Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2014., 09:31   #361
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Da rabati su ogromni kod nasih trgovaca i to ce tako ostat neko vrijeme.
valjda misliš marže?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 11:19   #362
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Pff, ja sam bezicirao (odnosno stao u red za G1 gaming) još dok su bile tek u najavi (microline) i nisu se nikada ni pojavile na webu. Nestalo valjda sa palete kad je kamion došao.




Nisam. Ja čekam G1 Gaming.

I kontaktirao sam sve trgovine uključujući i UZI, i nitko nema, e pa tko prvi njegovi moji nofci.
Uopće me ne interesira kome ću ih dati, ja samo hoću grafičku jer sam na HD5450
Heh evo stiglo ti u Links "odlicnoj" cijeni
http://www.links.hr/?naziv=graficka-...kl=051.803.981
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 13:16   #363
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor arnso Pregled postova
Heh evo stiglo ti u Links "odlicnoj" cijeni
http://www.links.hr/?naziv=graficka-...kl=051.803.981
Artikl nije dostupan čak ni po tako povoljnoj cijeni
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 13:30   #364
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Artikl nije dostupan čak ni po tako povoljnoj cijeni

Ah, kad sam stavio je pisalo da je dostupno na Trešnjevci i u centrali. Ocito su i po toj cijeni ljudi razgrabili
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 13:38   #365
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor arnso Pregled postova
Ah, kad sam stavio je pisalo da je dostupno na Trešnjevci i u centrali. Ocito su i po toj cijeni ljudi razgrabili
A kažu kako je kod nas i dalje kriza
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 13:48   #366
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Može li mi netko objasniti, čovjek na prethodnoj stranici je kupio MSI Gaming za 2650 kn na online shopu, a Links prodaje Gigabyte Gaming za 3450,znači 800 kn skuplje (gotovo 30% skuplje nego u tom Alzashopu online.

Mene ne zanima toliko zašto su razlike u cijeni tako drastične , već zašto svi ne kupuju online i uštede trećinu? Da li postoji neka kvaka, strah od naručivanja izvana ili nešto treće?

I sam namjeravam uzeti karticu novije generacije u skorije vrijeme i pokušavam pronaći razlog zašto ne naručiti izvana. Možda ce mi netko prosvjeceniji razbistriti um.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 13:58   #367
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Problem je prijatelju dostupnost te kartice. I na Alzashopu je sve pokupovano i čeka se nova dostava. Neki ljudi su nestrpljivi i žele karticu odmah, te se ne libe za tu ekskluzivnost platiti više. To trgovci znaju i zato dižu cenu.
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 14:02   #368
šokre
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 324
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Može li mi netko objasniti, čovjek na prethodnoj stranici je kupio MSI Gaming za 2650 kn na online shopu, a Links prodaje Gigabyte Gaming za 3450,znači 800 kn skuplje (gotovo 30% skuplje nego u tom Alzashopu online.

Mene ne zanima toliko zašto su razlike u cijeni tako drastične , već zašto svi ne kupuju online i uštede trećinu? Da li postoji neka kvaka, strah od naručivanja izvana ili nešto treće?

I sam namjeravam uzeti karticu novije generacije u skorije vrijeme i pokušavam pronaći razlog zašto ne naručiti izvana. Možda ce mi netko prosvjeceniji razbistriti um.
Gledaj 770GTX. Vani je 220 eura! Tu je 100 eura skuplja! To je 33%.
4690k 180ak eura vs 1800-1900 kn
matične (asus pogotovo) bar 200 kn jeftinije na 1000kn a skuplje i više
A o izboru da ne pričam!

Uglavnom, osim što se ljudi boje problema u slučaju reklamacije (inače kod nas je po tom pitanju stvar "odlična") i skupe poštarine (200kn je pun k, s tim da mislim da imaš pravo na povrat poštarine u slučaju reklamacije), mislim da je najveći problem neznanje i naravno guru majstori koji ti daju preporuke u podforumu na konfiguracijama od 7-8k+ kuna.
__________________
šokre je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 17:48   #369
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Može li mi netko objasniti, čovjek na prethodnoj stranici je kupio MSI Gaming za 2650 kn na online shopu, a Links prodaje Gigabyte Gaming za 3450,znači 800 kn skuplje (gotovo 30% skuplje nego u tom Alzashopu online.

Mene ne zanima toliko zašto su razlike u cijeni tako drastične , već zašto svi ne kupuju online i uštede trećinu? Da li postoji neka kvaka, strah od naručivanja izvana ili nešto treće?

I sam namjeravam uzeti karticu novije generacije u skorije vrijeme i pokušavam pronaći razlog zašto ne naručiti izvana. Možda ce mi netko prosvjeceniji razbistriti um.
I ja sam razmišljao što u slučaju reklamacije, koliko će me doć poštarina do x države, lakše mi je hebat mater na hrvatskom jeziku i dozivat ih svakodnevno . Ali na kraju sam bez razmišljanja uzeo trenutnu karticu u Austriji koja je tad kad je izašla bila debelo jeftinija tamo još sam dobio povrat poreza.
Sada bi također uzeo vanka karticu bez razmišljanja u slučaju da je razlika u cijeni poveća...npr tih 30tak %.
Ipak kod svih nas postoji ta neka "granica" u razlici cijene kartice gdje se "ne isplati" uzimat vanka.
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 18:43   #370
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ekipa, malo ste jos "zeleni" sto se tice situacije oko hardvera i nabave istog. Cijenu ne odredjuje samo jedna stvar, dosta toga je tu u igri. Ipak smo jos "mali".
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2014., 23:26   #371
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854