Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.07.2021., 17:52   #931
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
opet hamilton srece ko niko. jebeno nevjerojatno.



mercedes danas uzima prvenstvo.
King of 4 je offline  
Staro 18.07.2021., 18:08   #932
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Al ove kazne su jako loše zamišljane, meni to nema nikakve logike. Ako vozač A svojom greškom diskvalificira vozača B iz utrke, pa kakva je to kazna da dobiješ ti +5, +10 sekundi kad si ti konkurenta maknuo iz utrke.

Plus, još što tih 10 sekundi nije imalo apsolutno gotovo nikakav utjecaj na razvoj utrke poslije.
Exomaniac je offline  
Staro 18.07.2021., 18:12   #933
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Da je kao nekada da moraš odmah kaznu odraditi, to bi onda imalo smisla. Da je Lewis danas pobjedio na način da je odmah morao u boks (vratio bi se na stazu na začelju kolone), onda kapa dole. Ovako, dobiješ osjećaj da se ekipa jednostavno popišala na kaznu.
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline  
Staro 18.07.2021., 18:12   #934
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
jedino pozitivno iz svega ovoga je Ferrarijev napredak.

ali 10 sekundi za onakav potez i reci cu, namjerno udaranje u maksa, je pljuska svima.



ali ja vam velim, MAX NECE OSTAT DUZAN dok kraja sezone.
King of 4 je offline  
Staro 18.07.2021., 18:12   #935
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
10 sekundi je pretjerano za trkaći incident ali na kraju je ipak izborio pobjedu
AndroiOs je offline  
Staro 18.07.2021., 18:13   #936
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Bukva Pregled postova
Da je kao nekada da moraš odmah kaznu odraditi, to bi onda imalo smisla. Da je Lewis danas pobjedio na način da je odmah morao u boks (vratio bi se na stazu na začelju kolone), onda kapa dole. Ovako, dobiješ osjećaj da se ekipa jednostavno popišala na kaznu.
Tako je, da je morao ići odraditi kaznu u roku dva, tri kruga, to bi onda imalo smisla jer ti nadoda jedan box u ranoj fazi i s*ebe ti ipak taktiku, to ima puno više smisla. Nisam imao puno poštovanja prema Mercedesu i Lewisu, nakon ovog danas imam ravno 0, ako ne i minus, na ovako prljavu igru, pogotovo kad za to nema odgovarajuće kazne.
Exomaniac je offline  
Staro 18.07.2021., 18:14   #937
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ma kakvo namjerno udaranje. I jedan i drugi pretvrdoglavi i krivi, ovaj puta u mozda obratnim situacijama i mindsetima nego 2019. Osobno mislim da je kazna skroz ok, ali slazem se da bi trebalo uvesti da se mora odmah odraditi, a ne kad se rastegne gusjenica.
rendula je offline  
Staro 18.07.2021., 18:17   #938
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Nemaš nikakvu drugu kaznu između 10 sekudi stop/go i crne zastave.
Ovo je komotno mogla biti crna zastava, pogotovo jer nije prvi put da radi istu stvar.

Ajde pokaži crnu zastavu nekome na domaćoj stazi, pogotovo ovdje. Maksimalno su mu mogli dati 10 sekundi, to je i dobio
Tu je dobio 5
https://www.youtube.com/watch?v=EHBgQw5OecA

Mislim da Hamilton ima najviše penalty bodova ove sezone, nakon ovog 8 ili 9. Kad dođe do 12 slijedi race ban. (provjerio, isteklo mu 6 bodova, sad će biti na 3 ili 4, šteta)
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.07.2021. u 18:26.
1v@n je offline  
Staro 18.07.2021., 18:17   #939
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
jedino pozitivno iz svega ovoga je Ferrarijev napredak.

ali 10 sekundi za onakav potez i reci cu, namjerno udaranje u maksa, je pljuska svima.



ali ja vam velim, MAX NECE OSTAT DUZAN dok kraja sezone.

vratit će mu prvom prilikom. +šta maxu ode 1 motor i getriba.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 18.07.2021., 18:23   #940
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Razbio Maxa (doslovno) , razbio sve
Get in there Lewis

Bravlo za Leclera, norisa riccarda i sainza
Valteri sluša, mogo bi George u RB
Mihael je offline  
Staro 18.07.2021., 18:41   #941
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ma kakvo namjerno udaranje. I jedan i drugi pretvrdoglavi i krivi, ovaj puta u mozda obratnim situacijama i mindsetima nego 2019. Osobno mislim da je kazna skroz ok, ali slazem se da bi trebalo uvesti da se mora odmah odraditi, a ne kad se rastegne gusjenica.
kazna je smiješna jer je izbacio glavnog suparnika iz utrke, a ovakvi "incidenti" nisu slučajni. To su profesionalci.

Kazna je trebala biti odradi 10 sekundi u sljedeća tri kruga, stop/go, I to bez mijenjanja guma. To bi već imali utjecaja.

Ovo je kuxac od kazne ovako.

Pa Max je mogao poginut danas ljudi.
King of 4 je offline  
Staro 18.07.2021., 18:49   #942
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nemaš nikakvu drugu kaznu između 10 sekudi stop/go i crne zastave.
Ovo je komotno mogla biti crna zastava, pogotovo jer nije prvi put da radi istu stvar.

Ajde pokaži crnu zastavu nekome na domaćoj stazi, pogotovo ovdje. Maksimalno su mu mogli dati 10 sekundi, to je i dobio
Tu je dobio 5
https://www.youtube.com/watch?v=EHBgQw5OecA

Mislim da Hamilton ima najviše penalty bodova ove sezone, nakon ovog 8 ili 9. Kad dođe do 12 slijedi race ban. (provjerio, isteklo mu 6 bodova, sad će biti na 3 ili 4, šteta)

Ovo nije bila 10 sec stop/go kazna nego najobičniji ispljuvak od 10 sekundi nadodanih. Između ovog i stop/go postoji još i drive through, a čak ni to mu nisu dali.
D.O.M.I. je offline  
Staro 18.07.2021., 18:50   #943
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Još kad sam čuo Brundlea kad je počeo srati da je Max kriv, skoro sam mob zafitiljio u zid.
King of 4 je offline  
Staro 18.07.2021., 18:54   #944
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
kazna je smiješna jer je izbacio glavnog suparnika iz utrke, a ovakvi "incidenti" nisu slučajni. To su profesionalci.
Bolidi nisu napravljeni da izdrže sudare. Ako je išao namjerno i to još u prvom krugu, onda je jednostavno glup (domaća publika i domaća staza + Perez u ligi za opstanak, vjerojatno bi danas bio prvi sa ili bez Maxa).

Ono što možemo pričati je da je danas (iritantno opet) imao sreće da je izbacio glavnog konkurenta, i to na način da mu je auto bio totalka ali ostao pod naponom što je rezultiralo zaustavljenjem kroz boxove (gdje su odmah sva oštećenja sanirana). I gdje je Leclercu krepavao motor što je vjerojatno rezultiralo većom potrošnjom guma da se drži ispred Lewisa što ga je pak koštalo u zadnjim krugovima.

Isto tako možemo pričati o smislu ovakve kazne (doduše crna zastava za ovo bi mi bila too much, Austria 2020 - tamo da, ali ovdje malo previše).

I možemo pričati o vršenju pritiska na suce od strane timova (ne kužim zašto suci nisu u "sterilnom okruženju", a ne ovo) i slanje privatnih mailova prema sucima od strane voditelja momčadi.
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline  
Staro 18.07.2021., 19:07   #945
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Bas hc cirkus. Najsmjesnije mi je bilo kad je merc spremio gume i krilo, i ham ne ode u box... jesu oni u tom trenutku dobili vec da je red flagged ili? Inace bi usao u box, isplivao na zadnje mjesto i onda kasnije jos 10 sec. Ovako je saniran za vrijeme red flag-a, razvukao vlakic, sjeo na kavicu i uz slep sluzbu "Bottarda" laganini na prvo mjesto protiv neispravnig ferarija. Samo je falilo par "my tyres are gone" da dojam bude potpun. A ono "Michael, I sent you an email with diagrams" necu ni komentirat hahaha koji likovi...
GoGzS je offline  
Staro 18.07.2021., 19:18   #946
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Jeste vas dva sjedili tamo na zidu s merc inzinjerima kad imate ove top provjerene informacije?
__________________
Uploading...
mitra je offline  
Staro 18.07.2021., 19:32   #947
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
E cuj namjerno ga udario 😂😂😂😂
E bas poznajete ovaj sport, ravni ste ovim komentatorima sa SK
DSA je offline  
Staro 18.07.2021., 19:33   #948
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Neznam na koga ciljas ali ja sam stavio? na kraju, sto znaci da pitam da li je merc (a i svi ostali) dobio u tom trenutku vec obavjest da je red flagged, posto na TV grafikama nije bilo naznaceno.

Merc je imao gume i nos spreman, a Ham je ostao vani... taj dio me zbunio, jer da je usao unutra, isplivao bi na kraju kolone i onda bi kasnije bilo drz nedaj, ovako se skrumpirao zestoko. Da su cekali 3 kruga da red flagaju utrku, kao onda nakon Maxovo crash-a u Azerbajanu, utrka bi vjerovatno dosta drugacije zavrsila.
GoGzS je offline  
Staro 18.07.2021., 19:36   #949
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Pa mislim da su pretpostavili da će nakon onog izleta biti red flag.

Inače, jako loše. No, s trenutnim pravilima teško da je i moglo drugačije.

Samo da ovo ne bude na kraju sezone presudno za naslov 🥴

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 18.07.2021., 19:58   #950
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Bukva Pregled postova
Bolidi nisu napravljeni da izdrže sudare. Ako je išao namjerno i to još u prvom krugu, onda je jednostavno glup (domaća publika i domaća staza + Perez u ligi za opstanak, vjerojatno bi danas bio prvi sa ili bez Maxa).
Nije ovo prvi put da je napravio ovakvu stvar ili vrlo sličnu drugim vozačima na stazi, a da njemu nije bilo ništa. Sad, je li namjerno ili ne ne znam, ali da se to već nekoliko puta dogodilo, je.

Uostalom, da se Hamilton sudario Mercedes je u toj situaciji mogao samo profitirati. Da se Hamilton slupao skupa s Maxom, na vrhu poretka i dalje ostaje Bottas, a Red Bull na dnu ima Pereza koji se cijelu utrku mora naganjati da uopće možda uhvati bodove u tom trenutku. Mercedes u svakom slučaju rezultatski stiže Red Bull tako.

Kako god, pravila su dosta neadekvatna za ovakvu situaciju očigledno.
Exomaniac je offline  
Staro 18.07.2021., 20:03   #951
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Bas se vidjelo koliko je Hamster ocajan da pretekne Maxa u 1. krugu.. inace bi se ovaj lagano odvezao do pobjede i +40 bodova.. ovako je razmak pao na samo 8

Izjave i ponasanje Hamiltona poslije utrke ljigavo, ali kako bi rekao mudri i vremesni Alonso: "Karma!".. vratit ce mu se kad tad
FerrZG je offline  
Staro 18.07.2021., 20:06   #952
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Po meni je ovo ili trkaci incident ili 10 stop and go jer je ulog veliki, ovako su isli izmedju sto nema smisla.


Dosadna utrka, bottas i perez jos jednom dokazali svoju kvalitetu, zao mi je leclerca



Mislim da cemo vidjeti jos par sudara ham x verst to kraja sezone
The_Void je offline  
Staro 18.07.2021., 22:17   #953
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Razbio Maxa (doslovno) , razbio sve
Get in there Lewis

Bravlo za Leclera, norisa riccarda i sainza
Valteri sluša, mogo bi George u RB
Nego, niko ne komentira kako je Verstappenu odlomilo kolo pri dodiru, a Hamiltonu nista... Od cega je Hamiltonov bolid napravljen?
pci_e3x je offline  
Staro 18.07.2021., 22:21   #954
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 496
nije odlomilo kolo nego mu probusio gumu i otpala guma sa felge
lewisu je pukla felga, to mu zamijenili pod red flagom
the-rider je offline  
Staro 18.07.2021., 22:54   #955
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Prošli vikend na Goodwoodu… McLaren štand krcat, Red Bull i Mercedes prazni.
Pojavili su se i Lando i Daniel, odvozili starije bolide i družili se s ljudima koliko je bilo moguće.
Kod Mercedesa (ali i Red Bulla) se nitko bitan nije pojavio. Poslali su Gutierreza i Davidsona da provozaju Mercedesov bolid iz 2019 i ljudi su ostali kompletno hladni na to.
Hamilton gubi i domaću publiku. Lando je trenutno miljenik publike. Ako nije do njega samog, onda ima daleko bolji (ljudima bliži) PR nego Hamilton

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.07.2021. u 23:00.
1v@n je offline  
Staro 19.07.2021., 00:43   #956
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Lando je trenutno miljenik publike.
Bome mi se ne čini tako...u prvom planu su uvijek Hamilton i Russell. Lando (nažalost) ne dobiva recognition kakav zaslužuje kod domaće ekipe.
bigAdvance je offline  
Staro 19.07.2021., 07:53   #957
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Poslali su Gutierreza i Davidsona da provozaju Mercedesov bolid iz 2019 i ljudi su ostali kompletno hladni na to.
Hamilton gubi i domaću publiku. Lando je trenutno miljenik publike.
Koje trabunjanje i zakljucivanje na osnovu posjecenosti nekog nebitnog standa
masterCG je offline  
Staro 19.07.2021., 08:45   #958
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Bome mi se ne čini tako...u prvom planu su uvijek Hamilton i Russell. Lando (nažalost) ne dobiva recognition kakav zaslužuje kod domaće ekipe.
Mozda u medijima nema, ali ga publika voli i podrzava di god dodje.

https://twitter.com/whylandonorris/s...44000389107716
https://twitter.com/meanavieira/stat...94480406417417
https://twitter.com/gilliannorrisf1/...91266205589505 (pogle dole video ispod Landovog tweet-a).

Usporedi njegov social media sa bilo kojim drugim vozacem. Non stop komentira i shitposta sa fanovima, na twitchu isto. Jos da mediji to poberu... aj jeb'ga, nije ni Hamilton ni Max tako da nista od paznje ove godine...
GoGzS je offline  
Staro 19.07.2021., 09:03   #959
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
te i izguravanja protivnika jer je isao tamo di se "nemoze". Cak je u sudaru sa Kimmiem i Vettelom izjavio da mu je DRAGO sto su sva trijica ispala a ne samo on i slicne izjave a sa dje odjednom moralana vertikala ?

Ovo jucer je bilo kaznjeno i to je to, namjerno sigurno niej bilo jer nitko to nemoze nastimati pri 250-280 km/h na sat, ali nemojmo zaboraviti koliko je MAX prljav vozac i koliko je put apokusao zatvoriti prerano i slicno.

Evo samo kratki dio njegovih bravir aizbacivanja vozaca sa zaletavnjaem s unutarnje strane i slicno... A ima toga jos...

https://www.youtube.com/watch?v=lkAoSghdD6Y
-->
Vidim ekipa je brzo zaboravila koliko je MAX izazvo sudara od 2014---> te i izguravanja protivnika jer je isao tamo di se "nemoze". Cak je u sudaru sa Kimmiem i Vettelom izjavio da mu je DRAGO sto su sva trijica ispala a ne samo on i slicne izjave a sa dje odjednom moralana vertikala ?

Ovo jucer je bilo kaznjeno i to je to, namjerno sigurno niej bilo jer nitko to nemoze nastimati pri 250-280 km/h na sat, ali nemojmo zaboraviti koliko je MAX prljav vozac i koliko je put apokusao zatvoriti prerano i slicno.

Evo samo kratki dio njegovih bravir aizbacivanja vozaca sa zaletavnjaem s unutarnje strane i slicno... A ima toga jos...

https://www.youtube.com/watch?v=lkAoSghdD6Y
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 19.07.2021., 09:22   #960
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
U zadnje dvije sezone nije napravio nikakvo takvo sranje. Posložio se u glavi ili su frustracije manje sad kad je sve bliži Hamiltonu
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na