Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2020., 22:59   #52051
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Baš gledam ponudu iz 1. Alternative iz Slovenije (neovlašteni servis za BMW u Dobovi, isti vlasnik kao Makoma iz Novog Mesta koji je ovlašteni), servis F11 sa zamjenom svih filtera, motornog ulja i izmjena ulja u automatiku (ZF servisni komplet) 544 EUR. Još nekih 30 EUR zamjena kočione tekućine.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 00:56   #52052
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova

Evo i ponude ovlastenog servisa u Mostaru:

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
To je izgleda redovita cijena sa naših prostora za veliki dvojac
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 07:16   #52053
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Opet ponavljam, nije stvar u redovnom servisu, izmjeni ulja i filtera, izmjeni kocione tekucine, disk plocica, diskova i slicno. To sve mogu sam napraviti pred garazom ako bas moram. Imam sav alat i dijagnostiku potrebnu za to, ali je problem sto cu vjerovatno nekada morati radi necega u ovlasteni jer drugi servisi to nece moci/znati rjesiti i za to nesto morati izvaliti brdo novca. Ne znam, meni je to besmisleno. KAo sto rekoh, BMW je auto za pozeljeti, ali cijena odrzavanja je suluda.
Da li je kod Koreanaca to isto tako ili su oni malo razumniji?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 07:43   #52054
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Bojim se da ti je svugdje isto. Barem su takva moja iskustva sa EU proizvođačima. Cijene su sulude.

Mogla bi se u budućnosti plaćati nekakva mjesečna ili godišnja naknada za servis. Nešto kao članarina.
Pa bi se iz tog fonda pokrivali i popravci za nesretnike koji su dobili loš primjerak. Ima ljudi koji odmah na startu dožive kvarove od 5000 eura npr.
  Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 08:05   #52055
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pa bi se iz tog fonda pokrivali i popravci za nesretnike koji su dobili loš primjerak. Ima ljudi koji odmah na startu dožive kvarove od 5000 eura npr.
Te kvarove ce ti valjda pokriti jamstvo proizvodjaca kojem je to i svrha, a ne nekakvi fondovi.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 08:49   #52056
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Jasno je da ima razlike u cijeni između zemalja. Al da je tolika razlika unutar jedne zemlje, to nisam znao.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 09:20   #52057
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Moram kupit zimske gume, a dugo nisam kupovao pa ne znam koja je sad šema. Tj. di najjeftinije proć? Slovenci Furlan/Lešič se vjerojatno više ne isplate? Neki web shop? Nešto treće?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 09:23   #52058
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Opet ponavljam, nije stvar u redovnom servisu, izmjeni ulja i filtera, izmjeni kocione tekucine, disk plocica, diskova i slicno. To sve mogu sam napraviti pred garazom ako bas moram. Imam sav alat i dijagnostiku potrebnu za to, ali je problem sto cu vjerovatno nekada morati radi necega u ovlasteni jer drugi servisi to nece moci/znati rjesiti i za to nesto morati izvaliti brdo novca. Ne znam, meni je to besmisleno. KAo sto rekoh, BMW je auto za pozeljeti, ali cijena odrzavanja je suluda.
Da li je kod Koreanaca to isto tako ili su oni malo razumniji?
Ako ti je istekla garancija....može ti i miki maus raditi po autu,službeni servis će boli ti ona stvar ako ikada poželiš ponovo ušetati u njega. Niti će neki dio biti skuplji za tebe zato "jer si živio u grijehu" niti će sat rada biti skuplji za tebe grešnika.

Izgleda da cijena održavanja nije ništa puno veća i manja od ostalih marki po svemu pročitanom.

Interpol ja sam dobio ljetne u vulkalu po cijeni slovenaca,samo treba malo pratiti akcije.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 10:13   #52059
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Aha, znači može se i kod nas ubost dobra cijena. To sam i mislio, thx
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 10:34   #52060
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Može samo malo truda. Imaš bridgestone blizak u outletu kod njih atm.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 10:55   #52061
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Moram kupit zimske gume, a dugo nisam kupovao pa ne znam koja je sad šema. Tj. di najjeftinije proć? Slovenci Furlan/Lešič se vjerojatno više ne isplate? Neki web shop? Nešto treće?
U Sloveniju nisam siguran da li uopće možeš ući.

Ja sam svoje kupio na mall.hr, naručio prekjučer, isporuka navodno 20.10.

Michelin Alpin 6 XL 94V 225/45/R17 - 993 kn komad, najjeftinije što sam našao u Hr.

Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Opet ponavljam, nije stvar u redovnom servisu, izmjeni ulja i filtera, izmjeni kocione tekucine, disk plocica, diskova i slicno. To sve mogu sam napraviti pred garazom ako bas moram. Imam sav alat i dijagnostiku potrebnu za to, ali je problem sto cu vjerovatno nekada morati radi necega u ovlasteni jer drugi servisi to nece moci/znati rjesiti i za to nesto morati izvaliti brdo novca. Ne znam, meni je to besmisleno. KAo sto rekoh, BMW je auto za pozeljeti, ali cijena odrzavanja je suluda.
Da li je kod Koreanaca to isto tako ili su oni malo razumniji?
Dobro je rekao SFTD, u ovlašteni možeš ući kad god hoćeš. Ići u ovlašteni BMW servis, a auto ti više nije u garanciji je čisto bacanje para, mogu ti napisati cijelu štoriju o mojem F11, Tomiću i Baumgartneru. TLDR verija je nađi dobar neovlašteni servis (u mojem slučaju 1. Alternativa u Dobovi) i nema tog kvara koji neće moći riješiti. VW i MAzdu još mogu razumjeti da se rade servisi u ovlaštenom zbog mobilnog jamstva, ali BMW sigurno ne.

Što se tiče cijene "nepotrošnih" dijelova ovisno o zemlji podrijetla auta, nema nekog pravila i sve je lutrija. Uzmi za primjer cijenu letve volana za KIA-u Ceed - 17k kn (!?).

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 16.10.2020. u 11:08.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 11:28   #52062
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Te kvarove ce ti valjda pokriti jamstvo proizvodjaca kojem je to i svrha, a ne nekakvi fondovi.
Nadaj se.
Meni je tabla na novom Golfu nakon mjesec dana svijetlila ko božićno drvce. Dijagnoza ovl. servisa: loše gorivo. (točio na Ini) Nema jamstva, i to na kompletni sustav ubrizgavanja. I nema pregovora, navodno je takva bila politika VWa. Srećom, nije bio velik račun.

Ima još komponenti za koje je jamstvo upitno. Za sve što je "potrošno" moš dobit odbijenicu. Možda ćeš uspit iskopat štogod popusta na popravak, ali ako ti auto treba odmah..
  Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:00   #52063
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Danas stigla plava koverta, 114km/h u naseljenom (102km/h nakon tolerancije), ograničenje 50km/h
Kazna 10k-20k kn , Cordon M2 kamera...
Srića pa nisam ja vozia, niti iko iz obitelji 6 negativnih bodova, a jel ide oduzimanje vozačke?
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:35   #52064
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Može samo malo truda. Imaš bridgestone blizak u outletu kod njih atm.
E super, hvala ti, vidim da imaju najbolju cijenu za Hankook za moje dimenzije. To outlet znači starije DOT-ove ili se samo odnosi na lokaciju trgovine?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:40   #52065
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Opet ponavljam, nije stvar u redovnom servisu, izmjeni ulja i filtera, izmjeni kocione tekucine, disk plocica, diskova i slicno. To sve mogu sam napraviti pred garazom ako bas moram. Imam sav alat i dijagnostiku potrebnu za to, ali je problem sto cu vjerovatno nekada morati radi necega u ovlasteni jer drugi servisi to nece moci/znati rjesiti i za to nesto morati izvaliti brdo novca. Ne znam, meni je to besmisleno. KAo sto rekoh, BMW je auto za pozeljeti, ali cijena odrzavanja je suluda.
Da li je kod Koreanaca to isto tako ili su oni malo razumniji?
Kia Ceed 2008. 1.6 crdi 115ks, 130 000km, luft na letvi volana - cijena u ovlastenom 14 000kn
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:02   #52066
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Danas stigla plava koverta, 114km/h u naseljenom (102km/h nakon tolerancije), ograničenje 50km/h
Kazna 10k-20k kn , Cordon M2 kamera...
Srića pa nisam ja vozia, niti iko iz obitelji 6 negativnih bodova, a jel ide oduzimanje vozačke?
A ko je vozia? Lipa kazna ali i zasluzena ako se divljalo 110 u podrucju od 50.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:04   #52067
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Opet ponavljam, nije stvar u redovnom servisu, izmjeni ulja i filtera, izmjeni kocione tekucine, disk plocica, diskova i slicno. To sve mogu sam napraviti pred garazom ako bas moram. Imam sav alat i dijagnostiku potrebnu za to, ali je problem sto cu vjerovatno nekada morati radi necega u ovlasteni jer drugi servisi to nece moci/znati rjesiti i za to nesto morati izvaliti brdo novca. Ne znam, meni je to besmisleno. KAo sto rekoh, BMW je auto za pozeljeti, ali cijena odrzavanja je suluda...
?
Jebiga svi bi vozili Pri'mjum vozilo a nitko ne bi placao Pri'mjum servise.
To jednostavno danas ide i paru, pa ako nisi spreman na to jebiga to nije auto za tebe. Kad smo vec kod toga i ja sam razmisljao da uzmem a4 karavana s obzirom da dolazi podmladak broj 2. I to 2 godine star, 20hiljada km još pod tvorničkom garancijom, od 23 hilajde eura kreće cijena + 2 hiljade eua uvoz. Ali kad se sjetim Tomić wannabe servisa i na dobar dan uplatnica u ruke a nisam ni ušao prošla me volja za tim.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:12   #52068
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
E super, hvala ti, vidim da imaju najbolju cijenu za Hankook za moje dimenzije. To outlet znači starije DOT-ove ili se samo odnosi na lokaciju trgovine?
Da ti budem iskren nemam pojma. Možeš otići i pitati. AKo je dot 2019. slobodno ubadaj.

Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Kia Ceed 2008. 1.6 crdi 115ks, 130 000km, luft na letvi volana - cijena u ovlastenom 14 000kn
KRISTE
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:22   #52069
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Danas stigla plava koverta, 114km/h u naseljenom (102km/h nakon tolerancije), ograničenje 50km/h
Kazna 10k-20k kn , Cordon M2 kamera...
Srića pa nisam ja vozia, niti iko iz obitelji 6 negativnih bodova, a jel ide oduzimanje vozačke?
čekiraj jel radi nova aplikacija za provjeru statusa prekršaja

https://www.vecernji.hr/vijesti/mup-...kaciji-1438948
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:33   #52070
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
A ko je vozia? Lipa kazna ali i zasluzena ako se divljalo 110 u podrucju od 50.
A je, zasluzeno. Neki mladi momak, srica bogati su pa nije problem jbga,pravci su dugi,magistrala je,al ne pazi se na znakove i sela. Al 114 je 120 po cajgeru, ne znam di mu je pamet bila na magistrali tako vozit
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
čekiraj jel radi nova aplikacija za provjeru statusa prekršaja

https://www.vecernji.hr/vijesti/mup-...kaciji-1438948
A nije dosa nikakvi kod niti ista,tako da jbg
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:35   #52071
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
https://eprekrsaji.mup.hr/offence-list

Cini se da radi, nazalost ne pise upozorenje pa mi je prazno.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:36   #52072
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Neovlasteni servis je "mac oil", lanac brzih servisa koji mijenjaju ulje i filtere po fiksnoj cijeni neovisno o vrsti auta. Koriste Shell Helix ulja po normi proizvođača auta te Mann filtere. Znaci vrh.
BMW naplati 7l BMW ulja, BMW filtere te cak 8 radnih sati. Kad sam pitao zasto toliko, rekli su da je filter kabine iznimno tesko promijeniti. Ovima u Mac Oil je za sve trebalo cijelih 15 minuta.
Ne znam kako je kod drugih proizvodjaca, ali ovi su iznimno bezobrazni i poprilicno sam cvrsto odlucio da premium brendovi a posebno BMW nece vise u moju garazu kao daily driver. Auto je stvarno vrh, ali politiku ovlastenih servisa necu tolerirati.

Evo i ponude ovlastenog servisa u Mostaru:

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk
meni je frend za servis svoje 6ice isao u sluzbeni servis u Split, dok je u Rijeci dobio ponudu koja je bila 3 puta veća od ovog u Splitu. Detalje ponude se ne sjecam, ali pokazivao mi je ponude i smijali smo se koja je to razlika.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:41   #52073
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Moram kupit zimske gume, a dugo nisam kupovao pa ne znam koja je sad šema. Tj. di najjeftinije proć? Slovenci Furlan/Lešič se vjerojatno više ne isplate? Neki web shop? Nešto treće?
www.gumiimpex.com
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:58   #52074
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
E super, hvala ti, vidim da imaju najbolju cijenu za Hankook za moje dimenzije. To outlet znači starije DOT-ove ili se samo odnosi na lokaciju trgovine?
Stari dot. Zna biti i 4 godine

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:02   #52075
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Danas stigla plava koverta, 114km/h u naseljenom (102km/h nakon tolerancije), ograničenje 50km/h
Kazna 10k-20k kn , Cordon M2 kamera...
Srića pa nisam ja vozia, niti iko iz obitelji 6 negativnih bodova, a jel ide oduzimanje vozačke?
Da, 10-20 000kn ili zatvor do 60dana, oduzimanje ovisi o ranijem kažnjavanju po tom članku (zadnje 3 godine), 6-12 mjeseci.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:06   #52076
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Eh, nasjest na fiksnu kameru... Upali Waze i to je to. Na ulasku u naselje usporiš.

I kaj, neće dostavit info o vozaču i to je to. I dalje to prolazi?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:26   #52077
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Jebiga svi bi vozili Pri'mjum vozilo a nitko ne bi placao Pri'mjum servise.
To jednostavno danas ide i paru, pa ako nisi spreman na to jebiga to nije auto za tebe. Kad smo vec kod toga i ja sam razmisljao da uzmem a4 karavana s obzirom da dolazi podmladak broj 2. I to 2 godine star, 20hiljada km još pod tvorničkom garancijom, od 23 hilajde eura kreće cijena + 2 hiljade eua uvoz. Ali kad se sjetim Tomić wannabe servisa i na dobar dan uplatnica u ruke a nisam ni ušao prošla me volja za tim.
Nisam skužio ovo zadnje sa Tomić servisom? A4 karavan bi trebo bit Audi?
Za mnoge aute su ovlašteni servisi skupi.

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Eh, nasjest na fiksnu kameru... Upali Waze i to je to. Na ulasku u naselje usporiš.

I kaj, neće dostavit info o vozaču i to je to. I dalje to prolazi?
Brijem da će dostaviti inače on to plaća tj pravna osoba ako je na tvrtku.

A ide ti i kazna od 2000kn ako nisi prijavio tko je vozio.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:30   #52078
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Ma Tomić mi je pojam za bezobrazluk od cijene i usrane usluge pa sam napisao Tomić wannabe za sve te ovlaštene servise u tom rangu
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 15:43   #52079
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
U Sloveniju nisam siguran da li uopće možeš ući.
Ne može ako nemaš baš dobar razlog, a shopping to sigurno nije. Do prije koji tjedan sam se nekako i izvlačio, ali nakon toga štanga, naši me pustili, ali Slovenci me vratili natrag.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 16:15   #52080
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Niti sa negativnim testom?
hash je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na