Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.01.2017., 23:15   #721
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
pa svugdje rade EU skladista, kod svih shopova.. i Grosso ima EU skladiste, trebao si malo bolje pogledat/raspitat se..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 02.02.2017., 21:58   #722
pile 28
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: sinj
Postovi: 1
LETV X900 LE MAX 4/32GB

pozdrav.
zanima me da li ima netko iskustva sa ovim mob LETV X900 LE MAX 4/32GB, i da li se isplati to kupit, mob izgleda predobro.
pile 28 je offline  
Staro 03.02.2017., 06:49   #723
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
unutra je SD810 koji se voli grijati, inače druge mane ne uočavam..
imart je offline  
Staro 09.02.2017., 16:55   #724
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
Dakle i dalje nemam novosti unatoc jos jednom otvorenom ticketu.
Mislim da stvarno nije korektno sa njihove strane najradije bi full refund trazio i ko ih ebe.
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline  
Staro 09.02.2017., 17:31   #725
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
Dakle i dalje nemam novosti unatoc jos jednom otvorenom ticketu.
Mislim da stvarno nije korektno sa njihove strane najradije bi full refund trazio i ko ih ebe.
pa trazi, imas potpuno pravo na to.. vjerovatno ih je zateklo brdo posla jer su festali ali to nije tvoj problem..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 13.02.2017., 17:56   #726
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
pa trazi, imas potpuno pravo na to.. vjerovatno ih je zateklo brdo posla jer su festali ali to nije tvoj problem..

from my Le X720 on TT
Bi li te mogao zamoliti da ih probaš kontaktirati preko skype ili nešto jer ja i dalje nemam odgovora sa njihove strane još od prije njihovog godišnjeg. Stvarno sam zabrinut sad.
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline  
Staro 13.02.2017., 18:01   #727
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
Bi li te mogao zamoliti da ih probaš kontaktirati preko skype ili nešto jer ja i dalje nemam odgovora sa njihove strane još od prije njihovog godišnjeg. Stvarno sam zabrinut sad.
dobio sam mail danas od sefa da nije u Italiji i da me nemoze pratit ma sta to znacilo. pisao sam mu zeni koja je glavna za garancije ali i ona je nedostupna (Skype)..
cini mi se da ih je zateklo ovo i da su se preracunali malo..
u ovom trenutku neznam kako bih ti pomogao.. zadnji put kad sam se angazirao mi je striktno receno da to nije moj posao i da prepustim sve sluzbi za korisnike.. imam vezane ruke nazalost..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 17.02.2017., 01:43   #728
jabuka4
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
pozdrav saši i ekipi!
Pitanje za sashu, trenutno imaju na akciji Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAMA
http://www.grossoshop.net/xiaomi-red...2gb-black.html

S tvojim kodom cijena je oko 1230 juana....to je konačna cijena,nema nikakvih dodatnih troškova?
I jesu li na njemu instalirani kineski bloatweri ili e na global verziji?
Hvala
jabuka4 je offline  
Staro 17.02.2017., 07:43   #729
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor jabuka4 Pregled postova
pozdrav saši i ekipi!
Pitanje za sashu, trenutno imaju na akciji Xiaomi Redmi Note 4 3GB RAMA
http://www.grossoshop.net/xiaomi-red...2gb-black.html

S tvojim kodom cijena je oko 1230 juana....to je konačna cijena,nema nikakvih dodatnih troškova?
I jesu li na njemu instalirani kineski bloatweri ili e na global verziji?
Hvala
pozz..
nema dodatnih davanja tj. placa se postarina jos 19€.. odaberes SF Express i kod tebe je za 8-10 radnih dana..
iskoristi i nas kupon s prve strane..
sto se tice sw s kojim dolazi pitam danas tokom dana pa javim..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 17.02.2017., 08:13   #730
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,070
Citiraj:
Autor jabuka4 Pregled postova
I jesu li na njemu instalirani kineski bloatweri ili e na global verziji?
Hvala
Piše ti koji je rom

Type ROM: Stock ROM english/chinese
ROM version: Stock ROM
Google Apps: no
Official update OTA: yes

Znači, ako hoćeš global verziju, morat ćeš flashat.
nub je offline  
Staro 17.02.2017., 08:31   #731
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
to sta pise u opisu nije uvijek tocno, ako ima global za njega onda ga i flashaju oni odmah..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 17.02.2017., 08:42   #732
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,070
aha, super
nub je offline  
Staro 17.02.2017., 10:57   #733
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
dakle RN4 je sa MTK x20 i salju ga sa stock jer nemaju jos spreman Global..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 18.02.2017., 21:19   #734
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
dobio sam mail danas od sefa da nije u Italiji i da me nemoze pratit ma sta to znacilo. pisao sam mu zeni koja je glavna za garancije ali i ona je nedostupna (Skype)..
cini mi se da ih je zateklo ovo i da su se preracunali malo..
u ovom trenutku neznam kako bih ti pomogao.. zadnji put kad sam se angazirao mi je striktno receno da to nije moj posao i da prepustim sve sluzbi za korisnike.. imam vezane ruke nazalost..

from my Le X720 on TT
Zahvaljujem ti, dobio sam mail istog dana sa rma pdf na talijanskom poslao slike svega i opis kvara ali od onda opet nista.
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline  
Staro 18.02.2017., 21:37   #735
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Da li je itko ikada uspjeo uspješno reklamirati kvar moba na Grossoshopu a da kolega sasha nije morao intervenirati?
__________________
Uploading...
mitra je offline  
Staro 18.02.2017., 21:41   #736
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Da li je itko ikada uspjeo uspješno reklamirati kvar moba na Grossoshopu a da kolega sasha nije morao intervenirati?
mislim da jesu ali nisam ni ja siguran.. dosta ljudi kupuje preko mene ali se nikad ne pojavi na jednom od foruma..


from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 19.02.2017., 11:35   #737
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
dobio sam mail danas od sefa da nije u Italiji i da me nemoze pratit ma sta to znacilo. pisao sam mu zeni koja je glavna za garancije ali i ona je nedostupna (Skype)..
cini mi se da ih je zateklo ovo i da su se preracunali malo..
u ovom trenutku neznam kako bih ti pomogao.. zadnji put kad sam se angazirao mi je striktno receno da to nije moj posao i da prepustim sve sluzbi za korisnike.. imam vezane ruke nazalost..
Zanimljivo ste vi to osmislili, kad treba radit promidžbu po forumima i dilat nekakve kupone onda je to tvoj posao, a kad ljudi imaju pokvaren telefon onda nije tvoj posao da se petljaš i evo čovjek već mjesec dana ne može ništa.
Super je to njihovo "jamstvo" od 2 godine kad kupac mora čekati tjednima da mu se netko smiluje i pročita e-mail.

Mene zanima gdje je sjedište ove trgovine i da li je ovo kineska ili talijanska trgovina? Ja na njihovom sajtu nigdje ne vidim talijansku adresu.
panasonic je offline  
Staro 19.02.2017., 12:42   #738
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
@panasonic Kineski ducan, vidis da nije registriran u Italiji.Uglavnom sto se tice granacije uvijek je to monkey business.Uglavnom ja na njihovu garanciju ne racunam.
RAUL je offline  
Staro 19.02.2017., 13:07   #739
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
@panasonic Kineski ducan, vidis da nije registriran u Italiji.
Što je još jedno mazanje očiju kupcima jer se stalno naglašava "Italija".
Već u prvoj rečenice ove teme, njihov promotor piše ovo:
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
Pozdrav želim vam predstaviti trgovinu kineskih smartphona i dodatne opreme iz nama dosta bliske Italije..
Ja sam stalno bio uvjeren da oni naruče iz Kine, stigne u Italiju gdje im je trgovina i šalju dalje kupcu.
Da je tako, onda bi kupac bio zaštićen europskim potrošačkim centrom, a očito nije i to sve nema veze s italijom.

Citiraj:
Uglavnom sto se tice granacije uvijek je to monkey business.Uglavnom ja na njihovu garanciju ne racunam.
Ne računam ni ja na garanciju ako kupujem od nekih kineskih trgovina koje nitko ne predstavlja, ali ako temu otvori tip koji mjesecima njih reklamira, a nema utjecaj na RMA, koja je onda svrha svega?
Pobrini se za kupce koje si navukao na kupnju ili nemoj ništa ni reklamirati po forumu, iako je žalosno da uopće netko i treba posredovati i pomagati ljudima da ostvare ono na što imaju pravo.
panasonic je offline  
Staro 19.02.2017., 20:28   #740
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
Nije u redu od njih to je istina ali mislim da kolega Saša radi što može.
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline  
Staro 20.02.2017., 06:25   #741
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
naravno da nije do mene ma sta ovaj dezurni paranoik pricao.. ja sam pomogao puno njih dok sam mogao, o tome ima vec dosta napisano i sve se moze procitat.. nazalost neznam di je zapelo u konkretnom slucaju, citam njihov blog i vecina ih jos uvijek hvali na brzini i usluzi nakon kupnje.. e sad zasto je to tako a ocito je da nakon onog kineskog praznika imaju probleme isto neznam ali cu se potrudit saznat..
ako se nastavi ovako normalno da ih necemo vise promovirat a kamoli preporucat..

from my Le X720 on TT
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sasha2511. 20.02.2017. u 06:34.
sasha2511 je offline  
Staro 20.02.2017., 06:31   #742
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Što je još jedno mazanje očiju kupcima jer se stalno naglašava "Italija".
Već u prvoj rečenice ove teme, njihov promotor piše ovo:

Ja sam stalno bio uvjeren da oni naruče iz Kine, stigne u Italiju gdje im je trgovina i šalju dalje kupcu.
Da je tako, onda bi kupac bio zaštićen europskim potrošačkim centrom, a očito nije i to sve nema veze s italijom.

Ne računam ni ja na garanciju ako kupujem od nekih kineskih trgovina koje nitko ne predstavlja, ali ako temu otvori tip koji mjesecima njih reklamira, a nema utjecaj na RMA, koja je onda svrha svega?
Pobrini se za kupce koje si navukao na kupnju ili nemoj ništa ni reklamirati po forumu, iako je žalosno da uopće netko i treba posredovati i pomagati ljudima da ostvare ono na što imaju pravo.
Ja ne vjerujem da ih Sasa promovira pro bono

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline  
Staro 20.02.2017., 08:20   #743
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
@RAUL sasvim je nebitno dali ja ovo radim za kes ili za nista.. prica je da se covjeku ne javljaju i jos jednom decku na TK nisu podigli mobitel koji je trebao bit poslat na garanciju i to je sve pocelo nakon onih 15 dana odmora.. e sad ja vjerujem da su se zatrpali poslom pa je sad sou program tamo ali mi nitko to ne zeli potvrdit.. Daniele koji je meni suport je dobio istu direktivu kao i ja, da radi svoju posao (blog i tutoriali) a da asistenciju kupaca prepusti za to zaduzenom odjelu..
ja znam da sam prije uz pomoc njega sve reklamacije rijesavao bez problema i u vrlo brzom roku ali nam je sada to onemoguceno.. naravno da sam kontaktirao sefa i cekam njegov odgovor.. sto se tice di je sjediste firme, to je valjda jasno da je Shenzen ali imaju poslovnicu u Italiji i tamo EU skladiste.. i telefoni koji idu na garanciju se salju u Italiju pa ako treba onda oni naknadno salju u Kinu.. oba osnivaca tvrtke i zaposleni su Talijani,. neki su u Kini a neki u Italiji.. toliko ja znam i toliko sam saznao u razgovorima s njima..
@panasonic ova tema je otvorena prvenstveno da bi se dobijali popusti na grupnim kupnjama, nije za moju promociju niti bogacenje.. u dogovoru s adminima foruma sam je i otvorio, koliko vidim i nije jedina tema koja se bavi samo jednim shopom pa ne vidim u cemu je problem..
ja sam predstavio firmu i popuste, pomogao pri kupnji i do nedavno prilikom garancije, ovo zadnje vise nemogu i mene isto to smeta ali nemogu utjecat na njohovu odluku koja se tice i mene posto sam i ja kupio kod njih telefon.. nadam se da je ova situacija samo trenutno i da.ce opet ici sve kao prije a ako ne bude tako ja cu prvi napisat ovdje i na svim forumima di promoviram Grosso da vise nisu pouzdani.. mislim da je svima jasno i da nismo budale da kupujemo tamo di nam se ne javljaju mjesec dana, fala Bogu ima drugih shopova..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 21.02.2017., 20:46   #744
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
sto se tice di je sjediste firme, to je valjda jasno da je Shenzen
Kad je jasno da je Shenzen, zašto si ti u prvom postu napisao ovo?
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
Pozdrav želim vam predstaviti trgovinu kineskih smartphona i dodatne opreme iz nama dosta bliske Italije..
Znači, to nije trgovina iz Italije nego trgovina iz Hong Konga, to je vrlo bitno naglasiti, i nakon malo više proučavanja sam vidio da Grossoshop nema ama baš nikakve veze s Italijom.

Citiraj:
ali imaju poslovnicu u Italiji i tamo EU skladiste..
Niti imaju poslovnicu u Italiji niti imaju skladište, telefoni koji dolaze iz Italije nisu sa njihovog skladišta nego od kurirske službe koja za njih vrši poslove uvoza i daljnje distribucije.
Istu shemu ima i Honorbuy koji također šalje iz Italije i vjerovatno još neke trgovine.
Ne znam ni odakle ti da imaju poslovnicu, jel može adresa te "poslovnice"?
Radiš za njih, a pišeš dezinformacije.

Citiraj:
i telefoni koji idu na garanciju se salju u Italiju pa ako treba onda oni naknadno salju u Kinu..
Šalju se u Italiju na neki treći servis s kojim oni surađuju i koji opet nema direktne veze s njima, istu stvar rade i druge kineske trgovine jer je jeftinije "ovdje" pregledati telefon nego ga odmah slati u Kinu.

Citiraj:
oba osnivaca tvrtke i zaposleni su Talijani,. neki su u Kini a neki u Italiji.. toliko ja znam i toliko sam saznao u razgovorima s njima..
Nacionalnost vlasnika neke trgovine za kupca ne znači ništa i to uopće ne treba isticati, bitno je jedino sjedište trgovine.
Da je sjedište u EU, onda kupac ima puno veća prava i zaštitu, ovako je to samo jedna u nizu kineskih trgovina koju ti pokušavaš upakirati u talijansku bez ikakve osnove.

Citiraj:
u dogovoru s adminima foruma sam je i otvorio, koliko vidim i nije jedina tema koja se bavi samo jednim shopom pa ne vidim u cemu je problem..
Pa problem je u tome što im je support smiješan i što zavlače ljude, a ako si već otvorio temu onda se valjda to može i kritizirati?
Isticao si jamstvo od 2 godine kao najveću prednost ove trgovine, a sad vidimo kako funkcionira i to samo 2 mjeseca nakon kupnje, a pitanje je kako će se ponašati nakon godinu ipo ako telefon crkne.
Uvijek se ti moraš umiješati i pogurati slučaj da bi ljudi ostvarili svoja prava, a sad još kažeš da se ti više ne smiješ miješati, meni je to žalosno.

Citiraj:
nadam se da je ova situacija samo trenutno i da.ce opet ici sve kao prije a ako ne bude tako ja cu prvi napisat ovdje i na svim forumima di promoviram Grosso da vise nisu pouzdani..
Već se jednom dogodilo da nisu bili "pouzdani", sam si kukao kako ti se ne javljaju i više nećeš s njima surađivati, i onda odjednom sve super, valjda sjela neka pinka.
Sad ih opet kao nešto braniš i tražiš izgovore za njih...
panasonic je offline  
Staro 21.02.2017., 21:23   #745
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
@RAUL sasvim je nebitno dali ja ovo radim za kes ili za nista.. prica je da se covjeku ne javljaju i jos jednom decku na TK nisu podigli mobitel koji je trebao bit poslat na garanciju i to je sve pocelo nakon onih 15 dana odmora.. e sad ja vjerujem da su se zatrpali poslom pa je sad sou program tamo ali mi nitko to ne zeli potvrdit.. Daniele koji je meni suport je dobio istu direktivu kao i ja, da radi svoju posao (blog i tutoriali) a da asistenciju kupaca prepusti za to zaduzenom odjelu..
ja znam da sam prije uz pomoc njega sve reklamacije rijesavao bez problema i u vrlo brzom roku ali nam je sada to onemoguceno.. naravno da sam kontaktirao sefa i cekam njegov odgovor.. sto se tice di je sjediste firme, to je valjda jasno da je Shenzen ali imaju poslovnicu u Italiji i tamo EU skladiste.. i telefoni koji idu na garanciju se salju u Italiju pa ako treba onda oni naknadno salju u Kinu.. oba osnivaca tvrtke i zaposleni su Talijani,. neki su u Kini a neki u Italiji.. toliko ja znam i toliko sam saznao u razgovorima s njima..
@panasonic ova tema je otvorena prvenstveno da bi se dobijali popusti na grupnim kupnjama, nije za moju promociju niti bogacenje.. u dogovoru s adminima foruma sam je i otvorio, koliko vidim i nije jedina tema koja se bavi samo jednim shopom pa ne vidim u cemu je problem..
ja sam predstavio firmu i popuste, pomogao pri kupnji i do nedavno prilikom garancije, ovo zadnje vise nemogu i mene isto to smeta ali nemogu utjecat na njohovu odluku koja se tice i mene posto sam i ja kupio kod njih telefon.. nadam se da je ova situacija samo trenutno i da.ce opet ici sve kao prije a ako ne bude tako ja cu prvi napisat ovdje i na svim forumima di promoviram Grosso da vise nisu pouzdani.. mislim da je svima jasno i da nismo budale da kupujemo tamo di nam se ne javljaju mjesec dana, fala Bogu ima drugih shopova..

from my Le X720 on TT
Ocito su kao i drugi shopovi krenuli prema zatvaranju ili nekom obliku transformacije.Mislim da nemaju poslovnicu u Italiji jer da je imaju na stranici bi bila "parita IVA" od firme.

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline  
Staro 21.02.2017., 22:07   #746
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
@panasonic
prvo jer je post star i onda sam imao takve informacije
drugo Grosso ima veze s Italijom posto se tamo salju telefoni na popravak, ocito je da gravitiraju talijanskom trzistu i da im je glavni jezik talijanski (primjer Efox -De, Igogo-ES, itd..)
trece ne radim za njih, nego sam njihov suradnik sto nije isto..
kako idu EU skladista neznam, vjerujem da neznas ni ti a vjerovatno je kompliciran proces posto sve manje trgovina to nudi.
cetvrto bilo je reklamacija i telefoni su isli u Italiju, vjerovatno naknadno u Kinu ali su i popravljeni, kao i poslani novi punjaci i zamjenjen krivi telefon, dakle ipak netko radi ili oni ili kako ga ti zoves treci servis.
peto slazem se s tobom da bi se imala veca prava da je sjediste u EU ali se ne slazem da firma nije talijanska posto sam i prije napisao rade svi talijani, dali je to za kupca bitno, nije..
sesto naravno da mozes kritizirat, samo sta ti imas svoj specifican nacin glavom kroz zid ali boze dragi imas svoje pravo.
ja sam gurao da nebi ljudi cekali vrijeme koje pise, neznam tocno ali cini mi se 20-40 dana..
sedmo ne branim ih, mislim da je iz mog zadnjeg posta to jasno, sacekajmo da vidimo kako ce se rijesit ovo sa zadnjim klijentom ovdje koji se zalio pa budemo sudili ali da je dobro nije i pogada i mene kao i sve nas koji smo kupili kod njih..
ovo za novce nije vrijedno komentirat jer nisi niti zasluzio sve ove odgovore s obzirom na tvoje ponasanje prema meni ali ima duznost da ljude informiram..
@RAUL da nesto se cudno kuha, od danas ne Geeks planet vise nema onaj SF express no duty za EU koji je kostao 8$, Top One je propao takoder.. iskreno neznam sta se dogada ali ocito se nesto dogada..

eto ako imate jos pitanja bit ce mi zadovoljstvo odgovoriti na njih..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 21.02.2017., 22:17   #747
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zašto su mobiteli toliko skuplji u odnosu na Honorbuy (Xiaomi uređaji) i ostale šopove? Čak i kineski lager... početak kraja ili?
Brko je offline  
Staro 21.02.2017., 22:20   #748
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zašto su mobiteli toliko skuplji u odnosu na Honorbuy (Xiaomi uređaji) i ostale šopove? Čak i kineski lager... početak kraja ili?
ako je sudit po onome sta je bilo na Top One moguce.. ali nemam tu informaciju, ni ja a ni Daniele.. sef je u Kini i meni nedostupan..
cak mi se cini da vise nema EU warehouse ako sam dobro vidio danas..

Edit: mislio sam da si vidio da su nedavno digli cijene, ovako su vec neko vrijeme Brko.
zasto, nemam pojma, mozda znaju nesto vise od nas ili ih ceka sudbina Top One..

from my Le X720 on TT
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sasha2511. 21.02.2017. u 22:25.
sasha2511 je offline  
Staro 21.02.2017., 23:20   #749
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kad smo kod toga, što se dogodilo sa Top One?
Brko je offline  
Staro 21.02.2017., 23:32   #750
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
po onome sta sam ja cuo posvadali su se dva glavna partnera, pa su poceli otkazi najboljim ljudima i onda je sve otislo kvragu.. navodno ce jedan od njih nastaviti biznis ali kada i pod kojim uvjetima nezna valjda nitko.. steta, bili su ime i kvaliteta..

from my Le X720 on TT
__________________
sasha2511 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na