Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2014., 15:56   #1
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Dell U2312HM - mrlja po cijeloj vertikali

Pozdrav.

Imam neobican problem s navedenim monitorom i trebao bih vasu pomoc i savjet.

Pogledajte video ovdje

Napomena: video je snimam digitalnim fotoaparatom s mogucnoscu snimanja kratkog videa, tako da kvaliteta nije neka, ali mrlja je vidljiva na videu i mozete zamisliti koliko je ona zapravo ocita onom tko gleda u stvaran ekran.

Ono sto se dogadja jest kada se monitor pali iz standby moda, boja na samom desnom rubu ekrana po cijeloj visini se "ne finalizira" do kraja. Ostaje mrlja.

Ovaj problem se takodjer dogadja pri visesatnom ( ~5 + sati) koristenju racunala.

Kada se to dogodi prilikom wake up iz standby moda, mrlja se polako smanjuje ali nikada ne nestane.

Tokom visesatnog koristenja, mrlja je na pocetku gotovo ne znatno vidljiva, ali kako prolaze sati ona postaje sve jasnija.

Prilikom paljenja racunala, mrlja je neznatno vidljiva. No, recimo da monitor neposredno prije paljenja (npr. za 1 minutu) ode u standby i nakon 5 minuta se wake-a, mrlja ce biti tu.

Ja mogu iskljuciti opciju da se monitor ugasu nakon x minuta, ali i dalje ostaje problem nakon visesatnog koristenja da mrlja postaje sve jasnija.

Ono sto sam pokusao, jest mijenjanje refresh rate-a i dostupna kalibracija RGB boja i razni dostupni profili (Movie, Game, Standard itd). no nije pomoglo.

Preko googla nisam nasao rjesenje. Imate li vi kakav prijedlog? Monitor je kupljen u Protisu i ostalo mi je jos par mjeseci garancije.
drazac je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 16:17   #2
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Ako zamjena kabela i video izlaza ne pomaže, to je problem koji nećeš riješiti bilo kakvom postavkom, gas RMA dok još imaš jamstvo i sretno LP.
virus1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2014., 16:58   #3
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Zaboravih napomenuti da sam vec probao mijenjati DVI za VGA... no luck
drazac je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 17:04   #4
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
nosi na servis
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 17:17   #5
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Nisam bas u mogucnosti "skoknuti" do servisa, no zvao sam Protis, trgovinu koja mi je prodala monitor. Opisao sam problem, no osoba mi je odmah rekla da kontakiram ovlasteni servis koji pise na jamstevnom listu. Taj servis je MSAN grupa. Takodjer mi je receno da ako u servisu proglase da je monitor neispravan, Protis ce poslati novi monitor, no do tada oni nemaju nista s time.

Zvao sam Msan no nitko se ne javlja.

Sto se tice same teme, odgovor sam dobio... no ako mozemo otici u mali offtopic, zanimaju me vasa iskustva s Msan grupom, sto mogu ocekivati od njih?
drazac je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 17:22   #6
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
MR servis ti ima opciju (barem je imao po mom saznanju) pick up and return uslugu, što znači da ti oni unutar jamstva preuzmu i donesu natrag monitor nakon servisa, za što bi se morao malo raspitati kod njih (telefonski, mail,...) i ništa te ne košta.
Nemaš brige imaš jamstvo i oni ti trebaju problem riješiti, naravno da propusti uvijek postoje ali nećemo zazivati v...a
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 22:14   #7
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Ja sam imao sličan problem na LG-u. Na bijeloj podlozi su bile vidljive sive mrlje. Reklamirao sam ga 2 mjeseca prije isteka garancije i uredno dobio novi monitor.
Monitor sam kupio u Linksu, a MR je bio ovlašten servis. Inače sam čuo da su neki ljudi imali neugodna iskustva, no ja moram reći da su me ugodno iznenadili.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 00:47   #8
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor drazac Pregled postova
no zvao sam Protis, trgovinu koja mi je prodala monitor. Opisao sam problem, no osoba mi je odmah rekla da kontakiram ovlasteni servis koji pise na jamstevnom listu. Taj servis je MSAN grupa. Takodjer mi je receno da ako u servisu proglase da je monitor neispravan, Protis ce poslati novi monitor, no do tada oni nemaju nista s time.
Lol kakve patke. Slobodno ti mozes njima to poslat, oni itekako imaju veze s tim
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 00:48   #9
drazac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Županja
Postovi: 134
Hvala svima na informacijama.

Slijedeci tjedan cu kontaktirati sa servisom.

Nadam se da ce sve biti ok.
drazac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na