Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.08.2010., 20:18   #1
trpi123
Premium
Moj komp
 
trpi123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 46
logitech x530

danas sluso sluso muziku na 10% glasnoce/jacine i samo bass pukne tj izadje zvuk baaam i sve stane. zvucnoj nista kompu nista samo zvucnici osli. nikakvo nevreme nije bilo niti nista. to sam kupio u linksu zvucnike u zagrebu. sutra cu ih odnjet pa me zanima di to oni salju sta rade s time?samo testiraju ili rastavljaju sve? pod garancijom su.
trpi123 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2010., 20:32   #2
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor trpi123 Pregled postova
danas sluso sluso muziku na 10% glasnoce/jacine i samo bass pukne tj izadje zvuk baaam i sve stane. zvucnoj nista kompu nista samo zvucnici osli. nikakvo nevreme nije bilo niti nista. to sam kupio u linksu zvucnike u zagrebu. sutra cu ih odnjet pa me zanima di to oni salju sta rade s time?samo testiraju ili rastavljaju sve? pod garancijom su.
oni šalj u uvozniku, a uvoznik to testira onda i šalje nove.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2010., 20:32   #3
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Kad se uzme u obzir kakva je logitech kompanija i koliko puta su već korisnicima zamijenili strgane uređaje čisto sumnjam da netko po tome drkari i popravlja. Sad kad mi nešto crkne od logitecha radije ću pisati predstavništvu u Hr ili vani. Ovi nesposobnjakovići po trgovinama te samo ubiju u pojam.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2010., 20:51   #4
trpi123
Premium
Moj komp
 
trpi123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 46
da znam prije tocno 8mjeseci mi je krepo isti set zvucnika ali samo centralni i nakon 10 dana su mi zamjenili novima i opet garancija dve godine. znam da logitech ne popravlja nego im je lakse dat nove jel na 1000 komada mozda 5 crkne. eto frend ih vec ima 5 god i rade savrseno ja naidem bas na neke sjebane tvocnicki nadam se samo da me nece zajebavat.
trpi123 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2010., 15:51   #5
Chris Stiffler
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Možda si imao neku elektromagnetsku interferenciju... Moraš kupiti UPS
Chris Stiffler je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2010., 16:03   #6
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Citiraj:
Autor trpi123 Pregled postova
danas sluso sluso muziku na 10% glasnoce/jacine i samo bass pukne tj izadje zvuk baaam i sve stane. zvucnoj nista kompu nista samo zvucnici osli. nikakvo nevreme nije bilo niti nista. to sam kupio u linksu zvucnike u zagrebu. sutra cu ih odnjet pa me zanima di to oni salju sta rade s time?samo testiraju ili rastavljaju sve? pod garancijom su.

Pripremi se na 15-20 dana cekanja
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2010., 16:46   #7
trpi123
Premium
Moj komp
 
trpi123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 46
ma to je najmanji problem. imam slusalice mnogo dobre tak da ono. nisam bez muzike.
trpi123 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 00:42   #8
trpi123
Premium
Moj komp
 
trpi123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 46
eto danas dobio nove zvucnike. m san mi je dao nove. krivi su. kaze tvornicka greska. no dobio sam iste. samo sta je sklopka 0/1 iza na basu a na zvucniku prije di ej bila je onaj mute i to je to. bass je malo druckiji finiji zvuk ispusta i tako. i malo su duze zice od ona dva iza. jedno pol metra sto mi jako znaci. i od centra i ljevog su isto malo duze zice. 15 20 cm.
trpi123 je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 00:08   #9
trpi123
Premium
Moj komp
 
trpi123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 46
i imam usp. eto da vam javim zvucniki rade savrseno, ove duze zice malo su mi jako dobro dosle i mogu rec da sam primjetio da nekako bolje bass udari. ako ste ikad culi z5500 onako kad udari da ima jos vibracija tako i ovaj, ne udari i stane nego je ko bass na z5500. nadam se da vise nece crkavat ko oni prije. i imam pitanjce. jel oni mozda crknu jel ne gasim ih nikad, ujutro me cudi komp pa moraju bit upaljeni da pocne svirat muzika inace nebi cuo? ili za njih isto virjedi ko i za komp i tv netrebaju se gasit
trpi123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na