Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2018., 13:03   #691
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
A zamisli kakvo je bilo moje iskustvo s MK3 kada sam ga igrao na gameboy-u i onda se otvorila lokalna igraonica sa Sega Mega Drive II i hi-res Mortal kombatom u boji Nisam se micao dok frend i ja nismo sve novce potrošili. U to vrijeme smo uglavnom igrali MK i Streets of rage jer su Kung-fu i Karate bili u modi hehe.
ma dobro to što smo imali igraonu sa sega 2, fliperima i sl. nego si istu mogao i rentati i tako jednom mi rentali starci za vikend i vani zapadao neki nuklearni snijeg, pol škole došlo u ponedjeljak (ja sam realno mogao pješke do nje) i veli stara - ajd reći ću u školi da si se razbolio i produžit rentu pa da se malo poigraš.

sad se stavi u doba ranijeg osnovnjaka i pročitaj ponovo

Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Syndicate je bio jeben...mislim da mi i danas feeling cyberpunka potječe iz feelinga te igre haha. Dune sam igrao samo klasični Dune 2 na 6 jebenih disketa...koja je to zajebancija bila sa jednim floppyem i mijenjanjem dok nisam nabavio prvi hard na Amigi (raskoš od 210mb). Ali meni jedna od najdražih igara, unatoč jebeno braindead AI-u.

Inače isto, Amiga (pogotovo AGA amige) je bila grafički, zvukovno i po glatkoći scrollanja debelo superiorna PCima tog vremena. Ja se isto sjećam komedije od neke verzije Street Fightera 2 na PCu u to vrijeme. Jao! Ono što je promijenilo stvari je Doom s jedne strane i Commodore kao firma nadrogiranih hipija sa svojim genijalnim idejama, luđačkim propustima, nevjerojatnim zajebima i ostalim s druge strane. Među ostalim predugo čekanje do A1200, A600 kao potpuna besmislica, nehtijenje da se guraju proširenja poput 68040 kartica za popularne Amige, pa tio što su u jednom trenutku totalno zaspali, zajeb sa proizvodnjom CD32...Stvarno nevjerojatna firma, meni iznimno draga. Nešto potpuno drugačije. Još imam svoju A1200 sa Blizzardovim 68020 proširenjem (to je 68020 ali na 28MHz i 4mb fast ram-a).
ili kad sam ja pametani morao svaki put napraviti fatality ili šta već na mk3 pa hop ajmo INSERT DISK TRI pa nakon fatalitya INSERT ONU KOJA JE BILA

ma amiga je bila bombetina totalna... mislim da su starci za rabljenu 500+ sa opremom dali nekih 300-400dem, a ekipa je trošila hiljade maraka na pc pa se čudila kak ja doma imam printer, mogu na monitor ili tv, joysticke i spojeno to sve na liniju

uf... čuvaj tu 1200 ko oko u glavi jer meni danas tu i tamo na pamet pada da uzmem ponovo a500, proklet dan bio kad sam je prodao.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 13:11   #692
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Tu Amigu u životu nisam vidio u živo. Za komodorac sam sjeo 2x u životu. ...
znaš ono kad ti neki deda kenja da ne znaš kaj si propustio.... za c64 i amigu jednostavno vrijede te riječi.

štelanje glave i čekanje da se igra učita sa kazete uz svemoguće module je neprocjenjivo. strelica L_ return _gledanje traka u boji na najnovijem turbo 250. run_return. i onda loading ..... zacrni se ekran i pokrene se logo ... to je to unutra si .... i nema sejvanja ... dokle dođeš došao si ....
bomb jack, super can, boulderdash, flashbier, river raid (to sam igrao hebeno dugo), falcon patrol, onda sam otkrio lazy jones (e to je bilo za popizdit dobro).

nakon toga sega megadrive i PC, ali ode djetinjstvo već ...
tizhu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2018., 13:15   #693
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vjeruj mi da sam samo tebe čekao u ovoj temi da mi poklopiš Eto, samo toliko ću da kažem sve je to divno krasno bilo, ali ako te nešto ne zanima, ne zanima te.

Meni se osobno gadila ta bež boja tipkovnica i te sklopocije. Konzola za igre i ajbok

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 13:18   #694
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
giana sisters kao pandan super mariu... hijoooooj što sam na tome sate ostavio.

edit: hijoooooooj brko, odu zubi te caklina od škrgutanja
syss je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 13:46   #695
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moraš opet uzet u obzir da u mojoj sredini je bilo manje manevarskog prostora za nabavit i prošvercat nešto.
Lakše je bilo u prtljazi iz Njemačke dofurat SNES i 3 igre, nego PC i monitor
Rijetko tko je kod mene imao PC. A oni koji su ga imali, smio si ga vidit sa vrata sobe jer je to bilo jako skupo... ako te uopće u stan pustio otkako doma ima PC od 7 hiljada maraka.

Uglavnom, onaj ko ga je imo, odnosio se prema njemu kao neki naši forumaši prema svojim autima kakva žena/cura... pfffff

Sjetio sam se još jedne igre na NESu bez koje ni jedan rođendan ni okupljanje nije moglo proći. CONTRA kakva je to bila jebenica od igre...

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 13:51   #696
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Gušt bio za pročitati, . The incredible machine sam isto igrao sa frendom na njegovoj 386ici. Lost Vikings se igralo doma na Amigi, legendarna igra, da.
Ma mogao sam i detaljnije, ali nitko ne bi pročitao

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma dobro to što smo imali igraonu sa sega 2, fliperima i sl. nego si istu mogao i rentati i tako jednom mi rentali starci za vikend i vani zapadao neki nuklearni snijeg, pol škole došlo u ponedjeljak (ja sam realno mogao pješke do nje) i veli stara - ajd reći ću u školi da si se razbolio i produžit rentu pa da se malo poigraš.

sad se stavi u doba ranijeg osnovnjaka i pročitaj ponovo
Dovoljno je bilo pročitati jednom. Da su meni moji to rekli onesvijestio bih se od sreće Bio mi je fora lik koji je radio u igraoni pa nam je (ako nisu bile sve konzole zauzete) dao da se pofajtamo još koji level u Streets of rage-u ili Contri. Koja je to droga bila.....a tek adrenalin kada te psihodelični efekti iz Contre i eksplozije na sve strane hipnotiziraju i tjeraju da ideš dalje.....a onda dođe lik iz igraone i veli "time's up", a mi nemamo 10 kuna za produžiti na još sat vremena hehe.


Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
znaš ono kad ti neki deda kenja da ne znaš kaj si propustio.... za c64 i amigu jednostavno vrijede te riječi.

štelanje glave i čekanje da se igra učita sa kazete uz svemoguće module je neprocjenjivo. strelica L_ return _gledanje traka u boji na najnovijem turbo 250. run_return. i onda loading ..... zacrni se ekran i pokrene se logo ... to je to unutra si .... i nema sejvanja ... dokle dođeš došao si ....
bomb jack, super can, boulderdash, flashbier, river raid (to sam igrao hebeno dugo), falcon patrol, onda sam otkrio lazy jones (e to je bilo za popizdit dobro).

nakon toga sega megadrive i PC, ali ode djetinjstvo već ...

Moj prijatelj je imao komodorac, ali nekako mi je bilo komplicirano to s kazeticama i igranje preko joysticka, pa se nisam uspio navući na to. Znam da sam jednom probao kod susjeda neku igru s podmornicom u kojoj torpedima prema gore gađaš brodove na površini koji prolaze. to mi je bilo ok.



Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@piydek

Prijavili se frend i ja. Oba smo imali SNES i ubijali smo u igrama koje su bile u M8. Pozvali nas, ali je on zajebo u školi, imo komada par na polugodištu pa su ga starci odjebali, spremili mu SNES i naravno, nisu nas htjeli voziti u ZG na snimanje... mislim da sam jedino u životu ikada tako fat and furious bio nakon 2:2 09.10.1999...
To je bila zadnja sezona na SNESu. Nakon toga nešto još malo je to kapalo, par emisija i onda je crklo.

I onda gledaš kako ekipa igra, i da ti u 20 sekundi napraviš ono kaj oni naprave u cijeloj rundi od 90 sekundi, dođe ti muka.

Ali dobro, bilo prošlo... još se znamo sa tugom toga sjetiti kad se sretnemo

Sent from Mobara
Modul 8 sam gledao s frendom prije škole i to nam je bilo zagrijavanje za popodnevnu turu po igraonama. Puno puta smo se derali na ekran (kao kad danas gledamo neku napetu tekmu ) i živcirali se jer su neki igrači ginuli na najjednostavnije načine, nisu mogli prijeći neke naizgled očite prepreke isl. a bilo je malo i "unfair" što je ekipa na čekanju mogla gledati kako prva ekipa igra, zapamtiti mjesta na kojima ima npr. najviše zlatnika, novčića, jabuka, protivnika i ostalog što nosi više bodova odnosno što god da je bilo potrebno za pobjedu i onda bi na svom redu za igranje posjećivali samo te dijelove mape i imali prednost.

Emisija je kasnije postala malo dosadna (pred zadnje epizode prije nego su je ugasili) jer su se previše orijentirali na platformske i dječje igre, ali zauvijek će ostati u sjećanju.


Btw. tko se sjeća intra?

https://www.youtube.com/watch?v=woRNmg89r3w
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 14:11   #697
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Sjetio sam se još jedne igre na NESu bez koje ni jedan rođendan ni okupljanje nije moglo proći. CONTRA kakva je to bila jebenica od igre...

Sent from Mobara
Da da, contra....Na toj igri sam izgubio živce i dane i lijepo ponašanje (počeo psovati ko birtijaš).. Eh... Još i sad znam theme song od contre...

https://youtu.be/2mWZlNOzdv8

Zadnje izmijenjeno od: Max_Damage. 24.01.2018. u 14:19.
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 14:19   #698
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mene je ubijao onaj nivo u onoj kao tvornici punoj onih šiljaka...

Nego, kacmo kod NESa, kak se zvala ona igra gdje imaš sa lijeve i desne strane po 1 pingvina (m i ž) i jednako se kreću i moro si ih spojiti na vrhu... popizdio sam kad sam dobio tu igru... ono čekaš rodbinu svakih 4-6 mjeseci da se navrnu iz Dojče i onda donesu takvo sranje jer je teti baš bila lepa slika na kutiji... jebem ti žito...

Onda je došo i katalog pa se izričito tražilo što da se donese Megaman IV je bio zajeban jako. Tada sam išcupao žicu iz kontrolera jer me Dr. Wily naguzio dok je imao 1 crticu healtha, a ja bio škrt potrošit još jednu E bateriju. Pa je bilo suza i rejdža ali fala bogu pa je to susjed polemio i pokrpao za 2 pive. Žica je bila malo kraća ali je radilo

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 14:33   #699
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Tijek događaja:

2-3 godine starosti - Nintendo (starci ga uzeli u Metrou u Grazu, tamo ranih devedesetih), dobio Super Mario, Donkey Kong, Sim City, Alien itd.

Nakon toga je došla Commodore Amiga 500, 2 x Joystick + miš - Tamo se igrao War Zone s mišem. Tada sam prvi puta dobio miš u ruke.

Frend je za to vrijeme imao 386 i 486, kod njega smo mazali Price of Persia, Winter i Ljeto cijele dane.

Onda osnovna škola (ja još nisam imao PC), tamo smo šibali isto Winter i Ljeto, The Incredible Machine, Bumpy's Arcade Fantasy, Duke Nukem 3D i Doom, Heretic...

Onda sam tamo negdje 2000. godine dobio svoj prvi PC. Staci dali masu love za njega, imao sam pržilicu, pržio muziku za ekipu u školi po 70kn
NIkad neću zaboraviti, igrao sam Simse, i došla ekspanzija, nisam mogao igrati jer nisam imao dosta mjesta na HDD (2GB HDD).

Tu sam se zarazio s Age of Empires 1 i 2, Tony Hawk Proskater 2, Stronghold, Red Faction, Soul Reaver...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 18:32   #700
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Moj prijatelj je imao komodorac, ali nekako mi je bilo komplicirano to s kazeticama i igranje preko joysticka, pa se nisam uspio navući na to. Znam da sam jednom probao kod susjeda neku igru s podmornicom u kojoj torpedima prema gore gađaš brodove na površini koji prolaze. to mi je bilo ok.
Sea wolf
piydek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2018., 18:43   #701
SinfulSaint
Premium
Moj komp
 
SinfulSaint's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 314
Lost Patrol, Amiga 500
SinfulSaint je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 09:50   #702
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Vjeruj mi da sam samo tebe čekao u ovoj temi da mi poklopiš ..... ....
kaj bi ti poklopio.. nisi igrao?nisi igrao. ni prvi ni zadnji...
htio sam samo naglasit kak je taj komodarac bil nekaj posebno za nas klince. ko da si došao u budućnost. zato se ekipa i raspisala sa nostalgijom većom od ex yu
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 10:19   #703
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
kaj bi ti poklopio.. nisi igrao?nisi igrao. ni prvi ni zadnji...
htio sam samo naglasit kak je taj komodarac bil nekaj posebno za nas klince. ko da si došao u budućnost. zato se ekipa i raspisala sa nostalgijom većom od ex yu
A, u biti, nije to bilo uživanje nego muke paklene - 'oće li se glava uspjeti poštelati kako treba, pa loši kazetofoni, pa još lošije kopije kazeta, pa se RF-modulator utičnica klima, itd.
Nego, kao i svaka nostalgija, mi zaboravljamo ono loše u svoj to priči i sjećamo se samo dobrog (a da je bilo dobrog - bilo ga je napretek).
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 11:58   #704
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kaj se komodorca tiče, kad sam to jednom ili 2x igrao se na njemu, nisam vidio kazetofon nego 5.25" diskete... ali sam siguran da je bio Commodore 128. I mali Iskra portable TV

Rambo i neke Olimpijske igre su bile...

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 12:27   #705
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja sam orginalno dobio c128d sa pokvarenim disketarom, ali naravno sa kazetašem i iste patnje prolazio kao sve gore navedeno i jedan dan veli stari - ajd, našao sam majstora koji bi to popravio pa idemo do njega.

1. sreća

nedugo nakon toga sam se raspitivao tko ima igara na disketama i veli kolega - e ja sam nedavno dobio kutiju punu disketa sa igrama, ali imam c64 i nemrem niš s njima, pa ti dam.

2. sreća

prestanak operiranja sa kazetama i prelazak na diskete.

3. sreća

zapravo djetinjstvo je bilo awesome
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 13:23   #706
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Snes - godina je 1994. a snes ima i onaj nastavak za gameboy igre. Uglavnom se igrao super mario world, international superstar soccer, prince of persia, donkey kong (jedan od najjacih soundtrackova ikad)
1997. umirovljuje ga PS1. U tih nekoliko godina, gumice koje vrte cd su se izlizale i pukle. Mgs1, tony hawk, tekken,
U medjuvremenu, 1999. prvi PC. Konfa Pentium 133mhz, 16mb ram i 2gb hard disk. Mnostvo igara koje su se pokretale preko dos-a: sokoban, sraz, wolfstein, supaplex i dr.
2002. Psx odlazi u povijest, nasljeduje ga PS2 koji sluzi do 2006. Od igara bih istakao gateway, metal gear solid 2..
Kasnije konzole kod mene otpadaju, dolaze pc-ji u raznim oblicima
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 13:25   #707
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor ludza Pregled postova
nasljeduje ga PS2 koji sluzi do 2006. Od igara bih istakao gateway, metal gear solid 2..
dodao bih GTA3, revolucija u franšizi, sjećam se svakog djelića
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 13:36   #708
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
dodao bih GTA3, revolucija u franšizi, sjećam se svakog djelića
Kada sam prvi put zaigrao GTA3 nisam mogao vjerovati da je netko učinio takav generacijsko/tehnički skok u nekom žanru. Igra je za to doba bila remek djelo. Nešto što je level designeom, glazbom, atmosferom, misijama, novitetima bilo ispred svog vremena. Da je zaigram danas mislim da bih znao barem pola grada napamet.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 13:42   #709
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
sjećam se prve scene na mostu, bježanje iz zatvora ''but my hands are all messed up so you better drive brother'' epic epic
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 14:33   #710
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Tako je, GTA 3 mi je promakao. Kad sam prvi put igrao gta 3 na ps2, sjecam se da je bilo presmjesno ukrasti auto i iscipelariti lika.

Heh, ne smijemo zaboraviti Driver 1 i 2 sa ps1
ludza je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 15:15   #711
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja sam orginalno dobio c128d sa pokvarenim disketarom, ali naravno sa kazetašem i iste patnje prolazio kao sve gore navedeno i jedan dan veli stari - ajd, našao sam majstora koji bi to popravio pa idemo do njega.

1. sreća

nedugo nakon toga sam se raspitivao tko ima igara na disketama i veli kolega - e ja sam nedavno dobio kutiju punu disketa sa igrama, ali imam c64 i nemrem niš s njima, pa ti dam.

2. sreća

prestanak operiranja sa kazetama i prelazak na diskete.

3. sreća

zapravo djetinjstvo je bilo awesome
syss, kako je to funkcioniralo sa većim igrama i disketama? Ja sam nažalost imao samo kazić i sve veće igre su onda imale zasebne levele kao zasebne programe koje treba zasebno učitavati sa kazete. Naravno, to je totalno uništavalo flow igre i moglo se odmah zadnji level učitati i bok. Diskete su vjerujem imale sve levele na jednom disku, ali kako je išlo sa učitavanjem daljnjih nivoa?
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 16:22   #712
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa moram priznat da se ne sjećam da sam se nešto namijenjao disketa, može biti ili da sam zaboravio ili da jednostavno nisam imao takve naslove, ali ono što se sjećam da je to nakon kazića bio set-and-forget, gurneš disketu i to je to, igra je ubrzo pred tobom.

unlike amige, tu se dobro sjećam mijenjanja disketa
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2018., 15:49   #713
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
konačno pronašao svoju prvu igru, nisam se sjećao imena ali jesam tematike, i eto, možda je još netko ovo igrao

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 16:49   #714
Smelly
Registered User
 
Smelly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Kastav
Postovi: 57
Citiraj:
Autor 99luftbalon Pregled postova
Sjecam se jedne igre sa Sege no imena se ne mogu sjetiti...

Opisat cu je pa je netko mozda prepozna: Mali ratnik, pticja perspektiva, seces od kvadranta do kvadranta, moguca oruzja mac, sjekira te neka zastitna oprema, oko tebe su kosturi, loši vojnici, zombiji i ssvakakva čudovišta... cilj je skupiti mislim 9 dragulja, koji se cesto nalaze u dvorcima... Jako slicno Legend of Zelda (starije verzije, Link to the Past), no ne mogu sjetit imena da me ubiješ...

Eh da sad se sinula ta jedne legendarna (kao što i sam naziv kaže): Legend of Zelda

Prije par mjeseci u potrazi za tom misterijoznom sam nabasao na Zeldu, emulator, joystick i raspali... cimer je se začudio kad je počela svirati ona prastara glazba...
Eee da to sam i ja igrao,neki zombiji izlaze iz zemlje,dvorci...jel zna netko koja bi to igra bila?
Smelly je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 18:47   #715
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Mozda zna netko od ekipe koji su igrali igre po igraonicama. One visoke samostojece igre kao shinobi ninja itd. Jedan mali indijanac iz ptičje perspektive ubija svasta, uvijek baca strijele ali nekako dobiješ žutu boju strijele koja je jača i crvena je najjača. Bila je u jednoj igraoni i nikad je više nisam vidio. Visili smo danonocno na njoj godinu dana dok se igraona nije zatvorila. Negdje početak 90-ih.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 20:19   #716
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor Smelly Pregled postova
Eee da to sam i ja igrao,neki zombiji izlaze iz zemlje,dvorci...jel zna netko koja bi to igra bila?
ghost and goblins?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 20:41   #717
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Mozda zna netko od ekipe koji su igrali igre po igraonicama. One visoke samostojece igre kao shinobi ninja itd. Jedan mali indijanac iz ptičje perspektive ubija svasta, uvijek baca strijele ali nekako dobiješ žutu boju strijele koja je jača i crvena je najjača. Bila je u jednoj igraoni i nikad je više nisam vidio. Visili smo danonocno na njoj godinu dana dok se igraona nije zatvorila. Negdje početak 90-ih.
Blood Bros ?

__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 20:58   #718
Smelly
Registered User
 
Smelly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Kastav
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Badboy Pregled postova
ghost and goblins?

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
Nope

Evo našao...

https://bradhatesgames.wordpress.com.../beyond-oasis/

https://www.youtube.com/watch?v=IxHAj0vtLNg
__________________
Smelly je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2021., 01:31   #719
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Blood Bros ?



Ne nažalost . Ovo je baš ajmoreći platformska iz ptičje perspektive i ima samo strijele nema pušaka. I igraš solo. Znam bar trojicu četvoricu koji se sjećaju igre ali ne sjećaju se naziva.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2021., 15:29   #720
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,889

Ovo uopće nije loše.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na