Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2021., 10:12   #2431
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Ne vidim cemu ove komplikacije, prijetnje prijavama i sl. Ako si im poslao, imaju 14 dana i to je to.
Tako je, i to su mu svi rekli već 40 puta, a on i dalje ispituje što da radi i dopisuje se s njima.
Bezveze se razvlači rasprava za banalnu stvar.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 10:20   #2432
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Tako je, i to su mu svi rekli već 40 puta, a on i dalje ispituje što da radi i dopisuje se s njima.
Bezveze se razvlači rasprava za banalnu stvar.
Ko se dopisuje s njima iz čega si ti to zaključio daj mi molim te reci ?

Oni su meni poslali maloprije mail ako ne podignem uređaj u roku 10 dana će mi zaračunat ležarinu, kakav sam peh još ako i naprave povrat morat ću im platit neku ležarinu.

A i pitao sam što se tiče raskida ugovora da li moram i kablove isto vratit uz AP ili ću morat samo AP kako da to saznam ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2021., 10:22   #2433
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
treba sve vratit, kako si dobio, tako i vratio
a ti očito nisi, pa kamo bi dosli da svatko nešto zaboravi vratit ?
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 10:25   #2434
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Sve ti već odgovoreno više puta ali ti i dalje slušaš njih i što ti oni šalju na mejl.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 10:25   #2435
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
treba sve vratit, kako si dobio, tako i vratio
a ti očito nisi, pa kamo bi dosli da svatko nešto zaboravi vratit ?
Ja ih nisam zaboravio vratit! Nego sam mislio da će mi bezbolno zamjeniti AP za drugi bez nekakve naplate pregleda uređaja od 69kn kojih ne želim platit zato kablove nisam ni nosio. Lako ja vratim i kablove, uzeo sam nove i zapakirani su samo ne kužim dal da im ih dofuram i kažem da neću preuzet AP evo vam i kablovi sa ponude ili kako ?

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 27.02.2021. u 10:33.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 10:39   #2436
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ja ih nisam zaboravio vratit! Nego sam mislio da će mi bezbolno zamjeniti AP za drugi bez nekakve naplate pregleda uređaja od 69kn kojih ne želim platit zato kablove nisam ni nosio. Lako ja vratim i kablove, uzeo sam nove i zapakirani su samo ne kužim dal da im ih dofuram i kažem da neću preuzet AP evo vam i kablovi sa ponude ili kako ?

sve se vraća ! sve se plaća !
deevzg je online   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 12:33   #2437
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
@Thermaltake: ti ga isto filozofiras. Poslao si im obrazac 24.-og. To je jedino bitno.
Ako ti ista pisu, kazi da si tad poslao raskid ugovora na sluzbenu e-mail adresu i ocekujes povrat love u roku 14 dana od slanja. To je jedino sto im trebas pisati. Nikakve rasprave.
Ako ne vrate pare u roku 14 dana, MINGO, i to je to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 12:51   #2438
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
al imao je grešku u koracima .. sad mu sude faul
nije sve vratio, itd..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 15:31   #2439
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ko se dopisuje s njima iz čega si ti to zaključio daj mi molim te reci ?

Oni su meni poslali maloprije mail ako ne podignem uređaj u roku 10 dana će mi zaračunat ležarinu, kakav sam peh još ako i naprave povrat morat ću im platit neku ležarinu.

A i pitao sam što se tiče raskida ugovora da li moram i kablove isto vratit uz AP ili ću morat samo AP kako da to saznam ?
Jesu ti kablovi dosli uz AP u kutiji ili si ih dodatno kupio?
Sve što je došlo uz uređaj u kutiji trebao si im dati
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 17:01   #2440
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Jesu ti kablovi dosli uz AP u kutiji ili si ih dodatno kupio?
Sve što je došlo uz uređaj u kutiji trebao si im dati
Dodatno sam uzeo sftp kablove.
Od APa je sve originalno vraceno kao sta je dobiveno i kao sta je tvornicki bilo upakirano.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2021., 17:13   #2441
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 598
Ne kužim, zatražiš povrat nedvosmislenom izjavom, vratiš im sve i čekaš, ništa više ne tipkaš ma kaj god oni rekli. Nakon 14 dana reagiraš prema njima ako hoćeš radi reda, ako ne samo to podigneš na mingo. Ova natezanja su potpuno nepotrebna i reklo bi se ta su te uspjeli upecat.
Ako sam ja vratio bicikl kojeg sam vozio 10 dana i nisam platio ništa niti su mi kaj umanjili, onda se ovi ne bi trebali pratiti grbavi oko hebenog AP-a. Doduše ja sam vratio jer sam mijenjao za skuplji bike, međutim pod jednostrani raskid ugovora ulazi jedino povrat sredstava, ne zamijena. Tako da sam na povrat novca nadodao još nešto i uzeo drugi.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 18:10   #2442
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Ne kužim, zatražiš povrat nedvosmislenom izjavom, vratiš im sve i čekaš, ništa više ne tipkaš ma kaj god oni rekli. Nakon 14 dana reagiraš prema njima ako hoćeš radi reda, ako ne samo to podigneš na mingo. Ova natezanja su potpuno nepotrebna i reklo bi se ta su te uspjeli upecat.
Ako sam ja vratio bicikl kojeg sam vozio 10 dana i nisam platio ništa niti su mi kaj umanjili, onda se ovi ne bi trebali pratiti grbavi oko hebenog AP-a. Doduše ja sam vratio jer sam mijenjao za skuplji bike, međutim pod jednostrani raskid ugovora ulazi jedino povrat sredstava, ne zamijena. Tako da sam na povrat novca nadodao još nešto i uzeo drugi.
Da al AP je vec kod njih, kako da im kablove vratim

dobar dan dosao sam kablove vratit jer ne zelim vas AP i zatrazio sam povrat sredstava pa ste mi ga odbili i sad da imate sve iz ponude kad vas prijavim sam dosao ostatak vratit ili postom poslat uz sken racuna i napisat im da je AP kod njih uz povratnicu
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 18:30   #2443
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Ja sam se totalno izgubio. Pa maloprije si napisao da si dodatno uzeo kablove koji NE dolaze u kutiji s AP-om. Zašto bi ih onda vraćao?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 18:36   #2444
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Ja sam se totalno izgubio. Pa maloprije si napisao da si dodatno uzeo kablove koji NE dolaze u kutiji s AP-om. Zašto bi ih onda vraćao?

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
Na istom su računa tj. ponudi, a ako prekid ugovora radim onda valjda moram sve sa ponude vratit nisam ovo nikad još radio pa ne znam. Makar sam napisao u prekidu ugovora samo njega nisam im sftp kablove spominjao.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 27.02.2021. u 19:30.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2021., 11:15   #2445
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Nema veze što je sve na računu. Ako imaš 20 stavki, 1 ti samo ne odgovara, samo nju vračaš. Tako da sami AP vratiš i sve kako si dobio s njim, ostale stavke tj kablove ne moraš vračati.

Kupiš peglu, vešmašinu, stol, tv, regal, dildač... sve na istom računu... pegla ti ne odgovara, vratiš samo nju i to je to.

Napravio si pismeni raskid ugovora, vratio sve kako si i dobio, kraj priče
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2021., 14:25   #2446
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Nema veze što je sve na računu. Ako imaš 20 stavki, 1 ti samo ne odgovara, samo nju vračaš. Tako da sami AP vratiš i sve kako si dobio s njim, ostale stavke tj kablove ne moraš vračati.

Kupiš peglu, vešmašinu, stol, tv, regal, dildač... sve na istom računu... pegla ti ne odgovara, vratiš samo nju i to je to.

Napravio si pismeni raskid ugovora, vratio sve kako si i dobio, kraj priče
Hvala na info. i na pomoći.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 18:22   #2447
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Otišao sam danas po AP jer mi se više nije dalo zajebavat s njima, malo sam ja zasrao s tim šta sam odma zamjenu tražio pa onda to preko maila pretvorio u povrat pa su mi rekli par ljudi koje poznam pa čak i neki ovdje preko poruka na forumu da se ne isplati gubit vrijeme na ovome, a izgubio sam ga brdo i na slanje mejlova njima i tu pisajući vama. Hvala svima na pomoći ovo mi je prvi puta da sam se susreo s ovakvim idiotizmom, nadam se da sljedeći puta ću pametnije (jer ovo mi je škola)

Ovo je definitivno zadnji put da kupujem kod njih, a neka je ovo upozorenje za sve ostale VIŠE NIKAD U PROTIS!
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 22:05   #2448
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
I totalni preokret iz 2 u 1... čisti autogol i to dvaput u završnici utakmice gdje se samo čekao zvižduk suca. zicer izgubljen u zadnjoj minuti i pobjeda Protisa
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 22:16   #2449
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Wtf...sad mi nis nije jasno....Pa svaka cast ovom Protisu, ovakve ovce naci za sisanje. Sad mi je jasno kako opstaju svojim poslovanjem.
Uostalom jos uvijek im mozes vratiti AP ako nije proslo onih 14 dana, jel.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 22:19   #2450
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Otišao sam danas po AP jer mi se više nije dalo zajebavat s njima
A šta si se ti to točno trebao s njima "zajebavat"?
Jedino si zajebavao ljude ovdje na forumu sa 1000 pitanja.
Nakon što si im poslao zahtjev za raskid ugovora i zatražio pare nazad, tu je bio kraj i samo si trebao čekati pare na računu.
Totalno neozbiljno.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2021., 22:49   #2451
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Posto je Thermaltake ispao pipi nakon svega duzan je rundu svim ljudima koji su citali njegove postove vezane uz ovu dramu a odojka ljudima koji su potrosili jos vise vremena i pisali sta napraviti za povrat para.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 07:28   #2452
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A šta si se ti to točno trebao s njima "zajebavat"?
Jedino si zajebavao ljude ovdje na forumu sa 1000 pitanja.
Nakon što si im poslao zahtjev za raskid ugovora i zatražio pare nazad, tu je bio kraj i samo si trebao čekati pare na računu.
Totalno neozbiljno.
Vidio sam zadnji mail Protisa gdje mu inzistiraju da mora raskid poslati postom i traze sve artikle natrag. Jbg mozemo sada pricati da si je sam kriv jer je imao gotovu stvar vec (sto i jest) ali na stranu ovaj slucaj, koliko ljudi oni onda prevare sa ovim dezinformacijama i zastrasivanjem lezarinama. Prosjecni kupac blage veze nema na sto ima pravo.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 08:38   #2453
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,313
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Vidio sam zadnji mail Protisa gdje mu inzistiraju da mora raskid poslati postom i traze sve artikle natrag. Jbg mozemo sada pricati da si je sam kriv jer je imao gotovu stvar vec (sto i jest) ali na stranu ovaj slucaj, koliko ljudi oni onda prevare sa ovim dezinformacijama i zastrasivanjem lezarinama. Prosjecni kupac blage veze nema na sto ima pravo.
A da idioti inzistiraju da posaljem postom jer je tako navedeno na njihovoj stranici u pravilniku makar na zastiti potrosaca pise da moze i mailom i postom. Sad bi ja trebao se igrat odvjetnika i njihove zakone koji im stoje na stranici ic gazit i gubit jos vremena na to.
I da htjeli su da im sve vratim AP i kablove i svaki dan su mi slali mail doslovno danas vam je 7 dan, danas vam je 8 dan...Ispricavam se sta sam vas tlacio s ovim, no jbg kazem zeznuo sam se prvo sta sam zamjenu prvo trazio i na to su se izvlacili isto. Posavjetovao sam se i pravno kasnije pitao par ljudi koji su mi rekli da sam i ja tu kiks mali napravio s tim i da ako zelim dodatno gubit vrijeme na tome da mogu nastavit i bit uporan, a ako mi se ne da gubit vrijeme da jednostavno pokupim uređaj i zavrsena prica, sta sam na kraju i napravio.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 03.03.2021. u 09:42.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 08:52   #2454
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Nemaš se kaj igrat odvjetnika. U zakonu piše da može i mailom, a oni nisu iznad zakona. Mogu oni imat 100 svojih pravilnika, ali zakon je iznad njih.

Ove gluposti oko slanja u Sisak, ležarinama itd su van pameti i njihov APP. Jbg, upecali su te.

Posluju prljavo i daju jasno do znanja da im je kupac na zadnjem mjesu. Što je najgore vjerojatno je 90% kupaca neinformirano o svojim pravima i to im prolazi.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 08:55   #2455
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Točno što ti kolege govore.

Bacili su ti mamac i ti si se upecao, Protis 1, Thermaltake 0.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 09:49   #2456
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Bezveze ste popljuvali covjeka, strasno. Zajebo se i bok, jos mu sada trljate sol na ranu. Vi kao da niste progrijesili nikad. Nece propast za jedan AP, ja bih ga odmah u smece bacio da je moj. Ili sredio taj ap. Jamstvo na njega jos postoji.

Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova

Mislim da ga isprobaš da li radi uopće moraš kutiju otvorit, šta je najbolje još sam baš lijepo skalpelom odrezao onu papirnatu naljepnicu i doslovno da zakelje gore protisovu traku mogu ga komotno vratit prodavat kao šta i u mojoj firmi masu puta rade.
Prestanite i vi kao firma radit takve stvari, mozda se i poslovanje u HR počne okretati nabolje.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 03.03.2021. u 11:03.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 11:58   #2457
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Prosjecni kupac blage veze nema na sto ima pravo.
To je istina, ali na ovom forumu ne sudjeluju prosječni kupci i ako netko ovdje traži savjet, onda valjda treba i poslušati savjet i proceduru za povrat.
Povrat je najbanalnija stvar u poslovanju s webshopovima i tu ne treba izmišljat toplu vodu.
Ali eto on i dalje priča o nekom "gubljenju vremena" i kako ga je netko savjetovao da gubi vrijeme, mislim presmiješno...

I još radi u sličnoj firmi i veze nema o povratima i zakonima, a očito ni nitko u toj njegovoj firmi gdje ga savjetuju.

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Zajebo se i bok
Zajebo se što je kupovao tamo i što opet nitko ne čita iskustva u ovoj temi.
Ali ovo drugo nije zajeb nego tvrdoglavost i glupiranje.
No nebitno, znamo svi kako protis radi ali da ljudi u današnje vrijeme nisu sposobni izguglat "povrat artikla, zakon, prava potrošača", a još i rade u toj branši, to je no comment.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 13:43   #2458
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Bezveze ste popljuvali covjeka, strasno. Zajebo se i bok, jos mu sada trljate sol na ranu. Vi kao da niste progrijesili nikad...
12 puta je napisao da su idioti....
Malo soli na ranu će mu pomoči da bude mudriji drugi puta
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 14:31   #2459
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
ne znam za vas , al ja čekam da se obrate gospoda iz protisa ...
deevzg je online   Reply With Quote
Staro 03.03.2021., 14:41   #2460
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Izbjegavat ih u širokom luku!

Naručio preko weba robu na koju zakonski imam pravo vratit ju sa svom ambalažom unutar 14 dana, nakon 4 dana sam ju išao vratit samo sam otvorio kutiju, unutra je ambalaza tvornicki slozena i pitao da li mogu napraviti zamjenu. Napravili mi ponudu sa zamjenom i naplatili nekakav 'pregled robe' 69,60 kao popust su mi dali inace je 125kn koji se naravno nigdje na njihovom sajtu ne spominje. Radim u informatickoj firmi u servisu i mi takve stvari apsolutno nikad nismo naplacivali kao ni moje kolege koje rade u istoj branši u servisima. Napisao sam im da odustajem od zamjene i da hocu puni povrat sredstava na IBAN ako mi ne planiraju vratiti puni iznos na racun da im ide prijava inspektoratu.

Moze neka pomoc kome tocno prijavit jer ovo je stvarno đubratski. Jedino mi je problem sta uređaj koji sam platio mi stoji kod njih...
Postovani,
zao nam je na nastaloj situaciji, kako bi mogli provjeriti molim da posaljete broj racuna po kojoj je kupljena roba. Inace ako je roba neostecena i drzimo ju na lageru ili se moze vratiti dobavljacu uvijek izademo kupcu u susret i napravimo zamjenu za drugi artikl. Ukoliko je kupljen putem internet trgovine u roku 14 dana mozete napraviti jednostrani raskid ugovora, ispunjeni obrazac i robu posaljite na nasu adresu Protis d.o.o., H. n. preporoda 35, 44010 Sisak te ukoliko je neostecena napravit cemo povrat u roku 14 dana, obrazac sa uputama mozete preuzeti na ovom linku http://www.protis.hr/dokumenti/raskidugovora.pdf
Protis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na