Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.05.2020., 08:15   #271
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Jedina mana mu je sto na minimumu hladi toliko da od pivkana trnu zubi 😜 Nevjerovatno
Provjeri šta piše kraj gumba ili kotačića za podešavanje, tako sam i ja bio uvjeren da mi je na najmanjem jer mi je bilo logično da je najmanji broj rad na najslabijem, dok nisam skužio da brojevi idu 2, 3, 4, 6, 8. To mi je bilo totalno nelogično, ne stavit linearnu skalu "hlađenja" što god ona bila, onda sam se bolje primaknuo i skužio da pokraj skale piše °C.

Ja ga držao na 2, na najslabijem, jel...
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2020., 18:07   #272
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Btw na e-kupi je akcija k nađe se Bosch perilica rublja po pristojnim cijenama
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 22:38   #273
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Što se tiče temperature hladnjaka, na kojoj temperaturi držite zamrzivač a na kojoj hladnjak?
Nedavno sam kupio LG gsj760, zamrzivač mu je na -19°, hladnjak na +3°. U nevjeste mi je na Samsungu -15°, +5°. U oba slučaja su u pitanju tvorničke postavke...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2020., 23:19   #274
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Meni -21 i +3 na Samsungu. Ne znam koliko je bilo defultno

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 19.05.2020. u 09:23.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 07:05   #275
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
-18 +4

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 09:23   #276
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
-18 i +8 .... 8 je maximum frižidera, a manje od 18 nema potrebe ....
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 11:03   #277
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Electrolux -18 +4
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 05:05   #278
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Što se tiče temperature hladnjaka, na kojoj temperaturi držite zamrzivač a na kojoj hladnjak?
Nedavno sam kupio LG gsj760, zamrzivač mu je na -19°, hladnjak na +3°. U nevjeste mi je na Samsungu -15°, +5°. U oba slučaja su u pitanju tvorničke postavke...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 10:20   #279
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Pa ja tek sad otkrio ovu temu. Ajde da podjelim sa vama svoju bol, pa možda netko ima ideju kako ju otkloniti. Nedavno sam sa novom kuhinjom uzeo onaj "najveći" Whirpool ugradbeni friđ 9810/A. I to je SMEĆE toliko glasno da sam još sada na rubu da ga odšarafim, i bacim kroz balkon sa 4. kata. Evo, bacite "uho":

https://www.youtube.com/watch?v=TOpI7zB5eW4

Ovo je još dnevna buka, pričamo o otvorenim prozorima, prometu vani, razgovoru, etc.
Zamislite kakav je dojam buke po noći kada se sve stiša, a vi želite u miru poslušat omiljenu pjesmu ili baciti neku seriju na netflixu.

Neformalno sam izmjerio 46dB, a friđ je pazite ovo, dekliraran na 35dB. Reklamirao sam ga ovlaštenom servisu (Tehnorad 1000) da bi me oni uvjeravali da oni nikakvu povišenu buku ne primjećuju, i da je friđ savršeno ispravan. J*b* im pas mater. Proslijedio sam slučaj i na službene whirpoolove stranice, gdje sam dobio info da će mi se odjel reklamacija javiti, i nikakvog povratnog infa dan danas.

Ja sam čak u kabinet iza friđa stavljao one spužve za upijanje zvuka (pritom pazeći da ne sjebem airflow) i to je nešto sitno pomoglo, ali ne previše. Friđ toliko vibrira, da zveckaju čaše, 2 kabineta dalje.

Rekao sam sebi da više nikad ne kupujem te kineske iscjedke od Whirpoola, Candyija i slična govna, samo Bosch i Liebherr.

A ovog ću bacit sa guštom van na krupni otpad kad-tad.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_3139.jpg‎
Views:	249
Size:	40.2 kB
ID:	22295  
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 11:52   #280
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Pa ja tek sad otkrio ovu temu. Ajde da podjelim sa vama svoju bol, pa možda netko ima ideju kako ju otkloniti. Nedavno sam sa novom kuhinjom uzeo onaj "najveći" Whirpool ugradbeni friđ 9810/A. I to je SMEĆE toliko glasno da sam još sada na rubu da ga odšarafim, i bacim kroz balkon sa 4. kata. Evo, bacite "uho":

https://www.youtube.com/watch?v=TOpI7zB5eW4

Ovo je još dnevna buka, pričamo o otvorenim prozorima, prometu vani, razgovoru, etc.
Zamislite kakav je dojam buke po noći kada se sve stiša, a vi želite u miru poslušat omiljenu pjesmu ili baciti neku seriju na netflixu.

Neformalno sam izmjerio 46dB, a friđ je pazite ovo, dekliraran na 35dB. Reklamirao sam ga ovlaštenom servisu (Tehnorad 1000) da bi me oni uvjeravali da oni nikakvu povišenu buku ne primjećuju, i da je friđ savršeno ispravan. J*b* im pas mater. Proslijedio sam slučaj i na službene whirpoolove stranice, gdje sam dobio info da će mi se odjel reklamacija javiti, i nikakvog povratnog infa dan danas.

Ja sam čak u kabinet iza friđa stavljao one spužve za upijanje zvuka (pritom pazeći da ne sjebem airflow) i to je nešto sitno pomoglo, ali ne previše. Friđ toliko vibrira, da zveckaju čaše, 2 kabineta dalje.

Rekao sam sebi da više nikad ne kupujem te kineske iscjedke od Whirpoola, Candyija i slična govna, samo Bosch i Liebherr.

A ovog ću bacit sa guštom van na krupni otpad kad-tad.
ovo je katastrofa... ja nebi mogo zivit uz ovo, i to se bas cuje iz kompresora... ne znam isplati li se im maltretirat s mejlovima pa mozda im dosadis pa ti zamjene... jer teoretski je ispravan, ako mjeris kilometar od njega, onda ima 35 db

ja sam uzeo ovaj ugradbeni liebherr i nečujan je...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 11:55   #281
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
@sam fischer

Starci kupili novi Samsungov frižider prije par godina, bio oko 5000kn, nije bio neki jeftin.

Od prvog dana ti zvukovi, stara nije mogla spavati po noći zbog toga. S vremenom se navikla i zaboravila. Da bi za godinu dana nešto krepalo, pa reklamacija pa servis da bi se ustanovilo da to što se čuje nije normalno i frižider je "u kvaru" od prvog dana. Zamjenili neke stvari (nemam pojma koje), radi nečujno sada. Zvuk isti kao i kod tvog.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:30   #282
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hvala dečki na info. Defitivno ću nastaviti udarati još po "official" whirpool-ovom supportu pa što bude. A nekako mi se najviše sviđa ovaj Nickov Liebherr.

Neslužbeno sam od dečkiju iz servisa saznao da to sve ovisi kako ti grah padne. Da za takve modele imaju po 3 različita dobavljača kompresora, i sve ovisi na što naletiš.

Jer mi i šogorica ima isti takav, i oval lik iz Dan Küchena koji nam je slagao kuhinju, znači imali smo 2 preporuke da je taj friđ best buy "no brainer" da bi na kraju naletio na ovakvo smeće.

Daš takve masne pare za kuhinju i aparate, i na kraju doma imam dvotaktnu kosilicu s kojom živim

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 20.05.2020. u 13:17.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 13:15   #283
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
A da ti njima spomenes mingo i takve "servise" pa da se udostoje bit razumniji malo?
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 13:34   #284
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Gdje si našao taj servis, majketimile, uopće ga nema na popisu ovlaštenih servisa: https://www.whirlpool.hr/Podrska/Servisna-mreza

Ovo što si postao na YT je blago rečeno katastrofa, ne znam kako ga nisi odmah vratio kad si ga čuo.

Ako ti neće pomoći nijedan od ovlaštenih servisa koje sam gore naveo, mail u centralu https://www.whirlpool.hr/Podrska/Kontakt-obrazac pa budi dosadan.

A ako se ni oni ne jave u nekom razumnom roku, prijava u MINGO: https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp pa da vidimo.

Svaka čast na živcima, ovo bi već letjelo iz mojeg stana u komadićima...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 14:16   #285
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
-18 i +8 .... 8 je maximum frižidera, a manje od 18 nema potrebe ....
Ajde već sam mislio da sam jedini, svi tu drže na 4 i manje... -18 7, 8 je isto max kod mene i dugo je bio na 8, ali onda mi je na gornjim policama samo za držati stvari, niš se ne hlade. A eto baš jaja gore na vratima...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 14:32   #286
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
lik iz Dan Küchena koji nam je slagao kuhinju
To su i meni nudili za 11700kn 4x whirpool aparata. Al sad kad to cujem uzet cu sam sta mi pase. Ak ti je kuhinja iz dankuchena jel to boja betona i uzorak?
axo je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 15:07   #287
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Uh uh ja se zalio na svog na čudne zvukove, al ovo nije ni blizu, a za ne falit mislio sam i ja uzet toga jer je najveci ugradbeni frizider u ponudi, odlucio se za manjeg eluxa sa nofrost, je da proizvodi cudne zvukove al nije to nesto sad ekstremno da vibriraju case il sta ja znam, meni je moje vise smisno
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 15:08   #288
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Gdje si našao taj servis, majketimile, uopće ga nema na popisu ovlaštenih servisa: https://www.whirlpool.hr/Podrska/Servisna-mreza

Ovo što si postao na YT je blago rečeno katastrofa, ne znam kako ga nisi odmah vratio kad si ga čuo.

Ako ti neće pomoći nijedan od ovlaštenih servisa koje sam gore naveo, mail u centralu https://www.whirlpool.hr/Podrska/Kontakt-obrazac pa budi dosadan.

A ako se ni oni ne jave u nekom razumnom roku, prijava u MINGO: https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp pa da vidimo.

Svaka čast na živcima, ovo bi već letjelo iz mojeg stana u komadićima...

Haha, pa kažem ti, nisam svoj, tučem ženu i dijete, nervozan na poslu, a za sve je taj jebeni friđ kriv

Bio je na popisu ovlaštenih, jebo me pas, izgleda da su to updateali i maknuli ga

Centralu još čekam, samo sam dobio mail 7.4:

Citiraj:
Poštovani,

Vaš email je proslijeđen na odjel reklamacija. Možete očekivati odgovor u najkraćem mogućem roku.

Lijep pozdrav

WHIRLPOOL CROATIA D.O.O.
T: +385 1 3040 333 | F: +385 1 3040 330 | Whirlpool Corporation |
Whirlpool Croatia d.o.o. Av.Većeslava Holjevca 40 /III, Zagreb , www.whirlpool.hr
Jebo ih ćaća

Citiraj:
Autor axo Pregled postova
To su i meni nudili za 11700kn 4x whirpool aparata. Al sad kad to cujem uzet cu sam sta mi pase. Ak ti je kuhinja iz dankuchena jel to boja betona i uzorak?
Yup, fronte su beton, i neka kombinacija drveta za radnu ploču i kabinete, kuhnja je bomba. Ali fridž kvari sve
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 16:40   #289
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova



Yup, fronte su beton, i neka kombinacija drveta za radnu ploču i kabinete, kuhnja je bomba. Ali fridž kvari sve
Ja sam uzeo takvu pa ak ti se bude dalo da snimis 10 sek kuhinje samo i bubnes na yt pa da vidim. Bas me zanima kak izgleda taj uzorak u na vecim plohama. Thnx
axo je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 10:26   #290
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ekipa, iskustva s Electrolux aparatima?

Perilica rublja + sušilica (stup).
Indkucija, pećnica, napa i perilica suđa.
Frižider ću neki drugi (trebam side by side).

Jučer napravio neke usporedbe, taman je na sredini između npr. Samsunga i Bosch-a. Jel vrijedi? Ekupi daje 2+3 godine garancije trenutno. Je li to trenutno ili je to često?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 11:03   #291
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ekipa, iskustva s Electrolux aparatima?

Perilica rublja + sušilica (stup).
Indkucija, pećnica, napa i perilica suđa.
Frižider ću neki drugi (trebam side by side).

Jučer napravio neke usporedbe, taman je na sredini između npr. Samsunga i Bosch-a. Jel vrijedi? Ekupi daje 2+3 godine garancije trenutno. Je li to trenutno ili je to često?
u mene vec dvije ipo godine

electrolux pećnica s pirolizom, ugradbena mikrovalna electrolux, i perilica posuđa

a indukcijsku ploču i napu i perilica/susilica sam uzeo AEG, sa svime sam zadovoljan...osim s napom koja slabo izvlaci, al sve te izvlačne odnosno teleskopske su jadnije od običnih, doduse... nisam napu puno ni platio pa ono...

btw. uvijek je ta akcija 2+3, vec godinama...i to nemas veze sa shopom di kupujes, nego prozvode registriras na njihovoj web stranici (electroluxovoj) i dobijes potvrdu od 5 god garancije

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 31.05.2020. u 11:11.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 11:09   #292
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Pećnica sa pirolizom i indukcija od Electroluxa već godinu i pol dana, nikad problema i super rade.
Od prije mjesec dana i aku usisivač, isto super radi.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 11:37   #293
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
u mene vec dvije ipo godine

electrolux pećnica s pirolizom, ugradbena mikrovalna electrolux, i perilica posuđa

a indukcijsku ploču i napu i perilica/susilica sam uzeo AEG, sa svime sam zadovoljan...osim s napom koja slabo izvlaci, al sve te izvlačne odnosno teleskopske su jadnije od običnih, doduse... nisam napu puno ni platio pa ono...

btw. uvijek je ta akcija 2+3, vec godinama...i to nemas veze sa shopom di kupujes, nego prozvode registriras na njihovoj web stranici (electroluxovoj) i dobijes potvrdu od 5 god garancije
Hvala na ovome.
Takva napa mi se ne sviđa uopće, ići ću na ovakvu.

Znači svi zadovoljni?

Super. Samsung je nešto jeftiniji, ali vidim da ima dosta nezadovoljnih.

Bosch je u prosjeku skuplji 20-30%.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 11:38   #294
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Electrolux pećnica s pirolizom i indukcija + plin evo već skoro 8 godina bez greške, suđerica koju sam naslijedio od prijašnjeg vlasnika stana već 13 uz par servisa u vlastitoj režiji (i ne mijenjam je dok nepopravljivo ne odapne).
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 12:20   #295
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ma neću ni komplicirati onda. Electrolux i gotovo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 12:31   #296
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,214
Sve mi je bosch i electrolux, bosch ima primjetno tise motore, tisa je bosch perilica rublja od electrolux frizidera, imam i electrolux indukciju, dobra je al se vec ogrebala nekako, al aj 1600 kn u Edigitala, u emmezete je 3200. Bosch placas ime tih 30%
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 12:44   #297
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve mi je bosch i electrolux, bosch ima primjetno tise motore, tisa je bosch perilica rublja od electrolux frizidera, imam i electrolux indukciju, dobra je al se vec ogrebala nekako, al aj 1600 kn u Edigitala, u emmezete je 3200. Bosch placas ime tih 30%
Ma ja kad sam kupovao sam isto gledao izmedju Boscha i electroluxa i mogao sam u budget ubacit Bosch ali za cijenu nizeg/srednjeg ranga Bosch uredjaja dobijem full feature electrolux uredjaj, al ajd napravio sam kompromis pa uzeo AEG neke uredjaje...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 13:07   #298
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Pa nisi puno zastranio kad je AEG, Elektroux i tko sve ono isti koncern / isti gazda
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 13:14   #299
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Pa nisi puno zastranio kad je AEG, Elektroux i tko sve ono isti koncern / isti gazda
isti je gazda zvijezda majoneze i Kplus majoneze, pa nije isto...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2020., 13:20   #300
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ekipa, iskustva s Electrolux aparatima?

Perilica rublja + sušilica (stup).
Indkucija, pećnica, napa i perilica suđa.
Frižider ću neki drugi (trebam side by side).

Jučer napravio neke usporedbe, taman je na sredini između npr. Samsunga i Bosch-a. Jel vrijedi? Ekupi daje 2+3 godine garancije trenutno. Je li to trenutno ili je to često?


Kako se odlučiš za stup perilica + sušilica umjesto kombinacije? Mene isto čeka kupnja svih uređaja pa si gledam opcije.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na