Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2010., 23:33   #31
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kako misliš 'ne radi'? Šta ćeš dobiti promjenom kartice? Ako mob nije zaključan na određenu mrežu, trebao bi raditi s postojećom karticom.
Ne znam zasto ali je istina da ne rade i to koliko sam skuzio samo kod HTC-a. Davno sam morao mijenjati staru za novu posto mi TyTN jedinica nije htjela raditi s njom - uredaj otkljucan, a se ponasao kao da nije. Isti problme je imao covjek kojem sam nedavno prodao Touch HD-a.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 03:19   #32
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja zaboravio tu napisat, zamjenio sam karticu, tj dobio u tele 2 novu i sve radi savrseno. Naravno telefon mi nije ni bio zakljucan, bilo je do sim kartice. Ali puno hvala svima na trudu
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 14:59   #33
kec94
Premium
Moj komp
 
kec94's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 31
ovako da ne otvaram novu temu... dobio sam ponudu od frendovog buraza za HTC Innovation kao nov (bez garancije) otkljucan na sve mreze i sve sto se dobije u kutiji s njime za 1500 kn ?? dali je to previse novaca ?
kec94 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 20:00   #34
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor kec94 Pregled postova
ovako da ne otvaram novu temu... dobio sam ponudu od frendovog buraza za HTC Innovation kao nov (bez garancije) otkljucan na sve mreze i sve sto se dobije u kutiji s njime za 1500 kn ?? dali je to previse novaca ?
dobio si ponudu od 1500kn za polovni mobitel izasao prije 4g koji vise nije u proizvodnji?

go for it.

(pretpostavljam da je rijec o ovom mobitelu - ima 9 varijanti istoga - http://www.mobile-review.com/pda/rev...tlook-en.shtml posto ne postoji HTC koji se zove inovation -jedino na svima pise inovation....)
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2010., 17:49   #35
Dejmos
Premium
Moj komp
 
Dejmos's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
i ja ti isto preporucujem da ga uzmes. Ja ga imam vec 2 godine i super je. BTW to je HTC Touch Pro
Dejmos je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2010., 16:56   #36
kec94
Premium
Moj komp
 
kec94's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 31
Uzeo sam mobitel i meni je jednostavno predobar, touch super radi + dobio sam 8 gb memorijsku karticu na poklon i navigaciju hvala svima na savjetima sad jos samo da stavim neki ROM na njega i nema me niko
kec94 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 14:24   #37
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tin. Pregled postova
za tu lovu nijedan HTC...za tu lovu na tvom nivou,uzmi Samsung ili LG...oni rade mikrovalne,pa od tehnologije koja ostane sklepaju mobitele u svim cjenovnim rangovima.
nekad bilo
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na