Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.04.2008., 16:30   #31
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Func Pregled postova
Jesi razmišljao o dual monitor konfi. Ako pretežno koristiš poslovne aplikacije više monitora će ti sigurno povećati produktivnost.
Moja preporuka ti je da uzmeš dva 22" umjesto jednog 24", možeš čak i tri. U tom slučaju ako ideš na tri monitora umjesto jedne 3870 X2 morat ćeš uzeti dvije 3870, što je cjenovno i po performansama skoro identično.
Rekao je to već... Čitaj malo.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2008., 17:25   #32
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Citiraj:
Autor Fr4nZ Pregled postova

Monitor DELL 24" 2408WFP TFT UltraSharp WIDE (VGA/DVI/S-Video/Composite/4xUSB/Card Reader; 1920x1200@60/75Hz; Pivot) - ~ 5500 kn - Neznam gdje bi bilo najbolje da kupim ovaj monitor, primjetio sam da ga ima u dućanima M-Computers i Protis, te u kodeks-u, te na što bih trebao obratiti pozornost prilikom kupnje, koliko vidim dosta je ljudi imalo problema s dell monitorima.
Tamo gdje ce ces ga moci isprobati prije kupovine.

Monitor je za te pare i vise nego odlican... ako nije HC gledaj da je revizija A04, ako je onda i nema cini mi se revizije vece od A00, a ja jos nisam cuo da netko od vlasnika doticnih ima nekakvih problema, nasla bi se koja mana ali da ih nema ne bi kostao 5500 nego 10000kn.

Dakle, nek ti ga upale, ako nemaju nekakav test programcic za monitore ponesi ga sam na sticku i to je to...
Seba78 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.04.2008., 01:30   #33
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
kolega ja ti predlazem da odes ovdje
tu nas ima par koji imamo dotican monitor i jos se nije nasao netko tko ima bas nekih ozbiljnih problema sa njime predlazem ti da odes u kodeks jer su oni i zastupnici za dell mozda ces ga moc isporbat ako ne probaj u ve-milu tamo se to da... samo moras nabavit laptop jedini strah te treba biti od bad pixela jer moras ih imati vise od 3 da ti se uvazi garancija... koma... al jos nitko na forumu se nije javio sa doticnim problemom... bar koliko je meni poznato (kod tog monitora)

monitor ima par mana ali se daju srediti tipa da po tvornickim postavkama vuce malo zelenkasto i to se isprav ili namjesti kako ti odgv i to je to. Govorim o 2407-HC kojeg imam.. za 2408 nisam nista citao tako da ni neznam. Posjeti stranicu www.prad.de tamo imas dosta toga o monitorima eto zivio i sretno sa kupovinom
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2008., 14:42   #34
Fr4nZ
Premium
 
Fr4nZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Func Pregled postova
Jesi razmišljao o dual monitor konfi. Ako pretežno koristiš poslovne aplikacije više monitora će ti sigurno povećati produktivnost.
Moja preporuka ti je da uzmeš dva 22" umjesto jednog 24", možeš čak i tri. U tom slučaju ako ideš na tri monitora umjesto jedne 3870 X2 morat ćeš uzeti dvije 3870, što je cjenovno i po performansama skoro identično.
Kao što sam već i naveo, kroz 1 mjesec možda uzmem još jedan dell 24'' ako to bude potrebno.

Citiraj:
Autor Seba78 Pregled postova
Tamo gdje ce ces ga moci isprobati prije kupovine.

Monitor je za te pare i vise nego odlican... ako nije HC gledaj da je revizija A04, ako je onda i nema cini mi se revizije vece od A00, a ja jos nisam cuo da netko od vlasnika doticnih ima nekakvih problema, nasla bi se koja mana ali da ih nema ne bi kostao 5500 nego 10000kn.

Dakle, nek ti ga upale, ako nemaju nekakav test programcic za monitore ponesi ga sam na sticku i to je to...
Znači revizija A04, ok super, a i što se tiče tih mana to je istina, mislim da jako puno korisnika previše i očekuje od ovog monitora, većina monitor uspoređuje s modelima koji dođu i dvostruko više pa mu zato nađu puno mana, onda bi se mogao i uspoređivati sa puno slabijim modelima sa tn-matricom od kojih je višestruko bolji, po mom mišljenju ovaj monitor je za ove novce best buy.

Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
kolega ja ti predlazem da odes ovdje
tu nas ima par koji imamo dotican monitor i jos se nije nasao netko tko ima bas nekih ozbiljnih problema sa njime predlazem ti da odes u kodeks jer su oni i zastupnici za dell mozda ces ga moc isporbat ako ne probaj u ve-milu tamo se to da... samo moras nabavit laptop jedini strah te treba biti od bad pixela jer moras ih imati vise od 3 da ti se uvazi garancija... koma... al jos nitko na forumu se nije javio sa doticnim problemom... bar koliko je meni poznato (kod tog monitora)

monitor ima par mana ali se daju srediti tipa da po tvornickim postavkama vuce malo zelenkasto i to se isprav ili namjesti kako ti odgv i to je to. Govorim o 2407-HC kojeg imam.. za 2408 nisam nista citao tako da ni neznam. Posjeti stranicu www.prad.de tamo imas dosta toga o monitorima eto zivio i sretno sa kupovinom
Prethodno sam pročitao teme na forumu vezane za dell, tamo sam i uočio tih par sitnih mana koje neki korisnici imaju, te na nekim stranim forumima. Otići ću onda u kodeks po monitor, nadam se da ću ga moći isprobati, u ve-milu ga nažalost još nemaju imaju samo model 2407. Hvala i ja se isto nadam da neću imati problema sa monitorom.

Eto mislim da je sada sve razjašnjeno osim još jedne stvari, malo sam čitao po internetu, i odlučio da ću ipak uzeti slušalice sennheiser HD555, bolje su i udobnije a i nisu puno skuplje, primjetio sam da su slušalice otvorenog tipa kao i HD515, i naišao sam na jedan post u jednoj temi od antrax-a:

Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
jedini nedostatah tih hd5x5 slusalica je to sto se sve cuje oko tebe sta slusas ,
Zanima me u kolikoj je to mjeri izraženo, recimo kada pojačaš do kraja dali se čuje zbilja jako, jer nebih htio da mi se slušalice na kraju čuju kao da imam zvučnike. Ako ima još netko iskustva sa tim slušalicama neka slobodno odgovori.
__________________

Fr4nZ je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2008., 19:04   #35
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
samo jedna stvar 2408 ce biti a00 revizije jer je nov model a04 se odnosi na 2407 tako da znas i da ne trazis duha u trgovini... ili mozda ne... ali mislim da ce biti a00
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2008., 01:11   #36
Fr4nZ
Premium
 
Fr4nZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
samo jedna stvar 2408 ce biti a00 revizije jer je nov model a04 se odnosi na 2407 tako da znas i da ne trazis duha u trgovini... ili mozda ne... ali mislim da ce biti a00
Hvala na informaciji, javili su mi iz kodeksa da ću monitor moći provjeriti kod njih tako da ću ga tamo onda kupiti.
__________________

Fr4nZ je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 01:58   #37
Fr4nZ
Premium
 
Fr4nZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Ovako došlo je do male promjene, a to je grafička kartica, iako znam da je ovo totalno neisplativo, ipak sam se odlučio za nvidiu, jedino što želim je odgovor dali je sad ova konfiguracija ok, i dali možda treba sada bolja matična ili možda čak i napajanje iako sumnjam.

komponente:

MBO
ABIT IX38 QuadGT, iX38 Express, Dual DDR2, zvuk 7.1, S-ATA 3G RAID, PCI-E, G-Lan, s. 775 - 1.391,29 KN

CPU INTEL Core2Quad Q9300 BOX, s. 775, 2.5GHz, 6MB c., FSB 1333MHz, 32 bit, QuadCore - 1.869,00 KN

RAM PC-6400, 4 GB, CRUCIAL Ballistix, DDR2 800 MHz, KIT 2x2 GB - 699,00 KN -

VGA PCI-E XPERTVISION, GeForce PCX 9800 GX2 SUPER, 1 GB, DDR3, DVI, HDTV, HDMI - 3.899,00 KN - Jedno pitanje samo vezano za grafičku, u linksu imaju dvije 9800 GX2 gainward i xpertvision, možete li mi samo reći koja je razlika i koju od tih da uzmem,cijena je ista.

Zvučna kartica, PCI, CREATIVE LABS X-Fi Xtreme Audio, bul - 321,24 KN -

HDD 750.0 GB SAMSUNG Spinpoint F1, SATA II-300, 32MB cache, 7200 okr./min, za desktop - 1.089,00 KN -

Napajanje 620W, CORSAIR HX Series CMPSU-620HXEU, ATX2 v2.2, 120mm vent., modularno - 969,00 KN -

DVD±RW SAMSUNG SH-S203/D/B, 20x, crna, SATA, LightScribe, Dual layer, Retail - 249,00 KN -

Kućište ANTEC P182, Big Tower, crno, bez PS - 1.049,00 KN

Što se tiče slušalica naručio sam Sennheiser HD595, vjerojatno sam pretjerao, ali jednostavno ih nisam mogao ne kupiti nakon svih tih review-a koje sam pročitao i zbilja su ih dosta nahvalili, te su rekli da su poprilično bolje od HD555 i HD515 koje sam prethodno namjeravao kupiti, tako da mi ne trebate odgovoriti na ona posljednja pitanja vezana za slušalice, to je riješeno.
__________________

Fr4nZ je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 02:16   #38
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
VGA PCI-E XPERTVISION, GeForce PCX 9800 GX2 SUPER, 1 GB, DDR3, DVI, HDTV, HDMI - 3.899,00 KN - Jedno pitanje samo vezano za grafičku, u linksu imaju dvije 9800 GX2 gainward i xpertvision, možete li mi samo reći koja je razlika i koju od tih da uzmem,cijena je ista.
zapamti zlatno pravilo ..

od 2 ili 3 vga s istim cipom i istom količinom memorije - biraš onu koja ima naj dužu garanciju othervise kupi jeftiniju ..
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 02:17   #39
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
bolje gainward imao dvije graficke rade odlicno jedna jos radi a 2god stara tako da bi ti ju preporucio a ako mozes uzmi si graficku u ADM.u imas MSI za 3600kn btw nisi pogrijesio za grafu kontam si da je to najbolje za 24'' monitor ako se namjeravas igrat na njemu... ako ne onda ti je to neisplativo

e da imas u subotu akciju u linksu samsung 500gb 500kn odi kupit 2 i odfrlji tog 750gb diska makar po mom misljenju je taj disk najneisplativiji jer je 400kn skuplji a dobijes samo 250gb vise od 500 ali to je moje razmisljanje...
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 02:34   #40
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Samo pliz, mislim da neces nist dobit od te dodatne zvučne... Razmisli malo. Ako ideš na dodatnu zvučnu, ništa manje od X-Fi Music.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2008., 03:46   #41
Fr4nZ
Premium
 
Fr4nZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor mcclarion Pregled postova
zapamti zlatno pravilo ..

od 2 ili 3 vga s istim cipom i istom količinom memorije - biraš onu koja ima naj dužu garanciju othervise kupi jeftiniju ..
Ok, upamtit ću to za ubuduće.

Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
bolje gainward imao dvije graficke rade odlicno jedna jos radi a 2god stara tako da bi ti ju preporucio a ako mozes uzmi si graficku u ADM.u imas MSI za 3600kn btw nisi pogrijesio za grafu kontam si da je to najbolje za 24'' monitor ako se namjeravas igrat na njemu... ako ne onda ti je to neisplativo

e da imas u subotu akciju u linksu samsung 500gb 500kn odi kupit 2 i odfrlji tog 750gb diska makar po mom misljenju je taj disk najneisplativiji jer je 400kn skuplji a dobijes samo 250gb vise od 500 ali to je moje razmisljanje...
Da grafičku uzimam naravno zbog igara. Što se tiče hdd-a možda uzmem taj od 500 gb, definitivno neću 2×500 jer mi je i 750 previše, razmislit ću još. Uzet ću onda GAINWARD 9800 GX2 , hvala na savjetu, vidio sam da u adm-u imaju za 3600 kn, ali ipak bih htio sve iz jednog dućana.

Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Samo pliz, mislim da neces nist dobit od te dodatne zvučne... Razmisli malo. Ako ideš na dodatnu zvučnu, ništa manje od X-Fi Music.
U linksu nažalost nemaju X-Fi Music, jedino imaju xtreme audio i xtreme gamer.
__________________

Fr4nZ je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2008., 17:22   #42
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Fr4nZ Pregled postova
U linksu nažalost nemaju X-Fi Music, jedino imaju xtreme audio i xtreme gamer.
Gamer je defakto ista Music, mislim da su im i cijene bile skoro iste.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 01:58   #43
Fr4nZ
Premium
 
Fr4nZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 24
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Gamer je defakto ista Music, mislim da su im i cijene bile skoro iste.
Ok, super uzet ću onda xtreme gamer, gledao sam na nabavi cijenu za music i slična je kao i za gamer 50 kn +- . Hvala na informaciji.
__________________

Fr4nZ je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 23:57   #44
Lola83
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Konfiguracija <17000kn

Pozdrav svima!
Ovo je moj prvi post ovdje, naletio sam na ovaj site dok sam browsao komponente za moj novi PC.
O hardveru kao takvom znam poprilično malo, jer sam ga poprilično davno prestao pratiti (u doba srednje škole kad je P3 500MHz bio cutting edge technology). Uglavnom, u one-time poziciji sam kupiti novo računalo koje će se koristiti za obrađivanje teksta (prijelom knjiga npr), gledanje filmova, igranje zahtjevnih igrica, surfanje internetom i generalno gubljenje vremena. Budget za PC je poprilično visok, zato što želim, kako bih rekao, jebačku (lol) konfiguraciju gdje mogu svakakve gluposti vrtiti u maksimalnoj rezoluciji barem do Božića.

E sad dolazi tu do problema jer o novim komponentama nemam pojma, a glupo mi je otići na neki od naših internet site-ova od firmi tipa Hgspot, Vemil etc i onda samo poklikat na najskuplje komponente jer je to van pameti. Pa zato tu pišem post da mi malo pomognete. Evo dobar dio dana danas sam proveo čitajući šta ljudi sve postaju i u kakvim su sve dilemama, i nekako mi je upao u oko ovaj post http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=104331 gdje se radi o sličnoj situaciji koju ja imam.

Uglavnom, živim u Zagrebu, dobio sam priliku potrošit neke pare (do 17k kuna, ali nije problem i više ako je stvarno dobar razlog) i htio bi ludu mašinu koju ću moći kasnije i upgradeat i malo se zezat sa overclockanjem i slično (u duši sam min/maxer).

PC ce primarno biti za igrice btw, ali uvjet je da je monitor jako velik i jako kvalitetan, jer će na kompu osim mene visiti i moj stari, a on jako puno vremena provodi obrađujući tekst, pišući i slično.

Što se tiče okvirno želja, ciljam na Intelov Quadcore + jednako dobra matična, 4 gige RAMA, high end grafičku (npr. geforce 9800gx2), veliki hard, ogroman i kvalitetan monitor, pržilicu i dobro kućište tako da komp bude funkcionalno hlađen + periferiju (i sve ostalo šta sam zaboravio, evo pišem ovo poprilično umoran nakon cjelodnevnog tlačenja na internetu). I da, bitno je jako (ako je naravno moguće) da komp u kao takav ne bude bučan, ova moja kanta doma se dosta čuje, a moji sustanari su iz nekog razloga alergični na to.

Kupujem sve, kantu + monitor i prateća periferija, pa bih vas ovim putem zamolio da mi pomognete! Unaprijed zahvalan
Lola83 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 01:39   #45
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
Autor Lola83 Pregled postova
Pozdrav svima!
Ovo je moj prvi post ovdje, naletio sam na ovaj site dok sam browsao komponente za moj novi PC.
/
ova konfa ce zadovoljit sve tvoje potrebe ..

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=109911
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:28   #46
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Samo nesto da napomenem...
Ballistixi (RAM) ne radi na x38/x48 chipsetu!

Evo linka:
http://forum.links.hr/viewtopic.php?...r=asc&start=15
(CITAJ PREDZADNJI POST)


Znaci ili mjenjaj ram ili mjenjaj maticnu...(radje mjenjaj maticnu)

p.s ja ti preporucujem da stavis ovo:
MBO ASUS P5K Premium/WiFi-AP, P35, DDR2, zvuk, 2xG-LAN, S-ATA, FW, PCI-E, s. 775


Neznam sta ce ostali rec.


Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:32   #47
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Orgazmatron Pregled postova
Samo nesto da napomenem...
Ballistixi (RAM) ne radi na x38/x48 chipsetu!:
Glupost. Memorija radi kako na X38 pa tako i na X48 čipsetima.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:39   #48
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
I called Crucial this morning to initiate an RMA for my (once again) dead Ballistix Tracer 1066 kit. The lady on the other end of the phone kindly notified me that the Engineers at Crucial have invalidated the compatibility listing for X38/48 boards. As of 3/7/2008 Crucial no longer lists X38/48 as a compatible chipset for their DDR2 800 and DDR2 1066 sticks of Ballistix Tracers. Your warranty is still good, but what they try to do is offer you a set of RAM that would be a step down as a replacement. You can kindly ask them to just do the normal RMA and they will send you a new set of your current RAM. Keep in mind however, once your third set dies, they will either force you to get something else, or give you Crucial.com credit.

---------------

Pogledaj link gore...

---------------
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:44   #49
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Da, ali Fr4nZ se odlučil za običan Ballistix, dok je ovo kaj ti spominješ vezano za Ballistix Tracer.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:47   #50
MP950
64VT klon
Moj komp
 
MP950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZGž
Postovi: 464
Vjerojatno nije još službeno deklarirana podrška za te čipsete, ali nema razloga da ne radi, i onda orgazmatrone kaj si kupio od svega onog kaj si gnjavio danima?
MP950 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:50   #51
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
ovo za ballistixe je glupost, dizel ih ima bas te u kombinaciji sa X38 i rade
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:55   #52
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Pa tracer ima one ledice samo...
----------------

Ja samo citiram i da se mene pita nebi iso na X38/48 ako bas moram uzet ballistixe.
Radje gore navedenu maticnu,koja mi se cini da je ock i nebi osjetio razliku.
Nebi nista riskiro...
----------------
I nisam jos nista kupio,kupit cu,jos slazem...lol

Nego i .
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:56   #53
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Imam Ballistixe koji su dobro radili na dvije X38 ploče, pajdo ima X48 ploču, također ima Ballistixe, i sve radi. I kaj bih ti ja trebao reći?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 16:56   #54
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Orgazmatron Pregled postova
Pa tracer ima one ledice samo...
Dobro, možda ga baš te ledice zayebavaju. Ma nije ni bitno, čovek je prije dva mjeseca odlučil kaj bude kupil i valjda doma ima sve kaj je zacrtal.
S druge strane, ne javlja se da ima kakvih problema s komponentama.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 17:02   #55
Micko
Peachwize=mudra breskva
Moj komp
 
Micko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 210
Traceri nemaju ama baš nikakvih problema sa x38!
Micko je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 17:06   #56
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Pa ok...

Ja samo prenosim sta sam procitao.

Ako ima para neka radi sta oce.
----
Samo da pitam,da ne otvaram novu temu.
Kakva je ova ploca:
MBO ASUS P5K Premium/WiFi-AP, P35, DDR2, zvuk, 2xG-LAN, S-ATA, FW, PCI-E, s. 775

Vrijedi li sta?
Vrijedi li te novce?
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 17:45   #57
Lola83
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Hvala puno na savjetima!
Da li ima još išta što bi vrijedilo unaprijediti s obzirom na ovu gore navedenu konfiguraciju?

Danke
Lola83 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 18:05   #58
mcclarion
Premium
 
mcclarion's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: zg
Postovi: 298
Citiraj:
Autor Lola83 Pregled postova
Hvala puno na savjetima!
Da li ima još išta što bi vrijedilo unaprijediti s obzirom na ovu gore navedenu konfiguraciju?

Danke
možda eventualno hdd wd 640 gb ..
mcclarion je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2008., 17:09   #59
Lola83
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Hvala puno na prijedlozima i savjetima. Naručio sam konfiguraciju!
Lola83 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2008., 17:29   #60
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
i šta naruči za 17, majke ti?
timmy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na