Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2024., 18:32   #2641
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,934
Zeznuto je što mnogi nisu niti upoznali vremena kada si bio "offline". To se tada zvalo život.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2024., 09:58   #2642
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Da li imate problema sa mobilnim Internetom? Navodno nekima ne radi mobilni Internet, zeni na qualcommu indikator pokazuje da ima Interneta, ali ne prolazi nista, a meni na Samsung cpu sve radi normalno. Oba uredaja su testirana na istoj lokaciji.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2024., 10:23   #2643
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,442
Sve radi ok , cijelo jutro .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2024., 10:46   #2644
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Meni 5g signal varira, odnosno na mjestima gdje sam ga imao sada ga nemam, nešto čudno se događa sa bonbon
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2024., 20:41   #2645
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Rijesili su danas, 1 dan nije bilo Interneta. Podrska je sama rekla da imaju problema sa mrezom u Zagrebu.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 16:55   #2646
sivonja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 104
Bonbon diže cijene od 27.05.2024

Počelo je.

https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu

Citiraj:
Od 27. 5. mijenjaju se bonbon paketi. Popust od 2,50 EUR na svaki idući paket koji je bilo moguće aktivirati uz svaku aktivaciju ili reaktivaciju paketa u periodu od 48 sati se ukida, a umjesto njega trajno snižavamo cijene baš svih pojedinačnih mjesečnih bonbon paketa za 0,50 EUR i povećavamo gige u bonbon Internet paketima i kombinacijama za čak 3 GB-a. Više surfanja po nižoj cijeni - pa to je baš bonbon.

Ovo nije usklađivanje sa inflacijom, to mogu kasnije nadodati.
Moja sadašnja kombinacija na bonovima (intenet S + razgovori S + sms) raste sa 6,5 € na 8 €. Povećanje interneta mi ne znači ništa, povećanje cijene znači.
sivonja je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 16:58   #2647
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Opet prčkaju po paketima.
https://www.bonbon.hr/podrska/novosti-u-bonbonu
Citiraj:
�� Niže cijene s više giga su bonbon! ��

Od 27. 5. mijenjaju se bonbon paketi. Popust od 2,50 EUR na svaki idući paket koji je bilo moguće aktivirati uz svaku aktivaciju ili reaktivaciju paketa u periodu od 48 sati se ukida, a umjesto njega trajno snižavamo cijene baš svih pojedinačnih mjesečnih bonbon paketa za 0,50 EUR i povećavamo gige u bonbon Internet paketima i kombinacijama za čak 3 GB-a. Više surfanja po nižoj cijeni - pa to je baš bonbon. ��
Osobno koristim najmanje pakete što me dođe 6.5 eura, a po novom mi to dižu na 8 eura. Bezveze.

EDIT: kolega bio brži, ali barem se posve slažemo
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 17:07   #2648
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
a pun mi ih je k prije je veliki paket poziva bio 1000m sad je to mali, kartel na trzistu radi svoje, makar oni govorili da nije...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 18:46   #2649
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
ja sad imam srednji net, male razgovore i mali sms za 9.5€. koliko sam skuzio sad ce me isto kostati 1.5€ manje.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 19:14   #2650
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,070
vi koji imate *sve* usluge - zašto ste uopće na bonbonu? isplati se samo individualne pakete imati.

stari ima samo pozive, sad će to pojeftiniti na 4eur, i sms-ovi će bit gratis. do sad ih nije ni imao pa je plaćao tih 3-4 sms-a koje bi poslao mjesečno.

ja sam onog trena kad mi je zatrebalo nešto više od samih minuta promijenio mrežu.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 20:20   #2651
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Za nas koji imamo veliku kombinaciju za 8,19eur, nista se ne mijenja?
Trazeno, ucinjeno! Aktivirao si paket Velika kombinacija koji vrijedi do 1.5.2024., a naplacen je 8,19 EUR. Ako ne zelis da se aktivirani paket reaktivira, posalji "necu" na 13977.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 07:30   #2652
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Za nas koji imamo veliku kombinaciju za 8,19eur, nista se ne mijenja?
Trazeno, ucinjeno! Aktivirao si paket Velika kombinacija koji vrijedi do 1.5.2024., a naplacen je 8,19 EUR. Ako ne zelis da se aktivirani paket reaktivira, posalji "necu" na 13977.
Sve je isto ako ne krenu se uskladivati sa inflacijom kao A1. Kartel lijepo reketari.

A za pojedinacne pakete, podizu promet sve vise i vise, a vecina ga ni ne iskoristi.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 07:41   #2653
sivonja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 104
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
vi koji imate *sve* usluge - zašto ste uopće na bonbonu? isplati se samo individualne pakete imati.

stari ima samo pozive, sad će to pojeftiniti na 4eur, i sms-ovi će bit gratis. do sad ih nije ni imao pa je plaćao tih 3-4 sms-a koje bi poslao mjesečno.

ja sam onog trena kad mi je zatrebalo nešto više od samih minuta promijenio mrežu.
Sve usluge imam ne dugo, ranije samo pozivi za 10 kn. Onda su promijenili da ne možeš aktivirati pozive ako prije ne aktiviraš internet. Onda su dodali popuste 2,5e pa je posljednji sms paket postao besplatan.

Ja ću kao tvoj stari, uzeti samo pozive a ukinuti ostalo. SMSove tih 1-2 mjesečno ću slati preko weba. Unutar doma imam kućni wifi, pa mogu bez mobilnog neta tih par sati dok sam vani.

Razmišljao sam o promjeni na drugu mrežu, ali oni ne nude postavku WoWifi tj. sada za pozive koristim kućni wifi a ne udaljeni repetitor.
sivonja je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 08:06   #2654
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,249
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Sve je isto ako ne krenu se uskladivati sa inflacijom kao A1. Kartel lijepo reketari.

A za pojedinacne pakete, podizu promet sve vise i vise, a vecina ga ni ne iskoristi.

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Hehe, pa to se tak radi, daš više uzmeš više. Primjer: a1 2gbit
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 08:17   #2655
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,070
Citiraj:
Autor sivonja Pregled postova
Sve usluge imam ne dugo, ranije samo pozivi za 10 kn. Onda su promijenili da ne možeš aktivirati pozive ako prije ne aktiviraš internet. Onda su dodali popuste 2,5e pa je posljednji sms paket postao besplatan.

Ja ću kao tvoj stari, uzeti samo pozive a ukinuti ostalo. SMSove tih 1-2 mjesečno ću slati preko weba. Unutar doma imam kućni wifi, pa mogu bez mobilnog neta tih par sati dok sam vani.

Razmišljao sam o promjeni na drugu mrežu, ali oni ne nude postavku WoWifi tj. sada za pozive koristim kućni wifi a ne udaljeni repetitor.

od kad to nisi mogao uzeti samo minute?? nikad nisu to zabranili. bili su uveli nove pakete ali i dalje si najnormalnije aktivirao samo minute.



vowifi na tomatu mi ne pokazuje ikonicu, ali najnormalnije razgovaram sa nula mobilnog signala. u kampanji nemam signala (bude mreže ali nula crtica signala) ali mi je wifi brz i najnormalnije razgovaram.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 08:41   #2656
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,784
Pravi vowifi test je - upalis airplane mod, upalis wifi. Ako poziv prolazi, toeto!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 09:03   #2657
ivanr
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 331
Meni se sviđa nova ponuda jer djeci ionako nisam uzimao internet nego samo male pozive.
Najviše mi je išlo na živce to što sam morao uzeti bon od 6 eura da bih aktivirao paket od 4.50 eura a ostatak bi internet pojeo za tren nakon što se potroše free megabajti koje dobiješ kupovinom bona preko aplikacije. Tako da su me ti mali razgovori zapravo koštali 6 eura a ne 4.50.
Još će biti i besplatnih 500 SMS-ova u novoj ponudi.
ivanr je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 09:10   #2658
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 182
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Još će biti i besplatnih 500 SMS-ova u novoj ponudi.
Bili su besplatni i prije nakon aktivacije nekog paketa jer su koštali 2.5€ koliko je bio i popust. A sad isto treba aktivirati jedan paket prije.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 09:33   #2659
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Meni se sviđa nova ponuda jer djeci ionako nisam uzimao internet nego samo male pozive.
Najviše mi je išlo na živce to što sam morao uzeti bon od 6 eura da bih aktivirao paket od 4.50 eura a ostatak bi internet pojeo za tren nakon što se potroše free megabajti koje dobiješ kupovinom bona preko aplikacije. Tako da su me ti mali razgovori zapravo koštali 6 eura a ne 4.50.
Još će biti i besplatnih 500 SMS-ova u novoj ponudi.
Prebaci euro kad kupiš paket, pa drugom kupi bon od 4. Trošiš 10 umjesto 12 svaki mjesec.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 11:01   #2660
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
vi koji imate *sve* usluge - zašto ste uopće na bonbonu? isplati se samo individualne pakete imati.
Osobno sam se sa Tomata prebacio na Bonbon kad su u Tomatu digli cijenu srednjeg paketa. Mali paket je stvarno premalen, a srednji je 10 eura. Tako da je Bonbon bio taman. Jedina alternativa trenutno je Telemach, pod uvjetom da i oni ne promijene pakete/cijene uskoro.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 11:39   #2661
sivonja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 104
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
od kad to nisi mogao uzeti samo minute?? nikad nisu to zabranili. bili su uveli nove pakete ali i dalje si najnormalnije aktivirao samo minute.



vowifi na tomatu mi ne pokazuje ikonicu, ali najnormalnije razgovaram sa nula mobilnog signala. u kampanji nemam signala (bude mreže ali nula crtica signala) ali mi je wifi brz i najnormalnije razgovaram.
Pakete aktiviram preko weba. Tada (davno?), morao sam prvo odabrati internet paket da bi se tek nakon toga pokazao izbornik za odabir razgovora. Nema preskakanja i klikanja na razgovore. No mogao sam preko SMSa aktivirati po želji bez uvjetovanja. Nema veze, bilo pa prošlo, promijenili su. Takođe su neko vrijeme na webu uklonili gumb "unesi kod" a ostavili samo "kupi bon", bonove kupujem kod banke, pa poslje vratili.

Za Tomato sam pitao pred 8 mjeseci njihovu SZK podržavaju li VoWifi, odgovor je NE. Niti na bonove niti pretplatu. Mobilna aplikacija za praćenje prometa vrijedi samo za pretplatnike, na bonove ništa.

Na Bonbonu mi VoWifi radi kad je airplane mod uključen, dakle ok.
sivonja je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 12:14   #2662
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor sivonja Pregled postova
Mobilna aplikacija za praćenje prometa vrijedi samo za pretplatnike, na bonove ništa..
Mobilna aplikacija radi i za bonaše godinama.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na