Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2016., 10:41   #1681
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Gdje to ima kod nas za 10-20 kn vise?
Ima za 80 kn više, a zbog čega bi proizvod koji košta 80 kn manje u jednoj trgovini bio kopija - to samo ti znaš.
__________________
...
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 12:50   #1682
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,894
Zato sto se prodaju kopije po ovim losijim trgovinama, nije to neka novost, prije 5 godina se saznalo da je hrpa kopija PS3 kontrolera prodana po svijetu pa su ljudi vracali kontrolere, cak sam i ja skuzio da imam jednu kopiju u to vrijeme. Uglavnom samo pitam ako itko mozda zna ista o tome, nhf

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Bio ili ne kopija, javi nam kad/ako crkne u garancijskom roku, da vidimo kako ti je prošla "katarza" (pardon rješavanje reklamacije )
Imao sam ih 10-ak do sad, sve sam ih sam potrgao tako da ako su original teško će sami crknuti ali ako se to dogodi i budem morao reklamirati u svakom slučaju ću javit kako će proći :P

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 03.03.2016. u 01:11.
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.03.2016., 10:33   #1683
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Imaju možda obročnu otplatu?
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 21:58   #1684
dddux
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Ja bih svakako preporucio svima da izbjegavaju kupovanje od Extreme Digital. Tu nesto jako smrdi. Super su kad kupac treba platiti ili kupiti nesto, ali kad oni trebaju nesto napraviti onda sve stane najednom i ko te friga. Trebamo ozbiljno poduzeti nesto protiv te firme jer zajebavaju kupce naveliko i kradu im novac. Doslovce kradu, jer to je jedino kako bih mogao nazvati ovo kad dobijete i platite pokvareni hard disk, posaljete ga natrag k njima na servis i onda ko te friga stari! Tko zna koliko jos takvih slucajeva ima za koje i ne znamo? Treba stvarno nesto ozbiljno poduzeti. Pozivam sve koji su na takav nacin ostali bez novaca da se skupimo i tuzimo ih sudu. Ja nemam novaca na bacanje, a zasigurno ni vi!

Naime narucio sam od njih pouzecem Seagate ST1000DM003 1TB hard disk za 375kn sredinom sijecnja i dobio ga u relativno kratkom roku - na dostavu nemam apsolutno nikakvih zamjerki. No kada sam taj disk prikljucio na kompjutor odmah sam shvatio da s njim nesto ne valja jer je prejako vibrirao i opcenito bio prebucan. Skart roba. Interesantno, prezivio je cak prvih 10% instalacije Windowsa 7 i tu je instalacija stala pa sam morao restartati racunalo. Od tada pa nadalje svaki put kad sam upalio racunalo s njim, disk bi startao i nakon par sekundi bi se ugasio.

I tako pocinje moja "saga" s tim njihovim pokvarenim hard diskom... objasnim ja njima emailom sto se desava s hard diskom i da ga hocu reklamirati, na sto su mi odgovorili "carobnim" rijecima "poslat cemo ga na servis o nasem trosku, doci ce kurir po njega." I tako je i bilo. Nakon toga ni muhu da cujes. Ja vec skoro zaboravio da sam od njih kupio hard disk a kamoli ne oni. I tako nakon mjesec dana cekanja da mi se jave sto cemo s pokvarenim hard diskom koji su mi prodali, odlucim se ja njima javiti da pitam sto je. Dobio sam odgovor od njihovog servera da je moj email tretiran kao spam i da nije prosao! Koji su to kreteni! Tu mi se pocelo smracivati... posaljem ja njima mail sa svog drugog email racuna s istim sadrzajem: "proslo je vec dugo vremena, kad cu dobiti hard disk natrag?" [malo skracena verzija] i pazi sad - email prode! Znaci moj drugi mail su stvarno stavili u spam filter! :/ Da ne povjerujes! Sljedeci dan ja dobijem odgovor iz servis@edigital.hr da ce pitati u servisu "gdje je zapelo". U toj fazi je sve ostalo do dana danasnjeg.

Vise od tri mjeseca nakon kupnje hard diska od njih ja jos nemam svoj hard disk, a platio sam ga. Sad vise ne vjerujm ni da cu ga ikad dobiti natrag. Ja sam spreman za tuzbu. Sud, policija, utjerivaci dugova, nesto treba poduzeti protiv ovih lopova!

Poanta: Ono sto je trebao ispasti najjeftiniji hard disk koji sam ikad kupio, je ispao najskuplji! Mogao sam si lijepo isto tako s 375kn guzicu pobrisati, pokloniti nekom, ili zapaliti pljugu! You get the idea...

Klonite se tih lopova! Radije platiti koju kunu vise u Protisu ili Linksu, ili bilo gdje drugdje, nego "ustediti" na ovaj nacin. S Protisom, Linksom, ADM-om imam samo dobra iskustva u 20-tak godina kako se bavim racunalima, a kupio sam masu stvari od njih. Naime sastavljam, servisiram i odrzavam PC-e. Od ovih sam kupio samo jednom zaveden par desetaka kuna povoljnijom cijenom i popusio jednu veliku kurcinu, te ostao bez cijele love i hard diska kako mi se cini. Jeftinije i bolje, sa odlicnim iskustvima prolazim na "Njuskalu"! Da, second hand sprave ali bar si siguran da rade i cijene su super!

Pazite da vam se ne desi da i vama to bude najskuplja kupnja ikad! >:/

p.s. ako se ista pozitivno desi s tim mojim hard diskom, postat cu ispriku, no da je proslo previse vremena od kad sam im ga vratio do sad - je! Sporost usluge kad je sve vec placeno je abnormalna! Dat cu im jos malo vremena da se "priberu" i onda cu nesto pokrenuti jer necu se dati tako pljackati i zajebavati! >:[
dddux je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 23:10   #1685
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Bez zamjere ali ne treba ništa napraviti osim malo pameti. Mislim za tu trgovinu kako je došla u hrvatsku sama loša iskustva. Evo ne ide mi u glavu da ima ljudi koji tamo kupuju. Mislim uzeo bi nešto tipa kućište koje se nema što pokvariti, ali uzimati potrošaćku eletroniku sigurno ne bi. Sami pogled na cijenu se vidi da rade na rubu ili u sivoj zoni. Možda imaju jednog čovjeka u servisu jer ih nije briga. Tko zna tko ne zna. Ljudi shvatite da nema đabe ni kod stare babe. Na greškama se ući vama jer barem 375 kn samo je pitanje onih koji su ostavili više tisuća. Sigurno ih ima samo ih je valjda sramota javno istupiti. Ako se već želi nešto možete imate nabavu.net, forume kontaktirati ako su voljni izaći u susret pa ignorirati dotičnu trgovinu. Drugo imate medije od provjereno, potrošački kod itd. Neka se pročuje manje će ljudi uzimati itd. Naravno treba imati nekakve dokaze. Napravite facebook grubu udružite stotinjak ljudi krenite.
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 23:29   #1686
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Kupio kod njih aku busilicu 900kn. Sve 5,busilica radi i sve super. Ovo je izgleda prva trgovina u kojoj sam super prosao a vise necu raditi s njima...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 23:35   #1687
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
javi kada bušilica bude išla na servis iako se nadam da do toga eksperimenta neće dođi hh
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2016., 00:31   #1688
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Ja sam kod njih u zadnjih godinu dana potrošio preko 7000kn. I sve je ok. Jednom su mi poslali krive ramove, to je bilo riješeno u sedam dana (poslali overseas i vratili mi lovu). Sad se na jednom disku pojavilo par bad sectora pa ćemo vidjeti za reklamaciju.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2016., 11:30   #1689
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
javi kada bušilica bude išla na servis iako se nadam da do toga eksperimenta neće dođi hh
Vec je godinu dana kod mene i vec je prosla poprilicne torture i radi ko prvi dan...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2016., 09:17   #1690
dddux
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Mamlazi iz Edigital servisa su mi jucer odgovorili da su im iz servisa rekli da taj hard disk nisam kupio kod njih i da ce mi ga vratiti natrag.

Ja naravno imam narudzbu, racun, i potvrdu o primitku, i poslao sam im PDF narudzbe na e-mail, ali oni ocito tvrde da sam im poslao neki drugi hard disk...? e dakle svasta. :/

Mislim da je sad tuzba neminovna.

Mislio sam da su Madari manje Balkanci od nas... ocito sam bio u krivu.

Zadnje izmijenjeno od: dddux. 28.04.2016. u 09:24. Razlog: addenum
dddux je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.04.2016., 09:33   #1691
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Kad vide kako je kod nas, stranci jako brzo usvoje lokalne 'običaje' i ponašanje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2016., 18:17   #1692
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Citiraj:
Autor dddux Pregled postova
Mamlazi iz Edigital servisa su mi jucer odgovorili da su im iz servisa rekli da taj hard disk nisam kupio kod njih i da ce mi ga vratiti natrag.

Ja naravno imam narudzbu, racun, i potvrdu o primitku, i poslao sam im PDF narudzbe na e-mail, ali oni ocito tvrde da sam im poslao neki drugi hard disk...? e dakle svasta. :/

Mislim da je sad tuzba neminovna.

Mislio sam da su Madari manje Balkanci od nas... ocito sam bio u krivu.
O kojem točno disku je riječ? Šta piše na računu, a koji si im ti disk predao?
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2016., 20:03   #1693
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Ekipa, ja sam se s tim smećem od trgovine natezao cca mjesec dana oko Kindle-a i na kraju su mi vratili ne ispravan Kindle tj. kakav sam i poslao.
Naime, Kindle je bio nov, koristio sam ga par dana i odjednom je na displayu došlo do probijanja nekog svijetla tj. nešto nije valjalo s display-em i smetalo je kod čitanja (imam dva Kindle-a pa znam kako izgleda ispravan, a kako izgleda onaj koji nešto ne valja).
Kada sam im slao Kindle, čak sam im na papiru nacrtao gdje dolazi do probijanja svjetlosti i gdje je greška.
Nakon cca mjesec dana natezanja mi vraćaju isti Kindle i kažu da su u servisu rekli da je s uređajem sve ok!
Pod prvo, servis kao takav ne postoji jer svi uređaji se šalju samo i jedino nazad Amazonu (što mi je rekao support od Amazona), a drugo, uređaj je uistinu imao oštećen display.
Šta sam napravio? Obratio se Amazonu, objasnio im šta se dogodilo i jako ugodan support je sve riješio u maksimalno pet minuta i lijepo su mi poslali novi Kindle.
Na žalost, naplatili su mi nešto carine i kada su u Amazonu izračunali koliko košta carina i koliko bi me koštalo da ja njima šaljem nazad strgani Kindle, lijepo su mi rekli da si ostavim ovaj ne ispravni.
Naravno da su u Amazonu znali o čemu se radi i kao što sam rekao, naveli su mi kako ne postoji nikakav servis osim njih i da oni ne ispravne uređaje zamijene, a ništa ne popravljaju (za razliku od gluposti koje su mi pokušali prodati ovi iz šugavog Extreme Digital-a).
Pouka? Od sada dajem par kuna više i ne kupujem više ništa u navedenoj trgovini!
Jako loša trgovina i još lošiji support! Nikad više!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2016., 19:36   #1694
dddux
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
O kojem točno disku je riječ? Šta piše na računu, a koji si im ti disk predao?
Rijec je o Seagate ST1000DM003 SATA disku. Predao sam im taj isti disk koji sam i dobio, naravno. Da ih hocu nekako prevariti ne bi se zalio po forumima. Odmah cim sam ga prikljucio na kompjutor sam si pomislio da nesto nije u redu s tim diskom jer je jako vibrirao i bio prebucan, sto se pokazalo istinitim jer se instalacija Windowsa 7 smrznula na 10% i nakon toga je disk krepao - nisam ga vise uspio dobiti da ista s njim radim jer se ugasio par sekundi nakon sto upalim kompjutor. Uglavnom, vratio sam im isti disk koji su mi poslali. Cijela "dijagnostika" je potrajala mozda pola sata.

Mozda bi se trebao obratiti Seagate-u Europe ili tako nesto? Ali sad nemam ni taj pokvareni disk vise tako da ne mogu nista. Nemam ni ovce ni novce. Poslao sam im prije dva dana jos jedan mail sa zahtjevom za povrat novaca ili da mi posalju ispravan disk, ali nista nisu odgovorili. Vjerojatno je vrijeme za tuzbu onda. Jos ce me cuti, apsolutno! Rekao sam im da necu odustati i bogami necu, taman da je 37 kuna u pitanju a ne 370, zato jer su djubrad!
dddux je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2016., 19:52   #1695
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor dddux Pregled postova
Vjerojatno je vrijeme za tuzbu onda. Jos ce me cuti, apsolutno!
Najavljujes tu tužbu već mjesec dana.
Hoće biti šta od toga ili ćeš im dati još 2-3 mjeseca fore?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2016., 20:31   #1696
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor dddux Pregled postova
...Rekao sam im da necu odustati i bogami necu, taman da je 37 kuna u pitanju a ne 370, zato jer su djubrad!
Kreni. http://ecc-croatia.hr/kako-predati-prituzbu/
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 14:46   #1697
driftwood
Premium
 
driftwood's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: .
Postovi: 661
Citiraj:
Autor driftwood Pregled postova
Jednom su mi poslali krive ramove, to je bilo riješeno u sedam dana (poslali overseas i vratili mi lovu). Sad se na jednom disku pojavilo par bad sectora pa ćemo vidjeti za reklamaciju.
Javio sam da imam taj neispravni disk pod garancijom. Nema garancijskog lista, samo račun (na računu piše seagate, a disk je došao samsung). Prilikom prvog kontakta im nije bilo jasno kako piše jedno na računu, a drugi disk i zašto nemam garancijski list. Nakon što smo to riješili poslao sam im disk i kopiju računa o njihovom trošku. Nakon razmjene još jedno 5-6-7 mejlova i cca 30+ dana poslali su mi novi disk (opet samsung, ali to mi i nije toliko bitno, 160gb 250kn ).
Što se tiče garancijskih listova, nekad ih pošalju nekad ne, ali kažu da im to i nije bitno. Račun je bitan.

Evo kod mene su dobili još jedan plus, ali definitivno treba biti oprezan sa njima.
__________________
Dazed and confused
driftwood je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 14:57   #1698
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Seagate je kupio Samsungovu 'jedinicu' za proizvodnju hardova prije par godina tako da se sada Samsungovi hardovi službeno zovu Seagate SpinPoint jer je SpinPoint bio Samsungov trade mark kojeg je Seagate prenio na sebe.
Seagate 'originalni' diskovi su serije Barracuda (3,5") i Momentus (2,5").
Osobno, da kupujem hard, radije bi si uzeo neki SpinPoint nego Barracudu jer Seagate imala daleko veće probleme sa Barracudama nego što je Samsung imao sa SpinPointima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 15:30   #1699
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mhm... očito nisi čuo za F1 spinpointove koji su proprdavali istom mjerom kao i Hondini F1 motori. A i oni famozni 160GB modeli...

Isti klinac pajdo moj. Ako te zasere, riknut će ti bilo koji. A opet je moguće da disk iz problematične serije doživi duboku starost.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 15:45   #1700
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ovo što barracude imaju probleme, tu se uglavnom radi o ogromnim diskovim 3tb i sl.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 15:50   #1701
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Imale su probleme i u prijašnjim generacijama. Čini mi se da je 7200.7 (ili .8) generacija rikavala k'o luda, a ni Speedy nije bio poznat po pouzdanosti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:18   #1702
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 410
Bi li riskirali i uzeli kod njih 300kn jeftiniji monitor? 1100 kn kosta kod njih, a prvi najeftiniji tek 1400kn. Imam dobra iskustva s njima, doduse nisam imao nikakvih reklamacija. Bilo kako bilo, 300 kn je u pitanju
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:22   #1703
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako ti je tih 300kn važno radije bi naručio iz njemačke, češke i sl.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:31   #1704
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Zagorhac Pregled postova
Bi li riskirali i uzeli kod njih 300kn jeftiniji monitor? 1100 kn kosta kod njih, a prvi najeftiniji tek 1400kn. Imam dobra iskustva s njima, doduse nisam imao nikakvih reklamacija. Bilo kako bilo, 300 kn je u pitanju
Ja bi uzeo, iskreno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:35   #1705
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja bi uzeo, iskreno.
Također. Znam da su na lošem glasu, ali zasad nisam ništa reklamirao,a neke stvari sam kupio dosta jeftinije kod njih.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:42   #1706
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,340
Još jedan glas za
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:43   #1707
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ja bi uzima samo kejsove, kulere, ventove, napajanja - ovu finiju i skuplju elektroniku ni pod razno (iako monitori i procesori nisu baš stvari koje često riknu, a još rjeđe skviknu unutar gare...)

Previše je bilo patnje u ovom threadu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 15:50   #1708
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nebih baš monitor stavio u istu kategoriju "ne krepavanja" kao procesore i zračne coolere
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 16:02   #1709
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Promjenio 10+ monitora u zadnjih 6-7 godina, imamo 20-tak 22-27" monitora u firmi, nisam se susreo s problemom još, ako jesam to je bilo daleko izvan vremenskog perioda same garancije.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2016., 16:11   #1710
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne bih. Sve 5 ako ne bude reklamacije, ali sta ako nastane sranje?
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na