Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2014., 01:32   #5221
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Vidim svi se raspisali stavljaju replaye...reko idem i ja malo zaigrati...kao privodim faks kraju pa nemam vremena Ugl MeanBoss mi je asistirao i evo rezultat 13000dmg zajedno:

http://wotreplays.com/site/557652#self
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 10:23   #5222
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Mnogi igraci kazu da t54 moze pobijediti e50 1 na 1,ali ja i moj e50 nismo to culi

http://wotreplays.com/site/546821#la...ulcandabo-e-50

Sada bez zajebancije, ozbiljan igrac sa e50 moze napraviti PO MOME MISLJENJU vise sa e50 nego sa t54... recimo pick a boo na 200m bez nekog ciljanja,pucanje u hodu na vecoj udaljenosti,taj njemacki top je strasan

zelio bih reci da jedva cekam 50m ali mislim da nece biti toliki gust igrati x jer je tamo ipak drugacija konfiguracija tenkova,ima masa campera sa td-ima x
__________________
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 10:30   #5223
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
E50 je bio prije i jaci ako se ne varam a top je i danas prejak Bez problema busis svaki X tenk
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 10:57   #5224
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma nema veze koji tenk imas i s kojim igras, ako je igrac njub, nevrijedi mu ni Mausa da voza, nece nikoga pogoditi.

Ovo odigrao jedno desetak partija, naravno da pobjedu nisam vidio, a kolicina balkanaca ozbiljno ima namjeru da siemke skine s liste najglupljih igraca WoT-a. Kad u imenu vidim npr. PeroCRO ili StevoSRB i jos kad voze tier 10 tenk/TD i poginu u 60 sec. Stvarno se pitam zasto igram ovu igru. A onda dodje dan kada poslozim 10 pobjeda i to s siemkama.
Najgore kada vidis sto ti se pise samo po rasporedu suigraca na minimapi.

A nemogu vise od tier 8 da vozim jer nemam visi tier u garazi.

edit:
joj, kakva partija, strasno kakvih igraca ima, nisam ni ja neki, ali 4:04 do kraja, arty spotana 30sec ranije, 2:42 do kraja arty ubijena-konacno ... kolicina njubeka je nevjerojatna u igri, slike:



evo opet krenilo, 5 poraza u nizu, evo samo zadnja dva ss, predzadnju su nas pregazili, nitko se iz baze nije makao, zadnja takodjer, scouti campaju, heavy se skrivaju, mediumi nepogadjaju, i to ne ponekad, nego stalno, iz partije u partiju sve gori i gori suigraci


pa stvarno vise nije za vjerovati, mali T21 em kampa u bazi em pucao po meni i jos dvojici, team kill rijesio problem, super osjecaj:

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 23.01.2014. u 13:36.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 11:05   #5225
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Mnogi igraci kazu da t54 moze pobijediti e50 1 na 1,ali ja i moj e50 nismo to culi

http://wotreplays.com/site/546821#la...ulcandabo-e-50

Sada bez zajebancije, ozbiljan igrac sa e50 moze napraviti PO MOME MISLJENJU vise sa e50 nego sa t54... recimo pick a boo na 200m bez nekog ciljanja,pucanje u hodu na vecoj udaljenosti,taj njemacki top je strasan

zelio bih reci da jedva cekam 50m ali mislim da nece biti toliki gust igrati x jer je tamo ipak drugacija konfiguracija tenkova,ima masa campera sa td-ima x
Zašto toliko golda?

Imam i t54, e50, t62, obj140 i 50m (taj je friški makar imam preko 100 partija s njim).
9 ne volim, t54 zbog topa (koristim onaj sa manje penetracije) a e50 mi ipak nije toliko mobilan ko rus, i ugrubo t54 mi je mrvicu bolji jer nema tak grozni weak spot na kupoli i više dinga od e50.

A kaj se desetki tiče, 50m je savršeni sniper, strašan sniper. Ali pobjedu odnose ruski mediumi, draži su mi.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 12:41   #5226
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor buljo
Zašto toliko golda?

Zato što je lik njubina na kvadrat, ima očito para ko dreka, i fućka mu se živo. (Vulcan, nemoj da ti odmah taština proradi i tlak skoči na 200, samo je šala. )
Penetracija sa gold ammom mu osigurava da ne mora uopće razmišljati di bu pucal, i bok. Ali uspjeti završiti 30k kredita u minusu sa pobjedom i na prvom mjestu ... Fakat su skupi ti švabe.


EDIT : Too late, udrila taština, ravno u centar.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "

Zadnje izmijenjeno od: m4dm4n. 23.01.2014. u 13:59.
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 13:48   #5227
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Zato što je lik njubina na kvadrat, ima očito para ko dreka, i fućka mu se živo. (Vulcan, nemoj da ti odmah taština proradi i tlak skoči na 200, samo je šala. )
Penetracija sa gold ammom mu osigurava da ne mora uopće razmišljati di bu pucal, i bok. Ali uspjeti završiti 30k kredita u minusu sa pobjedom i na prvom mjestu ... Fakat su skupi ti švabe.
Klasika nubova

Vidis u zaru bitke,ponekad ammo ostane na gold,kasnije malo zaplacem ako zaboravim prebaciit natrag na obicnu,ali recimo u toj partiji ako ja uspijem okrenuti tok bitke onda je to skill,a tebi je moj prijatelju to nije jasno jer si noob... ako nisi primjetio ja sam sa mediumom isao u grad tuci se sa teskasima jer su nasi bili nubovi kao ti pa sam prebacio na gold i zaboravio,i inace nemam para ni kredita puno

vidis dira me kad mi netko tako nesto kaze,takve nubove u igri popljujem

a to sto sa goldom ne moras ciljati to samo pokazuje koliki si ti noob i koliko znas o ovoj igri

i nemoj ti meni sala,molim te,jer nije bila
__________________

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 23.01.2014. u 13:54.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 14:18   #5228
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Baš jučer frend uzeo IX E50,zamisli tragedije mora koristit top koji ima 198 pen i 135 damage! TRAGEDIJA

No ni top gun nije nešto,užasnih 220 pena,ne ulazim u preciznost i brzinu punjenja ali i ja bi posezao za goldom 70% vremena,za takav pen jednostavno - EVERY SHOT MUST COUNT,ako ne želiš izvuć deblji kraj u close-fightu...

Kad si u situacijama gdje možeš nezapaženo snajpat,onda j...gold,ionako su ti mete većinom okrenute bokom...u close fightu te ipak čeka frontalni armor...

Ma m4dm se zaj...,ali istina je da gold ne čini loše igrače dobrima,imam frenda kojeg ni 1000 pena i 1000 dmg-a nebi učinilo dobrim igračem

Budem uploadao njegov replay šta je radio u prvoj borbi s E50M,frajer je pao s mosta...ono WTF

EDIT:

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Tebi u ovoj partiji nije trebao niti jedan gold, stavio si prvi gold za vk tier 8 i kasnije gađao i njega i ISa (e75 u bok), is3, tier 7 tenkove. Bez obzira kaj si bio sam nije bilo potrebe za time.
Tek sad pogledao kakav je MM imao,ja sam automatski mislio da je igrao s desetkama čim čujem za IX medium tenk odmah pomislim da je u T10...jer su jaaako rijetko TOP TIER.

U ovakvom setupu 220 pena sve probija...i to u prednju ploču osim E75 i VK gdje moraš u donju ploču gađat...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 23.01.2014. u 14:37.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 14:20   #5229
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Tebi u ovoj partiji nije trebao niti jedan gold, stavio si prvi gold za vk tier 8 i kasnije gađao i njega i ISa (e75 u bok), is3, tier 7 tenkove. Bez obzira kaj si bio sam nije bilo potrebe za time.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 14:45   #5230
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Bio sam u situaciji da sam ostavljen skoro sam u gradu,u puno slucajeva nije bilo potrebe za goldom,ali kako sam i rekao zaboravio sam maknuti. Naravno da mi nije cilj gadati bokove sa zlatom,ali desi se da covjek zaboravi.

Ali neka mi noob ne govori da se ne mora ciljati kad se puca gold,to samo govor ikoliko je u stvari neupucen.

Kako bilo,stvar je da sam zaboravio maknuti gold,jbg nekada se dogodi.

m4dm4n ti si jedini koji trosi kredite kao noob ako pucas gold bez ciljanja a i mozes plakati,jer kad je krenuo wn8 oni koji su bili noobovi su postali jos veci noobcine jer wn8 gleda cjelokupnu igru u kojoj si ti smjesan sa toliko bitaka,samim time ljudi koji pucaju gold i okrecu igre tebi su noobovi... smijesan si i molim te,zaobiđi me

izvinite na mojoj tastini,necu vise komentirati vezano uz ovu temicu
__________________

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 23.01.2014. u 15:06.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 15:02   #5231
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Well, that escalated quickly. Gazda, smiri strasti jer cemo i ti i ja pobrat karton.

Edit : stvarno, ak ne kuzis sarkazam, radje presuti jer ces zabrijati i totalno skrenuti s puta, sto vec i jesi.
Ak mislis da to kaj me zoves noobom vredja, samo daj. :-D
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "

Zadnje izmijenjeno od: m4dm4n. 23.01.2014. u 15:10.
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 15:03   #5232
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Neznam koji je uopće deal s gold noob spikama...nekome je bitna svaka pobjeda,a gold ti sigurno daje veće šanse penetracije,pa tko normalan ne želi da mu prođe svaki šut?

Ako netko igra dnevno 30tak bitki s premium tenkovima,zašto ne,gold te ne čini dobrim ni lošim igračem,samo ideš na sigurnije ako si možeš priuštit...da mi lova nije problem pucao bi samo gold,ali lova mi je veliki problem...dnevno odigram 20-30 borbi i to s tenkovima koje grindam,exp a ne credits...sad igram dok ne riješim sve misije,30 killova,uzmem svu lovu i to bi bilo to od mene za taj dan...nemam volje više od toga,zasitim se.

90% ekipe koja bljuje u ingame chatu "gold noob" je licemjerna do bola,najčešće ti isti pucaju gold u velikoj mjeri.

A vulcan ti si definitivno pretjerao...lijepo ti je napisao da se čovjek šalio To je ironija,ne vidiš ironiju?

To ti je ono,kao da te netko prozove pederom a najveći si ženskar u društvu.Ili ti ipak jesi,zaista,veliki noob?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 15:10   #5233
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ta igra bi bila killer da nije sranja s goldovima i cuclanjem love od igrača. To je najmanje igra sada. Općenito ta spika sa kupovanjem pizdarija da bi bio konkurentan/tniji je živo sranje koje su uveli ti isti koji mlate lovu na igrama.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 15:11   #5234
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
je pajdo,malo sam pretjerao,priznajem i ispricavam se prisutnima.

Zasmetalo me to da nije bitno kako se partija moze preokrenuti nego svi vide taj gold,a u toj hebenoj partiji mi je mozda trebao u 3-4 suta na daljinu, a ja sam u zaru