Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2009., 08:26   #1
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Logitech G500

Logitech je izdao novog miša za igrače pod oznakom Gaming Mouse G500. Miš je prepoznatljivog Logitechovog dizajna i ergonomskog oblika prilagođenog dešnjacima, a posjeduje svu opremu koju jedan virtualni ratnik može poželjeti.

Laserski senzor ima razlučivost od 200 do čak 5.700 dpi, koju je naravno moguće mijenjati tokom igranja. G500 posjeduje i ukupno deset programibilnih tipki, ugrađenu memoriju za pohranu profila te hvaljeni kotačić s dva moda rada – standardni s trenjem, te onaj bez trenja za brzi prelet preko većih dokumenata.

Naravno, tu su i mogućnost podešavanja težine do ukupno 27 grama te teflonske nožice radi boljeg pomicanja po podlozi. Cijena iznosi 80 eura.



Izvor BUG

Službene stranice Logitecha...
http://www.logitech.com/index.cfm/mi.../5750&cl=us,en

Logitech BLOG:
http://blog.logitech.com/2009/08/06/...omment-page-1/

Komentari:
Kak me nervira što se uvijek treba čekati 6mj da tako nešto nabavim...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 10:32   #2
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Miš izgleda fenomenalno. Nadam se da je bolji scroll nego na G5, pogotovo scroll tipka prema unutra. Mislim da će mi to biti zamjena kad moj legendarni MX518 otidje u vjecna lovista.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2009., 10:59   #3
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Da ne otvaram novu temu, jel zna netko dolazak G9x u nas?
Baš sam ga htio danas kupit, kad vidim, nema ga, wtf !
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 13:18   #4
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
To je nasljednik G5?! Dizajn je ostao isti pa ne moze biti los. Specifikacije izgledaju odlicno. Steta sto ce cijena biti iznad 500kn. To je trebao biti mis u rangu 350kn.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 15:13   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
imao sam sve mx 5xx i sad imam g9 i mogu reci da mi je dizajn g9 misa puuuuuuuno bolji.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2009., 16:41   #6
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
I ja sam isto sa klasicnog logitech dizajna presao na G9 i posto imam finger grip puno mi vise odgovara dizajn g9 nego mx518/g5.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2009., 18:41   #7
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Evo beba je stigla u ponedjeljak
Pikirao sam ga valjda od kada sam vidio da izlazi u ovoj temi,pa sam ga tražio na eBayu,no vidjevši da je cijena kod nas 499kn,a tamo približno 70$,
shvatio sam da vjerojatno neću proći ništa jeftinije...
Bitan faktor koji je ubrzao kupovinu je taj da je cijenom identičan G5 rev.2 pa sam u iščekivanju da svaki dan cijena skoči
odlučio mučan čin provlačenja kartice kroz POS obavit što prije
  • Ergonomijom sam miš se ne razlikuje od one koja se povlači valjda od MX500 miša.
    Konture su neznatno drugačije od G5,moj subjektivan dojam jest da malo više ispuni šaku u odnosu na njega - možda se varam jer je ovaj ipak gumiran sa strane,dok moj G5 rev.1 to nije bio.
    U svakom slučaju tranzicija na novi miš za moju ruku nije bila isuviše stresna.
  • Raspored i broj tipki je uvećan,što se vidi iz samih specifikacija.
    Ono što zamjeram u ovom trenutku,jer se vjerojatno radi o stvari navike,tipke za reguliranje DPI-ja se više ne nalaze ispod scrolla,gdje je sada tipka za uključivanje,odnosno isključivanje Hyper Scrolla,nego su sa lijeve strane pri rubu.
    Ono što mi smeta je činjenica da sada gdje sam navikao ne imati ništa pod prstom,imam dvije tipke.Ovo je subjektivan dojam.
  • Bočnih tipki ima tri,što je plus.Minus je jer sam ja na svom G5 navikao imati jednu veliku,tako da sad moram pikirati onu koju u stvari želim i pritisnuti.
    Nakon par tjedana korištenja vjerujem kako će ovo sve doći na svoje.
  • Scroll je puno tiši u običnom radu od onog na G5 - tu je vjerojatno i vrijeme učinilo svoje,jer ako mi je garancija na miš istekla,onda možete mislit koliko ga imam i koliko mi je dopizdio...
  • Cartridge za utege je smanjen u odnosu na G5 i sada u njega stane 5 utega.Broj utega u kutijici je ostao isti.
  • Setpoint driveri za W7 imaju drukčije sučelje od onog koje sam imao do sada.
    Mogu reći kako mi se puno manje sviđa i nije isuviše user friendly,kao što je bilo na Visti.
    Ima daleko više opcija,ali nisu više pregledno posložene kako je to bilo prije,odnosno kako sam ja na to navikao.
    Pomoću programa je moguće spremiti 1 profil na onboard memoriju,tako da se miš ponaša isto na svakom računalu na koje je spojen.
  • Optika je u egalu sa G9x,ima pun qrac DPI-ja koji nose DFP etiketicu.Nekim optimumom za 24" ekran smatram 2500DPI-ja.
  • Kvaliteta boje i dezena na gornjoj strani miša mi se ne dopada previše i mislim kako će biti podložno izlizivanju uslijed znojenja dlana u dužim periodima korištenja.
    Općenita kvaliteta izrade mi se čini vrlo dobra jer se vidi da je to miš koji je napravljen od kvalitetne plastike koji se neće razjebat samo tako.Izlizat će se eventualno.

Kao zaključak glupo mi je iznositi neke brojke.
Mogu reći da mi nije žao što sam učinio tu tranziciju jer je G500 odličan miš,i ako ako vam je G5 već dopizdio,ovaj miš mogao biti logičan izbor.
Cijena iako je bez daljnjega velika,nije neprihvatljiva za razliku od cijene G9/G9x.
Činjenica kako je optika identična ili bolja,te niža cijena su dva važna faktora koja G500 ima u odnosu na G9.Jedina stvar koja bi eventualno tu mogla i trebala biti presudna je grip koji preferirate.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2009., 00:13   #8
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Evo par usporedbi sa G9 ako nekog zanima.
Koristio sam Logitech G9 nekih 7-8 mjeseci i nikako se nisam mogao priviknuti na slijedece stvari:
- oblik: nikako mi nije odgovarao. Jednostavno je za moju ruku premali jer osobno volim cijeli dlan nasloniti na misa (palm grip)
- materijali gripova: koji god grip koristio (wide ili precision) dlanovi su mi se strahovito znojili.

Iz navedenih razloga sam odlucio "umiroviti" Logitech G9 i nabaviti Logitech G500.
Nakon sto sam kupio G500 moj dragi G9 je otisao na trznicu i prodan je.
G500 koristim vec nekih mjesec dana.

Evo nekih usporedbi ako nekome nesto znace i pomazu:

- optika: definitivno na strani G500. Vec na papiru G500 je bolji od G9 i to se lagano osjeti u koristenju. G9 je predobar mis i G500 je samo za nijansu bolji. Npr. u CoD4 sa G9 sam koristio DPI 3200 i ingame sens 4.5, a sada imam DPI 5600 i ingame sens 2.5. Dodje manje vise na isto, ali sa G500 je sve onako lagano "gladje" i preciznije.
Majstori koji briju kako je sve preko 1600 DPI previse lagano FOF jer nemate sta komentirati u topicu za high-dpi miseve

- kvaliteta materijala: definitivno je na strani G9. Materijali koristeni na G500 su dobri i nema problema sa tim, ali oni na G9 jednostavno na prvi pogled i dodir pokazuju da su kvalitetniji

- tipke: definitivno na strani G500. Sve tipke jednostavno ostavljaju bolji dojam, a da ne napominjem onu dodatnu 3. bocnu tipku. Treba malo vremena da se na nju navikne, ali poslije toga postaje nezamjenjiva.
Mozda bocne tipke na G500 ostavljaju bolji dojam jer su "fixne" dok su na G9 dio gripa

- scroll: manje vise su isti, ali G500 dobija na ovom podrucju zbog lako dostupne hyper scroll tipke. Na njemu je odmah iza scrola dok je na G9 s donje strane misa

- software: oba misa dijele isti software no na ovom podrucju je G9 definitivno puno bolji. Kao prvo, kod njega je moguce svakom profilu dodijeliti razlicitu boju dok je kod G500 uvijek crvena. Takodjer, G9 moze spremiti 5 profila na sam mis dok G500 moze samo jedan. Meni nepotrebno, ali ipak je kod G9 to bolje posebno onome tko za time ima potrebu.

- design: G9 pobjeduje samo tako. Design je subjektivna kategorija, ali G500 je jednostavno ruzan. Mis je odlican po tehnickim karakteristikama, ali design mu je... Definitivno je po ovom pitanju G9 daleko ispred

Na kraju krajeva kao sto je kolega Žile rekao: razlika izmedju miseva je manje vise u gripu koji korisnik koristi i to bi trebao biti neki orijentir kod odabira izmedju G9 i G500.

G500 ima bolju optiku, tipke i scroll (scroll zbog lakse dostupne tipke za mode switch) dok je G9 bolji na svim drugim podrucjima.
Promjenjivi gripovi na G9 su nesto nenadjebivo. Npr. mogucnost ciscenja misa kod gripa koji se moze skinuti dobija sasvim novu dimenziju i dok se ne proba ne moze se skuziti koliko je to prakticno.

Koji god odabrali necete pogrijesiti: oba su vrhunska proizvoda.
Naravno, cijena je debelo na strani G500
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2010., 20:19   #9
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo i mene natrag:
G7 koristio 2-3 godine, rev1 i rev2, bila mi bolja rev1, nije imala nikakvih problema sa vezom.

Zatim probao G9x, premali mi je, nekako je šugav, pa probao Mambu od Razera, nekako ne reagira dobro, čudno se ponaša, i sad uzo taj G500.

I prezadovoljan sam, pre pre!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2010., 22:11   #10
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
ma miš je mrcina služi me vrhunski i radi ko švicarski sat
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2010., 00:26   #11
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Mene jedino zasmeta tu i tam žica, ali 1-2 dnevno ju namjestim i onda halam...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:52   #12
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
g500 je super ali nema boljeg od g9 serije. goristio sam g9 i sad g9x. ALI. najveca stvar je u tome ko ima kakvu sapu ( ruku ) . Meni u ruci pase g9 i zato mi valjda bolji. sta se funkcionalnosti tice i performanci po meni su oba misa ( g500 i g9x ) top sta se gaming miseva tice
chare je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 13:47   #13
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
g9 samo da ima scroll lock gore kraj kotačića bio bi puno bolji
housel je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2010., 16:14   #14
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Kod G9x sam kotačić morao stisnut ko budala, e sad, jel moj imao grešku ili je kod svih tako ne znam, Također, rekoh, G9x mi je premali bio!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 09:53   #15
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
Meni je G9 cisti promasaj po pitanju ergnomije, trenutno se pozabavio s mx performance i shvatio koliko sam bio sretniji sa svojim mx510 prije nabavke G9 ;(

+ mac os me toliko zaglupio da vise ni ne znam koristit back i forward tipke na misu
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2010., 17:40   #16
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
da ne otvaram novu temu pa da ovdje pitam,

kupio sam doticni mis g500 od logitecha

e sad imam jedan problem, ne znam dal je u misu, driverima ili igri

znaci stavio sam najnoviji logitech setpoint ( verzija 6.15 ako se ne varam )
i sad ako promijenim funkcije tipki koje su pokraj palca ( one 3 bocne ) npr da budu funkcije copy paste i srednju nesto 100, onda u igrama mogu koristit samo jednu tipku i prikazuje mi kao "alt", kad stavim da mi bude na defualt onda je ok ali samo one gornje dok srednja uopce u igrama ne radi, ( pricamo od cod4 i css ) e sad u cemo je fora,

i jos nesto ja imam sve opcije u setpointu slozenu pod general dal mi je on auto spremljen na memoriju misa ili trebam napravit nesto da se spremi na mis
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 10:34   #17
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Imam ja taj misa i meni isto u igrama ne radi ta srednja bocna tipka, zasto ne znam jer mi je tak ionak nekak nespretno pozicionirana da bi ju koristio u igri.

Ja za svaku igru ili program imam napravljen profil koji se pokrece cim ja pokrenem tu aplikaciju.

General je loadano cim upalis komp tak da ti to ne trebas spremat nigdje
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 11:54   #18
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Imam ja taj misa i meni isto u igrama ne radi ta srednja bocna tipka, zasto ne znam jer mi je tak ionak nekak nespretno pozicionirana da bi ju koristio u igri.

Ja za svaku igru ili program imam napravljen profil koji se pokrece cim ja pokrenem tu aplikaciju.

General je loadano cim upalis komp tak da ti to ne trebas spremat nigdje
Nerazumijem, kako NE RADI u igrama, ja ju koristim recimo u BFBC2 kao (q) za markanje enemija!

Ali dobro si rekao da je potrebno napraviti različite profile i onda prije nego se krene u igru pokrenuti taj profil ili staviti na auto te komp odnosno setpoint sam prepozna aplikaciju i promjeni profil!

Nema razloga da ti to ne radi! Meni radi!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 12:49   #19
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
ja isto imam problema s tom srednjom tipkom u igrama. Konkretno bc2. Samo se ne zamaram time jer mi ne treba
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 17:21   #20
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
pozz! U razmatranju sam za nabavku gaming miša pa trenutno ciljam na g500.
Pa me zanima da mi kažete (vi koji imate G500) dali ona tipka gore iznad scrolla (za uklj/isklj free spin - a) Može biti programabila. (stavio bih ju kao (backspace) pošto tako imam na MX Revolutionu i tak sam navikao kada miš koristim za rad. I dali on ima "srednji klik" na scrollu pošto čitam da ima 10 programabilnih tipki, a sa srednjim klikom bi trebalo biti 11. Hvala.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Josip07. 18.08.2010. u 17:31.
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 17:35   #21
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor Josip07 Pregled postova
pozz! U razmatranju sam za nabavku gaming miša pa trenutno ciljam na g500.
Pa me zanima da mi kažete (vi koji imate G500) dali ona tipka gore iznad scrolla (za uklj/isklj free spin - a) Može biti programabila. (stavio bih ju kao (backspace) pošto tako imam na MX Revolutionu i tak sam navikao kada miš koristim za rad. I dali on ima "srednji klik" na scrollu. Hvala.
ta tipka se ne moze programirati, ima srednji klik na scrollu i jos tome na scrollu ima tipke lijevo desno tj kada kotacic nagnes na lijevo je registrira kao lijevo

znaci imas mouse 1 i 2, mouse 3 ( scroll kada pritisnes unutra ) scroll lijevo desno ( kada scroll nagnes lijevo ili desno ), 3 bocne tipke i te dvije tipke za promjeni DPI isto koje mozes programirati kako zelis ( naravno ako ne mijenjas stalno DPI )
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 17:57   #22
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
Aha. Tnx. Još ću razmislit o mišonji jer neznam kako će mi pasat za ruku, u opciji je i G9x koji isto nemogu procijenit kako će mi odgovarat. Najbolje bi bilo kad bi mogao isprobat pa odlučit . Imao sam Razera DeathAddera i nije mi baš nešt sijeo pošto miš držim samo prstima ne cijelim dlanom.
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 18:26   #23
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Josip07 Pregled postova
Aha. Tnx. Još ću razmislit o mišonji jer neznam kako će mi pasat za ruku, u opciji je i G9x koji isto nemogu procijenit kako će mi odgovarat. Najbolje bi bilo kad bi mogao isprobat pa odlučit . Imao sam Razera DeathAddera i nije mi baš nešt sijeo pošto miš držim samo prstima ne cijelim dlanom.
Uh, onda mislim da ti G500 neće pasati, jer je on prvenstveno namjenjen PalmGrip-u a ne ClawGripu kojeg kako kažeš ti koristiš!
Možda ipak bolje G9x jer je ipak bitno manjih dimenzija od G500!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 19:18   #24
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
I meni na prvi pogled je izgledalo da će mi bolje pasat G9x zbog povišenog zadnjeg kraja. Ali pošto je skuplji, ima jednu tipku manje i za scroll (click to click/free spin) ima tipku ispod morat ću se osobno uvjerit prije kupnje da mi bolje paše od G500. Ako necu imat priliku, pretpostavljam da cu uzet G500. Imao sam u ruci G5 koji je vjerujem najslicniji G500 i onak srednje mi je pasao (u svakom slucaju bolje neg DeathAdder). Tak da hm...
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 20:41   #25
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
ma ja bih rekao da je to cisto subjektivna stvar. osobno misa drzim sa prstima, tako mi je najlakse upravljati njime. I bog toga sam nabavio G9x jer je on kao odlican za takav nacin drzanja. Posto mi nikako nije odgovarao, premali mi je bio, totalno neprirodno napravljen, prodao sam ga i nabavio G500. Njega isto drzim s prstima i mis mi puno bolje odgovara od G9x, a kao napravljen je za cijeli dlan. To svaki korisnik treba vidjeti za sebe, otidi u ducan gdje ih imaju izlozene i probaj te odluci. na temelju savjeta ovdje ces tesko odabrati pravoga za sebe. Evo ja cekam da G700 dodje u trgovine pa da njega uzmem i vidim kako je raditi s njime...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 21:25   #26
Josip07
Premium
Moj komp
 
Josip07's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Đakovo
Postovi: 110
Tog sam se i bojao da nebi bio u takvoj situaciji. Pokušat ću isprobat oba miša prije kupnje ali baš u radu, jer ovak u trgovini što mi otvori kutiju i što stavim ruku na njega ne znači ništa, jer sam tako kupio DeathAddera i onda doma skonto tek nakon pola sata korištenja da mi je čudan i previše mi se ruka umara jer nisam navikao na takav miš. G500 mislim da cu moc isprobat, gotovo 100 posto siguran jer ga ima jedan kolega, jedino još G9/G9x je problem. Ako ima netko voljan pomoći u okolici Osijeka bio bih jako zahvalan, neka se javi. Tnx.
__________________
Josip07 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2010., 02:38   #27
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
evo jos jednog vlasnika g500 kupio sam ga danas u linksu.

definitivno najjaca stvar mi je hyperscroll. scrollanje je postalo uzivancija. od ostalih stvari koje su mi ok je promjena dpi-ja, +/- tipke. na starom misu (a4 tech x718f) je to bilo zeznuto buduci da si se morao vrtit u krug ako si promasio odredjenu osjetljivost.

moram jos pronac odgovarajucu tezinu utega koja mi odgovara, a i naviknut se na novi nacin drzanja.

vidio sam u postavkama da se moze odredivat osjetljivost vertikalno/horizontalno. jel netko to koristi, ima kakvih poboljsanja?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 14:51   #28
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
Ima li itko idući problem:

Kursor se trese na ekranu kad se stol zatrese, iako se miš fizički ne pomakne (priljubite ga uz podlogu i provjerite).
Podignite miš u zrak i protresite ga. Da li se miče kursor?

Poslao sam mail logitechu, i to je navodno čest hardverski problem, problem je u senzoru izgleda.
Najviše mi smeta doma kad stavim jači bas dok gledam film, stol počne vibrirati, i najednom iskoče kontrole i kursor na ekranu...
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 09:28   #29
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
evo bas sam jucer isprobao i toga nema. protresao sam stol i pointer se nije ni mrdnuo
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 09:34   #30
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
niti ja nemam takvih problema, mis radi odlicno.....
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na