Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2010., 14:28   #121
Igor_Zg
Premium
Moj komp
 
Igor_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Igor, nedaj se smesti, samo te žele potkopat

Svaka čast na ideji, sretno sa probijanjem na tržište.
Nisam se smeo, hvala lijepo

Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Kao sto sam vec gore napisao,fail je to sto ste nas(potencijalne kupce) takoreći "vukli za nos" ,stalno ste napominjali kako je taj patent otkupila poznata najjaca firma u segemntu vodenih hladjenja,kako ste osvojili nagrade..
O
cito je da su svi na ovoj temi pomislili kako ce bit vodeno kao komplet tj da ce bit vise kompleta (npr. početnički kao corsair H50 i recimo nesto u dijelovima za entuzijaste)..
Ovaj proizvod ko i svaki drugi ce nac svoju publiku,samo nekako mislim da bi bolje privukao kupce(kao sto vidis iz priloženog) da ste ugurali i vodene blokove/radijatore u proizvodnju ,zasebno ako nista drugo.

Sad tek shvacam o cemu se radi kad se malo vratim na pocetak threada i pocnem pozorno citat,odmah se moze skuzit da se radi o držaćima(normalno kad se zna u cemu je stvar) .

E sad što se tiče "najjače" firme, sa njima smo bili preko 6 mjeseci u pregovorima i izradi proizvoda, uz njihovo stalno odugovlačenje, i onda na samom koncu kada je ta firma trebala izvršiti narudžbu, odustali su pod izlikom da su im cijene pre skupe, a sa cijenama su bili upoznati od 1. sastanka. Toliko o toj firmi, koja je kopirala naš proizvod i nakon 2 tjedna prekida ugovora izbacila svoju veziju proizvoda...

Zato i jesam imao ovakav delay sa izdavanjem proizvoda na tržište.

Lagano je reči izbaci novi blok. Probaj

Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
svaka čast na trudu, nadao sam se neakvom kompletnom vodenom...

Nikad se ne zna

hvala lijepo
Igor_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 15:30   #122
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Igor_Zg Pregled postova



E sad što se tiče "najjače" firme, sa njima smo bili preko 6 mjeseci u pregovorima i izradi proizvoda, uz njihovo stalno odugovlačenje, i onda na samom koncu kada je ta firma trebala izvršiti narudžbu, odustali su pod izlikom da su im cijene pre skupe, a sa cijenama su bili upoznati od 1. sastanka. Toliko o toj firmi, koja je kopirala naš proizvod i nakon 2 tjedna prekida ugovora izbacila svoju veziju proizvoda...

Zato i jesam imao ovakav delay sa izdavanjem proizvoda na tržište.

Lagano je reči izbaci novi blok. Probaj


Da, vec bi bio red da kazes i ime te firme?(ili ipak ne,sad su ti oni konkurencija) Probo bi ja kad bi imo alata i nekog znanja o hladenju procesora tj znam ponešto al vjerujem da to nije dovoljno..
Probali su i slovenci pa su eto uspjeli
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.07.2010., 07:13   #123
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
H20 case

http://www.performance-pcs.com/catal...6572c68dc4449d

Ako živite preko velike vode, ovo si upiknite za početak - pristojno kućište sa prostojnim vodenim hlađenjem bagatela..........
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na