogu dodati
  • tintni ocito s obzirom na prijasnju stavku
  • WiFi - ovo mi je must, posto stari ima laptop na drugom kraju stana, a stara mrzi kablove
  • ADF pozeljan al nije obavezan
  • jeftina zamjenska boja tipa T0711-14. Kolega munjara je u ovom postu napisal MF-ove koji koriste tu tintu, al majko mila ... to je puno printera, neznam kak da se snadem i koji bi tu jednostavno bil best buy.
  • dodatak na prijasnju stavku, posto su ti printeri relativno stariji, bilo bi pozeljno da se zapravo mogu i KUPITI negdje u hr (novi, naravno, ne rabljeni)
  • jos kao jednu od bitnijih stavki, bi bila mogucnost CISS-a.
  • "ostar" ispis

Eto...

Napominjem da sam student, znaci printer bi se ponajprije koristil za printanje teksta CB, ponekad i u boji (seminarski radovi - grafovi i to). Drugim rijecima, printanje fotografija me ne zanima.

Kaj se zadnje stavke tice, vidim pisu nesto, mlaznice ovo, mlaznice ono, vise je bolje ... uglavnom, relativno bi mi bilo bitno da sitan tekst printa citko

Za sad mi je u oko upal Epson SX600FW kojeg ima za kupiti samo u m-computers-u, bar oni tak vele na stranicama.

Eto ak se jos nekakvih zahtjeva i prohtjeva sjetim, napisem tu za to vrijeme plz pomognite neukom mladicu (samo kaj se tice printanja)


čirs
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 18:13   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
Prije nego pocnem, moje isprike za JOS JEDNU temu o multifunkcionalcima, ali prelistal sam nekoliko zadnjih tema, koje su manje vise starije, a i nisam nasel bas (meni) zadovoljavajuce odgovore.


Karakteristike koje bi moj idealni MF imal:
  • cijenovni rang 1000kn +/- parsto kuna, ako dode vise, mogu dodati
  • tintni ocito s obzirom na prijasnju stavku
  • WiFi - ovo mi je must, posto stari ima laptop na drugom kraju stana, a stara mrzi kablove
  • ADF pozeljan al nije obavezan
  • jeftina zamjenska boja tipa T0711-14. Kolega munjara je u ovom postu napisal MF-ove koji koriste tu tintu, al majko mila ... to je puno printera, neznam kak da se snadem i koji bi tu jednostavno bil best buy.
  • dodatak na prijasnju stavku, posto su ti printeri relativno stariji, bilo bi pozeljno da se zapravo mogu i KUPITI negdje u hr (novi, naravno, ne rabljeni)
  • jos kao jednu od bitnijih stavki, bi bila mogucnost CISS-a.
  • "ostar" ispis

Eto...

Napominjem da sam student, znaci printer bi se ponajprije koristil za printanje teksta CB, ponekad i u boji (seminarski radovi - grafovi i to). Drugim rijecima, printanje fotografija me ne zanima.

Kaj se zadnje stavke tice, vidim pisu nesto, mlaznice ovo, mlaznice ono, vise je bolje ... uglavnom, relativno bi mi bilo bitno da sitan tekst printa citko

Za sad mi je u oko upal Epson SX600FW kojeg ima za kupiti samo u m-computers-u, bar oni tak vele na stranicama.

Eto ak se jos nekakvih zahtjeva i prohtjeva sjetim, napisem tu za to vrijeme plz pomognite neukom mladicu (samo kaj se tice printanja)


čirs
Epson SX600FW može proći
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2011., 18:42   #3
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor Adriatix Pregled postova
Epson SX600FW može proći
mozes li mi na PM poslati kolko kod vas kosta ciss za taj printer?
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2011., 13:05   #4
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor Adriatix Pregled postova
Epson SX600FW može proći

nema ga vise nigdje za kupiti (novog)

neka druga preporuka plz?
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2011., 18:27   #5
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor pizdun Pregled postova
nema ga vise nigdje za kupiti (novog)

neka druga preporuka plz?
px 810+ colibri trajne kazete == flagship model ==top notch
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na