Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2009., 09:23   #1
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Problemčić sa Nokia e66

Prije dva dana snašla me zla sudba i e66 je otkazao poslušnost.

Ostavio sam mob u autu i bilo je dosta vruće. bio je u svojoj standardnoj kožnoj futroli. Nakon sat dva kolko je bio u autu uzmem ga u ruke da vidim jel me netko zvao kad ono mob upali pa ugasi ekran, pa opet ako neš potipkam upali na tren pa ugasi i tako svaki put, dakle neupotrebljiv.

Mogu zvati, ukucavati brojeve al sa malim kašnjenjem. Napravio sam hard reset koji *#7370# i nakon toga security key 12345 i mob se resetirao na tvorničke postavke i i dalje banana.

Morat ću ga odnijeti u mobis al me zanima što se moglo dogoditi? Te me isto tako zanima slijedeće. Mob sam kupio u prvoj seriji koja je došla u t-mobile i bio je otključan. Sad dal oni moraju po popravku zaključavati mob na t-mobile. U međuvremenu sam prešao na tele 2, pa mi to nikako ne odgovara.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2009., 16:43   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ako je stvar softvera i ako ce morati stavljati novi , vrlo lako se moze dogoditi da ga zakljucaju , ali ne nuzno jer osobno sam imao i potpuno suprotnih iskustava da sam predao zakljucani mob na servis a dobio nazad otkljucani

A što se tiče što se moglo dogoditi mobu - rekao bi prije da je nesto hardverske prirode nego softvera , pogotovo ak se radilo o izlaganju uredjaja visokoj temperaturi .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2009., 17:27   #3
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Jesi pogledao/probao zamjeniti bateriju?Da nije otišla od temp.?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2009., 14:05   #4
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Baterija je tip top. Sad drži i dulje kad ekran ne radi

Eto, pokupio sam danas mob sa servisa. Promijenjen je modul ekrana i podešen slide koji sad funkcionira savršeno bez klackanja i sl.

Problem riješen.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!

Zadnje izmijenjeno od: Router. 16.04.2009. u 14:23.
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2009., 14:25   #5
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Dakle , ipak je nekaj stvarno riknulo bitno da radi sad .
Za slide na nokiama je dobro da ima malo lufta jer kao da onda duze traje bez zapinanjanja , takva sam bar ja imao iskustva .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2009., 15:33   #6
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Zaboravio sam još reći da su mi stavili i novi FW

Sad ću malo testirati pa vidjeti dal su što s ovim FW postigli u pogledu trajanja baterije.
Sumnjam, al vidjet ću

Što se slide tiče, sad je isti ko prvih dva tjedna kad sam ga kupio. Nakon ta dva tjedna je dobio lufta ali se nije pomicao dalje od toga. Znači ono što se rasklimao u nekih mjesec dana tako je i ostalo do daljnjega. Uglavno slide je ok. Jedino što me malo smetalo jest to da se donji dio slida kad je otvoren mogao pomaknuti u lijevo za nekih 2mm. Pripisivao sam to svom modelu, al kad sam vidio par modela da imaju istu stvar pomirio sam se s tim.

Uglavnom, mobač ima odlične funkcije koje skoro pa svakodnevno koristim. Wlan, internet, razgovor, igre i sl.
Baterija mi drži 3 dana što je opet sasvim ok za taj tip mobitela.

Eto, za sad nakon 3 sata što sam ga dobio sa servisa imam same riječi pohvale za mobis
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2009., 11:51   #7
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Mob je stvarno jako dobar, ali zračenje mu je enormalno veliko... zato ga drži što dalje od džepova.

Mislil sam si ga kupiti pošto ima sve osim kamere... ali sam odmah odustal.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2010., 13:15   #8
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Exclamation Nokia E66 ne radi niti jedna tipka

Imam nokiu E66 koja je jučer totalno otkazala. Naime, mobitel je radio zadnjih mjesec dana bez greške i jučer je samo odjednom otkazala tipkovnica. Prvo sam mislio da je do flat kabel-a, pa sam ju raskopao, ali nije. Stvar je do softvera. I jedini način je update-ati ga. Problem je u tome što da bi se pokrenio sam update, na njemu treba odabrati nokia PC suite, što je nemoguće jer tipke ne rade. Ima li tko kakvu ideju kako bu mogao ovo popraviti?
Pawzilla je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na