Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.06.2013., 17:57   #5641
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
O jezgrama, imam Atix (Tegra 2, dual) i Nexus 7 (Tegra 3, quad). Atrix sa linaro kernelom i CM10 radi glađe od stock Androida na Nexusu.
Hm, teško . Ne može CM10 radit bolje zato što su tweakali butter da troši manje struje. Posljedica, animacije se ne iscrtavaju baš toliko glatko kao na stocku. Čak i na low-endu kao što je NS.

EDIT: Aha, sad vidim da ne govoriš o istim uređajima...
tutix je offline  
Staro 18.06.2013., 19:27   #5642
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
http://www.engadget.com/2013/06/18/h...d-p6-hands-on/

Lepo izgleda P6, ali djeluje mi laggy....
rodriguez je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.06.2013., 19:29   #5643
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Malo sam dosadan,ali ako netko ima priliku neka proba Optimus G E975. Sve sto navodite gore,ubacxeno je Otpimus G. Brzo,fluidno,ni trunke lagga,stock,baterija odlicna itd. Ali kao svaki flagship,i LG O G ima manu. Malo slabija kamera u odnosu na ostale. Malo manji ekran,i malo bolja kamera,idealan telefon.
Potvrđujem sve napisano. Nakon 30ak+ smartphonea, uglavnom androida u zadnjih 2-3g, ovaj mobitel je duuugo iščekivani preporod.


Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
LG Optimus G E975?

Card slot No
Non-removable Li-Po 2100 mAh battery

Chipset Qualcomm MDM9615/APQ8064
CPU Quad-core 1.5 GHz Krait
GPU Adreno 320

Uz ovakav CPU teško mi je povjerovati da je baterija baš odlična. Zapravo jedino što zadovoljava u gore navedenom je više RAM-a (2 GB).
Nisi probao, pa nemoj suditi bzvz
Mobitel je extra extra, i to ti pišem nakon doslovno sve sile mid i high end androida u zadnje 2-3g u mom vlasništvu, jednog izleta u wp8 svijet, te 2-3 iphonea. Odličan ekran, laggfree default rom, baterija koja je rijetkost u android svijetu da meni izdrži od danas ujutro skidanja s punjača do sutra popodne ili najčešće navečer (cca 3h real racinga sa autobrightnessom izdrži bez problema, ili 4-5h normalnog korištenja, uz činjenicu da ne gasim ama baš ništa, 3g on, wifi on, autosync svega on, autobrightness), kamera je prosjek, ništa specijalno, ali daleko od onog cirkusa na htc one-u, kvaliteta izrade je vrhunska, mobitel je jako brz i sve je fluidno, bile u pitanju igre tipa real racing 3 koju igram svaki dan, ili otvaranje cijele vojske messengera koju koristim (line, viber, whatsapp, skype, g+, fejs), syncanje 2-3 maila, itd. O ram-u ne treba trošit riječi, jučer sam izišao iz igre i po prvi put išao iz znatiželje provjerit situaciju - imao sam još 650mb free ram-a; a mob nisam resetirao/gasio min. tjedan dana, otvoreni svi messengeri, mailovi, solitaire i real racing 3, browser, i još neke sitnice; savršeno
Ja sam konačno nakon toliko traženja našao mob kojim sam u potpunosti zadovoljan, a vjeruj mi, ima ekipe tu na forumu koji me poznaju, da inače mrzim lg općenito iz dna duše, i kad netko takav posjeduje lg-ev mobitel, da je to onda nešto jako dobro. Uostalom, vidi samo koliko ga i bruno koji ima extra iskustva s mobitelima hvali dotični mob.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 18.06.2013., 19:43   #5644
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
I dalje nema sd karticu Obzirom da su korisnici navikli puniti bateriju svaki dan, može se reći da je dan, dan i pol odličan rezultat (iako to zapravo nije).
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 18.06.2013. u 19:53.
LAcy je offline  
Staro 18.06.2013., 20:07   #5645
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Dečkovi, ima li koji android fon da uspije opaliti dobru fotku bez da mora biti ful mirna ruka ? Evo sad malo čačkao po S3 i kad se pomiče mobitel i kreše fotka, bude mutna.

S obzirom da se vozim bajkom dosta, tu mi je iPhone 4S bio odličan jer je valjda od 200 fotki dok se vozim bajkom po terenu, njih 198 ispalo fenomenalno. Bez da sam ikakve postavke dirao, samo uperio i okinuo.

Malo pomaže postavka kad se stavi profil za sport jer onda smanji ekspoziciju (mislim da je to) pa je zamućenje manje, ali i slikanje mora biti u savršenim svjetlosnim uvjetima.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 18.06.2013., 21:01   #5646
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
I dalje nema sd karticu Obzirom da su korisnici navikli puniti bateriju svaki dan, može se reći da je dan, dan i pol odličan rezultat (iako to zapravo nije).
Da se ne izrazim nepristojno,tak me 'brine' to sto nema sd utor kad ima 26 giga free .
Gle,nakon svih razvikanih mobitela sto sam imao,te 'slavnog' wp8 moba, smarphone na kojem ne moram pazit na bateriju da bi docekao kraj dana je uspjeh. Ali generalno,slazem se s tobom,kad budemo imali smartphone dostupan koji ce imati tri,cetiri dana autonomije,to ce biti smartphone sa DOBROM baterijom
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 18.06.2013., 21:19   #5647
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Dečkovi, ima li koji android fon da uspije opaliti dobru fotku bez da mora biti ful mirna ruka ?
Sony Xperia Z

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
kad budemo imali smartphone dostupan koji ce imati tri,cetiri dana autonomije,to ce biti smartphone sa DOBROM baterijom
Bome. Službeni dumbphone Nokia X2-00, punim svakih 5-6 dana, star 2 godine, dnevno 1 sat razgovora minimalno (ok, bez poruka i neta). XZ izdrži dan i pol do 2 max. A ako nam izdrži 2 dana, to zovemo dobrom baterijom... neeee postali smo ko ovce. samo gledamo specifikacije RAM-a i CPU-a, kuteve gledanja ( ) i slične pizdarije za koje nema kompromisa, ali svi pristajemo na baterije i sretni smo ako od večeri do večeri izdrži...
Brko je offline  
Staro 18.06.2013., 21:21   #5648
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sony Xperia Z
Ozbiljno ili me zafrkavaš
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Staro 18.06.2013., 23:27   #5649
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ozbiljno ili me zafrkavaš
Dođi u Karlovac na pivu i se uveriš iz prve ruke.
Brko je offline  
Staro 19.06.2013., 00:50   #5650
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Ja sam mu htio napisat da pogleda (isproba) nešto od Sony-a u zadnjih godinu dana, ali si me pretekao
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.06.2013., 06:30   #5651
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Šarena jeftinjava solidnih karakteristika. btw, radi se o rebrandanom Alcatel One Touch Idol X. Za Druga Brku, posebna posveta:
Its contrast is also noticeably better than what the Sony Xperia Z showed us.

http://www.engadget.com/2013/06/18/tcl-idol-x-s950/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 19.06.2013., 07:06   #5652
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ja sam mu htio napisat da pogleda (isproba) nešto od Sony-a u zadnjih godinu dana, ali si me pretekao
Naravno, ako ga ne je8u kutevi gledanja u mobitel od 3°

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Za Druga Brku, posebna posveta:
Its contrast is also noticeably better than what the Sony Xperia Z showed us.

http://www.engadget.com/2013/06/18/tcl-idol-x-s950/
IPS-LCD, dobro da nije smeće od SAMOLED-a na njemu.
Možda ga i zemem ako dođe u T-Com ponudu za poslovne korisnike ugovor mi izlazi sada u runju
Brko je offline  
Staro 19.06.2013., 21:10   #5653
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Igrao se danas u teletini sa Optimus G. Prvo što sam primjetio je da ima lag kada se na homescreenu prebacuje lijevo desno. Lag i to se vidi s 2 km. Tolko o hvalospjevima ovdje
Možda je do tog dotičnog primjerka ili zato što je izložbeni, ali imao je 70% baterije tako da...

Osim toga da se razumijemo vrhunski mobitel.

Zadnje izmijenjeno od: rodriguez. 19.06.2013. u 21:18.
rodriguez je offline  
Staro 19.06.2013., 22:25   #5654
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Kod mene tog laga nema ni nakon 10 dana bez gasenja... Garantiram
aski je offline