Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2007., 22:17   #1
Emil
Premium
Moj komp
 
Emil's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 22
Arrow Kako ponovno instalirati Canyon WF511?

Imam Canyon WF511 i do prije dva dana mi je radila sasvim solidno. Znao se desit tu i tamo koji prekid veze, ali uglavnom je radila ok. Zbog tih prekida veze koji su se znali dešavati odlučio sam stavit novije drivere nadajući se da više neće dolazit do njih. Tako sam napravio uninstall starih drivera i nakon toga probao stavit nove. Te nove nisam mogao instalirat, a nisam mogao više stavit ni stare sa kojima je radila. Dobio sam nekoliko savjeta kako da je osposobim, ali od toga nije bilo ništa. Premjestio sam je na drugi pci slot, probao maknut drivere sa driver cleanerom, probao sam očistit registri sa više različitih reg cleanera, ali ni jedno od toga nije pomoglo.

Molim vas za pomoć kako bi mi to uskoro opet proradilo. Svaki savjet je dobrodošao.

Unaprijed se zahvaljujem.

tnx
Emil je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2007., 22:25   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Probaj karticu izvadit, instalirat drivere, ugasis komp, vratis karticu i windoze bi je trebale prepoznat. Takav postupak ti je naveden i u uputama.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2007., 22:21   #3
danvari
Premium
Moj komp
 
danvari's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Pregrada, Hr. Zagorje
Postovi: 54
E, imam i ja isti problem.Napravio sam što je nino napisao, i onda je pronašao drivere - ali mi ih ne instalira, nego mi napise "an error occured during the instalation of the device.
The system cannot find the file specified."

Kaj da radim?
Karticu sam danas kupil, al je instaliran bio software i stara je kartica bila unutra(ista takva wf511 pa mi se strgala).
Ljut sam
__________________

HP Pavilion dv6-6057ef; dv2

danvari je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2007., 12:56   #4
Emil
Premium
Moj komp
 
Emil's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 22
ja imam vistu i nisam to mogao napravit jer je bila creckirana. to sam kasnije saznao. kod xp-a nisam čuo za te probleme.

na visti sam to tako uklonio kaj sam ponovo instalirao vistu, ali i stavio drugu wl karticu koju vista sama prepoznaje i stavi drivere. kasnije sam samo napravio update istih. sad imam d-link dwl-g520 rev B
Emil je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2007., 12:01   #5
danvari
Premium
Moj komp
 
danvari's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Pregrada, Hr. Zagorje
Postovi: 54
Citiraj:
Autor Emil Pregled postova
ja imam vistu i nisam to mogao napravit jer je bila creckirana. to sam kasnije saznao. kod xp-a nisam čuo za te probleme.

na visti sam to tako uklonio kaj sam ponovo instalirao vistu, ali i stavio drugu wl karticu koju vista sama prepoznaje i stavi drivere. kasnije sam samo napravio update istih. sad imam d-link dwl-g520 rev B
Ionak mi je kompu bilo potrebno formatiranje, pa sam formatirao win i sad radi odlično.
__________________

HP Pavilion dv6-6057ef; dv2

danvari je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2007., 13:29   #6
Nino0o
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Čk
Postovi: 7
evo, vidim da je zastarjela tema, ali imam i ja isti problem, radila mi je do prije negoli sam reinstalirao windowse, i lijepo ju ja izvadim, instaliram drivere, opet ubacim, i nece mi ju prepoznat, nego pise da je pronaslo novi hardver, vec sam 3 puta pokusao, i neznam šta da radim, a prije par tjedni sam isto reinstalirao win, i karticu i sve je odprve proradilo.....ako tko ima kakve ideje, nek kaze...
Nino0o je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na