Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2018., 15:22   #2311
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Evo FIA potvrdila da McLaren ipak nije zaboravio javiti koje setove guma želi


https://www.autosport.com/f1/news/13...eadline-claims


Isto tako su rekli da senzor nema veze sa Ferrarijevim padom u formi


https://www.autosport.com/f1/news/13...o-ferrari-form


Sainz kaže da je pad forme Renoa zbog toga što nisu razvili motor kao drugi ove sezone


https://www.autosport.com/f1/news/13...-renault-slump
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 15:49   #2312
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Tu se puno teorija razvija, ali na kraju dana, jači motor, bolje performanse.
Možeš ko redbull imati fantastičan bolid, pa to malo anulira manjak snage.

Sad zamislite da Mercedes ima takav bolid sa onakvim motorom. Pa bili bi brzi sekundu od sviju
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2018., 20:56   #2313
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Netko je spominjao da nagodinu ako se mediji okrenu protiv Vettela zbog lošijih rezultata, da bi Leclerc lako postao prva violina.


Izgleda da je "nagodinu" došlo već u Suzuki, s time da je naglasak na Vettelu:


La Gazzetta dello Sport: “Ferrari in ruins. Their strategists make mistakes, a weak driver learns nothing from mistakes, the team boss attacks his team and a car in decline. Before Monza, you could hardly have imagined such a collapse.”


Corriere della Sera: “The German adds to his collection of dreadful mistakes by destroying a fantastic start. These errors are an indication of a deep turmoil within the four-time champion, who is experiencing a severe crisis of confidence.”


La Repubblica: “Hamilton is close to Fangio’s record as Ferrari’s season collapses. Vettel chose the worst moment to capitulate and Ferrari crumbles under team boss Maurizio Arrivabene, who now criticises his own team.”


La Stampa: “Maybe it is bad luck, but it is also a fact that Sebastian Vettel can no longer do anything right.”


Corriere dello Sport: “The problem can only be the team and the drivers, Vettel is in a deep crisis.”


Ufff, stvarno su ga pokopali. Ne sjećam se kad su nekog ferrarijevog provg vozača ovako nataknuli.

Leklerče, put ti je otvoren, povedi Ferrari
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 22:01   #2314
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
To su tal. novinari...ostre nozeve za iducu sezonu, prvih par gresaka od vet i evo leclerca u kombinaciji
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 01:43   #2315
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Baš sam ovako nešto tražio.

Spojili su sve greške i krajnji rezultat je deprimirajuci za Ferrari

https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/45812129

Vodili bi u prvenstvu sada...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 09:29   #2316
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 09:37   #2317
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.
Samo Njemačku? A Azerbejdžan, a Francusku, a Monzu, a Suzuku? U svim situacijama je on taj koji je kriv i koji je usro motku. To nikako ne može proći... ok tebi možda može jer nisi Tifosi, ali navijačima Ferrarija to ne prolazi kao ni nama ostalima.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 15:41   #2318
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Gabre sve stoji. Svi mi previse pricamo o Vettelu a premalo o Ferrariju. Na kraju godine ce Ferrari toliko zasrati da nitko nece vise pricati o Vettelu.

Sto se tice Vettela, zamjeram mu samo i jedino Njemacku. To se nije smijelo nikako dogoditi. Ostalo ajde moze jos proci.

puno je on toga zasrao ove sezone. PUNO. Izazvao dirketno 2-3 sudara za koja je direktno sam kriv i sam on izgubio mjesta u utrkama i bodove.



a hamilton doslovno bez jedne jedine greskice, osim par cudnih frizura.



damn, raikonen je bolje ove godine odvezao od njega. Jos da nije u ferarijevim ocima vodonosa i u masu utrka su ga (ne)svjesno sabotirali...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 16:43   #2319
Trellenkeg
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
Trellenkeg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 16:44   #2320
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Trellenkeg Pregled postova
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
A u kojem je to LOSEM bolidu Vettel osvajao naslove prvaka da ga smatras boljim od Hamiltona ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2018., 16:52   #2321
Trellenkeg
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Nisam rekao da je Vettel osvajao u lošem bolidu,jer to se ne može dogoditi,već da Hamilton nikad nije vozio. Od kad je ušao u F1 došao je u Mclaren,nakon toga Mercedes.

Vettel je bio u Sauberu i Toro Rosu te je tamo imao zavidne rezultate s obzirom na kvalitetu bolida i same momčadi.
Trellenkeg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:11   #2322
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
mos svasta pricat, ali hamilton je vrhunski vozac. Ne grijesi, ne siluje bolid, ne zaletava se ko sivonja kod preticanja kao sto to vettel uredno radi.



drugo je sto je osobno meni govno jer je beskicmenjak, kako se ponasao prema rosbergu kao timskom kolegi je bilo prljavo i nisko da mi se gadilo gledati utrke.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:18   #2323
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ham je vrhunski vozač i bolji je od Vettela, na žalost mene crvenog..
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:28   #2324
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Trellenkeg Pregled postova
Vettel je bolji vozač od Hamiltona. Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije te ga stoga ne smatram toliko dobrim vozačem. Daleko od toga da nije zaslužio naslov,ali Vettel se je sam sribao ove godine,isto kao i prošlu sezonu. Umjesto 2 naslova imati će 0
McLaren 2009 i 2011 kao i Mercedes 2013 stvarno vrhunski i dominantni bolidi su bili, nema što a u tih 5 godina je baš Vettel bio taj koji je vozio dominantan auto i osvajao prvenstva izuzev 2009.
U McLarenu gdje je vozio raketu su bile 2007 i 2008, ali je bolid bio podjednak sa Ferrarijem, nije bio bolji.

I Vettel nikad nije niti će ikad biti bolji vozač od Hamiltona. To je činjenično stanje, oš brojke oš usporedbe na stazi. Voze skoro pa jednakog dugo u F1 i izjava "Vettel je bolji vozač od Hamiltona" može biti isključivo subjektivna jer dokaza za to nema. Nijednog.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:46   #2325
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
2009. je bolid u drugoj polovici sezone bio odmah iza Red Bulla, 3. u konstruktorima na kraju

2011. je Button završio drugi u prvenstvu, McLaren 2. u konstuktorima na kraju , skoro svake kvale odma iza Vettela

2013. Mercedes 2. u konstruktorima, 8/19 pole pozicija itd..


Ne bih baš rekao da su to loši bolidi
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 17:52   #2326
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mislim da se covjek krivo izrazio!?

Cinjenica je da je danas za biti najbolji vozac potreban vrhunski bolid!
To je bilo tako i u doba Schumachera, Vettela i Hamiltona.
I tocno ove godinee sto je Drug nabrojio Hamma nije bilo "nigdje", odn. nije osvojio nista.

Ali je isto tako cinjenica da je Hamm zasada bolji vozac od Vettela. Brojke to dokazuju.
Nema potrebe o tome raspravljati.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:07   #2327
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dok god ne budu vozili identicne bolide, nema tu mjesta pricama o bolji losiji vozac.



moze se pricati koji vozac vise grijesi pa je zbog toga popljugao hrpu bodova. Tu je vettel neprikosnoveno najbolji ove sezone. Skup sa Grosjeanom



jeez, pa jedan button je osvojio prvenstvo a za njeg se nije culo ni prije ni poslje toga.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:20   #2328
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
2009. je bolid u drugoj polovici sezone bio odmah iza Red Bulla, 3. u konstruktorima na kraju
Kolega je napisao:

Citiraj:
Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije
McLaren je 2009. 3. u konstruktorima jer je Ferrari vozio sa jednim bolidom (Badoera i Fizikelu ne računam uopće kao vozače ) nakon što je Massimo dobio feder u glavu.

"odmah iza Red Bulla"... podsjećaš me na onaj vic gdje se utrkuju Rus i Amer i ruske novine kažu kako je Amer završio predzadnji, a Rus izvanredan drugi

Red Bull je imao 153,5 bodova, a McLaren 71 bod. Jedan mršavi bod ispred Ferrarija. Dakle, daleko je to od "dobar bolid" i "odmah iza Red Bulla". Da je Massa ostao u bolidu, McLaren bi glat bio 4. i to malo ispred Toyode.

Citiraj:
2011. je Button završio drugi u prvenstvu, McLaren 2. u konstuktorima na kraju , skoro svake kvale odma iza Vettela
Button je bio drugi u prvenstvu, "odmah" 122 boda iza Vettela. McLaren drugi odmah iza Red Bulla za 153 boda. Bolid je bio odličan, za skupljanje 3-4-5 mjesta te tu i tamo koje pobjede.

Citiraj:
2013. Mercedes 2. u konstruktorima, 8/19 pole pozicija itd..
Hamilton 4. u poretku, 208 bodova iza Vettela, Mečka 236 bodova iza Red Bulla. Nabrijavanje bolida za Qualy i downtunanje za utrku. Nešto ko i BMW Williams davne 2002.

Citiraj:
Ne bih baš rekao da su to loši bolidi
Ponavljam:
Citiraj:
Hamilton nikada nije bio u lošem bolidu,tj lošijem od konkurencije
Ako ovo gore navedeno nije lošije od konkurencije, onda ne znam.

Upravo je Vettel taj koji je vozio u to vrijeme dominantan bolid i digao 4 naslova. 2009 da je bilo malo sreće i manje kvarova i glupih poteza, dignuo bi i taj.

Tako da, nisu to loši bolidi... ali su lošiji od konkurencije. I to podosta lošiji.

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Mislim da se covjek krivo izrazio!?

Cinjenica je da je danas za biti najbolji vozac potreban vrhunski bolid!
To je bilo tako i u doba Schumachera, Vettela i Hamiltona.
I tocno ove godinee sto je Drug nabrojio Hamma nije bilo "nigdje", odn. nije osvojio nista.

Ali je isto tako cinjenica da je Hamm zasada bolji vozac od Vettela. Brojke to dokazuju.
Nema potrebe o tome raspravljati.
Da, ali ove godine je dobar dio sezone Vettel bio u prednosti što se bolida tiče i nije to iskoristio. Da je Mečka od početka ovakva kakva je zadnje 2-3 utrke, sad bi gledali Bottaru kako pobjeđuje jer bi prvenstvo matematički bilo gotovo još u Singapuru.

Poanta priče je da čoek piše kako Hamilton nije vozio bolid lošiji od konkurencije. Je. I ponekad je u slabijim bolidima bio bolji od Vettela u izravnim okršajima na stazi (primjer Kina 2011, kad je Red Bull bio današnji Mercedes). Uostalom Dejo, ti si sam rekao 2013 godine kako je Vettel najbolji vozač na stazi jer ima najviše pobjeda i naslova prvaka vjerojatno nisi znao da će te ta izjava stići 5 godina kasnije i da nisi mislio da će Vettel ostati na ta 4 naslova osim kaj je malo podebljao konto pobjeda Ali dobro, nema veze. Osobno ne volim ni jednog ni drugog, ali pošto sam odgledao sve utrke od 2007 do danas, dakle sve u kojima su vozili Ham i Vettel, osobni dojam (a i 99% struke i F1 populacije) da je više pokazao Hamilton. Nije to samo od ove sezone i Vettelovih zajeba, ti zajebi su samo ono što sam pričao godinama, a ti i begi mi niste vjerovali Pa eto, imate sad priloženo.

No da me se krivo ne shvati, to što sam nadrobio ne znači da je Vettel škovaca ili prosječan vozač.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 11.10.2018. u 18:28.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:24   #2329
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Mislim da je htio reći da nije vozio loš bolid kao drugi vozači (konkurencija), tj svi njegovi bolidi su bili bolji od najlošijeg od drugih, ne da nikad nije imao lošiji bolid.


A ovo da gledamo samo bodove , onda ove sezone Ferrari nije ni blizu Mercedesu po performansama jer će biti preko 100 bodova iza

Zadnje izmijenjeno od: draksa. 11.10.2018. u 18:30.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:34   #2330
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Znam ja što je mislio reći. Ali ne vidi da je rekao nešto što vrijedi više za Vettela nego za Hamiltona, tj Vettel je više vozio bolji bolid nego Hamilton od 2008 na ovamo
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:57   #2331
Trellenkeg
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Nisam rekao da je Hamilton loš vozač, ni da nije zaslužio sve što je napravio. Ima kredita dosta i opravdava uloženo,ali i dalje tvrdim da nije vozio loš bolid,što Vettel jest.

Vettel je sam izgubio prvenstvo ove sezone,kao i prošle i Hamilton to uredno iskorištava što je odlika dobrog vozača.

Moje mišljenje da je ukupno Vettel bolji vozač, a sad da li je ili nije,ne znamo i zato mi uvijek imamo što pričati
Trellenkeg je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 18:59   #2332
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dobro, onda budi ovdje češće da Dejo nije sam na ovoj Vettelovoj strani

Kako god bilo, Alonso ih napudra jednog i drugog

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 19:19   #2333
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Ne spominji mi Alonsa, on mi je neprežaljeno đubre, što je on radio u Ferrariju, ah....

Nego, Hamilton je isto imao nepotrebne udese dok je tražio svoje ja, ona šercinger kak se već zove, pa svađa sa tatom, na njega je ostavilo trag. A sad kad se je našel, ne znam kaj je našel i kak, ali od kad nema Rosberga, frajer nema greške. I točka. Našel je sweet spot.

Ali da mu se lako uđe u glavu, to je istina. Ili je bilo istina
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 20:11   #2334
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
pa kad nema prave konkurencije u timu, onda je lako, i imas vodonosu koji pokorno slusa kako striko Toto kaze.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 22:43   #2335
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Ham je vrhunski vozač i bolji je od Vettela, na žalost mene crvenog..
Potpisujem ovo. Još bi dodao da je Hamilton ispravio svoje dječje bolesti, primjerice prije je morao zaobići odmah i sada po cijenu sudara, a sada to radi puno puno pametnije. Vettel je OK vozač, ali ništa više od toga. Mislim da bi recimo Alonso u ovom Ferrariju ove sezone postao prvak.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 22:55   #2336
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Potpisujem ovo. Još bi dodao da je Hamilton ispravio svoje dječje bolesti, primjerice prije je morao zaobići odmah i sada po cijenu sudara, a sada to radi puno puno pametnije. Vettel je OK vozač, ali ništa više od toga. Mislim da bi recimo Alonso u ovom Ferrariju ove sezone postao prvak.

ja sam u to siguran. Ja imam neki osjecaj da ce Alosno napraviti godinu ili dvije pauze od Formule i onda se vratiti, moguce natrag u mclaren kada postanu konkurentniji.



Ako moze Kimi voziti jos dvije godine, koji je sada stariji skoro dvije godine od Alonsa, ne vidim zasto Aljosa ne bi napravio comeback u konkurentniji bolid.



Ja se jos nadam da ce Kimi zgrabit jednu pobjedu do kraja sezone.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 13:25   #2337
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Russell u Williams.. Bolje da su Ocona uzeli, al u tom bolidu I'm nitko nemre pomoć tak ionak
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 13:40   #2338
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ako moze Kimi voziti jos dvije godine, koji je sada stariji skoro dvije godine od Alonsa, ne vidim zasto Aljosa ne bi napravio comeback u konkurentniji bolid.


Ja se jos nadam da ce Kimi zgrabit jednu pobjedu do kraja sezone.
Alonso nece napraviti Comeback jer ga nitko vise ne zeli..

Kimi nece uzeti nijednu pobjedu vise u Ferrariju jer ni Ferrari vise nece pobjediti ove godine.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 14:10   #2339
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Alonso nece napraviti Comeback jer ga nitko vise ne zeli..

Kimi nece uzeti nijednu pobjedu vise u Ferrariju jer ni Ferrari vise nece pobjediti ove godine.
Sasma se slažem

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 18:36   #2340
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Hamilton nije nista manje nervozan covjek od Vettela, samo sto vise nema Rosberga koji se pokazao i vise nego dobrom konkurecijom, za razliku od Bottasa, koji je, budimo iskreni, rupa. Ovo izvan staze je rijesio, a za situaciju kad dobije losiji i nervozniji bolid, ne bih se bas 100% kladio...

Ja sam davno rekao da formu top momcadi znas po Bottasu/Fisichelli. Kad je odmah iza jakog kolege, a ispred prve najblize momcadi u kvalifikacijama, onda znas da ima najbolji bolid u tom trenutku. I upravo tako je sad.

Ali da je Hamilton bolji vozac od Vettela, je. Tu uopce nema sumnje i vise puta je to pokazao.

Vettelov najveci trenutni problem je psiha. Cak ne toliko bolid. Psiholoski je pao i tu do iduce sezone nece biti poboljsanja. Onda sve iznova pa kako bude... Kao i McLaren 😀

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na