Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2011., 11:07   #1
X-Spirit
Premium
Moj komp
 
X-Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 65
Software za recepciju hostela

Trebao bih malu pomoc, tocnije savjet, oko odabira software.a za recepciju, malo sam cackao po netu i vidio da ima vise programa, ali s obzirom da nisam previse u tom, na oko mi svi izgledaju jednako

Stoga bi molio da me posavjetujete malo oko toga, nadam se da se netko susretao s ovim oblikom software.a!!!
X-Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2011., 08:36   #2
Strijelac
Registered User
Moj komp
 
Strijelac's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 13
Ima svakakvih gotovih rješenja na netu ali su po mom mišljenju malo prenatrpana i komplicirana. Tebi treba neko jednostavno rješenje tipa web aplikacije, a to nije problem napraviti. Možeš to naganjati i u Sharepointu (aplikacija za Windows Server) ali i on je ponekad malo preopširan. Imao sam sličnu situaciju u firmi gdje radim, koristimo Sharepoint ali se pokazao malo preopćenit za naše potrebe. Onda sam napravio jednu malu i brzu web aplikaciju sa kojom traženu informaciju dobiješ sa jednim klikom miša. Nađi nekoga da ti složi aplikaciju, to je relativno brzo gotovo i ne košta puno. Bolje je imati neko specijalizirano rješenje u kojem se lako snaći, a održavanje aplikacije je svedeno na minimum.

Eto to je moje skromno mišljenje. Ako trebaš kakav savjet javi se na PM.

Pozdrav
__________________
Strijelac
Strijelac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na