Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2006., 12:05   #1
HannY
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Dilema, ag neovo ili acer ?

Pozdrav prvo svima kako je ovo ipak moj prvi post uopce na ovim forumima. Normalno, javljam se jer mi treba pomoci

Imam dilemu izmedju 2 monitora. LCD monitora tocnije. Komp uglavnom koristim samo za dvije stvari. Igranje Pro Evolution Soccera online i programiranja u PHP-u. Dakle, osim PES-a nemam nekih extra zahtjeva. Imam radeon 9800 graficku i mislim si uzeti jedan od ova dva monitora:

1) AG Neovo F-419
Odlicne reviewe je dobio po netu, no ima 12ms. Trenutacno imam f-415 i odlican je monitor, ni trunke zamjerke. Osim sto mi je sada stvarno potreban malo veci monitor kako mi je "15 ipak postalo premaleno

2) Acer AL191WS
Vjerovatno bih uzeo odmah monitor od AG Neovoa da nisam naletio na ovo mini chudo (barem mi se tako cini). Za razliku od Neovoa ovaj ima 8ms a isto tako i odlicne reviewe po netu.


Oba su "19 kao sto mozete vidjeti, i u ve-milu dodju oko 2000 kn. Vise od toga ne mogu i ne zelim dati. A cini mi se da bi mogao jako dobro proci sa omjerom cijena-ponuda. Sad sta uzeti od ova dva monitora ? Mozda netko od vas ima iskustva sa njima ? Ili da mi jednostavno pomognete u vezi ovoga... Cak i preporuka na nesto trece, nije vazno. No ako ide preporuka na nesto trece onda stvarno mora biti pre***************en monitor

Hvala unaprijed
HannY je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 20:43   #2
HannY
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
a hebat ga, nikakve pomoci nisam dobio i na kraju sam isprobao par njih i uzeo ag neovo al sa 8ms. hvala svima koji su mislili pomoci
HannY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na