Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.10.2007., 08:32   #31
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Nije ploča kriva, ako dolazi do nestabilnosti...moraš dati još soka. Dakle, digni napone i mora radit.
Gilbert5 je offline  
Staro 07.10.2007., 10:44   #32
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Izgleda da je problem do ploče, "sok" nema veze s tim.

Evo ovako sam drža:
+0.2v na FSB, DDR, MCH i CPU na 1.45 i ruši se pri FSB400, jednostavno neće.

Koliko bi treba dati "soka", maksimalno je +0.3v ?!

Pokuša sam i na FSB450, voltaže gore navedene, množitelj 6x i opet se ruši (fino se restarta) i onda mi u windowsima mijenja visual styles nakon toga. (Da, friška je instalacija Windowsa)

Ovaj Abit AB9 Pro kojeg imam ide do 375, sve voltaže na default, tako da znam da nije do procesora ili memorije (mema ide na 950@CL5, 2.1-2.2v bez probema).

Ako povisim voltaže (čak i voltaže na default) NB se grije kao svinja, iako prikazuje samo oko 35-40°.

Uzea sam ovu ploču radi samo 1 razloga a to je da bi se trebala bolje klokati nego moj "stari" Abit, ali šipak, ovo smeće ne samo da se nemože OCat niša bolje, nego je ujedno 5x lošija ploča s masu lošijim BIOSom (tako zbrčkan i nepregledan bios je umjeće napravit), nema čak niti firewire, grije se da je to prestrašno itd...
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2007., 11:04   #33
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Di si je kupio? Probaj vratit pa nes drugo uz nadoplatu, cini mi se da si naletio na hebeni primjerak.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 07.10.2007., 11:09   #34
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Uzea sam je u vemilu..
Ništa, u utorak je vraćam i tražim lovu nazad - srećom još imam Abiticu.
Nikad više Gigabyte, drugu ploču koju uzimam je Abit ili Asus s X38 chipsetom..

P.S. Najvažnije je da se ove gigabajtice uzdižu u nebesa, a ovaj moj Abit (koji je Nadploča u usporedbi s Gigabyteom) nitko ne želi kupiti za 600kn
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.10.2007., 11:16   #35
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
.Evo ovako sam drža:
+0.2v na FSB, DDR, MCH i CPU na 1.45 i ruši se pri FSB400, jednostavno neće.

Možda je premalo 1.45V za 3.2 GHz s E6400? probaj još malo "podebljat"

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Pokuša sam i na FSB450, voltaže gore navedene, množitelj 6x i opet se ruši
Probaj 1.5V (+0.3) ili možda proc zeza?

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ako povisim voltaže (čak i voltaže na default) NB se grije kao svinja, iako prikazuje samo oko 35-40°.
Al glavno da se tu pljuju envidia ploče zbog zagrijavanja...a GB su ledene po nekima


Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Uzea sam ovu ploču radi samo 1 razloga a to je da bi se trebala bolje klokati nego moj "stari" Abit, ali šipak, ovo smeće ne samo da se nemože OCat niša bolje, nego je ujedno 5x lošija ploča s masu lošijim BIOSom (tako zbrčkan i nepregledan bios je umjeće napravit), nema čak niti firewire, grije se da je to prestrašno itd...
Nemaš sreće stari...to ti je tako ponekad.
Gilbert5 je offline  
Staro 07.10.2007., 11:17   #36
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
P.S. Najvažnije je da se ove gigabajtice uzdižu u nebesa, a ovaj moj Abit (koji je Nadploča u usporedbi s Gigabyteom) nitko ne želi kupiti za 600kn
Slazem se s ovim. Previse se Gigabyte hvali u zadnje vrijeme, i ovdje na forumu i na netu opcenito. IMHO prenavikan.
SRV je offline  
Staro 07.10.2007., 11:24   #37
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927


Ko je ovdje lud? Pogledajte samo +12v

Everest 4.00.976
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.10.2007., 11:30   #38
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Mislim da ces morat kupit 1000w napajanje
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online  
Staro 07.10.2007., 11:37   #39
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Probaj neki drugi Everest i ja sam imao neki takav i čudna mjerenja je pokazivao(glede tem. procesora) isto kao i u tvom slučaju.temperature procesora 48c nešto nije uredu.Ja sa skinuo neki drugi nesječam se koja verzija.Poslije sam mjerio core tempom tem=1.22-23C ; 2. 26-27C znači normalne (moj komp) i glede ploče nemam nikakvih problema P35-DS3
ECHO je offline  
Staro 07.10.2007., 11:41   #40
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
sto drugo recn nego nemas srece.... nabavi si neku drugu plocu koja ce se bolje oc.at ma ja sam nedavno skuzio da za ocanje je najbitnija maticna ploca ako je ona odlicna mozes radit sto hoces... bios je presudan u tome a mnoge ploce imaju katastrofa bios nazalost i mnogi ih se ne trudi popravit....

nvidia 680sli nevalja bar moja striker extreme koja je kao trebala biti perfektna za ocanje ali bios je takva katstrofa da sam ju vratio i sad cekam asus blitz formulu....

imam doma plocu asus p5k-e ap kloka se toliko jednostavno da nemoze biti jednostavnije digao sam q6600 na 3ghz za neko sitno vrijeme nisam htio dizat vise jer je napajanje staro 2 godine pa se bojim pada napona....
jurbAs je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.10.2007., 11:43   #41
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma, je one temperature su bile točne jer je bio OCCT upaljen, što se tiče everesta pogleda sam s novom verzijom i prikazuje dobro 12.45v (možda i predobro ).

Ništa.. vraćam ploču i tražim novac, jer koliko znam u roku od 8 dana se to može obaviti.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.10.2007., 11:45   #42
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ni meni ne očitava točno 12V i 5V..
i gigabyte je skroz u redu, a ti si uzea falši primjerak,eo moja trenutno radi na 400FSB,ništa od voltaža nije dignuto(ni za proc)...
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 07.10.2007., 12:00   #43
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Slazem se s ovim. Previse se Gigabyte hvali u zadnje vrijeme, i ovdje na forumu i na netu opcenito. IMHO prenavikan.
Nije niš prerazvikan, nego je logičan izbor kad se gleda odnos cijene i ono što se dobiva. Kad ga dosta ljudi uzme, normalno je da se nekome potrefi takva ploča. Svi P35 Gigabyte u rangu 750-800kn imaju 6 faznu regulaciju napona procesora. Asus to ima tek na 1200+ kn, a kak im izgleda P35 ploča od 800kn neću ni govoriti.
stef je offline  
Staro 07.10.2007., 12:10   #44
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Nije niš prerazvikan, nego je logičan izbor kad se gleda odnos cijene i ono što se dobiva. Kad ga dosta ljudi uzme, normalno je da se nekome potrefi takva ploča. Svi P35 Gigabyte u rangu 750-800kn imaju 6 faznu regulaciju napona procesora. Asus to ima tek na 1200+ kn, a kak im izgleda P35 ploča od 800kn neću ni govoriti.
Zato je Asus i odlucio omoguciti na P965 plocama podrsku za Penryn, upravo iz tog razloga. Cinjenica je da nemaju dobre P35 ploce ispod 1000kn, da. Za 800-1000kn imaju dobrih P965 ploca.

6-fazna regulacija? Da, super zvuci, ali koliko sam vidio isti vdroop imaju oni sa Gigabyte-icama sa 6-faznom regulacijom napona i ja sa "jadnom" trofaznom na P5B. Nazalost, i to je marketinsko oruzje, kao i neki "specijalni mosfeti", cvrsti kondici, itd...
SRV je offline  
Staro 07.10.2007., 12:15   #45
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Nije niš prerazvikan, nego je logičan izbor kad se gleda odnos cijene i ono što se dobiva. Kad ga dosta ljudi uzme, normalno je da se nekome potrefi takva ploča. Svi P35 Gigabyte u rangu 750-800kn imaju 6 faznu regulaciju napona procesora. Asus to ima tek na 1200+ kn, a kak im izgleda P35 ploča od 800kn neću ni govoriti.
agree

@Mar
Imam P35-DQ6 sa E4400 na defaultu (trenutno ) i za everest mogu samo rec da jednostavno NE RADI, naime temperature koje on mjeri su 13-17C MANJE nego u BIOSu i CoreTempu(zadnja verzija). + na naponima isto gafovi u everestu .

OT
Radi se o BOX cooleru intela:
E4400 idle kad je sam spusten na 6x mnozitelj i komp NISTA ne radi je 43-42
E4400 idle kad je szakljucan 10x mnozitelj i komp NISTA ne radi je 47-46
U loadu ide na 62-61 za 10min mjerenja, znaci 2-3vise za 24h load.

Apsolutno vjerujem da je ovo posljedica jeftinoga AL hladnjaka na cooleru CPUa, jer cak i BOX cooleri za prescotte su imali bakreni tuljac u AL listicima zbog abnormalnog grijanja.....tako da bi to jedan TT Big Typhoon VX spustio 7-8C sigurno(u idleu i vise vjerojatno)

PS
U BIOSu je zakljucan napon CPU coolera na max(cca 2100rpm)
Uber Gosu je offline  
Staro 07.10.2007., 12:31   #46
Mirko Z. Genije
lep
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb, Ravnice
Postovi: 119
Hajde, hajde, nećemo se svađati i miješati kruške i jabuke

Ja sam isto ovaj vikend prešao sa abit ab9 pro na gigabayte p35-ds3r pa iz prve ruke vidim koja je razlika između, recimo to tako, budget ploče i ploče iz (nekadašnjeg) "gornjeg doma".

Abitica je stariji chipset, ali ima brdo opreme i djeluje puno kvalitetnije, no ne da se oc-ati. Ova gigabyte-ica pak je budget ploča namijenjena (tako bar kaže natpis na kutiji) gamingu, što veći oc- za manje para, i to je to.
Koliko para, toliko muzike. Stvar izbora, što ti je bitnije.

Kako stvari stoje, vidim da ću se morati ovo poslijepodne odvažiti i probati oc-ati ploču, da vidim na čemu sam
Mirko Z. Genije je offline  
Staro 07.10.2007., 12:40   #47
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
I ja sam imao istih problema dok nisam onu jednu opciju stavio na standard, da me hebes nemogu se sjetit kako se zove ali ti se nalazai u biosu u onom djelu di dizes fsb, mjenjas latencije.... Mislim da se zove preformance boost il tako nekako, imas 3 opcije standard, turbo i extreme ili tako nekako.... uglavnom stavi na stnadard jer je po defaultu an turbo!

Znam da sam ovo malo blesavo napisao al valjda si me shvatio.

E da i ja osim voltaze proca nisam dirao nijednu drugu!
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Staro 07.10.2007., 12:45   #48
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
imam dotičnu ploču i moram reći da radi savršeno a što se tiče samih opcija u biosu ima ih sasvim dovoljno bios je awardow i radi odlično...za sada se ploča pokaza odličnom..možda si naletio na lošiji primjerak ploče...ali i to se riješi vrati pa uzmi drugu i ok...
Wizzard je offline  
Staro 07.10.2007., 12:46   #49
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Abit je mila majka za ovu ploču.
Zvuči nevjerojatno ali istinito da na ovoj ploči jednostavno nema prikaza voltaže komponenti.
Ima neka vrsta voltage monitora koji prikazuje samo Fail ili Ok, a ploča bi kao trebala biti OC firendly.

Također, brzinu vrtnje ventilatora je nemoguće kontrolirati iz BIOSa.

Mislim, boli mene neka stvar za esata, dual gb lan i FW (iako sam ga koristio par puta) koji se nalaze na Abitici, ali Abit je bolja i dorađenija ploča po svemu od ove gigabyte (što se tiče OC-a, pa postoje primjerci Abita koji idu preko 450-500FSB tako da je i to relativno).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.10.2007., 12:48   #50
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Wizzard Pregled postova
imam dotičnu ploču i moram reći da radi savršeno a što se tiče samih opcija u biosu ima ih sasvim dovoljno bios je awardow i radi odlično...za sada se ploča pokaza odličnom..možda si naletio na lošiji primjerak ploče...ali i to se riješi vrati pa uzmi drugu i ok...

S E4400 ne možeš testirati ploču...tj vidjeti njen max FSB...možda ni tvoja ne ide preko 400MHz fsb-a a to ni ne znaš
Gilbert5 je offline  
Staro 07.10.2007., 12:52   #51
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Abit je mila majka za ovu ploču.
Zvuči nevjerojatno ali istinito da na ovoj ploči jednostavno nema prikaza voltaže komponenti.
Ima neka vrsta voltage monitora koji prikazuje samo Fail ili Ok, a ploča bi kao trebala biti OC firendly.

Također, brzinu vrtnje ventilatora je nemoguće kontrolirati iz BIOSa.

Mislim, boli mene neka stvar za esata, dual gb lan i FW (iako sam ga koristio par puta) koji se nalaze na Abitici, ali Abit je bolja i dorađenija ploča po svemu od ove gigabyte (što se tiče OC-a, pa postoje primjerci Abita koji idu preko 450-500FSB tako da je i to relativno).
Procitaj moj post iznad, napravi to i probaj klokat pa javi kako se ponasa!
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Staro 07.10.2007., 12:52   #52
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,278
AB9 Pro je bila jedna od prvih i965 ploča na tržištu, ako ne i prva, također je bila poznata kao jedna od najbugovitijih što se BIOSa tiče te je imala vrlo loš layout. I nikad nije bila ploča iz "gornjeg doma". Kruške i jabuke miješa netko drugi .
stef je offline  
Staro 07.10.2007., 13:03   #53
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@Disco - napravio sam to u početku.

@Štef - AB9 Pro je ploča koja je koštala oko 1200kn kad je izašla što istina nije u "rangu" s Asusovim P5 Deluxe i sl (koje su koštale više - oko 1500-1600kn), ali osim nešto nižih OC sposobnosti, ta ploča je vrlo kvalitetna i puna dodataka.
Jedini ozbiljniji nedostatak joj je loša pozicija IDE konektora (nekoliko cm ispod PCIe x16 porta).

Za AB9 Pro dosad je izašlo 11 verzija BIOSa u kojima su ispravljeni svi nedostaci (osim relativno skromnih OC mogućnosti), no ako pogledaš da za razliku u cijeni između te ploče i drugih "premium" modela možeš kupiti CPU s većim množiteljem, onda to i nije tolika mana.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.10.2007., 13:07   #54
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
E neznam onda, ocito defektan primjerak....
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline  
Staro 07.10.2007., 13:41   #55
Mirko Z. Genije
lep
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb, Ravnice
Postovi: 119
He, he, ne miješam ja ništa

Vjeruj mi na riječ stari, imam ploču od 2. mjeseca, abit-ica jedino po cijeni nije pripadala "gornjem domu", po svemu ostalom je. Layout je izvrstan (sad tek to vidim), s biosom nikad problema (a pun je opcija i pregledan), a oprema bogata. Nažalost, što se oc tiče, iako sam i ja čitao da ploča radi bez problema do 400fsb, meni se rušila već na 350 i to sa velikim dizanjima voltaža. I ovo joj je jedina mana, doduše velika.

Ja sam čak malo i razmišljao da si ostavim tu ploču, a prodam gigabyte-icu (koju sam dobio mukte), pa nadogradim proc u budućnosti, ali šta ja znam, ds3r bi trebao biti kao zalog za budućnost... Iako, iskreno, i ja sam pomalo razočaran sa ds3r. No s druge strane, imam ploču 2 dana...



No dosta OT, neko će nam uletit sa ključićem

Kako da najlakše isprobam kloknuti ovo čudo? Prelijep je dan da buljim u bios
Jel može ovako;
- isključim u biosu sve one gluposti c1e, eist i sl.
- dignem fsb preko easy tune-a na 400
- upalim orthos i ostavim ga po sata

ili mora iz bios-a?

Što je s memom? Ne bi htio se i s tim igrati, pa jel može kako bez toga (sjećam se netko je spominjao da se stavi unlinked ili sl.)...
Mirko Z. Genije je offline  
Staro 07.10.2007., 21:40   #56
Mirko Z. Genije
lep
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb, Ravnice
Postovi: 119
He, ploča se zbilja lako clocka, radi na 400fsb (odvrtio OCCT po sata), s time da sam od voltaža dignuo fsb, ddr i mch za +0.1 i to je sve

Nažalost, izgleda da mi je proc zbilja u ... jer opet se ponavlja stara priča sa temperaturama; jezgre su u idle-u na 50 (iako se vent vrti na 900 okretaja), a kod loada oko 58. To mi se čini puno previše
Mirko Z. Genije je offline  
Staro 07.10.2007., 21:49   #57
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Hmm, hmm izgleda da (ipak) nije sve tako crno.
Evo malo sam testirao i ispostavilo se da radi stabilno (OCCT pola sata) na FSB 420mhz, množitelj 7x.
To joj je uspjelo bez diranja voltaže, no ako stavim 8x množitelj ruši se odmah.
Tako da mislim da je do procesora ( ide do 3.0 bez problema i dodatne voltaže), ali na 8x420=3360MHz @1.525v neće ni da čuje.

Sad samo moram vidjeti gornju granicu ploče, iako bi volio da je BIOS bogatiji opcijama i pregledniji.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 08.10.2007., 15:48   #58
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
Wink

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
S E4400 ne možeš testirati ploču...tj vidjeti njen max FSB...možda ni tvoja ne ide preko 400MHz fsb-a a to ni ne znaš
dakle da potvrdim da je ploča ok evo par sličica














odrađeno na visti ultimate,nisam se igrao sa latencijama meme previše ali evo kao što se vidi ploča može odraditi posao bez problema...
__________________


CPU: Amd Ryzen 5 5600 cooled by CM Hyper 212 EVO
MBO: Gigabyte Aorus B550 Elite V2
RAM: 2x16gb ddr4 G Skill F4-3200C16-16GVK
VGA: Gainward Rtx GeForce 2060 Super 8gb
HDD: Nvme Kingston KC 3000 1TB+Cruical SSD BX500 1TB+1000Gb WD10EZEX-22MFCA0
PSU: SeaSonic G-Series (Gold) Modular 550 W
Case: Ms Falcon Blue Led Fans Pro Gaming Case
Mause: Logitech G403 Hero
Monitor: Asus Tuf Gaming VG249 24"
OS: Win 10 X64 Pro
Sound: SB X-FI Xtreme Audio

Zadnje izmijenjeno od: Wizzard. 08.10.2007. u 16:10.
Wizzard je offline  
Staro 08.10.2007., 17:46   #59
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@Wizzard - hmm..FSB ti je na samo 350mhz
Također superPi nije nikakvo mjerilo stabilnosti sustava...
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 08.10.2007., 18:24   #60
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
..pazi meni mnozitelj 6 nece opce da radi povise 200 na ploci iz siga,tako da ima razlike od proca do proca,ali je mozda i do ploce,gigaybate je malo cudan sto se toga tice,ali ja na 385 imam fsb wall,jbga
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na